» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
171 / 223
»»

Tomson ::

Takrat bo 55" B6 za 1.400€, pa bo spet dilema, ker revolucije ne bo! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Wolfie ::

Pozdravljeni,

katerega izmed teh TV-jev bi mi priporočali oz. kako bi jih rangirali? Iščem TV v rangu pod 300 €, 32" ter Full HD ter po možnosti brez SMART funkcij.

- www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sprejemnik...
- www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/izd_496...
- www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/izd_496...

Mimogrede, ali se splača vzeti Full HD pri 32" ter če DIRECT-LED bistveno vpliva na kakovost slike. Vem, da ima to tehnologijo LG, za druga dva pa nisem prepričan, je pa res, da ga pa verjetno prekašata pri zvoku (nima Dolby Digital ter DTS) ter več konektorjih.

Sem mislil vzeti Philips 32PFH4101/88, vendar so me odvrnile kritike Philipsov (počasen meni, pogosti servisi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wolfie ()

4knative ::

Tomson je izjavil:

Takrat bo 55" B6 za 1.400€, pa bo spet dilema, ker revolucije ne bo! ;)


Bodo izboljšave pomoje kar velike, ker gre za dokaj novo tehnologijo. Okoli 2.000€ treba pripraviti za marec 2017. :)

Tomson ::

O kateri novi tehnologiji govoriš?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

Za CES 2017 je LG dobil kar 21 nagrad, verjetno so še nekoliko povečali svetilnost OLEDov, HFR....
http://www.lgnewsroom.com/2016/11/lg-ho...

4knative ::

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

Tomson ::

OLED je v LG TVjih od leta 2014. OLED, kot tehnologija pa je v zaslonih (gsm) že precej dlje. Sami začetki OLED tehnologije pa segajo v leto 1960. Gre predvsem za to, da je plazma tehnologija dosegla nek višek in je trg moral ponudit nekaj novega, prišel je LCD, da so spet pospešili prodajo so dodali LED osvetlitev, pa na vsake nekaj let, da se spet pospeši prodaja 3D, pa 4k, pa HDR, sedaj ko počasi LCD tehnologija dosega meje svojih zmogljivosti bodo proizvajalci počasi presedlali na OLED, itd, itd.

Skratka, zaenkrat ni videti, da bodo 2017 OLED modeli prinesli kakšen velik napredek. Pač tistih klasičnih 10%, kot modeli vsako leto napredujejo. Največji preskok je bil 2015 na 2016, ko se končno precej izboljšali uniformiranost zaslona ter "near black" detajle. Sedaj bodo delali na višji svetilnosti, zaradi HDR standarda, kljub temu da je že sedaj HDR na OLEDih top. Malenkost boljši bo spet uspcaling, pa video procesiranje, pa hitrejši procesorji, pa malo več memorije, pa malo izboljšan vmesnik itd.

OLEDi bodo v letu ali dveh defenitivno cenovno na nivoju LCDjev, z množično proizvodnjo LGjeve nove tovarne, pa bodo sčasoma začeli prevzemat tržišče.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bubli ::

Živjo!
Pred kratkim smo kupili smart tv UHD Samsung UE55JU6072.
Ob desni stranici je na črni podlagi videti svetlobo, točkovno (torej na cca 4 mestih) razporejeno po dolžini, kot da bi pod črnim robom na ekran svetile luči, horizontalna širina tega snopa svetlobe je kakšen cm dva.
Ta osvetlitev se opazi občasno tudi na barviti podlagi.
Zanima me, ali je to samo stvar slabih nastavitev (ki so trenutno vse na nevtralnih polovičkah)?
Ali pa gre za slab panel oz. za napake na panelu in bi se to celo splačalo reklamirati?
Kakšne so šanse, da sčasoma ti snopi postanejo še bolj vidni in širši?
Na drugih stanicah teh problemov ni. Ni cloudinga v vogalih, niti ni vinjet filtra na robovih slike.
Tnx za nasvet!

OK.d ::

Poslikaj da vidimo.
LPOK.d

OK.d ::

To pa so novi LG-wallpaperji:)
LPOK.d

fpbs ::

4knative je izjavil:

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

OLEDi so prišli na tržišče poleti 2013, sicer s precejšnjo zamudo zaradi sabotaže v LG proizvodnji. Bilo je celo nekaj mrtvih, in precej zaprtih tako pri LGeju, kot pri Samsungu.
Začetna cena 55" OLEDa je bila 14000$.
Glede konkurence vrhunskih LCD Samsungov, Sonyjev, Philipsov,... pri LG izjavljajo, da so z OLEDi konkurenčni s cca 1000$ višjo ceno po komadu.

4knative ::

fpbs je izjavil:

4knative je izjavil:

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

OLEDi so prišli na tržišče poleti 2013, sicer s precejšnjo zamudo zaradi sabotaže v LG proizvodnji. Bilo je celo nekaj mrtvih, in precej zaprtih tako pri LGeju, kot pri Samsungu.
Začetna cena 55" OLEDa je bila 14000$.
Glede konkurence vrhunskih LCD Samsungov, Sonyjev, Philipsov,... pri LG izjavljajo, da so z OLEDi konkurenčni s cca 1000$ višjo ceno po komadu.


Samsung UE55KS8090 - 2250EUR (vir: hitmeister.de)
LG 55B6V - 2150EUR (vir: hitmeister.de)

Zgleda da je že izenačena cena. Samo do Avstrije bo treba it vseeno. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

andrej69 ::

4knative je izjavil:

fpbs je izjavil:

4knative je izjavil:

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

OLEDi so prišli na tržišče poleti 2013, sicer s precejšnjo zamudo zaradi sabotaže v LG proizvodnji. Bilo je celo nekaj mrtvih, in precej zaprtih tako pri LGeju, kot pri Samsungu.
Začetna cena 55" OLEDa je bila 14000$.
Glede konkurence vrhunskih LCD Samsungov, Sonyjev, Philipsov,... pri LG izjavljajo, da so z OLEDi konkurenčni s cca 1000$ višjo ceno po komadu.


Samsung UE55KS8090 - 2250EUR (vir: hitmeister.de)
LG 55B6V - 2150EUR (vir: hitmeister.de)

Zgleda da je že izenačena cena. Samo do Avstrije bo treba it vseeno. :)


Za takšen denar, se poleg Oleda vsekakor zelo isplača, še ta model Philipsa:)
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Okapi ::

fpbs je izjavil:

4knative je izjavil:

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

OLEDi so prišli na tržišče poleti 2013

Kako hitro se pozabijo nekatere stvari. Prvi tv z OLED zaslonom je bil Sony XEL-1, v trgovinah od 2008.

m0LN4r ::

Well ja, temu je samo sony rekel televizija
11" in 960×540

Lahk bi pa bil display za tablico, to pa ja.

 Da nebo kdo mislil, da je to vecje od Chuwi hi12 ;)

Da nebo kdo mislil, da je to vecje od Chuwi hi12 ;)

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

mgermo ::

andrej69 je izjavil:

4knative je izjavil:

fpbs je izjavil:

4knative je izjavil:

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

OLEDi so prišli na tržišče poleti 2013, sicer s precejšnjo zamudo zaradi sabotaže v LG proizvodnji. Bilo je celo nekaj mrtvih, in precej zaprtih tako pri LGeju, kot pri Samsungu.
Začetna cena 55" OLEDa je bila 14000$.
Glede konkurence vrhunskih LCD Samsungov, Sonyjev, Philipsov,... pri LG izjavljajo, da so z OLEDi konkurenčni s cca 1000$ višjo ceno po komadu.


Samsung UE55KS8090 - 2250EUR (vir: hitmeister.de)
LG 55B6V - 2150EUR (vir: hitmeister.de)

Zgleda da je že izenačena cena. Samo do Avstrije bo treba it vseeno. :)


Za takšen denar, se poleg Oleda vsekakor zelo isplača, še ta model Philipsa:)
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...


Najdi mi en review tega philipsa kjer ga reviewer postavi ob bok oledu.

m0LN4r ::

Zakaj je ta TV 2500€ ?

Kaj ma toliko boljsega od enga, ki stane polovico?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

andrej69 ::

mgermo je izjavil:

andrej69 je izjavil:

4knative je izjavil:

fpbs je izjavil:

4knative je izjavil:

A ni OLED v televizorjih od 2014? Nova zadeva. Cena bo padla pomoje toliko, da bo primerljiva s konkurenco - Samsung, Sony, Philips...

OLEDi so prišli na tržišče poleti 2013, sicer s precejšnjo zamudo zaradi sabotaže v LG proizvodnji. Bilo je celo nekaj mrtvih, in precej zaprtih tako pri LGeju, kot pri Samsungu.
Začetna cena 55" OLEDa je bila 14000$.
Glede konkurence vrhunskih LCD Samsungov, Sonyjev, Philipsov,... pri LG izjavljajo, da so z OLEDi konkurenčni s cca 1000$ višjo ceno po komadu.


Samsung UE55KS8090 - 2250EUR (vir: hitmeister.de)
LG 55B6V - 2150EUR (vir: hitmeister.de)

Zgleda da je že izenačena cena. Samo do Avstrije bo treba it vseeno. :)


Za takšen denar, se poleg Oleda vsekakor zelo isplača, še ta model Philipsa:)
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...


Najdi mi en review tega philipsa kjer ga reviewer postavi ob bok oledu.


Saj nisem napisal , da je kvalitetnejši kakor OLED:)Napisal sem, da se tudi isplača v mislih pa sem imel predvem diagonalo televizorja, in pa seveda tudi kvaliteto tega televizorja.Kajti poglej, nekaterim je vseeno pomebnejša veličina televizorja, kot sama kvaliteta televizorja:)Seveda, če pa boš šel pogledat ta televizor kam v živo, pa boš videl, da gre za res zelo kvaliteten televizor:)Samo toliko.

Tomson ::

Philips 7601 je dejansko zelo dober TV, le cena je malo previsoka, da bi prišel do izraza. Samsung KS7000 je npr. nekaj sto € cenejši ...

Testi: hdtvtest, trustedreviews, avforum

After a challenging couple of years, the 65PUS7601 marks a welcome return to form for the TP Vision/ Philips brand. When you consider what’s on offer for £2000, the value provided by the Philips 7601 is actually quite outstanding: 128-zone full-array local dimming with some of the best halo suppression we’ve seen; integrated bias lighting in the form of 3-sided Ambilight; high-quality video processing; and a set-and-forget [Clear LCD] option that improves motion clarity for all types of content without side effects.

Sure, the TV’s HDR impact couldn’t match those of other flagship LED models owing to restricted peak brightness and colour gamut, but the Philips PUS7601 compensated well with excellent halo management and effective tone-mapping… it isn’t as expensive either. Given that most rivals at this price point are likely to feature edge-lit LED backlighting with all the compromises it entails, we seriously cannot think of a better 65-incher available to buy new in the UK for £2000.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Philips 7601 je dejansko zelo dober TV, le cena je malo previsoka, da bi prišel do izraza. Samsung KS7000 je npr. nekaj sto € cenejši ...

Testi: hdtvtest, trustedreviews, avforum

After a challenging couple of years, the 65PUS7601 marks a welcome return to form for the TP Vision/ Philips brand. When you consider what’s on offer for £2000, the value provided by the Philips 7601 is actually quite outstanding: 128-zone full-array local dimming with some of the best halo suppression we’ve seen; integrated bias lighting in the form of 3-sided Ambilight; high-quality video processing; and a set-and-forget [Clear LCD] option that improves motion clarity for all types of content without side effects.

Sure, the TV’s HDR impact couldn’t match those of other flagship LED models owing to restricted peak brightness and colour gamut, but the Philips PUS7601 compensated well with excellent halo management and effective tone-mapping… it isn’t as expensive either. Given that most rivals at this price point are likely to feature edge-lit LED backlighting with all the compromises it entails, we seriously cannot think of a better 65-incher available to buy new in the UK for £2000.


Pri nas je cena popolnoma enaka:) Mogoče je razlika v tujini.

Tomson ::

Ne gre za tujino, dal sem primerjavo, da pri nas npr. dobiš 65PUs7601 za 2.000€, Samsunga 65KS7002 pa za 1.750€. Ker sta TVja na precej podobnem nivoju, Samsung je mogoče celo za las boljši pri HDR prikazu in gibanju, je samo zaradi Ambilighta težko upravičit dodatnih 250€ več, kolikor je razlika v ceni.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

A mi daš link za Samsunga.Kar pa se tiče razlik ni samo Ambilight, kar seveda je prednost..
Razlika je tudi v boljšem zatemnjevanju slike, in Halo efektu, ki ga pri Philipsu ni moč opazit.
Tako, da ima vsak televizor nekaj plusev in nekaj minusev.

m0LN4r ::

Na makspro je samo cena 2000 s tem da ga sploh nimajo na zalogi.
V tujini je 2400+
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

fpbs ::

Tomson je izjavil:

Skratka, zaenkrat ni videti, da bodo 2017 OLED modeli prinesli kakšen velik napredek. Pač tistih klasičnih 10%, kot modeli vsako leto napredujejo. Največji preskok je bil 2015 na 2016, ko se končno precej izboljšali uniformiranost zaslona ter "near black" detajle. Sedaj bodo delali na višji svetilnosti, zaradi HDR standarda, kljub temu da je že sedaj HDR na OLEDih top. Malenkost boljši bo spet uspcaling, pa video procesiranje, pa hitrejši procesorji, pa malo več memorije, pa malo izboljšan vmesnik itd.

Jaz pri OLEDih za 2017 pričakujem povdarek na HFR v kombinaciji s HDR in 4k, kar omogoča še precejšnje izboljšanje slike.

m0LN4r ::

Bo treba najprej zacet snemat filme v HFR+HDR+4K
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

andrej69 ::

Kar se tiče High frame rate, ima Philips model 6501.Mislim, da edini televizor od vseh modelov, tudi drugih proizvajalcev, ki ima High frame rate.Vsi ostali imajo večinoma Frame rate control.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bbobst ::

bbobst je izjavil:

batista je izjavil:

bbobst je izjavil:


Jao,jao ,pa ja ne.
Upam, da pri mojem ne bo česa takega,... in tudi česa drugega ne,
ker je TV res super, kar se slike tiče.
Edino ,kar sem do sedaj opazil v minus je malo trzanja pri nogometu.
Pri drugih športih tega ni.


Kako je s tem "trzanjem", se da to odpravit z nastavitvami? Kolikor berem po forumih naj bi imeli nekateri letošnji samsungi probleme s tem...
primer judder pri filmu (ks8000):


K nogometu dodajam tudi rokomet.


Zgleda,da so bile nastavitve napačne.
Auto Motion Plus Manual
Blur Reduction 10
Judder Reduction 1
LED Clear Motion Off

Če je Auto Motion Plus na Off je vse gladko.
Sedaj me bega naslednje:
Ali ni ravno ta nastavitev za bolj teoče in jasno gibanje hitro premikajočuh se kadrov ?

4knative ::

Mene zanima kako skup dan ta TV, ker sem videl na enem reviewju da se je zadnji del odlepil zaradi vročine?

Tomson ::

Če je samo en review, potem ni panike, glede na število prodanih, če jih je pa dosti več, se je pa res za vprašat ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

clancy ::

Ali OLED televizorje proizvaja, oziroma jih misli proizvajati tudi kateri drugi proizvajalec?

Ali je AMOLED tehnologija ekranov na mobilnih telefonih, enaka ko OLED?

Melanholija ::

Imaš Metz,Panasonic,Loewe...samo nobeden ne dosega nizkih cen LG OLED. In tudi panel je od LG.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

AMOLED je na nek način izboljšana verzija OLEDa. Trenutno edini proizvajalec OLED panelov za TVje je LG, so pa alternative na kitajskem. Zanimiv bo vstop Samsunga čez kakšno leto z svojimi QLED paneli.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Maja14 ::

Pozdravljeni. Marca se kupil philips 55PUS7170. Sedaj sem opazil da imam od levega roba proti sredini vodoravne tanke črne črte. Od polovice naprej pa do desnega roba pa teh črt ni. Je komu jasno zakaj bi šlo? Seviserji mi niso znali zaenkrat nič povedat.Hvala in lp


fpbs ::

Tomson je izjavil:

AMOLED je na nek način izboljšana verzija OLEDa. Trenutno edini proizvajalec OLED panelov za TVje je LG, so pa alternative na kitajskem. Zanimiv bo vstop Samsunga čez kakšno leto z svojimi QLED paneli.

Na Samsungove QLEDe bo potrebno počakat do leta 2019, ali še kakšno leto kasneje. Omenja se, da so odkupili licenco od QDVision za 70 miljonov $. Upajmo, da se ne bo ponovila enaka zgodba kot z nakupom pasivne 3D od RealD.

Bubli ::

Živjo!
Pred kratkim smo kupili smart tv UHD Samsung UE55JU6072.
Ob desni stranici je na črni podlagi videti svetlobo, točkovno (torej na cca 4 mestih) razporejeno po dolžini, kot da bi pod črnim robom na ekran svetile luči, horizontalna širina tega snopa svetlobe je kakšen cm dva.
Ta osvetlitev se opazi občasno tudi na barviti podlagi.
Zanima me, ali je to samo stvar slabih nastavitev (ki so trenutno vse na nevtralnih polovičkah)?
Ali pa gre za slab panel oz. za napake na panelu in bi se to celo splačalo reklamirati?
Kakšne so šanse, da sčasoma ti snopi postanejo še bolj vidni in širši?
Na drugih stanicah teh problemov ni. Ni cloudinga v vogalih, niti ni vinjet filtra na robovih slike.
Tnx za nasvet!

Fotka (obrni pokonci):

4knative ::

To je pa to, ko pri nas trgovci dobijo robo za češki trg. Sama črna je lahko na cenejših Tvjih neenotna, da pa vidiš osvetlitev na robu pa pomoje ni sprejemljivo.

Alessio983 ::

Če ti uspe reklamirati dej. Js sem imel predtem 6872 55 in je bilo tako. Zamenjali so panel pa je blo še slabše. Potem smo se kregali sem pa tja dokler nisem dosegel kupnine nazaj in uzel 7002 55. Kjer teh problemov ni vidnih toliko oz se vidijo pod kotom če gledaš tv samo minimalno pa se mi ne da vec ubadati ker bo trajalo spet 2 meseca

Če gledaš direktno ravno teh problemov ni videti. Zaj nevem kako je pri tebi. Samo uglavnem samsung nikoli več ...

Zgodovina sprememb…

Alessio983 ::

Imamo v Familiji LG 55 model nevem točno kateri. cena je bila okoli 1300 € pa nima niti enega problema ...

Sem bil zagovornik Samsunga samo to kar zdaj delajo pa ni več normalno ... skoraj ni tv brez napake. Oz vlka verjetnost da nebo ok

Zgodovina sprememb…

bbobst ::

A se kje najde podatek, kaj je popravljenega ali dodanega
v novih firmwarih za Samsunge (KS7002)?

Han ::

Žal ne.

fpbs ::

Bubli je izjavil:

Živjo! Pred kratkim smo kupili smart tv UHD Samsung UE55JU6072....

Menjaj firmo

Longinus ::

Danes so mi po reklamaciji prejšnjega dali nov ks7002 ,so se pa žal že pojavili novi problemi.
Tv ima en mrtev piksel na spodnji strani sredine in tv pilot ne deluje.
Počasi ni več zabavno :)
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Longinus ::

wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Longinus ()

MrStein ::

To ne zgleda kot en črn piksel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

4knative ::

To zgleda kot enih 20 mrtvih pikslov. Sem vesel, da nisem kupil ks7000 ali celo ks8000. :P
Valda so teh TVjev naštancali milijardo, pa jih zdaj forsirajo vsi. Reviewerji so pomoje fajn skorumpirani, glede na to, da so forumi polni problemov s temi "budget-high-end" TVji.

andrej69 ::

Kar se tiče Samsung televizorjev, sem na veliko opozarjal, pa so nekateri na veliko demantirali moja mnenja:)

mgermo ::

Sej ne da je nekdo na prejšnji strani komentiral pokvarjen Philips.

andrej69 ::

mgermo je izjavil:

Sej ne da je nekdo na prejšnji strani komentiral pokvarjen Philips.


Saj nisem nikoli dejal, da se Philips ne kvari:) Tukaj sedaj govorimo o Samsung televizorjih.Sicer pa sam najbolje vem, kar se tiče teh televizorjev..Kvarijo se tako vsi televizorji, to je povsem normalno.Toda Samsung je rekorder, kar se tiče garantnih rokov..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

Alessio983 je izjavil:

Imamo v Familiji LG 55 model nevem točno kateri. cena je bila okoli 1300 € pa nima niti enega problema ...

Pa zagotovo tudi ne, da je črna v zatemnjenem prostoru siva, kar nekateri stalno povdarjajo.
««
171 / 223
»»