» »

Kateri router?

Kateri router?

1
2
»

kmetek ::

in zakaj bi morala biti cena vedno faktor? trdiš, daje tp-link tako dober kot linksys, netgear?

jest10 ::

kmetek je izjavil:

in zakaj bi morala biti cena vedno faktor? trdiš, daje tp-link tako dober kot linksys, netgear?

Ne, trdim, da je ta TP-link gladko boljši od vseh linksysov in netgarov v tem cenovnem razredu. Gladko.

Za dvojno ceno, je pa stanje drugačno.

Egii ::

ta še tudi ni slab
Netgear MBRN3000 za mali dnar

amper ::

No ker mislim nekaj let imeti ta router mi cena ni toliko pomembna, bolj mi je važno stabilno delovanje.
Me pa zanima ali se splača dati malo več denarja za Linksys E4200, ali ni vseeno ni veliko boljši od Tp-link WR1043ND.

LP
Delaj dobro in pusti vrabčkom čivkati !!!

jest10 ::

Če ne drugega, je razlika v tem, da E4200 pokriva 2,4 in 5GHz pas, TP-Link pa samo 2,4GHz.

gregor ::

jaz imam Tp-link WR1043ND in zadeva špila v kombinaciji z dd-wrt brezhibno že več mesecev, nobenega zapleta do sedaj

LP

kmetek ::

kako se ta visoko opevani 1043ND obnese pri torrentih, deluje kot nas?

mitjaxp ::

si bom kr tole temo sposodil imam dva stanovanja (vidna razdalja okoli 150m) sedaj imam nek star trend net router ki ki sicer vleče do drugega stanovanja vendar dokaj slabo. Kaj mi svetujete nabavil bi nov router ali bo to zadosti da bo povečalo signal ali bi jih moral povezati z wds, sedaj je vprašanje ali mora router podpirati wds da jih lahko brezžično povežem in ali morata biti enaka vsi nekako hvalijo Linksys WRT54GL vendar kot gledam nima možnosti povezave v wds tako da premišljujem da bi raje nabavil Tenda W330R ki kot kaže ima to možnost in, če ne bi bil dovolj dober signal bi kupil še enega in jih povezal v wds. Ali bi se sploh izboljšal signal če bi imel dva routerja v wds?
ali ima kdo izkušnje s tem routerjem

jest10 ::

2x TP-Link WR741nd. To dvoje 100% deluje v wds.
Dodatno lahko za večjo sigurnost vzameš še dve tele antenci

kihc ::

*bump*

Kupujem router na katerega lahko priključim zunanji (po možnosti 2.5") USB disk in nanj downloadam torrente. Zraven bi ga imel še za NAS. Kater router je najboljši za to? Giga switch in 802.11N seveda obvezna.

Gledal sem kao TOP variante Linksys E3000 in E4200, samo nimajo vgrajenih bittorent klientov. Kolikor sem potem brskal tukaj, je prava stvar zame Asus RT-N56U.


Kaj potem? Asus? Linksys E in potem gor kakšen drug firmware?
x

Nextor ::

TP-LINK WR1043ND + OpenWRT! Vse ostalo je podn...

KontraCepec ::

Jaz imam Netgear WNR3500L in sem z njim zelo zadovoljen. Podpira N standard, ima usb, podpira Tomato in deluje zelo stabilno.
V Pixmania ga dobiš s poštnino vred za 85 €.
Krijejtiv

Zgodovina sprememb…

kihc ::

Ja samo kako je s torenti? Mata Tomato in DD-WRT to podprto? Oz. da vsaj ni preveč dela da to namestiš ...
x

Poldy ::

Da ne bom odpiral nove teme...
Iščem gigabitni wireless router, na katerega lahko naložim Tomato. Če pa ne gre drugače pa OpenWRT? Nekaj predlogov sem našel že v tej temi, vendar je sedaj kaj novejšega?

Hvala.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov router (optika 20/20) - že spet

Oddelek: Pomoč in nasveti
498850 (2274) Han
»

Kateri router do 40-50 eur? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10117226 (14402) BlaY0
»

Kateri router kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
163285 (2897) vrossi46
»

Kateri wireless router?

Oddelek: Kaj kupiti
114156 (3532) clancy

Več podobnih tem