» »

Kateri CPU ventilator?

Kateri CPU ventilator?

s4sH ::

Trenutno imam TT Volcano 7+ in me zanima kako ga utišati - :D zanima me tudi, kateri modeli hladijo "isto" a z večjo tišino...:\

boštjan ::

mam isti TT in ga utišam tako da prestavim kontroler na LOW :\ in je komaj slišen

Boky ::

Kolega ima tega vulcanota nastavljeneg na low, pa se za moje pojme se vedno prevec dere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

boštjan ::

ej če pa se na LOW preveč dere pa maš ti res občutljiv sluh

Boky ::

Proti mojemu titanu@2000rpm in dveh dodatnih zalmanih, ki tudi ne presegata 2000 obratov na minuto je stvar glasna(saj ima vulcano pri low okrog 3500rpm, ali?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

s4sH ::

saj imam nastavljenega na low , a se kljub temu sliši 2 much... :\ A kaj pomagajo Obloge za otišanje, ki se dajo kupit recimo v Mlacomu? REcimo AKASA PAX.MATE ...? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s4sH ()

boštjan ::

ja TT 7+ ma na LOW okrog 3500 obratov,samo se meni ne zdi preglasen.

Blup ::

Obloge pomagajo... sam pol nastane nov problem... (saj pri meni je) ... zadevo sm tok ornk oblepu da je kišta sedaj čist zaprta... kar pomeni da sm mogo narest novo lukno za vent da je dovaju zrk notr.... in pol gre pa zvok spet tm vn... sicer mn, ampak gre... če imaš midi tower ti ga vrjetno ne bo ratal tok močno oblept, k jst mam big tower in sm dva kupu, tko da sm polepu čist vsak kotiček! :D
Tko da ti predlagam da raj kupš Zalmana, k ma 92mm vent in je pr silent mode res neslišen...
Sam k*** če se pa pol napajalnik tok dere pa se disk sliš! ;((

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati tole konfiguracijo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
363097 (2160) Steinkauz
»

heatpipe za gf ti4200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111066 (841) mloncar
»

Koliko se greje vaš mlinček

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372074 (1372) tx-z
»

v7+ fan adapter

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101100 (840) Klemenn
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402290 (1563) Coinbird

Več podobnih tem