» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
212 / 223
»»

andrej69 ::

edit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

westnikky ::

Tomson je izjavil:

@westnikky:

Po kvaliteti slike sta praktično enaka, malo je celo v prednosti model KU6072 ker ima DirectLed osvetlitev, KU6400 pa EdgeLed (če držijo podatki). Ima pa KU6400 bluetooth vmesnik in podpira hitrejši Wifi 802.11AC standard ter ima priložen Multi Remote. Če je cena tam-tam ima model 6400 nekaj zanimive dodatne opreme, če pa je občutna razlika v ceni pa defenitivno cenejši KU6xxx model.


Super, najlepsa hvala za odgovor. Razlika je 90€, kar pomoje ni neka velika razlika, pa se dizajn 6400 se mi malo bolj dopade tko da najverjetneje bo kr 6400. Hvala se 1x za pomoc;)

Han ::

6400 ima tudi bolj stabilno nogo (stojalo).

andrej69 ::

Sony modeli 2017

Lg modeli 2017

Samsung modeli 2017

fpbs ::

Sony launch A1 OLED and XE Series Ultra HD 4K TVs in UK:
https://www.avforums.com/news/sony-laun...

andrej69 ::

Sony OLED.

leiito ::

Dami ::

Sony XD83 so 2016 modeli in novih verjetn ne bo do konc leta. Zej sam vprasanje al so vseen bolši k XE80, če hočeš 49/43".
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

refosk ::

Se že ve kakšne bodo cene novih Samsungov Q serije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: refosk ()

4knative ::

Kdaj bojo kakšni 8k televizorji? 4k mi je malo premalo pikslov vseeno...

andrej69 ::

4knative je izjavil:

Kdaj bojo kakšni 8k televizorji? 4k mi je malo premalo pikslov vseeno...

:))

Tomson ::

Zakaj bi se zadovoljil z 8k, če pa že imamo Radeon Pro grafične kartice, ki že prikazujejo 16k!? Samo še zaslon rabimo, da ne bo treba 4x4k zaslonov pa je! ;)

Gigapixel TV koncept je tudi zanimiva zadeva ...

Ali pa Samsungov EnDK projekt, ki zajema prvi prototip 11k zaslona v letu 2018, na mobilnih telefonih!! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

starboi ::

4knative je izjavil:

Kdaj bojo kakšni 8k televizorji? 4k mi je malo premalo pikslov vseeno...


Kateri 4k pa imaš trenutno v lasti ? Hvala za info. Lp

4knative ::

Treba bo počasi preiti na 8k vsaj. Ni pač druge, 4k je pase.

Han ::

Tako je. Ni večjega užitka kot gledat zmazek od TV sporeda. >:D

mat3 ::

Kaj se bi priporočalo za 43" TV, po možnosti 4k, vsaj 3x HDMI, dober sistem (Android ?) in boljša matrika ? Sedaj je dobro služil Samsung UE40D6520...
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

JakaB ::

Pozdravljeni!

Kupujem nov tv pa in vidim da se kar spoznate na tivije :-)
Me pa zanima,če ima kdo v lasti curved tv? Ali je kakšna razlika med ravnim in ukrivljenim?
Kupujem namreč 55 velik tv in je kar težko narediti kratek spisek :(
Na tv-ju bo priklopljen Minix-8h preko katerega gledam vse filme in serije(kodi)

Gledam pa naslednje tivije: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...
https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Me pa zanima kje lahko dobim podatke kakšno panelo uporabljajo dotični modeli saj vi poudarjate da mora biti 100 herčna?!

Hvala za odogovore!

andrej69 ::

mat3 je izjavil:

Kaj se bi priporočalo za 43" TV, po možnosti 4k, vsaj 3x HDMI, dober sistem (Android ?) in boljša matrika ? Sedaj je dobro služil Samsung UE40D6520...


Za koliko denarja iščeš tv..?

mat3 ::

andrej69 je izjavil:

mat3 je izjavil:

Kaj se bi priporočalo za 43" TV, po možnosti 4k, vsaj 3x HDMI, dober sistem (Android ?) in boljša matrika ? Sedaj je dobro služil Samsung UE40D6520...


Za koliko denarja iščeš tv..?


Verjetno v rangu tam 500-600 € ?
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Tomson ::

@mat3:

Malo lahko sam prečekiraš, kaj je bestbuy v tem rangu - KLIK, sicer pa napiši še za kaj bo TV primarno namenjem, kakšni viri bodi v večini prevladovali, v kakšni kvaliteti, pod kakšnimi pogoji se bo gledal TV, večinoma ob svetlobi ali v zatemnjenem prostoru, itd.

@JakaB:

Od naštetih sta najboljši opciji Panasonic DX750 in Samsung KS7002. Najboljše 55" modele lahko sicer preveriš TUKAJ.

Ukrivljen zaslon, vsaj za moj okus ne prinaša nič pomembnega. Ponavadi so dražji, razlika pa bi bila le v primeru, da gledaš res velik ukrivljen zaslon na manjši razdalji in bi ti res dobro pokril širše vidno polje, kar je tudi namen ukrivljenih zaslonov. Če se to v tvojem primeru res zgodi lahko preveriš v trgovini, postavi se na razdaljo na kateri boš gledal TV doma in preveri ukrivljen in raven zaslon, če bo izkušnja na enem in drugem boljša ali slabša ... Idelano bi seveda bilo da bi lahko poizkusil na istem modelu KS7000 in in KS7500.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mat3 ::

Tomson je izjavil:

Malo lahko sam prečekiraš, kaj je bestbuy v tem rangu - KLIK, sicer pa napiši še za kaj bo TV primarno namenjem, kakšni viri bodi v večini prevladovali, v kakšni kvaliteti, pod kakšnimi pogoji se bo gledal TV, večinoma ob svetlobi ali v zatemnjenem prostoru, itd.


Tv bo namenjen splošni družinski uporabi, večinoma HD vsebinam (Youtube, USB ključ) ter HD in tudi SD TV programom preko Hdmi sprejemnika. Dodatno bo povezava iz računalnika preko Hdmija, pretežno za predvajanje slik ali tudi video vsebin. Optični izhod na Logitech 5.1 zvočnike. Pogoji pa delno zatemnjena zunanja svetloba ter seveda zvečer oz. ponoči v bolj kot ne temni svetlobi.

Kar sem spremljaj je torej boljši VA panel napram IPS ? Večji vidni koti mi niso toliko pomembni, ker se večinoma gleda direkt, redko pod večjimi koti. Razdalja gledanja bo nekje 2,5m, za večji Tv zaenkrat ni prostora in tudi denarja ;) Nekako največ mi ponuja Philips 43PUS6501, le da ima IPS panel.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Tomson ::

Drži, Philips 43PUS6501 je res dobra opcija IPS modela in bi glede na napisano bil kar primeren, le ob gledanju vsebin v zatemnjenem prostoru bi VA panel bil precej boljši, zaradi prikaza črne in dosti večjega kontrastnega razmerja, ki se kaže v globini slike.

Sicer me je nedavno novi lastnik modela 6501 opozoril na vertikalni banding, vertikalne črte, rahlo vidne v globini slike, ki se mu pojavljajo tudi na drugem TVju, ki so mu ga zamenjali, če si na tovrstne zadeve občutljiv samo v opozorilo, čeprav jih večina niti ne zazna, je pa seveda dosti odvisno od sreče na kakšen panel naletiš, a tovrstna loterija je prisotna tudi pri drugih proizvajalcih, odvisno od modela do modela. Android je tudi dvorezen meč, nekateri so sila zadovoljni in nimajo pripomb, nekateri pa so tako razočarani da razmišljajo o menjavi TVja. Če ne uporabljaš kompleksnejših storitev, ne boš nalagal morje aplikacij in te ne moti kakšen občasen "zatik", so skrbi odveč.

Samsung 43KU6072 je dobra opcija za VA panel, tukaj sicer nekatere moti "judder", po večini pa ne, a spet odvisno od občutljivosti za te zadeve, plus, z nekaj nastavitvami se ga da v celoti odpravit.

Za 600€ dobiš tudi izjemen FHD, Sony 43W805/808/809C ki je odličen na vseh področjih, najboljši za prikaz SD vsebin, a seveda brez 4k, HDR in podobnih novitet, ki pa se jih danes niti ne toliko izkoristi.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat3 ::

@Tomson najlepša hvala za obrazložitev. Tale Samsung UE43KU6072 mi deluje kar mikaven, ker ima vse kar bi rabil. Mogoče bi bilo samo še v živo ga it pogledat.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Tomson ::

Defenitivno je za pogledat v živo. Imej le v mislih, da so pogoji ambienta v trgovini čisto drugačni kot bodo doma. Močne luči, sosednji veliki TVji nastavljeni na "demo" način, ki izžarevajo močne barve in svetilnost. V takšnem ambientu lastnosti IPS in VA panelov niso izrazite, doma pa je zgodba drugačna.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Han ::

Če je star Samsung še brezhiben, osebno sploh ne bi menjal, glede na to, da se ne bo gledalo UHD vsebin...

mat3 ::

Han je izjavil:

Če je star Samsung še brezhiben, osebno sploh ne bi menjal, glede na to, da se ne bo gledalo UHD vsebin...


Se strinjam. Problem je ta, da so šli vsi HDMI-ji in optični izhod.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Han ::

Daš na servis, da menjajo plato... Strošek ca. 150-200 eur. Ali pa nabaviš npr. 40K5502 ali 49K5502.

Tomson ::

Mah ne vem no, če je to dobra rešitev. 200EUR za popravilo TVja, ki je vreden manj kot bi stalo popravilo. Samsung 43KU6000 za 500EUR je čisto solidna opcija, predvsem pa preceej boljša kot Samsung 40K5502 za 434EUR!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mat3 ::

Han je izjavil:

Daš na servis, da menjajo plato... Strošek ca. 150-200 eur. Ali pa nabaviš npr. 40K5502 ali 49K5502.


Rabljena plata bi prišla nekje 95 €, samo ravno zaradi razlogov, ki jih je navedel tudi @Tomson, se bomo verjetno raje odločil za novo.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Han ::

Če je rabljena plata brezhibna, se splača - prištediš 300-400 eur. Zamenjat jo je relativno enostavno. Osebno za SD in HD vsebine ne bi kupil UHD televizorja...

car100 ::

Z philips 2016 modeli sploh ni več zatikanja oz. kakršnihkoli težav če je kdo pred nakupom in ga to skrbi nova posodobitev je vse manj in bolj kritične težava popravila tako da je sedaj kar se uporabniške izkušnje tiče 1A. Pred kratkim je še Kodi prešel na 17 verzijo in za enkrat je vse tako kot mora biti. Za ogled 4K vsebine pa priporočam uradni predvajalnik ker deluje bolj tekoče in v pravi kvaliteti. Kodi kolikor sem gledal gre max do 1080X1920 odpre tudi 4K format samo ni ostrine in deluje netekoče.

andrej69 ::

Kar se tiče možnosti Android aplikacij.
MX player in filmi s podnapisi

Vsi jih poznamo (filme), običajno si jih naložimo s spleta.

Ko jih naložimo, izgledajo takole (primer):
Gladiator.mkv - datoteka s filmom
Gladiator.srt - datoteka s podnapisi

Filme lahko na katerem koli TV-ju predvajamo prek vgrajenega predvajalnika (USB disk ali ključek s filmom enostavno vklopimo v TV) in zaženemo predvajanje prek uporabniškega vmesika, ki se prikaže samodejno. Podpora datotekam zavisi od modela do modela.

Androidni TV-ji pa so še naprednejši in omogočajo naprednejšo predvajanje prek aplikacije. Ena takšnih je MX Player. Na voljo je prek Trgovine Google Play za TV-je in obstaja v 2 različicah.

MX Player - brezplačen - v aplikaciji se lahko pojavljajo reklamna sporočila (znajo biti moteča)
MX Player Pro - plačljiv (nekaj EUR) - brez reklamnih sporočil


Za predvajanje filmov s priloženimi zunanjimi podnapisi torej priporočamo uporabo aplikacije MX Player (seveda, če imate androidni TV).

Način uporabe:
USB napravo s filmom vklopite v televizorjev USB priključek.
Pojdite v Smart TV in zaženite aplikacijo MX Player, ki ste si jo že predhodno naložili iz trgovine (Google play Store-a).
Vsebina z USB naprave se samodejno prikaže v izbirnem meniju aplikacije MX Player.
Izberite film in zaženite predvajanje.
Med predvajanjem filma si lahko pomagate s tipko OPTIONS in dostopate do dodatnih nastavitev, vključno za podnapise.


Prednosti
Napreden in lep grafični vmesnik
Samodejno prepoznavanje vrste podnapisov
Množica naprednih nastavitev za podnapise (jezikovne/znakovne tabele - kodiranje)
Velikost podnapisov
Pisava/fonti
Barva
Poudarjenost
Robovi
Senčenje
Pozicija na zaslonu
Itd...

Aplikacija omogoča tudi možnost sočasnega prikaza dvojnih podnapisov v različnih jezikih.
Najnaprednejši uporabniki pa lahko uživajo v možnostih iskanja in nalaganja filmu pripadajočih podnapisov direktno s spleta.

file:///C:/Users/andrej/Downloads/Google-Photos-app-Cast-in-Philips-Android-TV(3).pdf
file:///C:/Users/andrej/Downloads/Facebook-Cast-in-Philips-Android-TV(3).pdf
file:///C:/Users/andrej/Downloads/Kako-namestiti-aplikacijo-TVIN-na-Philipsov-Androidni-TV-letnik-2015-ali-2016(2).pdf
file:///C:/Users/andrej/Downloads/Kako-namestiti-brskalnik-Chrome(2).pdf
file:///C:/Users/andrej/Downloads/Youtube-Cast-in-Philips-Android-TV(2).pdf
file:///C:/Users/andrej/Downloads/PC-Google-Cast-in-Philips-Android-TV(3).pdf

andrej69 ::

mat3 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

mat3 je izjavil:

Kaj se bi priporočalo za 43" TV, po možnosti 4k, vsaj 3x HDMI, dober sistem (Android ?) in boljša matrika ? Sedaj je dobro služil Samsung UE40D6520...


Za koliko denarja iščeš tv..?


Verjetno v rangu tam 500-600 € ?


Za takšen denar vsekakor Philips model 6501.Android deluje brez težav, tako, da se vsekakor isplača vzet ta model.

JakaB ::

@Tomson
Hvala za odgovor in link za tivije :)

Tudi sam se nagibam k Samsungu saj mi je že v BB padel v oči!
Me pa zanima če lahko priklopiš bluetooth slušalke na tv oz. povežeš?


lp,jaka

andrej69 ::

JakaB je izjavil:

@Tomson
Hvala za odgovor in link za tivije :)

Tudi sam se nagibam k Samsungu saj mi je že v BB padel v oči!
Me pa zanima če lahko priklopiš bluetooth slušalke na tv oz. povežeš?


lp,jaka


Ne moreš povezat slušalk, kajti nima bluetooth opcije.Pa tudi nima izhoda za slušalke.

car100 ::

Se mi zdi da majo Philips 2016 modeli bluetooth vgrajen.

andrej69 ::

car100 je izjavil:

Se mi zdi da majo Philips 2016 modeli bluetooth vgrajen.


Philips ima od vseh televizorjev največ opcij:)

Gorcko87 ::

Pozdravljeni

Mene zanima ker sem sicer nabavil nov racnualnik in tv zgolj za gledanje 4k filmov brskanje po spletu gledanje vsebin na youtube itd.Racunalnik bo priklopljen na Samsung 55KU6072 pa me zanima naslednje:
Ali naj uporabim hdmi port 1.4 24hz izhod?
Ali display port adapter na hdmi 2.0 60hz?
In ali izgubim kaj z adapterom uptab iz display porta na hdmi 2.0 4k 60hz glede zvoka???
Racunalnik je hardware oboje kompatibilen, le nevem kaj naj uporabim???Imel bom zgolj za gledanje filmov 4k
Bral sem da za gledanje filmov ne potrebujemo 60hz ker je vecina filmov 24fps in da je celo na 24hz slika bolj filmska???Je kdo sprobaval kaj ali ima kaksne izkusnje? Prosim za mnenje
In ce mi nekdo objasni malo zadevo za hdcp2.2 kaj pomeni? Malo sem zaostal ze z to tehniko tako, da hvala za odgovore

OK.d ::

Malo preberi, pa ti bo vse jasno;)
http://www.acousticfrontiers.com/uhd-10...
LPOK.d

AndreAS ::

Bo tole za kaj?
Nadomestek starega Philips-a 46 inch 4200 serija :D. PRedvsem zvok je šit totalni. Tole bolje ali raje kakšnih 500 € več?
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...

Lp ,Andrej

andrej69 ::

AndreAS je izjavil:

Bo tole za kaj?
Nadomestek starega Philips-a 46 inch 4200 serija :D. PRedvsem zvok je šit totalni. Tole bolje ali raje kakšnih 500 € več?
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...

Lp ,Andrej


Za takšen denar, se ne isplača ta televizor.Tukaj imaš za enak denar, kvalitetnejši televizor.Ali še za nekaj več denarja Philips model.
HISENSE HE65K5510
PHILIPS 65PUS6521

Gorcko87 ::

OK.d je izjavil:

Malo preberi, pa ti bo vse jasno;)
http://www.acousticfrontiers.com/uhd-10...


Torej ce prav razumem bi bilo vredu ce bi imel 4k na 60hz ker lahko pricakujem taksne filme? Al je misljeno to zgolj za bluray predvajalnike? Bom najverjetneje kar sel na 60hz varjatno in bolsim kablom ki ima do 18giga bandwitha ceprav se nekaj casa nebo taksnih filmov ampak da bomo pripravljeni :D

fpbs ::

refosk je izjavil:

Se že ve kakšne bodo cene novih Samsungov Q serije?

http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...

4knative ::

Malo bo še drago na začetku. Čez slabo leto se bo pa že splačalo. Hihihih.

Zeegah ::

car100 je izjavil:

delfinus je izjavil:

Zeegah je izjavil:

Letos sem kupil TV Sony KD55XD8005B.

Sprva je vse delovalo, kot je treba. Nekaj ur po začetku uporabe pa so se pričele težave.

TV je zaznal WIFI in se nanj povezal. Vse je delovalo,a kar naenkrat ni več prejemal nobenih podatkov. Aplikacije (npr. Youtube) niso našle internetne povezave, tako je bila rešitev ta, da sem že na prvi dan moral narediti factory reset. Po 10 dneh se zaenkrat ta težava ni vrnila.

So se pa pojavile nove težave. Sprva je branje zunanjega HDD diska delovalo gladko. Preko programa KODI je predvajalo glasbo in filme, vse OK. Začenjalo pa se je dogajati, da mi diska občasno ni znal več prebrat. Na koncu ga ni prepoznal nikoli več. Smatral sem, da je disk morda v ohišju, ki je prešibko, zato sem zamenjal ohišje. Zadeva je zagnala in vse je delovalo, kot mora. Nato sem disk izklopil s TVja, na računalniku nanj naložil še nekaj datotek, ter ga vključil nazaj. Diska zopet ni zagnalo.

Ne vem, če ima kdo težave, ampak meni vse skupaj, zaenkrat, ostaja nerešena uganka. Moti me predvsem to, da zadeve včasih naključno delujejo, včasih pa ne, brez razloga.


Si poskusil kako se obnasa navaden USB kljucek? Ce to deluje bp je lahko problem izklapljanja diska nekvaliteten USB kabel ali pa predolg USB kabel. Najverjetneje pa je to, da USB disk potrebuje malce vec toka in je tisto kar dobi od TVja ravno na meji in se ti dogaja kot se ti.

lp, d.


Probaj drug disk (morda z zunanjim napajanjem), čeprav sam dvomim, da je v disku težava prej bi rekla, da ima tv kakšno programsko napako. Glede kabla je ponavadi tako, da v kolikor ni primeren kabel ti disk pokaže ne more pa prebrat vsebine, če dela na PCju še ni nujno da mora tud na tvju zato uporabi zgolj originalen kabel v kolikor imaš še podaljšek za usb ni problemov v kolikor ima zahtevane lastnosti od originala (ponavadi določeni podaljški ne spustijo dovolj napetosti skozi). Glede na to da je v začetku delovalo brezhibno je čisto možno, da na neki verziji sistema disk noče povezat. Lahko pogledaš še v navodila katerem formatu mora biti disk formatiran, čeprav načeloma mora ntfs delat.Preveri če obstaja na Sony uradni strani kakšna novejša posodobitev za tv v kolikor je kakšna novejša lahko tudi to odpravi določene težave. To so nekak začetki pametnih tvjev in android ni bil še toliko optimiziran in stestiran na tvjih zato se v začetku kaže kup napak se pa to za vsak model tvja popravlja plus vsako leto bo android še boljši z še večjim naborom aplikacij (primernih za tv).



Hvala obema za nasvete.

Po vsej verjetnosti je bil problem v disku oziroma ohišju/kablu. Tudi USB ni vedno deloval kot je treba, ampak je ključ star že nekaj let.
Sedaj sem kupil nov disk (Seagate 2TB, USB 3.0, brez zunanjega napajanja) in zaenkrat vse dela gladko.
Če bo še kaj novega, pa delim z vami.

Gatsu ::

fpbs je izjavil:

refosk je izjavil:

Se že ve kakšne bodo cene novih Samsungov Q serije?

http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Heh bi pa raje kupil lanski Oled ko tole... Sploh ker niti local dimminga nimajo ti tvji.

mgermo ::

Haha, matr so optimisti. Cenovno isto kot OLED, samo pazi oni imajo QLED :))))

fpbs ::

Kaj ni bolj enostavno spremenit ime, kot pa se zajebavat z neko novo tehnologijo. Počakaj malo še na "ustrezne" rewjuje, da zlijejo gnojnico na OLEDe, in prodaja bo stekla. Ovce bodo kupovale.

refosk ::

Gatsu je izjavil:

fpbs je izjavil:

refosk je izjavil:

Se že ve kakšne bodo cene novih Samsungov Q serije?

http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Heh bi pa raje kupil lanski Oled ko tole... Sploh ker niti local dimminga nimajo ti tvji.


Res je zasoljena cena, bom vzel raje 65ks7000.

4knative ::

Te cene zdaj so kar ene cifre. To sploh nima veze s ceno v trgovini, še manj pa ma veze s ceno v Evropi, še najmanj pa ma veze s ceno v Sloveniji.
««
212 / 223
»»