» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
134 / 223
»»

andrej69 ::

kralnahribu je izjavil:

Zdravo
Nameravam kupit Tv za zunanjo uporabo,na prostem.V večini se bo gledal šport,čez dan,kakor tudi zvečer.Rabim android,wifi,ker se bo gledal preko siol twin aplikacije.Gledanje naravnost,bo pa tv na steni 1m višje od glave in 4m daleč.Velikost 32".V skrajni sili je lahko brez android in wifi.
Ne preveč drago
Lp,R


Jaz bi ti priporočil, lanski model Philips 5500.Ima odličen antirefleksen panel.Tako,da je za zunaj odlična izbira.

BorutK-73 ::

Andrej je isti kot AMD fanboyi. "Se bo vse porihtalo z driverji/posodobitvami, honest"!!
Zakaj bi kupil TV ki ima probleme in bodo mogoče popravili v prihodnosti kot pa da kupiš drugo firmo ki dela od 1 dne. Edini plus za phillips je ambilight, ki si ga pa lahko vtaknejo nekam.

Na prejšni strani je nekdo gledal Grunding in bi samo to rekel da so bili pred leti problemi z pregrevanjem in ugašanjemm, kako je sedaj pa nebi vedel.

andrej69 ::

BorutK-73 je izjavil:

Andrej je isti kot AMD fanboyi. "Se bo vse porihtalo z driverji/posodobitvami, honest"!!
Zakaj bi kupil TV ki ima probleme in bodo mogoče popravili v prihodnosti kot pa da kupiš drugo firmo ki dela od 1 dne. Edini plus za phillips je ambilight, ki si ga pa lahko vtaknejo nekam.

Na prejšni strani je nekdo gledal Grunding in bi samo to rekel da so bili pred leti problemi z pregrevanjem in ugašanjemm, kako je sedaj pa nebi vedel.


Pa saj to niso problemi,pri katerih ne bi mogli gledat televizorja.Tukaj se gre predvsem, za standart certifikate itd..Ali ima zadostne specifikacije, REC 709-2020,ali isplnjuje DCI-P3 itd..Saj televizor ni v okvari,da ga ne bi mogel gledati.Res ne razumem,kako imate nekateri takšne težave.

Blazz ::

andrej69 je izjavil:

Blazz je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Omenjeni Philips je že v osnovi "no go", če še pri prikazu barv pade, oz. vsiljuje nek standard preko standarda ...

The problem with 7101 is not that the panel natively supports a color space close to DCI-P3 (but not full DCI-P3) but instead that Philips has failed to implement proper color management to ensure that videos that were created for Rec.709 are reproduced in Rec.709. Instead it reproduces all Rec.709 content in DCI-P3, which means that reds get redder, and greens get a lot greener.


Z nagdradnjo se bo to vse uredilo.


čaki, malo prej si rekel da so imeli philipsi težave samo 2014 in starejši.... lol... drgač pa dvomim da me boš kaj naučil, sploh glede na to kake tukaj kvasiš...., tudi edge lit TVji brez bleedinga prav lepo obstajajo, jih imam kar nekaj doma...


Kar se tiče Philipsa,sem že malo utrujen,da ti moram kar eno te isto ponavljat.Kar se tiče EdgeLed tehnologije.Seveda obstajajo,samo jih je malo.Z letošnjo tehnologijo,jih je nekaj več.Toda DirectLed je le boljši,tukaj ni nikakršnega dvoma.Kar pa jaz tukaj kvasim,so pa stvari,ki imajo nekakšno težo.Če pa imaš denar,pa bom posebej za tebe, naredil predstavitev Philips televizorjev.:DToda se bojim,da se boš preveč navezal na Philips televizorje.


mislim, da si si preveč v glavo zabil, da si nek oh in sploh poznavalec, obenem si se pa že nekajkrat tule demantiral. In tudi, če bi mi plačal, nebi šel poslušat tvojih prodajnih nebuloz. Dam ti link iz flatpanelshd, katere tako ceniš, pa oni 2016 philips tako znulirajo, kot še nobenega, ti pa, to se bo vse uredilo...(kao očitno si ti vodja Philips laba in boš vsak čas izdal softwareski popravek, ki bo odpravil hardversko napako) Zdej ne vem, a maš oprane možgane al ienostavno moraš potvarjati dejstva, zato ker ti je prodaja teh tvjev tvoj kruh. Aja kot zanimivost, so spet znulirali androida na 2016 philipsu, podhranjen HW, buggy SW. Ampak ti že veš, se bo uredilo... pa tabelo si poglej, koliko 4k formatov zadeva sploh ne poganja :)...

čas je, da že nehaš hijackat tole temo. Vsi mi znamo lepit po 10 linkov v en post iz flatpanelshd... ampak ok...

Blazz ::

pa še okoli edge led, mamo doma samsung JU6872 2015, bleeda po vseh robovih ko zmešan, Samsung 55H6400 2014 0 bleeda, LG 47LW5400 2010/11 nič bleeda, en prastar sony 40 led , nič bleeda. Pa so vsi edge led. Tko da ne bluzi da bo letos nekaj TVjev brez edge bleeda, to je blo že 6 let nazaj...

point je v tem, da je od panela do panela to odvisno oz od modela do modela, in si philips pri seriji 7 2016 tega nebi smel privoščiti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Blazz je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Omenjeni Philips je že v osnovi "no go", če še pri prikazu barv pade, oz. vsiljuje nek standard preko standarda ...

The problem with 7101 is not that the panel natively supports a color space close to DCI-P3 (but not full DCI-P3) but instead that Philips has failed to implement proper color management to ensure that videos that were created for Rec.709 are reproduced in Rec.709. Instead it reproduces all Rec.709 content in DCI-P3, which means that reds get redder, and greens get a lot greener.


Z nagdradnjo se bo to vse uredilo.


čaki, malo prej si rekel da so imeli philipsi težave samo 2014 in starejši.... lol... drgač pa dvomim da me boš kaj naučil, sploh glede na to kake tukaj kvasiš...., tudi edge lit TVji brez bleedinga prav lepo obstajajo, jih imam kar nekaj doma...


Kar se tiče Philipsa,sem že malo utrujen,da ti moram kar eno te isto ponavljat.Kar se tiče EdgeLed tehnologije.Seveda obstajajo,samo jih je malo.Z letošnjo tehnologijo,jih je nekaj več.Toda DirectLed je le boljši,tukaj ni nikakršnega dvoma.Kar pa jaz tukaj kvasim,so pa stvari,ki imajo nekakšno težo.Če pa imaš denar,pa bom posebej za tebe, naredil predstavitev Philips televizorjev.:DToda se bojim,da se boš preveč navezal na Philips televizorje.


mislim, da si si preveč v glavo zabil, da si nek oh in sploh poznavalec, obenem si se pa že nekajkrat tule demantiral. In tudi, če bi mi plačal, nebi šel poslušat tvojih prodajnih nebuloz. Dam ti link iz flatpanelshd, katere tako ceniš, pa oni 2016 philips tako znulirajo, kot še nobenega, ti pa, to se bo vse uredilo...(kao očitno si ti vodja Philips laba in boš vsak čas izdal softwareski popravek, ki bo odpravil hardversko napako) Zdej ne vem, a maš oprane možgane al ienostavno moraš potvarjati dejstva, zato ker ti je prodaja teh tvjev tvoj kruh. Aja kot zanimivost, so spet znulirali androida na 2016 philipsu, podhranjen HW, buggy SW. Ampak ti že veš, se bo uredilo... pa tabelo si poglej, koliko 4k formatov zadeva sploh ne poganja :)...

čas je, da že nehaš hijackat tole temo. Vsi mi znamo lepit po 10 linkov v en post iz flatpanelshd... ampak ok...


Sedaj ne razumem,zakaj se ne zaposliš v branži televizorjev,ko pa si takšen strokovnjak.Pa takšno pomankanje je v tej branži.Jaz verjamem,da bi te težave, rešil z lahkoto.:DPa še nekaj ne razumem.Zakaj je Philips najbolje prodajan televizor v Sloveniji,če pa je tako zanič.
Počakaj še par let,pa ne boš imel več kaj dosti na izbiro,razen Kitajskih televizorjev.Že sedaj je v večini televizorjih,prisotna Kitajska tehnologija.Ti pa se še kar naprej tolaži,z Sony Samsung ,Panasonic televizorji,ki so daleč od tega kar so bili.Pa da ne bo pomote,kar se tiče Kitajske elektronike,zelo kvalitetna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Blazz ::

ti še vedno nisi dojel, da jaz ne hvalisam ne samusnga ne sonya ne panasonica, vse kar ti hočem dopovedat je, da nehaj potvarjati dejstva o philipsu. Nikoli nisem omenjal kitajcev itd... aja še v zanimivost, pred parimi mesci mi je uvoznik philipsa rekel, da je bil lani najbolj prodajan samsung, na čelu z ju6872. Tako da ajde na plano prodajne rezultate, in potrdi svojo trditev :)

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

ti še vedno nisi dojel, da jaz ne hvalisam ne samusnga ne sonya ne panasonica, vse kar ti hočem dopovedat je, da nehaj potvarjati dejstva o philipsu. Nikoli nisem omenjal kitajcev itd... aja še v zanimivost, pred parimi mesci mi je uvoznik philipsa rekel, da je bil lani najbolj prodajan samsung, na čelu z ju6872. Tako da ajde na plano prodajne rezultate, in potrdi svojo trditev :)


Teh podatkov se ne daje v javnost.Pa tudi dvomim,da ti je gospod Cenček,dal te podatke..:D
Lahko pa mi verjameš,kar ti govorim.Te podatke, se daje samo akreditiranim ljudem,kar pa ti nisi.

NejcSSD ::

Razlika med
PANASONIC LED TV TX-50CX680E
in
PANASONIC LED TV TX-50CX670E

?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

wini ::

Sploh ni problem če ti prodajaš philipsa, pa sploh ni problem če je bil najbolj prodan tv. Zmoti me da ti ljudem na forumu pišeš kako je model 55PFK6550 super in kako nima NIČ težav bla bla ..., jaz osebno pa ko sem stestiral sem opazil 3 hude napake preko katerih ne morem.
Pa če bi v trgovini ugasnili še vse luči bi verjetno še light bleeding opazil na tistem philipsu ...
Torej jaz osebno bi kupil model 55PFK6550 če bi bil best price/performance, kar pa ni s to ceno. Bolj primerna cena bi bila 150€ ali 200€ manj. V tistem cenovnem razredu bi rekel, ok je vreden svojega denarja.

buttcrack ::

NejcSSD je izjavil:

Razlika med
PANASONIC LED TV TX-50CX680E
in
PANASONIC LED TV TX-50CX670E

?

drug trg

rini ::

drug trg isto sranje ... Odličen TV cx670/680

andrej69 ::

wini je izjavil:

Sploh ni problem če ti prodajaš philipsa, pa sploh ni problem če je bil najbolj prodan tv. Zmoti me da ti ljudem na forumu pišeš kako je model 55PFK6550 super in kako nima NIČ težav bla bla ..., jaz osebno pa ko sem stestiral sem opazil 3 hude napake preko katerih ne morem.
Pa če bi v trgovini ugasnili še vse luči bi verjetno še light bleeding opazil na tistem philipsu ...
Torej jaz osebno bi kupil model 55PFK6550 če bi bil best price/performance, kar pa ni s to ceno. Bolj primerna cena bi bila 150€ ali 200€ manj. V tistem cenovnem razredu bi rekel, ok je vreden svojega denarja.


Kot prvo.Jaz se ukvarjam z vsemi televizorji,ne samo z Philips televizorji.Kot drugo.
Našel si samo 3 napake,pa to je odlično.:)Nekateri drugi jih imajo več,pa so kvalitetnejši rang.
Pa saj sem že stokrat dejal,pa še bom stoprvič.Idealnega televizorja ni.Kvaliteta-cena,to pa je seveda tvoje osebno mnenje,in ni nikakor merilo za druge potrošnike.

alfa_fan ::

buttcrack je izjavil:

NejcSSD je izjavil:

Razlika med
PANASONIC LED TV TX-50CX680E
in
PANASONIC LED TV TX-50CX670E

?

drug trg

Prejšnji teden sem nabavil cx670. želel sem 680, vendar žal ni bil več dobavljiv, bil pa je cca 40€ cenejši. kolikor mi je prodajalec razložil, je razlika v dodatku za satelitski sprejemnik ali nekaj podobnega...skratka, zame nič pomembnega...

Sicer do sedaj še nisem imel kaj dosti časa se ukvarjat s TV-jem, sem pa zaenkrat zadovoljen...

Tomson ::

Andrej69, je že res da idealnega TVja ni, je pa res, pa če priznaš ali ne, da se se praktično v vseh cenovnih segmentih najde boljšo alternativo od Philipsa. Sam navajaš, kako so komponente pri Philipsu kvalitetne in kako so pri nekaterih proizvajalcih nekvalitetne, sam kot potrošnik pa lahko rečem sledeče, če kupujem TV, me v prvi vrsti zanima kvaliteta slike, saj je to primarni namen nakupja TVja, sicer pa resnično dvomim, da so razlike med Philips in Sony/Panasonic/Samsung komponentami tako velike, da bi me kot kupca to interesiralo, konec koncev, sam trdiš, da se pod drobovjem v veliki meri skrivajo isti proizvajalci! ;) In četudi je velik del hardwera enak, kot sam trdiš, je treba povdarit, kar že tudi lahko vidimo iz prakse, da različni proizvajalci z istim hardwerom dosegajo različne rezultate, predvsem na račun procesiranja, ki je danes, poleg dobrega panela, roko na srce, najpomemnejši dejavnik pri TVju...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Andrej69, je že res da idealnega TVja ni, je pa res, pa če priznaš ali ne, da se se praktično v vseh cenovnih segmentih najde boljšo alternativo od Philipsa. Sam navajaš, kako so komponente pri Philipsu kvalitetne in kako so pri nekaterih proizvajalcih nekvalitetne, sam kot potrošnik pa lahko rečem sledeče, če kupujem TV, me v prvi vrsti zanima kvaliteta slike, saj je to primarni namen nakupja TVja, sicer pa resnično dvomim, da so razlike med Philips in Sony/Panasonic/Samsung komponentami tako velike, da bi me kot kupca to interesiralo, konec koncev, sam trdiš, da se pod drobovjem v veliki meri skrivajo isti proizvajalci! ;) In četudi je velik del hardwera enak, kot sam trdiš, je treba povdarit, kar že tudi lahko vidimo iz prakse, da različni proizvajalci z istim hardwerom dosegajo različne rezultate, predvsem na račun procesiranja, ki je danes, poleg dobrega panela, roko na srce, najpomemnejši dejavnik pri TVju...


Kar se tiče cenovnega ranga,ti moram povedat,da je Philips kar se tiče slike,pri večini modelov precej komkurenčen.Pri nekaterih modelih celo presega,konkurenco.Malo si le poglejte teste,ker daste veliko na njih.Paneli,ki jih proizvaja TPV,presegajo kar se tiče določenih izmerjenih specifikacij,tudi Samsungove panele.Res se mi več ne da raspravljat, okoli teh stvari.Saj potrošniki sami vidijo,kaj je za njih najbolje.

Blazz ::

ja, sami vidimo, ampak ti nas še vedno prepričuješ obratno,kot da smo očitno slepi. Tudi test sem ti lepo dal 7101 gor, ampak slabe teste ignoriraš oz. napišeš bodo že popravili, kot češ do takrat pa uporabljajte polizdelek, saj je le philips :) res si že smešen s tem. Tudi lanski 7100 ni briljiral na testih, pa popljuvan je bil po celem philips support forumu... ampak ok to je še vedno bolje od konkurence ane?...

[SkA] ::

Sicer se je letošnji PUS8601 npr., precej dobro odrezal na testih, tako da kaj pametnega Philips zna pokazat (čeprav vedno pustijo priokus, da malo zmanjka za pravo navdušenje) - ampak ja tale "za vsak segment se Philips najde" tema je že zdavnej izvodenela. Tudi jaz ne bi šel za čisto vsak price range vse od zgolj enega proizvajalca priporočat. Vedno je pri posameznem proizvajalcu hit and miss v različnih segmentih. Se ne spomnim leta, da bi kdo rekel "karkoli od XY je bilo super". Then again, mnogo ljudi, ki kupuje v najnižjem cenovnem segmentu, niti ne bo motila "ta in ona" pomalnkljivost. Pri 5k€+ na TV ti pa menda ne bo čisto vseeno, kaj si plačal.

Tomson ::

andrej69 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Andrej69, je že res da idealnega TVja ni, je pa res, pa če priznaš ali ne, da se se praktično v vseh cenovnih segmentih najde boljšo alternativo od Philipsa. Sam navajaš, kako so komponente pri Philipsu kvalitetne in kako so pri nekaterih proizvajalcih nekvalitetne, sam kot potrošnik pa lahko rečem sledeče, če kupujem TV, me v prvi vrsti zanima kvaliteta slike, saj je to primarni namen nakupja TVja, sicer pa resnično dvomim, da so razlike med Philips in Sony/Panasonic/Samsung komponentami tako velike, da bi me kot kupca to interesiralo, konec koncev, sam trdiš, da se pod drobovjem v veliki meri skrivajo isti proizvajalci! ;) In četudi je velik del hardwera enak, kot sam trdiš, je treba povdarit, kar že tudi lahko vidimo iz prakse, da različni proizvajalci z istim hardwerom dosegajo različne rezultate, predvsem na račun procesiranja, ki je danes, poleg dobrega panela, roko na srce, najpomemnejši dejavnik pri TVju...


Kar se tiče cenovnega ranga,ti moram povedat,da je Philips kar se tiče slike,pri večini modelov precej komkurenčen.Pri nekaterih modelih celo presega,konkurenco.Malo si le poglejte teste,ker daste veliko na njih.Paneli,ki jih proizvaja TPV,presegajo kar se tiče določenih izmerjenih specifikacij,tudi Samsungove panele.Res se mi več ne da raspravljat, okoli teh stvari.Saj potrošniki sami vidijo,kaj je za njih najbolje.


Zapisal si odličen primer največje težave Philips TVjev. Uporabljajo odličen panel, praviš po specifikacijah boljši od konkurence, dejstvo pa je, da kljub tej prednosti Philipsu ne uspe izdelati TVja, ki bi bil po kvaliteti slike boljši (da ne rečem primerljiv) od konkurence v določenem cenovnem segmentu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

ja, sami vidimo, ampak ti nas še vedno prepričuješ obratno,kot da smo očitno slepi. Tudi test sem ti lepo dal 7101 gor, ampak slabe teste ignoriraš oz. napišeš bodo že popravili, kot češ do takrat pa uporabljajte polizdelek, saj je le philips :) res si že smešen s tem. Tudi lanski 7100 ni briljiral na testih, pa popljuvan je bil po celem philips support forumu... ampak ok to je še vedno bolje od konkurence ane?...


Sedaj pa se že malo umiri..Izgleda ,da se delaš bedaka sam iz sebe.Kot sem ti že dejal,malo še poglej forume
drugih proizvajalcev.Moj družinski prijatelj, ima Philips 7150 model,pa še enkrat ni potarnal glede kakšnih težav.Za čisto normalno gledanje televizorja,odličen televizor.Seveda,če pa hočeš izvajat računalniške operacije,pa treba kupit računalnik,kajti večina televizorjev ima težave s tem.Tukaj ti seveda govorim primarno,kar se tiče slike.Tudi lanki model 7600,je odličen televizor,brez kakršnih težav.Jaz ti to lahko povem iz prve roke,kar ti ne moreš.Tudi uporabnik car100,je zelo zadovoljen z letošnjim modelom 6501.Tako,da imaš izgleda ti težave sam sabo.8-)

Tomson je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Andrej69, je že res da idealnega TVja ni, je pa res, pa če priznaš ali ne, da se se praktično v vseh cenovnih segmentih najde boljšo alternativo od Philipsa. Sam navajaš, kako so komponente pri Philipsu kvalitetne in kako so pri nekaterih proizvajalcih nekvalitetne, sam kot potrošnik pa lahko rečem sledeče, če kupujem TV, me v prvi vrsti zanima kvaliteta slike, saj je to primarni namen nakupja TVja, sicer pa resnično dvomim, da so razlike med Philips in Sony/Panasonic/Samsung komponentami tako velike, da bi me kot kupca to interesiralo, konec koncev, sam trdiš, da se pod drobovjem v veliki meri skrivajo isti proizvajalci! ;) In četudi je velik del hardwera enak, kot sam trdiš, je treba povdarit, kar že tudi lahko vidimo iz prakse, da različni proizvajalci z istim hardwerom dosegajo različne rezultate, predvsem na račun procesiranja, ki je danes, poleg dobrega panela, roko na srce, najpomemnejši dejavnik pri TVju...


Kar se tiče cenovnega ranga,ti moram povedat,da je Philips kar se tiče slike,pri večini modelov precej komkurenčen.Pri nekaterih modelih celo presega,konkurenco.Malo si le poglejte teste,ker daste veliko na njih.Paneli,ki jih proizvaja TPV,presegajo kar se tiče določenih izmerjenih specifikacij,tudi Samsungove panele.Res se mi več ne da raspravljat, okoli teh stvari.Saj potrošniki sami vidijo,kaj je za njih najbolje.


Zapisal si odličen primer največje težave Philips TVjev. Uporabljajo odličen panel, praviš po specifikacijah boljši od konkurence, dejstvo pa je, da kljub tej prednosti Philipsu ne uspe izdelati TVja, ki bi bil po kvaliteti slike boljši (da ne rečem primerljiv) od konkurence v določenem cenovnem segmentu.


Recimo lanski model Philips 7600,je bil med najboljšimi v tem rangu.Tudi model 6510,odličen televizor,kar se tiče testa.Boš moral enkrat iti pogledat skalibriran Philips televizor,pa boš potem drugačnega mnenja.Več pa si lahko prebereš tukaj z Blaženim,da zopet ne bo vik in krik,okoli tega kako si vse izmišljujem.
http://hdtelevizija.com/2015/11/24/phil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

FuI2cY ::

Končno sem kupil televizijo, vendar sem si malo premislil glede modela. Sprva sem nameraval kupiti Philips 55PUS6501/12, včeraj pa sem kupil model 55PUS7150/12.

andrej69 ::

FuI2cY je izjavil:

Končno sem kupil televizijo, vendar sem si malo premislil glede modela. Sprva sem nameraval kupiti Philips 55PUS6501/12, včeraj pa sem kupil model 55PUS7150/12.


Povej malo,o prvih vtisih.

Tukaj pa še prilepim mnenje uporabnika.
car100 :: 8. maj 2016, 23:14
citiraj

#

king67 je 8. maj 2016 ob 21:11 izjavil:

Pozdrav!

Ima kdo kake izkušnje oz. argumentirano mnenje o Philips 55pus6501 (letnik 2016)?

lp,
king67



Jaz imam točno ta model v grobem je odličen tv. Slika je zelo kontrastna, barve so zelo dobre ni cloudinga, vidni kot je odličen.

Sploh plus je ambilight, odlična slika v svojem razredu, youtube dela odlično (zelo hitro več kot sek se nikoli ne čaka ko klikneš na posnetek), vlc prebere vse filme, imam pa zadnjo verzijo programske opreme prej se je tv sam od sebe sesuval sedaj pa že več kot en teden ne, bojo pa še posodablal (jeseni 2016 naj bi bil prehod na android 6.0 ampak že sedaj dela odlično), s telefonom se tv lepo poveže in deluje screen mirroring zamik je cca 3 sek da odpre video od kar klikneš, preko pc enako odlično prebere vse posnetke + za gaming se naj bi odlično obnesel moram pa še bolj podrobno stestirat za igre.

Edini minus je mogoče še ne v 100% dodelana programska oprema ampak za youtube pa vlc že sedaj deluje brezhibno tako da za to ceno dobiš ogromno. Pri konkurenci računaj vsaj par stotakov več da prideš na ta nivo (IPS zaslon je +- boljši vidni koti malo slabši kontrast). Philips 2016 je drugo kot je bil prejšnja leta tako da so vsa pluvanja in slepo strmenje k eni firmi neupravičena sploh v tem cenovnem rangu trenutno ni konkurence. Izdelan je pa na Poljskem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

Tukaj je še test Philips 7150.
http://www.monitor.si/clanek/philips-49...

rini ::

kako sem vesel, da mi sreen mirroring na Samsungu h6400 letnik 2014 že od samega začetka dela brehibno, torej v 3 sekundah. In da mi nikoli mi ni bilo potrebno obnoviti programske opreme (in mi tudi ne bo potrebno v prihodnje) ter da se mi TV nikoli ni sesul. Dela kot šus. Pri naslednjem TV si želim enako, bo pa zagotovo Panasonic ali pa spet Samsung.

Mi verjamete, da uživam v tej tehnološki brezkrbnosti?

andrej69 ::

rini je izjavil:

kako sem vesel, da mi sreen mirroring na Samsungu h6400 letnik 2014 že od samega začetka dela brehibno, torej v 3 sekundah. In da mi nikoli mi ni bilo potrebno obnoviti programske opreme (in mi tudi ne bo potrebno v prihodnje) ter da se mi TV nikoli ni sesul. Dela kot šus. Pri naslednjem TV si želim enako, bo pa zagotovo Panasonic ali pa spet Samsung.

Mi verjamete, da uživam v tej tehnološki brezkrbnosti?


Kar se tiče tega modela,je bil res odličen.Kar za Samsunge 2015,ne morem trdit.Kako bo pa z modeli 2016,bomo pa še videli.V prihodnje bo verjetno bolje,da se odločiš za kakšen Panasonic.

andrej69 ::

Tukaj je še eden uporabnik,ki je očitno zadovoljen z Philipsom.Je bil kar presenečen.

Skratka veliko uporabnikov je,ki jih Philips prepriča.Kajti televizorja ne gledaš preko kolorimetra(orodje za test televizorjev),temveč brez teh stvari,tukaj pa Philips prepriča z zelo lepo sliko in ostalimi rečmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Blazz ::

http://www.supportforum.philips.com/en/...

vidim ja. A moram res še kaj dodati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

DINAMIK ::

PHILIPS je tako dober televizor,da se ti kar smeji in smeji...,ko prebiram tukaj te strani vidim,da kar nekaj pametnih je tukaj ljudi..,le PHILIPSA v njihovem življenju ni :))

jnovak ::

OK, tule smo ... ste malo zašli.

Naprošam ostale, da se uprete skušnjavi in ne začnete postati komentarjev z drugih forumov in spletnih trgovin, kako je XYZ uporabnik zadovoljen z ABC Samsungom/Sonyjem/ ... HVALA!

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

http://www.supportforum.philips.com/en/...

vidim ja. A moram res še kaj dodati?


A forume drugih proizvajalcev,pa ne boš prilepil...?Sedaj pač imaš nekaj časa,pa malo provociraš,saj razumem.Problem večine na teh forumih je, da se igrajo z firmwari,potem pa ko ne gre nič več,pa je kriv televizor. Veliko takšnih primerov je v praksi.Nekateri gredo tudi v service menu,pa tam poiskušajo vse mogoče.Potem pa ga pripeljejo na servis,češ da je televizor v okvari itd..Če pustiš televizor na miru,ni nikakršnih težav.Vse katere poznam,nimajo težav z televizorji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

J.McLane ::

Jaz sem s Philipsom 5500 zadovoljen, ampak sem že 14 dni brez njega kar je na servisu, da ne povem kaj vse sem izvajal preden sem ga peljal tja. Razlog, grdo crashanje vsakih nekaj minut, z grdo mislim zvok do konca z visoko frekvenco in slika z artefakti, na servisu so mi potrdili, da bodo menajli plato, zato tako dolgo traja.

Sicer so pa v zadnji nadgradnji omogočili "Unknown sources" in developer mode tako, da se lahko nanj priklopiš z ADB preko WIFi in izvedeš adb reboot recovery. Sedaj lahko kar uporabniki sami odpravljamo probleme s softwareom, juhej. Če ima kdo manjše probleme z restartanjem kot jaz zna tole pomagat.

andrej69 ::

J.McLane je izjavil:

Jaz sem s Philipsom 5500 zadovoljen, ampak sem že 14 dni brez njega kar je na servisu, da ne povem kaj vse sem izvajal preden sem ga peljal tja. Razlog, grdo crashanje vsakih nekaj minut, z grdo mislim zvok do konca z visoko frekvenco in slika z artefakti, na servisu so mi potrdili, da bodo menajli plato, zato tako dolgo traja.

Sicer so pa v zadnji nadgradnji omogočili "Unknown sources" in developer mode tako, da se lahko nanj priklopiš z ADB preko WIFi in izvedeš adb reboot recovery. Sedaj lahko kar uporabniki sami odpravljamo probleme s softwareom, juhej. Če ima kdo manjše probleme z restartanjem kot jaz zna tole pomagat.


Kar se tiče T-Con pošč,je normalno,da se v katerem televizorju pokvari.Vsak proizvajalec,ima težave z temi ploščami.Če se ne bi televizorji kvarili,potem ne potrebujemo servisov.Lahko pa si tukaj pogledaš.Čip ,ki sem ga označil z belo,je v v določenih primerih kriv za nastale težave,včasih pa tudi kaj več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

jnovak je izjavil:

OK, tule smo ... ste malo zašli.

Naprošam ostale, da se uprete skušnjavi in ne začnete postati komentarjev z drugih forumov in spletnih trgovin, kako je XYZ uporabnik zadovoljen z ABC Samsungom/Sonyjem/ ... HVALA!


Res je,se opravičujem.Toda nekaterim provokatoram,pač moraš pojasnit nekatere stvari.

Blazz ::

andrej69 je izjavil:

Blazz je izjavil:

http://www.supportforum.philips.com/en/...

vidim ja. A moram res še kaj dodati?


A forume drugih proizvajalcev,pa ne boš prilepil...?Sedaj pač imaš nekaj časa,pa malo provociraš,saj razumem.Problem večine na teh forumih je, da se igrajo z firmwari,potem pa ko ne gre nič več,pa je kriv televizor. Veliko takšnih primerov je v praksi.Nekateri gredo tudi v service menu,pa tam poiskušajo vse mogoče.Potem pa ga pripeljejo na servis,češ da je televizor v okvari itd..Če pustiš televizor na miru,ni nikakršnih težav.Vse katere poznam,nimajo težav z televizorji.


dej preberi si link no... in ne ne bom dajal linkov gor od drugih, ker še vedno nisi dojel pointa. Zavajaš z dejstvi, kot kako oh in sploh je dober 7150, pa limaš mnenja 3 folka in to je dokaz. Jaz pa ti dam gor uradni forum z stotinami pritožb, kaj vse ne dela , in to po 1 letu FW updateov, od video stutteringa, do tega da DD5.1 ne deluje. Vedno boš našel 3 ljudi, k gledajo SD kanale in to je to in podajo mnenje da je tv super. Ko pa začneš malce bolje uporabljati tv, se začnejo pa težave, in dokaz so ti 8 strani postov samo za ta zadnji FW za 7150... in nič ne provociram, želim da nehaš v tem forumu objavljati neresnice, zavajati ljudi kaj naj kupijo itd. pa smeh kako si že odkril kako majo vsi te na philips forumu očitno težave sami s seboj, saj se igrajo s service menijem... noro od kje vlečeš ti izgovore lol... in dokler boš limal na ta forum nebuloze, ti bom argumentirano (recimo z linki) dokazal, da zavajaš.

OK.d ::

rini je izjavil:

kako sem vesel, da mi sreen mirroring na Samsungu h6400 letnik 2014 že od samega začetka dela brehibno, torej v 3 sekundah. In da mi nikoli mi ni bilo potrebno obnoviti programske opreme (in mi tudi ne bo potrebno v prihodnje) ter da se mi TV nikoli ni sesul. Dela kot šus. Pri naslednjem TV si želim enako, bo pa zagotovo Panasonic ali pa spet Samsung.

Mi verjamete, da uživam v tej tehnološki brezkrbnosti?

+1
LPOK.d

rini ::

andrej69 je izjavil:

rini je izjavil:

kako sem vesel, da mi sreen mirroring na Samsungu h6400 letnik 2014 že od samega začetka dela brehibno, torej v 3 sekundah. In da mi nikoli mi ni bilo potrebno obnoviti programske opreme (in mi tudi ne bo potrebno v prihodnje) ter da se mi TV nikoli ni sesul. Dela kot šus. Pri naslednjem TV si želim enako, bo pa zagotovo Panasonic ali pa spet Samsung.

Mi verjamete, da uživam v tej tehnološki brezkrbnosti?


Kar se tiče tega modela,je bil res odličen.Kar za Samsunge 2015,ne morem trdit.Kako bo pa z modeli 2016,bomo pa še videli.V prihodnje bo verjetno bolje,da se odločiš za kakšen Panasonic.


Točno tako.

Imamo tudi plazmo Panasonic 42-G20, ki že 5 let po 12 ur na dan laufa čisto brez problema. Slika fantastična, poraba elektrike je pa druga pesem.

OK.d ::

andrej69 je izjavil:

Tukaj je še eden uporabnik,ki je očitno zadovoljen z Philipsom.Je bil kar presenečen.

Skratka veliko uporabnikov je,ki jih Philips prepriča.Kajti televizorja ne gledaš preko kolorimetra(orodje za test televizorjev),temveč brez teh stvari,tukaj pa Philips prepriča z zelo lepo sliko in ostalimi rečmi.

:))jaja do prvega reboota zaradi freezanja - rešitev potegni vtikač iz vtičnice:D
LPOK.d

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Blazz je izjavil:

http://www.supportforum.philips.com/en/...

vidim ja. A moram res še kaj dodati?


A forume drugih proizvajalcev,pa ne boš prilepil...?Sedaj pač imaš nekaj časa,pa malo provociraš,saj razumem.Problem večine na teh forumih je, da se igrajo z firmwari,potem pa ko ne gre nič več,pa je kriv televizor. Veliko takšnih primerov je v praksi.Nekateri gredo tudi v service menu,pa tam poiskušajo vse mogoče.Potem pa ga pripeljejo na servis,češ da je televizor v okvari itd..Če pustiš televizor na miru,ni nikakršnih težav.Vse katere poznam,nimajo težav z televizorji.


dej preberi si link no... in ne ne bom dajal linkov gor od drugih, ker še vedno nisi dojel pointa. Zavajaš z dejstvi, kot kako oh in sploh je dober 7150, pa limaš mnenja 3 folka in to je dokaz. Jaz pa ti dam gor uradni forum z stotinami pritožb, kaj vse ne dela , in to po 1 letu FW updateov, od video stutteringa, do tega da DD5.1 ne deluje. Vedno boš našel 3 ljudi, k gledajo SD kanale in to je to in podajo mnenje da je tv super. Ko pa začneš malce bolje uporabljati tv, se začnejo pa težave, in dokaz so ti 8 strani postov samo za ta zadnji FW za 7150... in nič ne provociram, želim da nehaš v tem forumu objavljati neresnice, zavajati ljudi kaj naj kupijo itd. pa smeh kako si že odkril kako majo vsi te na philips forumu očitno težave sami s seboj, saj se igrajo s service menijem... noro od kje vlečeš ti izgovore lol... in dokler boš limal na ta forum nebuloze, ti bom argumentirano (recimo z linki) dokazal, da zavajaš.


Ti lahko linkaš kolikor hočeš..:DKateri bo hotel kupit Philips televizor,ga bo tako kupil.Teh par uporabnikov,kar so tukaj gor,lahko ti prepričaš z tvojimi linki.Ne moreš pa ostalih nekaj tisoč.Še vedno,bo največ prodanih Philips televizorjev.:))Ostalo,pa kot sem dejal.

andrej69 ::

OK.d je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tukaj je še eden uporabnik,ki je očitno zadovoljen z Philipsom.Je bil kar presenečen.

Skratka veliko uporabnikov je,ki jih Philips prepriča.Kajti televizorja ne gledaš preko kolorimetra(orodje za test televizorjev),temveč brez teh stvari,tukaj pa Philips prepriča z zelo lepo sliko in ostalimi rečmi.

:))jaja do prvega reboota zaradi freezanja - rešitev potegni vtikač iz vtičnice:D



No..no..tako hudo pa spet ni.8-)Res me preseneča ena stvar.Ko pa nekdo potrebuje mnenje za Samsunga (predvsem) in ostale televizorje,pa ne zasledim nikakršnega negativnega komentarja.Pa so Samsung televizorji 2015,najslabši kar se tiče zanesljivosti itd...A,da pozabil sem da ima odlično sliko,to je najvažnejšeTo vse pove,o vaši korektnosti..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

rini ::

Samsung je bil letos najbolj na udaru glede izkoriščanje delovne sile v aziji in zastrupljanje z kemikalijami v proizvodnji. Sem se kar malo zamislil, kam pelje vse to.

kralnahribu ::

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

Zdravo
Nameravam kupit Tv za zunanjo uporabo,na prostem.V večini se bo gledal šport,čez dan,kakor tudi zvečer.Rabim android,wifi,ker se bo gledal preko siol twin aplikacije.Gledanje naravnost,bo pa tv na steni 1m višje od glave in 4m daleč.Velikost 32".V skrajni sili je lahko brez android in wifi.
Ne preveč drago
Lp,R


Jaz bi ti priporočil, lanski model Philips 5500.Ima odličen antirefleksen panel.Tako,da je za zunaj odlična izbira.


Torej,to je edini primeren model?

jaka91 ::

zanima me kaj menite o philips 49puh4900?

rad bi si kupil tv sicer mi je dost fullHD pa da bi imel vsaj 2X HDMI/USB pa nekje do 400evru?

kaj moram sploh gledat pri tv-ju? kaj je pomembno

OK.d ::

LPOK.d

puginho ::

andrej69 je izjavil:

Blazz je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Blazz je izjavil:

http://www.supportforum.philips.com/en/...

vidim ja. A moram res še kaj dodati?


A forume drugih proizvajalcev,pa ne boš prilepil...?Sedaj pač imaš nekaj časa,pa malo provociraš,saj razumem.Problem večine na teh forumih je, da se igrajo z firmwari,potem pa ko ne gre nič več,pa je kriv televizor. Veliko takšnih primerov je v praksi.Nekateri gredo tudi v service menu,pa tam poiskušajo vse mogoče.Potem pa ga pripeljejo na servis,češ da je televizor v okvari itd..Če pustiš televizor na miru,ni nikakršnih težav.Vse katere poznam,nimajo težav z televizorji.


dej preberi si link no... in ne ne bom dajal linkov gor od drugih, ker še vedno nisi dojel pointa. Zavajaš z dejstvi, kot kako oh in sploh je dober 7150, pa limaš mnenja 3 folka in to je dokaz. Jaz pa ti dam gor uradni forum z stotinami pritožb, kaj vse ne dela , in to po 1 letu FW updateov, od video stutteringa, do tega da DD5.1 ne deluje. Vedno boš našel 3 ljudi, k gledajo SD kanale in to je to in podajo mnenje da je tv super. Ko pa začneš malce bolje uporabljati tv, se začnejo pa težave, in dokaz so ti 8 strani postov samo za ta zadnji FW za 7150... in nič ne provociram, želim da nehaš v tem forumu objavljati neresnice, zavajati ljudi kaj naj kupijo itd. pa smeh kako si že odkril kako majo vsi te na philips forumu očitno težave sami s seboj, saj se igrajo s service menijem... noro od kje vlečeš ti izgovore lol... in dokler boš limal na ta forum nebuloze, ti bom argumentirano (recimo z linki) dokazal, da zavajaš.


Ti lahko linkaš kolikor hočeš..:DKateri bo hotel kupit Philips televizor,ga bo tako kupil.Teh par uporabnikov,kar so tukaj gor,lahko ti prepričaš z tvojimi linki.Ne moreš pa ostalih nekaj tisoč.Še vedno,bo največ prodanih Philips televizorjev.:))Ostalo,pa kot sem dejal.


jao jao kam je zašla ta tema, glavni je zastopnik za philips, ki si rihta biznis za sebe. Valda da je philips lepo prodajan v Slo, ampak da razjasnimo, prodajan je zaradi cene in čisto nič drugega, živi pa na stari slavi. Povprečnega uporabnika boli k. kaka je slika.

OK.d ::

LPOK.d

andrej69 ::

kralnahribu je izjavil:

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

Zdravo
Nameravam kupit Tv za zunanjo uporabo,na prostem.V večini se bo gledal šport,čez dan,kakor tudi zvečer.Rabim android,wifi,ker se bo gledal preko siol twin aplikacije.Gledanje naravnost,bo pa tv na steni 1m višje od glave in 4m daleč.Velikost 32".V skrajni sili je lahko brez android in wifi.
Ne preveč drago
Lp,R


Jaz bi ti priporočil, lanski model Philips 5500.Ima odličen antirefleksen panel.Tako,da je za zunaj odlična izbira.


Torej,to je edini primeren model?


Ni edini primeren model.Toda ,kar se tiče cena-kvaliteta,je nekje ožji izbor.Ne vem pa,kaj je za te tebe ne preveč drago.

andrej69 ::

jaka91 je izjavil:

zanima me kaj menite o philips 49puh4900?

rad bi si kupil tv sicer mi je dost fullHD pa da bi imel vsaj 2X HDMI/USB pa nekje do 400evru?

kaj moram sploh gledat pri tv-ju? kaj je pomembno


Načeloma dober televizor.Uporabniki, so kar zadovolnji z njim.Če pa hočeš vzet Fulhd,pa lahko vzameš tegale.
https://www.ceneje.si/Izdelek/5159429/a...

jaka91 ::

tv je lahko tudi iz nemčije, če je kej ceneje, nad 400evru pa nemorm it(žena ima finance)

krho ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče T-Con pošč,je normalno,da se v katerem televizorju pokvari.Vsak proizvajalec,ima težave z temi ploščami.Če se ne bi televizorji kvarili,potem ne potrebujemo servisov.Lahko pa si tukaj pogledaš.Čip ,ki sem ga označil z belo,je v v določenih primerih kriv za nastale težave,včasih pa tudi kaj več.


Se ne vidi cela oznaka.. ampag glede na to, da je na drugi strani DDR ram, pol je tole NAND flash in je težko razlog za težave.. razen, če je ultra slabe kvalitete.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

J.McLane ::

Vzroki moje okvare so čisto ugibanje, po mojem še uradni serviser ne bo vedel kaj je bilo, oni pač menjajo celo plato. Bom pa za foro vprašal, če je bil NAND flash krivec.
««
134 / 223
»»