» »

postavitev WDS bridga

postavitev WDS bridga

tilenmpower ::

pozdravljeni, prosil bi za kaksen clanek postavitva wds bridga namrec imam linksys wrt160nl (DD-WRT) in pa tp-link tl-wr741nd (DD-WRT) rad bi torej povezal ruterja prvi bo z modema za internet drugi pa AP hvala lp tilen

blackbfm ::

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Li...

glej repeater in client zadeve...wds kot tak gre samo če imaš vse routerje enake oz. isti model.

Paramedic ::

Imam enako kombinacijo, s tem da je na linksysu dd-wrt. Rabiš isti kanal, isto ime SSID-ja na obeh, vnešene MAC naslove za routerja pod WDS (TP Link sam zazna katerga lahko uporabi), potem lahko imaš pa na TP Linku še en SSID, ki pa switcha v isto omrežje. Ostalo si pa preberi na danem linku. Potrjujem pa, da se da in da odlično dela, imam pa samo na g standardu narejeno hitrost.
End transmission.

blackbfm ::

no na splošno gledano stvar pri raznih kombinacijah naj ne bi delala..ampak v tem primeru gre verjetno za podoben (kompatibilen) čipset, kar je prej izjema kot pravilo ;)

tilenmpower ::

hvala za odgovore zdaj zanima me se nasledne zdaj sem postavil tako modem-wrt160nl je (WDS AP) ter wr741nd je (WDS STATION) zanima me ali imam lahko na ubeh ruterjih posebaj firewall ali ga pridrugem disejblam in pa imam na G tocki in ni nekega bolsega signala REPEATER nemorem imeti ker sta oba atheros cipa in nepodpira kaj je najbolse WDS AP to WDS AP ali kaj drugega prosim za odgovore hvala

Paramedic ::

Uh, kaj se je zgodilo z ločili, odstavki, oblikovanjem :s

Firewall imej kar na routerju z modemom (linksysu) ostalo pa kar ti dela oz. kar rabiš...
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ruter za zamenjat WL-500g Deluxe

Oddelek: Kaj kupiti
271966 (1179) brez-imenko
»

Repeater Bridge na Linksys WRT160NL??

Oddelek: Pomoč in nasveti
156201 (3469) toncek1
»

Ojačanje WIFI signala z dodatnim routerjem?

Oddelek: Omrežja in internet
134340 (4149) amacar
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317889 (13372) Poldy
»

WI FI omrežje doma problem prosim za pomoč

Oddelek: Strojna oprema
161510 (1022) jest10

Več podobnih tem