» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
135 / 223
»»

FuI2cY ::

A android 6 še ni za tvje ?

FuI2cY ::

Zanima me ali je na tej televiziji 55PUS7150 google play store gor ? Kar sem gledal imajo samo neki play store igre, filmi pa tako .. mene pa zanima, če je kje tudi navadn play store gor kot na telefonih ?

J.McLane ::

Jaz ponavadi iščem aplikacijo na PCju in če si tam prijavljen na isti google account potem kar iz PC-ja klikneš naj se inštalira na TV. Je pa nabor aplikacij omejen, ker TV pač nima touch screena in lahko namestiš samo aplikacije, ki so pisane brez določenih zahtev.

Sam sem inštaliral:
- Kodi
- Tvin TV - ampak ne najdem več, je bilo pa veliko bugov
- Total Commnader

Drugega ne potrebujem, imam tablico/telefon pa google cast.

kralnahribu ::

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

Zdravo
Nameravam kupit Tv za zunanjo uporabo,na prostem.V večini se bo gledal šport,čez dan,kakor tudi zvečer.Rabim android,wifi,ker se bo gledal preko siol twin aplikacije.Gledanje naravnost,bo pa tv na steni 1m višje od glave in 4m daleč.Velikost 32".V skrajni sili je lahko brez android in wifi.
Ne preveč drago
Lp,R


Jaz bi ti priporočil, lanski model Philips 5500.Ima odličen antirefleksen panel.Tako,da je za zunaj odlična izbira.


Torej,to je edini primeren model?



Ni edini primeren model.Toda ,kar se tiče cena-kvaliteta,je nekje ožji izbor.Ne vem pa,kaj je za te tebe ne preveč drago.


Okrog 350€ do max400€

kralnahribu ::

kralnahribu je izjavil:

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

Zdravo
Nameravam kupit Tv za zunanjo uporabo,na prostem.V večini se bo gledal šport,čez dan,kakor tudi zvečer.Rabim android,wifi,ker se bo gledal preko siol twin aplikacije.Gledanje naravnost,bo pa tv na steni 1m višje od glave in 4m daleč.Velikost 32".V skrajni sili je lahko brez android in wifi.
Ne preveč drago
Lp,R


Jaz bi ti priporočil, lanski model Philips 5500.Ima odličen antirefleksen panel.Tako,da je za zunaj odlična izbira.


Torej,to je edini primeren model?



Ni edini primeren model.Toda ,kar se tiče cena-kvaliteta,je nekje ožji izbor.Ne vem pa,kaj je za te tebe ne preveč drago.


Okrog 350€ do max400€

Malce sem omejen na android Tv,ker baje siol twin dela samo na androidu.A ima kdo kaj prakse z twinom na drugih sistemih???

BorutK-73 ::

J.McLane je izjavil:

Jaz ponavadi iščem aplikacijo na PCju in če si tam prijavljen na isti google account potem kar iz PC-ja klikneš naj se inštalira na TV.

To dela samo iz Chroma? Meni ni uspelo z FF.

J.McLane ::

Tvin je na Android TV trenutno no-go, kaže pa da nekaj delajo na tem.

v google play moraš bit prijavljen tako kot v gmail, browser nima veze, ko daš install moraš počakat nekaj časa, da to pride do tv-ja.

kralnahribu ::

J.McLane je izjavil:

Tvin je na Android TV trenutno no-go, kaže pa da nekaj delajo na tem.

v google play moraš bit prijavljen tako kot v gmail, browser nima veze, ko daš install moraš počakat nekaj časa, da to pride do tv-ja.


Bom pri bratu probu na samsungu

mackilla ::

Sem se vseeno odločil tvegati in naročil Philipsa 7150, predvsem zaradi ambilighta. Bom poročal,če je bila napaka.

kralnahribu ::

mackilla je izjavil:

Sem se vseeno odločil tvegati in naročil Philipsa 7150, predvsem zaradi ambilighta. Bom poročal,če je bila napaka.


Imam 2 sodelavca,ki sta decembra kupila ta model.Zaenkrat sta zadovoljna,a Tv uporabljata le za gledanje programov,nič drugega!

Blazz ::

za gledanje programa bo vsak tv ok... 7150 pa sem dal že link 1 stran nazaj, kaj vse ga matra.

BigWhale ::

A kdo pozna Seiki TVje?

http://www.seiki.com/products/models/se...

Se vedno iscem spodoben in poceni dumb TV in upam, da bodo SmartTVji flopnili vsaj tako hudo kot 3D, ce ne se huje. :>

Tomson ::

Kolikor malo sem jih kje zasledil so vedno o njih pisali kot o zelo poceni opciji, ki za zelo nezahtevnega kupca ni slaba varianta, če pa greš malo nad res "low budget" pa hitro nakup izgubi smisel ker najdeš za isto ceno boljše alternative.

In terms of overall picture quality, features and connectivity, the Seiki SE55UY04 is not your best bet for a 4K TV, even if you’re looking to save some money.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

BigWhale ::

Connectivity je non-issue zame. Potrebujem 1x HDMI, vse drugo je v receiverju. Vse kar potrebujem je on/off in nastavitve slike. :/

Jaz ne gledam toliko low budget zadev, kot gledam na to, da nocem smart TVja in mi je butast placevat za below average hardware, ki ga potem prodajajo kot 'smartTV', UX je pa frustracija na kubik.

Tomson ::

Žal je dober panel in posledično dobro procesiranje slike povezano z modeli srednjega in višjega razreda, kjer pa nimaš možnosti izbire "Smart TVja", povezljivosti in ostalih, za nekatere nepomembnih lastnosti. Pač pri TVju z dobro sliko pride pač vse v paketu.

Edina tovrstna izjema so novi 2016 LG oLEDi, kjer imajo vsi modeli B/C/E/G identičen panel in praktično enako kvaliteto slike, razlikujejo pa se po dodatni opremi, dizajnu, nekaj malega po hardveru, cenovno pa so nekaj tisoč evrov narazen ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

FuI2cY ::

Kar se tiče televizorja 55PUS7150/12, odlično, slika perfektna, amblight odlično, brez vsakršnih pripomb. Sem testiral nekaj funkcionalnosti, youtube pair device, google cast itd. Vse odlično deluje. Edino eno težavo imam. Prenesel sem si aplikacijo od Philips myRemote. Deluje npr, da glasbo na telefonu predvajam na televizorju. Zazna mi tudi televizijo, vendar se nikakor ne morem povezati z njo. Ko v aplikaciji (myRemote za ios) stisnem select a device, mi napiše "Not found". Želel sem testirati kako deluje, ko gledaš vsebino, ki je na televizorju npr na tablici ali telefonu. Ima mogoče kdo podobno težavo ali pa rešitev za tovrstno težavo? Poskušal sem tudi z vnosom kode za "joint space", vendar ne prime ...

EdoK ::

Enako pri meni. S telefonom nisem prišel nikamor.

andrej69 ::

FuI2cY je izjavil:

Kar se tiče televizorja 55PUS7150/12, odlično, slika perfektna, amblight odlično, brez vsakršnih pripomb. Sem testiral nekaj funkcionalnosti, youtube pair device, google cast itd. Vse odlično deluje. Edino eno težavo imam. Prenesel sem si aplikacijo od Philips myRemote. Deluje npr, da glasbo na telefonu predvajam na televizorju. Zazna mi tudi televizijo, vendar se nikakor ne morem povezati z njo. Ko v aplikaciji (myRemote za ios) stisnem select a device, mi napiše "Not found". Želel sem testirati kako deluje, ko gledaš vsebino, ki je na televizorju npr na tablici ali telefonu. Ima mogoče kdo podobno težavo ali pa rešitev za tovrstno težavo? Poskušal sem tudi z vnosom kode za "joint space", vendar ne prime ...


Tukaj imaš pravilen postopek.
Philipsove pametne televizorje in avdio sisteme upravljajte z interaktivnim
daljinskim upravljalnikom.
Aplikacija je na voljo za uporabnike pametnih telefonov in tablic Google
play/Android in iOS.
V trgovini App Store na telefonu/tablici poiščite brezplačno aplikacijo
"Philips MyRemote ali MyRemote HD" in jo namestite.

Poskenirajte kodo in si naložite APP na svoj
pametni telefon/tablico.
Na njem morate imeti nameščen QR Reader.

Uparjanje MyRemote-a s televizorjem:
Ko ste v programskem vodiču, pritisnite na rumeno tipko in sledite postopku.

BigWhale ::

Hm, a obstaja kak SmartTV, ki dejansko deluje v redu? Kjer ne cakas na daljinca in na premikanje po menujih? Na koncu dneva bo TV vedno slabsi 'media player' ze od najcenejsih namenskih naprav. In hkrati bo tudi vedno slabsi pri procesiranju slike, kot za to bolj primerne naprave.

Scaling slike ni rocket science in iz 1080p na 2160p ni nobena umetnost scale-at. Nekateri TVji pa delujejo tako posatno, da grozn.

rini ::

BigWhale je izjavil:

Hm, a obstaja kak SmartTV, ki dejansko deluje v redu? Kjer ne cakas na daljinca in na premikanje po menujih? Na koncu dneva bo TV vedno slabsi 'media player' ze od najcenejsih namenskih naprav. In hkrati bo tudi vedno slabsi pri procesiranju slike, kot za to bolj primerne naprave.

Scaling slike ni rocket science in iz 1080p na 2160p ni nobena umetnost scale-at. Nekateri TVji pa delujejo tako posatno, da grozn.


vse je dobro, kar ni android

Desty ::

No, da zapišem še moj epilog s TV-jem. Po malo surfanja sem se, predvsem zaradi ambilighta in cene, odločil kar za Philips 55PFK6550/12. Slika je za moje "povprečno oko" precej solidna, ambilight pa je res super. Po prvem priklopu sem takoj naredil update (po vaših nasvetih), ki je trajal več kot eno uro in zadeva dela kar tekoče. Aplikacije, DLNA, preklaplanje, meni... vse dela brez zatikanja. Tako da zaenkrat sem z nakupom več kot zadovoljen. :)

Tomson ::

Roko na srce, razlika med najslabšimi in najboljšimi modeli istega cenovnega razreda več ni takšna kot je bila nekaj let nazaj in nekdo, ki ni zahteven, bo tudi z najcenejšim, lahko tudi najslabšim TVjem danes verjetno zadovoljen. Razliko pa bi opazil, če bi poleg tega TVja postavil model istega cenovnega ranga, ki je npr. najboljši v svojem razredu. Zatorej, tisti, ki išče dandanes nov TV in nima hudih kriterijev bo sigurno zadovoljen z vsakim nakupom, sam osebno pa vedno iščem tisti maksimum, ki obstaja v nekem podobnem cenovnem okviru. Zakaj bi za isti denar kupil nekaj povprečnega, če lahko dobim boljše ... In tako je danes praktično na celotnem področju tehnike, zabavne elektronike, mobilnih tehnologij.

Želel sem torej povdariti dejstvo, da vso to kritiziranje določenih modelov ni na mestu za vse kupce, ampak zgolj za tiste, ki bi radi za svoj denar dobili največ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

rini ::

"update trajal več kot eno uro in zadeva dela kar tekoče."

dela KAR tekoče.... Zame je to popolnoma nesprejemljivo, sploh ko prineseš nov TV domov. Pocakajmo, kaj bo še prinesel čas.

THXMASTER ::

men na samsung ks8000 use dela tekoče....ma pa tizen sistem gor :)

Tomson ::

KS8000 je špica. Povej, kako si kaj zadovoljen s kvaliteto slike? SD/FHD/4K, kako HDR ?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

THXMASTER ::

Tomson je izjavil:

KS8000 je špica. Povej, kako si kaj zadovoljen s kvaliteto slike? SD/FHD/4K, kako HDR ?


am...SD je kr vredu...ampak sm sam probu videote z računalnika v SD kvaliteti, tv signala nimam prikloplenga kr ne gledam tvja :) , FHD IN K4 je pa slika kot se šika...hdr posnetku pa še nism probu.

Tomson ::

Če se boš še kaj poigral s "calibration settings" ... ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

THXMASTER ::

sem se že igral s tem...sam sm opazu da mi ne sedejo te nastavitve...tko da sm si kr po svoje kalibriru :) pa hvala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: THXMASTER ()

Tomson ::

Ena pozitivna za Andreja. :) Letošnji Philips PUS8600 se je na hdtvtest.co.uk odrezal precej solidno. Sicer brez "local dimming" in zaenkrat še brez HDR podpore a kar se same kvalitete slike tiče precej vzpodbuden model, sploh "ClearLCD" očitno odlično deluje ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Ena pozitivna za Andreja. :) Letošnji Philips PUS8600 se je na hdtvtest.co.uk odrezal precej solidno. Sicer brez "local dimming" in zaenkrat še brez HDR podpore a kar se same kvalitete slike tiče precej vzpodbuden model, sploh "ClearLCD" očitno odlično deluje ...


Nisi mi povedal nič,kaj že ne bi vedel.:)Trenutno ima ta model HDR procesing,v kratkem pa bo nadgrajen na HDR-10.Best buy Philips televizorjev 2016,bo pa poleg OLEDA,model 7601.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

No, dokler ne podpira enega od standardov "HDR10" ali "Dolby Vison" pač ne moremo govoriti o TVju, ki je sposoben prikazovati HDR vsebine, zato sem tudi zapisal "zaenkrat še brez" ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

FuI2cY ::

andrej69 je izjavil:

FuI2cY je izjavil:

Kar se tiče televizorja 55PUS7150/12, odlično, slika perfektna, amblight odlično, brez vsakršnih pripomb. Sem testiral nekaj funkcionalnosti, youtube pair device, google cast itd. Vse odlično deluje. Edino eno težavo imam. Prenesel sem si aplikacijo od Philips myRemote. Deluje npr, da glasbo na telefonu predvajam na televizorju. Zazna mi tudi televizijo, vendar se nikakor ne morem povezati z njo. Ko v aplikaciji (myRemote za ios) stisnem select a device, mi napiše "Not found". Želel sem testirati kako deluje, ko gledaš vsebino, ki je na televizorju npr na tablici ali telefonu. Ima mogoče kdo podobno težavo ali pa rešitev za tovrstno težavo? Poskušal sem tudi z vnosom kode za "joint space", vendar ne prime ...


Tukaj imaš pravilen postopek.
Philipsove pametne televizorje in avdio sisteme upravljajte z interaktivnim
daljinskim upravljalnikom.
Aplikacija je na voljo za uporabnike pametnih telefonov in tablic Google
play/Android in iOS.
V trgovini App Store na telefonu/tablici poiščite brezplačno aplikacijo
"Philips MyRemote ali MyRemote HD" in jo namestite.

Poskenirajte kodo in si naložite APP na svoj
pametni telefon/tablico.
Na njem morate imeti nameščen QR Reader.

Uparjanje MyRemote-a s televizorjem:
Ko ste v programskem vodiču, pritisnite na rumeno tipko in sledite postopku.


Ne deluje :(

Modri dirkač ::

Seveda ne, saj je vendar filips ...
Everybody lies!

andrej69 ::

FuI2cY je izjavil:

andrej69 je izjavil:

FuI2cY je izjavil:

Kar se tiče televizorja 55PUS7150/12, odlično, slika perfektna, amblight odlično, brez vsakršnih pripomb. Sem testiral nekaj funkcionalnosti, youtube pair device, google cast itd. Vse odlično deluje. Edino eno težavo imam. Prenesel sem si aplikacijo od Philips myRemote. Deluje npr, da glasbo na telefonu predvajam na televizorju. Zazna mi tudi televizijo, vendar se nikakor ne morem povezati z njo. Ko v aplikaciji (myRemote za ios) stisnem select a device, mi napiše "Not found". Želel sem testirati kako deluje, ko gledaš vsebino, ki je na televizorju npr na tablici ali telefonu. Ima mogoče kdo podobno težavo ali pa rešitev za tovrstno težavo? Poskušal sem tudi z vnosom kode za "joint space", vendar ne prime ...


Tukaj imaš pravilen postopek.
Philipsove pametne televizorje in avdio sisteme upravljajte z interaktivnim
daljinskim upravljalnikom.
Aplikacija je na voljo za uporabnike pametnih telefonov in tablic Google
play/Android in iOS.
V trgovini App Store na telefonu/tablici poiščite brezplačno aplikacijo
"Philips MyRemote ali MyRemote HD" in jo namestite.

Poskenirajte kodo in si naložite APP na svoj
pametni telefon/tablico.
Na njem morate imeti nameščen QR Reader.

Uparjanje MyRemote-a s televizorjem:
Ko ste v programskem vodiču, pritisnite na rumeno tipko in sledite postopku.


Ne deluje :(


Potem,pa tvoj telefon ni kompatibilen z televizorjem.Drugače zasigurno deluje.

Tomson ::

Andrej, razmišljaj malo logično. Če uporablja "Philips MyRemote for iOS" ima očitno iPhone in vsi iPhoni uporabljajo isti OS - iOS, razen če bi uporabljal iPhone 1 in leta star iOS, v kar pa dvomim. Zatorej je govoriti o nekompatibilnosti malo iz trte zvito! ;) Pač Android in iOS očitno nista najboljši par...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Se je pa že dogajalo, da so z updejtom na najnovejši iOS pri Applu, Philips TVji odpovedali poslušnost. V tem primeru, kot je že navada, bo potrebno počakat na updejt pri Philipsu...

PS: na starejših modelih je bilo potrebno aktivirat "JointSpace" na TVju pri težavah z iPhoni. Ne vem kako je s tem danes. FuI2cY, preveri ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

FuI2cY ::

Kar se tiče povezave iz telefona na TV, vse deluje. Sem testiral youtube, plex, igre prek google cast, allCast applikacijo za slike itd

Kar se tiče same aplikacije "myRemote", iz telefona na TV deluje. Ker lahko npr: glasbo, ki jo imam telefona poslušam na TV-ju prek myRemote aplikacije. Aplikacija mi tudi najde moj model televizije, mi napiše 55PUS7150/12 ... sam ko pa dam select device, da bi juj "sparil" pa ne najde. Poskušal sem ta "joint space", sem prižgal TV in med gledanjem npr: PopTv ali PopTv HD (T-2 operater), sem z različno hitrimi poskusi poskusil vtipkati to številko za "joint space - 5646877223". Sem tudi stisnil ta rumeni gumb na daljincu (postopek, ki ga je kopiral andrej69) ampak se nič ne zgodi. Tudi druge barvne gumbe sem preizkusil in isto ne deluje.

andrej69 ::

FuI2cY je izjavil:

Kar se tiče povezave iz telefona na TV, vse deluje. Sem testiral youtube, plex, igre prek google cast, allCast applikacijo za slike itd

Kar se tiče same aplikacije "myRemote", iz telefona na TV deluje. Ker lahko npr: glasbo, ki jo imam telefona poslušam na TV-ju prek myRemote aplikacije. Aplikacija mi tudi najde moj model televizije, mi napiše 55PUS7150/12 ... sam ko pa dam select device, da bi juj "sparil" pa ne najde. Poskušal sem ta "joint space", sem prižgal TV in med gledanjem npr: PopTv ali PopTv HD (T-2 operater), sem z različno hitrimi poskusi poskusil vtipkati to številko za "joint space - 5646877223". Sem tudi stisnil ta rumeni gumb na daljincu (postopek, ki ga je kopiral andrej69) ampak se nič ne zgodi. Tudi druge barvne gumbe sem preizkusil in isto ne deluje.


Probaj še takole.

Povezava pametnega telefona ali tabličnega računalnika s TV

1 -
Pritisnite

TV GUIDE
(TV-vodnik) na daljinskem
upravljalniku, da odprete TV-vodnik na televizorju.
2 -
Pritisnite (rumeno) tipko

, da odprete seznam zaznanih
mobilnih naprav.
3 -
Izberite
Poveži mobilno napravo
in pritisnite
OK
za ogled
kode za povezavo.
4 -
Na mobilni napravi zaženite aplikacijo MyRemote in pritisnite
Nastavitev
v začetnem meniju.
5 -
Pritisnite element
TV-vodnik

6 -
Vnesite kodo za povezavo.

Tomson ::

Preberi še tale (sicer starejši članek), ki bi lahko bil v pomoč...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

OK.d ::

andrej69 je izjavil:

FuI2cY je izjavil:

Kar se tiče povezave iz telefona na TV, vse deluje. Sem testiral youtube, plex, igre prek google cast, allCast applikacijo za slike itd

Kar se tiče same aplikacije "myRemote", iz telefona na TV deluje. Ker lahko npr: glasbo, ki jo imam telefona poslušam na TV-ju prek myRemote aplikacije. Aplikacija mi tudi najde moj model televizije, mi napiše 55PUS7150/12 ... sam ko pa dam select device, da bi juj "sparil" pa ne najde. Poskušal sem ta "joint space", sem prižgal TV in med gledanjem npr: PopTv ali PopTv HD (T-2 operater), sem z različno hitrimi poskusi poskusil vtipkati to številko za "joint space - 5646877223". Sem tudi stisnil ta rumeni gumb na daljincu (postopek, ki ga je kopiral andrej69) ampak se nič ne zgodi. Tudi druge barvne gumbe sem preizkusil in isto ne deluje.


Probaj še takole.

Povezava pametnega telefona ali tabličnega računalnika s TV

1 -
Pritisnite

TV GUIDE
(TV-vodnik) na daljinskem
upravljalniku, da odprete TV-vodnik na televizorju.
2 -
Pritisnite (rumeno) tipko

, da odprete seznam zaznanih
mobilnih naprav.
3 -
Izberite
Poveži mobilno napravo
in pritisnite
OK
za ogled
kode za povezavo.
4 -
Na mobilni napravi zaženite aplikacijo MyRemote in pritisnite
Nastavitev
v začetnem meniju.
5 -
Pritisnite element
TV-vodnik

6 -
Vnesite kodo za povezavo.

No kaj smo rekli - polizdelek:))
LPOK.d

andrej69 ::

OK.d je izjavil:

andrej69 je izjavil:

FuI2cY je izjavil:

Kar se tiče povezave iz telefona na TV, vse deluje. Sem testiral youtube, plex, igre prek google cast, allCast applikacijo za slike itd

Kar se tiče same aplikacije "myRemote", iz telefona na TV deluje. Ker lahko npr: glasbo, ki jo imam telefona poslušam na TV-ju prek myRemote aplikacije. Aplikacija mi tudi najde moj model televizije, mi napiše 55PUS7150/12 ... sam ko pa dam select device, da bi juj "sparil" pa ne najde. Poskušal sem ta "joint space", sem prižgal TV in med gledanjem npr: PopTv ali PopTv HD (T-2 operater), sem z različno hitrimi poskusi poskusil vtipkati to številko za "joint space - 5646877223". Sem tudi stisnil ta rumeni gumb na daljincu (postopek, ki ga je kopiral andrej69) ampak se nič ne zgodi. Tudi druge barvne gumbe sem preizkusil in isto ne deluje.


Probaj še takole.

Povezava pametnega telefona ali tabličnega računalnika s TV

1 -
Pritisnite

TV GUIDE
(TV-vodnik) na daljinskem
upravljalniku, da odprete TV-vodnik na televizorju.
2 -
Pritisnite (rumeno) tipko

, da odprete seznam zaznanih
mobilnih naprav.
3 -
Izberite
Poveži mobilno napravo
in pritisnite
OK
za ogled
kode za povezavo.
4 -
Na mobilni napravi zaženite aplikacijo MyRemote in pritisnite
Nastavitev
v začetnem meniju.
5 -
Pritisnite element
TV-vodnik

6 -
Vnesite kodo za povezavo.

No kaj smo rekli - polizdelek:))


Še vedno je televizor, primarno narejen za gledanje.Kateri pa potrebuje računalniške opcije,pa si bo pač kupil računalnik.Kakor hitro kakšna funkcija ne deluje,potem je že polizdelek.Saj Philips ni edini,ki ima tovrstne težave.

buttcrack ::

pa sej bojo to popravili z naslednjim FWjem :)

rini ::

Samsung 60j6202 po ceni 850 eur bo od jutri dalje v Leclercu.

andrej69 ::

Panasonic prekinja z proizvodnjo LCD panelov.
Panasonic CORP je objavil,da do kraja Septembra,ukinja proizvodnjo Lcd panelov, v tovarni Himeji na Japonskem.Tako bo Sharp, ostal edini proizvajalec Lcd panelov, na Japonskem.Himeji tovarna, je začela z proizvodnjo Lcd panelov leta 2010,toda zaradi agresivnih cen Korejske konkurence, ni ustvarila profit.
Odločitev glede prenehanja je prišla,ko je Panasonic odpisal željeni cilj prihodkov , komplet firme v vrednosti 90 miljard dolarjev.Do leta 2019,da bi se osredotočil na profitabilnost.Himeji tovarna,bo nadaljevala z proizvodnjo kontrolnih plošč, za avtomobile in medicinsko opremo.Panasonic je hotel pred 3
leti,spremenit tovarno za proizvodnjo OLED in UHD panelov, v velikosti 20 inčev,toda to se ni zgodilo.
Tako je Panasonic, za edini proizveden Oled televizor 65CZ950E,izbral OLED panel Lg proizvajalca.Sedaj pa tako vgrajuje v svoje televizore,večino panelov drugih proizvajalcev.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Tako bo Sharp, ostal edini proizvajalec Lcd panelov, na Japonskem.

Pa še ta je v tajvanskih rokah.
http://www.wsj.com/articles/foxconn-and...

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tako bo Sharp, ostal edini proizvajalec Lcd panelov, na Japonskem.

Pa še ta je v tajvanskih rokah.
http://www.wsj.com/articles/foxconn-and...


To drži,toda še vedno se paneli izdelujejo na Japonskem,v tovarni Kameyama in Sakai.

Tomson ::

Sharp "is gone". Ga je kupil Foxconn za $3.5 billion. Sedaj se bo Foxconn osredotočil tudi na oLED zaslone, saj bi Apple rad imel v letu 2018 oLED zaslone za svoje naprave, brez Samsunga in LGja seveda, Foxconn bo tako namenil precej denarja za čimhitrejšo masovno proizvodnjo OLED zaslonov (sprva za mobilne naprave)...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Sharp "is gone". Ga je kupil Foxconn za $3.5 billion. Sedaj se bo Foxconn osredotočil tudi na oLED zaslone, saj bi Apple rad imel v letu 2018 oLED zaslone za svoje naprave, brez Samsunga in LGja seveda, Foxconn bo tako namenil precej denarja za čimhitrejšo masovno proizvodnjo OLED zaslonov (sprva za mobilne naprave)...


Ime še vedno ostaja.Hisense je kupil licenco Sharpa za Ameriško tržišče,ki se bo pa še vedno prodajala pod imenom Sharp.Saj Hisense in Nemški Loewe,sta tudi partnerja,toda še vedno nastopata samostojno na določenih trgih.Hisense trži Nemško znamko,na Kitajskem,Loewe pa Kitajsko znamko,na Evropskem tržišču.Saj počasi,bodo ostali še samo Kitajci in Korejci.Tako kot sem napovedal že pred časom,so se stvari uresničile glede Panasonica.Tudi Sonyu,se obeta podobna zgodba,kot Panasonicu.Prevelike izgube,in nekonkurenčnost napram Kitajcem in Korejcem.

fpbs ::

Japonci so bitko s Korejci že izgubili.Sedaj Korejce čaka bitka s Kitajci, ki pa bo precej težja.
http://taosecurity.blogspot.si/2012/07/...

Tomson ::

Ime Sharp zaenkrat defenitivno ostaja, a Foxconn je postal večinski, 66% lastnik. Do julija 2017 bo že 72% lastnik, ko odkupi še nekatere dolgove ... Na dolgi rok se špekulira, da bo Foxconn postal lastna blagovna znamka in bo na trgu konkuriral z lastnimi izdelki kar zna precej spremenit konkurenčnost na trgu. V dobro kupcev! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
135 / 223
»»