» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
139 / 223
»»

andrej69 ::

DINAMIK je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Thunder wave je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Pa saj te nihče,ne obravnava resno.8-)

Tebe pa? :))


Po odzivih že.."bolj kot blaženega.Zasigurno lahko dam,najkoristnejše informacije,kar se tiče televizorjev.

Poznam 27 ljudi,ki se jim smeji,ker nimajo Philipsa doma.., zaradi tega foruma se jim je sreča nasmihnila!


Ne moreš primerjat, Philips modele izpred par let,z lanskimi ali letošnjimi.To moraš vedet..

diNero ::

Pa se vi zavedate, da sem moral vsaj 10-15 strani nazaj, če sem želel prebrati nek konstruktiven komentar oz. predlog za nakup katerega televizorja, kot se imenuje tema? Od tam dalje je malo morje citatov, linkov do podobnih forumov kot je ta in pa forsiranje Philipsa, ki je zadnji soliden tv naredu tisti flat crt pred 10-timi leti..

V glavnem: Samsung 55JU7xxx ali Panasonic 58DX750?? Po nekaj prebranih testih naj bi bil tale Panasonic top zadeva v nekem malo višjem srednjem rangu? Ceni sta pa tu tu..
Hvala, lp.

Tomson ::

Še največja razlika je v podpori HDR, ki je Samsung nima. Oba sta dobra TVja, Panasonic je večji, novejši, za isto ceno bi sam vzel slednjega...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

J.McLane ::

Mene andrejevi komentarji niti ne motijo, moti me predvsem to da citira cele romane in je cela tema zaradi tega nepregledna.

Drugače pa moj Philips :)) po 20 dnevih na servisu sedaj deluje dobro, Android se niti enkrat še ni sesul. HDMI-CEC in ARC funkcionira, 16 GB USB ključek je dovolj za timeshift funkcijo, Kodi je zakon, YouTube se tudi redno uporablja. Čakam še Telekom, da spet da Tvin TV na google play.

andrej69 ::

J.McLane je izjavil:

Mene andrejevi komentarji niti ne motijo, moti me predvsem to da citira cele romane in je cela tema zaradi tega nepregledna.

Drugače pa moj Philips :)) po 20 dnevih na servisu sedaj deluje dobro, Android se niti enkrat še ni sesul. HDMI-CEC in ARC funkcionira, 16 GB USB ključek je dovolj za timeshift funkcijo, Kodi je zakon, YouTube se tudi redno uporablja. Čakam še Telekom, da spet da Tvin TV na google play.


Jaz ne bi citiral romane,če ne bi nekateri začeli prvi pisati bedarij.Saj se ve kdo.Nekaterim,pač treba dosti napisat,da razumejo kaj jim hočeš povedat.Me pa veseli,da si sedaj zadovoljen.:)

diNero ::

Tomson je izjavil:

Še največja razlika je v podpori HDR, ki je Samsung nima. Oba sta dobra TVja, Panasonic je večji, novejši, za isto ceno bi sam vzel slednjega...


Nekako isto razmišljam. Imam pa še eno vprašanje, mogoče butasto ampak vseeno, lastim si Panasonicovo G30 plazmo, pri kateri mi žre živce funkcija Overscan, ki jo moram večkrat preklapljat On/Off pri preklopu med TV/PC/konzola... medtem ko na Samsungovem LCD-ju tega problema ni. Je to feature Panasonica nasploh ali le G20/30/50...?
Hvala, lp.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

.Me pa veseli,da si sedaj zadovoljen.:)

Ne vem kako zadovoljen ne more biti, če je imel TV 20 dni na servisu.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

.Me pa veseli,da si sedaj zadovoljen.:)

Ne vem kako zadovoljen ne more biti, če je imel TV 20 dni na servisu.


Pa saj ne moreš,dobiti televizor is servisa v parih dneh.Odvisno pa je,seveda od same napake v televizorju.Upam,da to razumeš.

diNero je izjavil:

Tomson je izjavil:

Še največja razlika je v podpori HDR, ki je Samsung nima. Oba sta dobra TVja, Panasonic je večji, novejši, za isto ceno bi sam vzel slednjega...


Nekako isto razmišljam. Imam pa še eno vprašanje, mogoče butasto ampak vseeno, lastim si Panasonicovo G30 plazmo, pri kateri mi žre živce funkcija Overscan, ki jo moram večkrat preklapljat On/Off pri preklopu med TV/PC/konzola... medtem ko na Samsungovem LCD-ju tega problema ni. Je to feature Panasonica nasploh ali le G20/30/50...?
Hvala, lp.


Na novih televizorjih,se preko hdmi kabla na resoluciji 16:9, izklopi Overscaning na Off,pa ni nikakršnih težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

J.McLane ::

Nezadovoljen sem bil ko je TV grdo in glasno crkovala, brez TV-ja zdržat ni bil problem, mam dosti takih in rugačnih računalnikov, ki so delali družbo ;)

fpbs ::

Pa saj ne moreš,dobiti televizor is servisa v parih dneh.Odvisno pa je,seveda od same napake v televizorju.Upam,da to razumeš.

Vso svojo delovno dobo sem se ukvarjal s servisiranjem TVejev, pa to precej drugače, kot se to počne sedaj, tako da to dobro razumem.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Pa saj ne moreš,dobiti televizor is servisa v parih dneh.Odvisno pa je,seveda od same napake v televizorju.Upam,da to razumeš.

Vso svojo delovno dobo sem se ukvarjal s servisiranjem TVejev, pa to precej drugače, kot se to počne sedaj, tako da to dobro razumem.


No me veseli,da razumeš..:)

mat xxl ::

Pa saj danes se vse popravlja "matrično" na kratko ko nekaj serje se menja cel kos cela plata in se stara vrne nazaj na specializiran servis in se tam kunštvajo....

To je verjetno tudi za proizvajalce najceneje, če se en kitajček potem ukvarja par ur z napako ali pa en evropejec.

fpbs ::

Samo to danes niso več serviserji, ampak so menjalničarji.

scipascapa ::

Velja to zame, ko moram pelat TV sam na servis?

https://zakonodaja.com/zakon/zvpot/21c-...

jnovak ::

scipascapa je izjavil:

Velja to zame, ko moram pelat TV sam na servis?
https://zakonodaja.com/zakon/zvpot/21c-...
Sam res, ko se je pred leti dalo kak gsm na servis, so ti dali nadomestnega ... so včasih hotli ti kar po najlažji poti odpora vsiliti kak star cegl ... ko si pa malo bolj resno nastopil, so pa hitro našli "še zadnji" primerljiv telefon.
Me pa res zanima kako je s tem (čeprav ponavadi crkne po izteku garancije, kar je pa druga zgodba).

OK.d ::

J.McLane je izjavil:

Mene andrejevi komentarji niti ne motijo, moti me predvsem to da citira cele romane in je cela tema zaradi tega nepregledna.

Drugače pa moj Philips :)) po 20 dnevih na servisu sedaj deluje dobro, Android se niti enkrat še ni sesul. HDMI-CEC in ARC funkcionira, 16 GB USB ključek je dovolj za timeshift funkcijo, Kodi je zakon, YouTube se tudi redno uporablja. Čakam še Telekom, da spet da Tvin TV na google play.

Saj lahko sideloadaš tvin aplikacijo na tv;)
http://apk-dl.com/com.sioltvin.android
LPOK.d

polde66 ::

oj
ponovno bi zaprosu za informacijo kater TV okol 300 eur in 40". V poštev pride Samsung UE40J5100 (Mimovsrste 299 eur), Big bang ima Telefunken T40FX275DLBPX in Panasonic TX-40C200E( o obeh ni nobenega duha in sluha o podpori in testih) Merkator tehnika ima Philipsa 4100 in 4200 (ni mi jasno ravno preveč kakšna je razlika), Philipsa 40PFH5500/88 ter nekega Hitachija 40HBT42 za 267 eur. Potrebujem za vikend, 2x HDMI obveza, vse ostalo kar potrebujem je pa na TV boxu.

PS: upam, da obvladate tudi nižji rang TV-jev ali pa bi bilo to izpod časti:|
polde

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

oj
ponovno bi zaprosu za informacijo kater TV okol 300 eur in 40". V poštev pride Samsung UE40J5100 (Mimovsrste 299 eur), Big bang ima Telefunken T40FX275DLBPX in Panasonic TX-40C200E( o obeh ni nobenega duha in sluha o podpori in testih) Merkator tehnika ima Philipsa 4100 in 4200 (ni mi jasno ravno preveč kakšna je razlika), Philipsa 40PFH5500/88 ter nekega Hitachija 40HBT42 za 267 eur. Potrebujem za vikend, 2x HDMI obveza, vse ostalo kar potrebujem je pa na TV boxu.

PS: upam, da obvladate tudi nižji rang TV-jev ali pa bi bilo to izpod časti:|


Jaz bi ti priporočil Samsung 5100,ali Philips 5500.

Blazz ::

andrej69 je izjavil:

Thunder wave je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Pa saj te nihče,ne obravnava resno.8-)

Tebe pa? :))


Po odzivih že.."bolj kot blaženega.Zasigurno lahko dam,najkoristnejše informacije,kar se tiče televizorjev.


proof or gtfo....

drgač pa sem lihkar bral po forumih, kako super pus 7600 in 7100 deluje samo s 50 mbit na networku, in bo še zanimiv problem ratal, če boš hotel streamat kak UHD bluray image :)

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

.Me pa veseli,da si sedaj zadovoljen.:)

Ne vem kako zadovoljen ne more biti, če je imel TV 20 dni na servisu.


pusti ga, to je tipična izjava prodajalca....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Blazz ::

diNero je izjavil:

Pa se vi zavedate, da sem moral vsaj 10-15 strani nazaj, če sem želel prebrati nek konstruktiven komentar oz. predlog za nakup katerega televizorja, kot se imenuje tema? Od tam dalje je malo morje citatov, linkov do podobnih forumov kot je ta in pa forsiranje Philipsa, ki je zadnji soliden tv naredu tisti flat crt pred 10-timi leti..

V glavnem: Samsung 55JU7xxx ali Panasonic 58DX750?? Po nekaj prebranih testih naj bi bil tale Panasonic top zadeva v nekem malo višjem srednjem rangu? Ceni sta pa tu tu..
Hvala, lp.


če lahko počakaš na 55KS7002 še par tednov zna biti, da bo podobna cena, ker JU7xxx se še kar drži cenovno visoko. Ne vem pa kak bo, ni še lih reviewev. Lahko pa andreja96 pobaraš, on to ve, še predno gre iz fabrke.

Tomson ::

polde66 je izjavil:

oj
ponovno bi zaprosu za informacijo kater TV okol 300 eur in 40". V poštev pride Samsung UE40J5100 (Mimovsrste 299 eur), Big bang ima Telefunken T40FX275DLBPX in Panasonic TX-40C200E( o obeh ni nobenega duha in sluha o podpori in testih) Merkator tehnika ima Philipsa 4100 in 4200 (ni mi jasno ravno preveč kakšna je razlika), Philipsa 40PFH5500/88 ter nekega Hitachija 40HBT42 za 267 eur. Potrebujem za vikend, 2x HDMI obveza, vse ostalo kar potrebujem je pa na TV boxu.

PS: upam, da obvladate tudi nižji rang TV-jev ali pa bi bilo to izpod časti:|


Moj glas gre za model ki ga ne omenjaš pa je v tem cenovnem rangu odličen nakup - Sony 40R450C...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

polde66 ::

Vsako mnenje prav pride
polde

car100 ::

J.McLane je izjavil:

Mene andrejevi komentarji niti ne motijo, moti me predvsem to da citira cele romane in je cela tema zaradi tega nepregledna.

Drugače pa moj Philips :)) po 20 dnevih na servisu sedaj deluje dobro, Android se niti enkrat še ni sesul. HDMI-CEC in ARC funkcionira, 16 GB USB ključek je dovolj za timeshift funkcijo, Kodi je zakon, YouTube se tudi redno uporablja. Čakam še Telekom, da spet da Tvin TV na google play.


Ja za replike sta verjetno vedno potrebna vsaj dva samo nekateri redno provocirajo in se spotaknejo v vsak njegov komentar. Meni je vseeno ali je prodajalec in obrača velike denarje ali zgolj poznavalec mu nisem fovš in mu privoščim vem pa da je meni na mestu svetoval in so se njegove besede potrdile. Nekateri pa pač na pamet govorijo in tvja Philips 2016 letnik še vidl niso pa že vse vejo.

leiito ::

Problem sodelovanja prodajalcev na takih forumih je, da so, kot temu strokovno rečejo na KPK, v konfliktu interesov. To ne pomeni, da ne more biti iskren, ali imeti prav, zaradi človeške narave pač ni realno pričakovati, da bo unbiased.

breza ::

Še moje skromno mnenje o Panasoniku 58dx750.
Z nastavitvami slike se še vedno zafrkavam,ampak sem že blizu.Upscaling je dober, nekateri SD tv kanali zgledajo kot HD, kvalitetni bluray ripi so super. Naredil sem par testov iz youtuba pa kakšnih posebnosti nisem odkril(sem se čist okužil z reviewi zadnjih par mesecev). Vidni kot je bolj ozek, kar me ne moti.Edina stvar katera mi poleg daljinca ni všeč je nepredvajanje dts hd master audio. Ali mogoče kdo ve če se bo to v prihodnje spremenilo s kakšnim firmwarom.
Lp
xxxx

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: breza ()

OK.d ::

To ja za tiste, kateri se bojijo "zike":D
LPOK.d

Tomson ::

Breza: kot lahko sam prebereš npr. TUKAJ, je ena pomanjkljivosti omenjenega modela prav podpora Dts, če se ne motim je Panasonic že v letu 2015 ukinil slednje pri vseh modelih.

Rešitvi sta dve. XBMC kodi predvajalnik, dobis odlične rešitve iz tujine že za 25EUR (XBMC je itak top rešitev za filme in serije) ali pretvorba audio dela pri mkvju s kakšnim programom, ki to naredi en dva tri, ala EaseFab Video Converter...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

slodreamer ::

men se zdi tale samsung s prve strani leclercovega kataloga res top ponudba, sploh ker imam samsung mobilni telefon :)
http://www.e-leclerc.si/wp-content/uplo...

Tomson ::

Sej 55JU6800 je odličen tv za 800€, sam malo sreče s panelom moraš imet...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Robi_slo ::

še vedno se odločam za tv (ker nimam ravno dosti časa, vmes tudi nič ne gledam) ...
Skratka, poleg 4k modelov, sem glede na prebrano začel gledati še za sony 55w808 (970eur) in sony 55w809 (850eur). Je kakšna poglavitna razlika med njima?
Ali je še vedno p/p Panasonic 55cx670 (800eur) , s 5 letno garancijo?

lp

Tomson ::

Med W805/7/8/9 praktično ni razlike. Le malo višji motion flow. Za 850€ je to to. Glede na mnogo testov najboljši FHD TV. Pri 4k pa je res 55cx670 za 800€ hard to beat. Sony x8005c je tudi ok npr. a 100€ dražji a ne boljši, razen za šport, ker ima 100hz panel...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Robi_slo je izjavil:

še vedno se odločam za tv (ker nimam ravno dosti časa, vmes tudi nič ne gledam) ...
Skratka, poleg 4k modelov, sem glede na prebrano začel gledati še za sony 55w808 (970eur) in sony 55w809 (850eur). Je kakšna poglavitna razlika med njima?
Ali je še vedno p/p Panasonic 55cx670 (800eur) , s 5 letno garancijo?

lp


Kaj pa ,če bi vzel manjšega,pa boljšega.?
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-... model 2016)

http://www.moj-tv.com/led-tv/panasonic-... (model 2015)

http://www.makspro.si/index.php/avdio-v... (model 2016)

jurre ::

Zdravo,

ima kdo kak predlog za TV, gledam nekje 49 inch za ceno okoli 400EUR, nekje max 500EUR. Dnevna ni ogromna, gledalo se bo z razdalje nekje 2,5m. Nekako bi najraje imel LG zaradi dobrih izkušenj, našel sem dokaj OK model 49LF540V, vendar sem ugotovil da nima ne optičnega izhoda za zvok, ne priključka za slušalke. V prihodnosti bi imel kak hišni kino mogoče.
TV bi imel za streamanje filmov, slik, youtubea preko Apple TV, ne bom imel IP TVja ali kabelske. Zaželjeno da kaže dokaj lepo sliko in barve. Ne potrebujem 4k, ker nimam takih vsebin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

andrej69 ::

jurre je izjavil:

Zdravo,

ima kdo kak predlog za TV, gledam nekje 49 inch za ceno okoli 400EUR, nekje max 500EUR. Dnevna ni ogromna, gledalo se bo z razdalje nekje 2,5m. Nekako bi najraje imel LG zaradi dobrih izkušenj, našel sem dokaj OK model 49LF540V, vendar sem ugotovil da nima ne optičnega izhoda za zvok, ne priključka za slušalke. V prihodnosti bi imel kak hišni kino mogoče.
TV bi imel za streamanje filmov, slik, youtubea preko Apple TV, ne bom imel IP TVja ali kabelske. Zaželjeno da kaže dokaj lepo sliko in barve. Ne potrebujem 4k, ker nimam takih vsebin.


Tukaj imaš.
http://www.moj-tv.com/led-tv/lg-42lf652...
https://www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sp...

polde66 ::

Evo odličil sm se za LCD TV PHILIPS 40PFH5500/88 v Merkator tehniki za 339,99 eur. Bolj zaradi firbca kaj nudi Android TV. Moram rečt da sem pozitivno presenečen. Prvi vtisi so super. Najprej posodobil sistem na aprilskega in potem naložil že Kodija. Tolk je hud da ga najrajš ne bi na morje odnesu. :D. Samo da še naredi svoj življenski ciklus pa bo. @Andrej69 hvala za namig.
polde

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Evo odličil sm se za LCD TV PHILIPS 40PFH5500/88 v Merkator tehniki za 339,99 eur. Bolj zaradi firbca kaj nudi Android TV. Moram rečt da sem pozitivno presenečen. Prvi vtisi so super. Najprej posodobil sistem na aprilskega in potem naložil že Kodija. Tolk je hud da ga najrajš ne bi na morje odnesu. :D. Samo da še naredi svoj življenski ciklus pa bo. @Andrej69 hvala za namig.


Ni problema ,zato sem tukaj.8-)

kralnahribu ::

polde66 je izjavil:

Evo odličil sm se za LCD TV PHILIPS 40PFH5500/88 v Merkator tehniki za 339,99 eur. Bolj zaradi firbca kaj nudi Android TV. Moram rečt da sem pozitivno presenečen. Prvi vtisi so super. Najprej posodobil sistem na aprilskega in potem naložil že Kodija. Tolk je hud da ga najrajš ne bi na morje odnesu. :D. Samo da še naredi svoj življenski ciklus pa bo. @Andrej69 hvala za namig.

Kje si dobil kodo za popust

errhec ::

Je že kje mogoče dobiti kalibracijo za 55LH604V ?
Ve kdo mogoče kakšen stream imajo telekomovci za prenos prvenstva v HD resoluciji?

LP
dd

jack7 ::

Komentar za tale tv? Ja ne? Kateri boljsi do 700€ s temi specifikacijami?
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...

andrej69 ::

jack7 je izjavil:

Komentar za tale tv? Ja ne? Kateri boljsi do 700€ s temi specifikacijami?
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...


Tukaj imaš,nekaj bolj kvalitetna televizorja.
http://www.moj-tv.com/led-tv/lg-49uf770...

http://www.moj-tv.com/led-tv/lg-49uh650... (model 2016)

Robi_slo ::

andrej69 je izjavil:

Robi_slo je izjavil:

še vedno se odločam za tv (ker nimam ravno dosti časa, vmes tudi nič ne gledam) ...
Skratka, poleg 4k modelov, sem glede na prebrano začel gledati še za sony 55w808 (970eur) in sony 55w809 (850eur). Je kakšna poglavitna razlika med njima?
Ali je še vedno p/p Panasonic 55cx670 (800eur) , s 5 letno garancijo?

lp


Kaj pa ,če bi vzel manjšega,pa boljšega.?
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-... model 2016)

http://www.moj-tv.com/led-tv/panasonic-... (model 2015)

http://www.makspro.si/index.php/avdio-v... (model 2016)


razdalja do tvja je 3.5m oz. 3.7m
kako pa je kaj zaradi garancije? panasonic ima do konca meseca akcijo podaljšanja do 5 let? je smiselno samo zaradi tega gledati za tv? Vem, da imajo trgovine "svoje garancije" v smislu zavarovanj in seveda doplačil...
kaj sonyjev 8005 android bo tudi nadgradljiv?

polde66 ::

@kralnahribu, prodajalec mi je šel na roke in jo potegnil izpod pulta
polde

jnovak ::

jurre je izjavil:

Zdravo,

ima kdo kak predlog za TV, gledam nekje 49 inch za ceno okoli 400EUR, nekje max 500EUR. Dnevna ni ogromna, gledalo se bo z razdalje nekje 2,5m. Nekako bi najraje imel LG zaradi dobrih izkušenj, našel sem dokaj OK model 49LF540V, vendar sem ugotovil da nima ne optičnega izhoda za zvok, ne priključka za slušalke. V prihodnosti bi imel kak hišni kino mogoče.
TV bi imel za streamanje filmov, slik, youtubea preko Apple TV, ne bom imel IP TVja ali kabelske. Zaželjeno da kaže dokaj lepo sliko in barve. Ne potrebujem 4k, ker nimam takih vsebin.
V ponedeljek je bil v Leclercu (po odštetem bonusu) LG 49LF540V za 356 €. Pa že pred cca. mesecem dni je bil za ~380 €.

V Mercator Tehnika je bil zadnje dni PHILIPS 48PFH6300 za 500 €. To bi jaz vzel za ta budget.

andrej69 ::

Robi_slo je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Robi_slo je izjavil:

še vedno se odločam za tv (ker nimam ravno dosti časa, vmes tudi nič ne gledam) ...
Skratka, poleg 4k modelov, sem glede na prebrano začel gledati še za sony 55w808 (970eur) in sony 55w809 (850eur). Je kakšna poglavitna razlika med njima?
Ali je še vedno p/p Panasonic 55cx670 (800eur) , s 5 letno garancijo?

lp


Kaj pa ,če bi vzel manjšega,pa boljšega.?
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-... model 2016)

http://www.moj-tv.com/led-tv/panasonic-... (model 2015)

http://www.makspro.si/index.php/avdio-v... (model 2016)


razdalja do tvja je 3.5m oz. 3.7m
kako pa je kaj zaradi garancije? panasonic ima do konca meseca akcijo podaljšanja do 5 let? je smiselno samo zaradi tega gledati za tv? Vem, da imajo trgovine "svoje garancije" v smislu zavarovanj in seveda doplačil...
kaj sonyjev 8005 android bo tudi nadgradljiv?


Smiselno je gledat v tem primeru,če je cena prava.Sicer pa v nižjem in srednjem rangu,nič dosti ne izgubiš,če doplačaš 3 ali pa 5 let garancije.Recimo,če vzameš 5 let garancije,je doplačila nekje slabih 10% vrednosti televizorja.Za 3 leta pa polovico manj.Se pa sigurno isplača,če je 5 let garancije že v ceni, pri višjem rangu televizorjev.Je pa danes tako,da se nekateri televizorji pokvarijo že v prvih dveh-treh letih,ali pa še prej.Smiselno je mogoče res vzet garancijo za 3 leta,kaj več pa kot sem dejal.Marsikateri potrošnik,pa televizorja niti nima,več kot 3 ali 4 leta,ali pa še manj.Kar se tiče pa nagradnje Androida 6.0,bo možno na vseh Sony in Philips televizorjih 2015-2016.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

Robi_slo je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Robi_slo je izjavil:

še vedno se odločam za tv (ker nimam ravno dosti časa, vmes tudi nič ne gledam) ...
Skratka, poleg 4k modelov, sem glede na prebrano začel gledati še za sony 55w808 (970eur) in sony 55w809 (850eur). Je kakšna poglavitna razlika med njima?
Ali je še vedno p/p Panasonic 55cx670 (800eur) , s 5 letno garancijo?

lp


Kaj pa ,če bi vzel manjšega,pa boljšega.?
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-... model 2016)

http://www.moj-tv.com/led-tv/panasonic-... (model 2015)

http://www.makspro.si/index.php/avdio-v... (model 2016)


razdalja do tvja je 3.5m oz. 3.7m
kako pa je kaj zaradi garancije? panasonic ima do konca meseca akcijo podaljšanja do 5 let? je smiselno samo zaradi tega gledati za tv? Vem, da imajo trgovine "svoje garancije" v smislu zavarovanj in seveda doplačil...
kaj sonyjev 8005 android bo tudi nadgradljiv?


TV se kupuje predvsem na podlagi kvalitete prikazane slike in tvojih prioritet, povezanih z le to. Garancija, OS, razni dodatki itd. bi morali biti v drugem planu, saj se vse omenjeno za mali denar lahko doda, prikazana slika pa je tisto čemur je Tv namenjen in slednje zaradi omejitev določenega panela oz. tehnologije modela ne moreš izboljšati. Ergo, kupi se TV z najboljšimi lastnostmi slike v določenem budgetom, glede na posameznikove potrebe (ambient, vir gledanja, način uporabe...)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

errhec ::

Upam daspada v to rubriko vendar mene zanima kje bi dobil kakšne kvalitetne posnetke športa za test prikaza na Tv-ju?
Bo potem lažja odločitev :) .
Hvala
dd

Tomson ::

Poizkusi TUKAJ
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Blazz ::

errhec je izjavil:

Upam daspada v to rubriko vendar mene zanima kje bi dobil kakšne kvalitetne posnetke športa za test prikaza na Tv-ju?
Bo potem lažja odločitev :) .
Hvala


na pašnikih se najde tudi zadnji el classico v 4k resoluciji. Samo če misliš testirati svoje videote v štacuni, pazi na to, da izklopiš na vseh televizijah DEMO mode, ki navije barve, svetilnost itd točno tako, da te čim bolj prepriča, doma k pa postaviš TV na home use, je pa potem razočaranje...možno da boš moral na določenih televizijah prov pognati na novo setup cele televizije, da boš lahko izklopil demo mode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

errhec ::

4k ni problem dobiti, zaniima me kakšen dober FHD šport, najraje nogomet(El Classico bo tudi v redu ;) ).
4K vsebine so fenomenalne, zamima me reprodukcija FHDja. Ker je upscaling na nekaterih porazen.
Prav tako pa TV programov v 4K še ne bo in bo primarno gledanje FHD športnih vsebin. V lokalu imam možnost ogleda FHDja TV SLO preko TELEKOMA in je slika nezadovoljiva.
Okoli igralca se naredi nekakšna meglica, ker ima možnost Youtube povezave, je tam slika perfektna. Bi pa rad še sprobal kakšen kvaliteten posnetek FHD, da vidim ali je problem v TVju ali v samem streamu Telekoma.
dd

andrej69 ::

errhec je izjavil:

4k ni problem dobiti, zaniima me kakšen dober FHD šport, najraje nogomet(El Classico bo tudi v redu ;) ).
4K vsebine so fenomenalne, zamima me reprodukcija FHDja. Ker je upscaling na nekaterih porazen.
Prav tako pa TV programov v 4K še ne bo in bo primarno gledanje FHD športnih vsebin. V lokalu imam možnost ogleda FHDja TV SLO preko TELEKOMA in je slika nezadovoljiva.
Okoli igralca se naredi nekakšna meglica, ker ima možnost Youtube povezave, je tam slika perfektna. Bi pa rad še sprobal kakšen kvaliteten posnetek FHD, da vidim ali je problem v TVju ali v samem streamu Telekoma.


Zasigurno je kriva povezava Telekoma.Če bi imel Telemahovo linijo,teh problemov ne bi imel.
««
139 / 223
»»