» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
133 / 223
»»

andrej69 ::

grega:) je izjavil:

Ima kdo kakšne izkušnje s tem tv-jem?

http://www.makspro.si/index.php/avdio-v...


Kar se tiče Samsunga,te serije, je bilo že dosti napisanega.Priporočam ti raje ta televizor.
https://www.ceneje.si/Izdelek/4980873/a...

FuI2cY ::

Eno vprašanje, ve kdo mogoče, če bodo v prihajajočih dneh kakšni popusti na TV-je? Glede na to, da se bliža evropsko prvenstvo pa še poletne olimpijske igre, bi morda znalo biti kaj znižanj?

andrej69 ::

FuI2cY je izjavil:

Eno vprašanje, ve kdo mogoče, če bodo v prihajajočih dneh kakšni popusti na TV-je? Glede na to, da se bliža evropsko prvenstvo pa še poletne olimpijske igre, bi morda znalo biti kaj znižanj?


Določeni modeli, bodo zagotovo.

mat xxl ::

Ja samo prihajajo novi modeli 2016-17 in teli sigurno nekaj mesecev ne bodo v pravih akcijah.

OK.d ::

LPOK.d

NejcSSD ::

Še kaj pametnega poleg PANASONIC LED TV TX-50CX680E za okoli 700 evrov?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

rini ::

Jaz pa vsak dan sanjam o PANASONIC TX-55CXW804

Tv se še vedno ponekod prodaja po 2000 eur, v večini spletnih trgovin ga pa sploh več ni. Bi ga lahko dobil še kje ceneje?

andrej69 ::

rini je izjavil:

Jaz pa vsak dan sanjam o PANASONIC TX-55CXW804

Tv se še vedno ponekod prodaja po 2000 eur, v večini spletnih trgovin ga pa sploh več ni. Bi ga lahko dobil še kje ceneje?


Zakaj pa ne vzameš model 58 DX780,za 1800 evrov v Avstriji.Verjetno se,da dobit v Italiji kaj ceneje,samo ti ne bi priporočal.

OK.d ::

LPOK.d

rini ::

andrej69 je izjavil:

rini je izjavil:

Jaz pa vsak dan sanjam o PANASONIC TX-55CXW804

Tv se še vedno ponekod prodaja po 2000 eur, v večini spletnih trgovin ga pa sploh več ni. Bi ga lahko dobil še kje ceneje?


Zakaj pa ne vzameš model 58 DX780,za 1800 evrov v Avstriji.Verjetno se,da dobit v Italiji kaj ceneje,samo ti ne bi priporočal.


Vsako leto želi nižja serija uloviti višjo serijo preteklega leta. A sama kvaliteta panela je verjetno še vedno na višjem nivoju v cxw804, ki tudi ni bila tako masovno poizvedena. Poleg tega bo TV visel na zidu in ima 40w zvoničnike, ki so super po mnenju lastnikov. TV mora imeti dober lasten zvok, ker ne želim imeti dodaten sistem.

Drugače pa hvala za predlog!

car100 ::

rini je izjavil:

andrej69 je izjavil:

rini je izjavil:

Jaz pa vsak dan sanjam o PANASONIC TX-55CXW804

Tv se še vedno ponekod prodaja po 2000 eur, v večini spletnih trgovin ga pa sploh več ni. Bi ga lahko dobil še kje ceneje?


Zakaj pa ne vzameš model 58 DX780,za 1800 evrov v Avstriji.Verjetno se,da dobit v Italiji kaj ceneje,samo ti ne bi priporočal.


Vsako leto želi nižja serija uloviti višjo serijo preteklega leta. A sama kvaliteta panela je verjetno še vedno na višjem nivoju v cxw804, ki tudi ni bila tako masovno poizvedena. Poleg tega bo TV visel na zidu in ima 40w zvoničnike, ki so super po mnenju lastnikov. TV mora imeti dober lasten zvok, ker ne želim imeti dodaten sistem.

Drugače pa hvala za predlog!


Jz osebno za tak keš vsekakor bi zbiral po letošnjih modelih, glede zvočnikov pa ne more nič posebnega že zaradi tega ker ti ne more ponudit prostorskega zvoka tko da že vsak mal boljši hišni kino ti loh ponudi dost soliden zvok ki poje vgrajene zvočnike. Je pa odvisno za kaj potrebuješ samo met top tv brez hišnega kina je mal tko tko dokler ne probaš ti ne bo mankal :D Če maš prostor pa keš pa bi jz priporočal raj 65" tud če model nižje je pa odvisno koliko stran gledaš.

andrej69 ::

fpbs ::

Na Hrvaškem 5 let garancije za LG televizorje.

http://www.lg.com/hr/5-godina-sigurnost...

kralnahribu ::

fpbs je izjavil:

Na Hrvaškem 5 let garancije za LG televizorje.

http://www.lg.com/hr/5-godina-sigurnost...


Pri nas to ni možno,saj Slovenija ne obstaja na LG jevem zemljevidu in posledično se ne da registrirat TVja v Sloveniji.Ta garancija je bila že v letu 2015 in sicer 2+3(2 leti splošne garancije in 3leta na registracijo izdelka)

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Na Hrvaškem 5 let garancije za LG televizorje.

http://www.lg.com/hr/5-godina-sigurnost...


Hrvati imajo v glavnem do julija,na vse televizorje garancijo 5let.

mat xxl ::

Tudi Samsung ima to na hujših morda tudi na nižjih modelih.

car100 ::

Zna kdo razložit v čem je fora da folk kupi tv v Bigbangu na obroke in ga na to po bistveno nižji ceni prodaja da pride do gotovine? Sem zasledil že par oglasov na bolhi samo z ekonomskega vidika se to ne splača al pač :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()

wini ::

Pač nujno rabijo denar ... ti pa imaš dobro priliko za kupit poceni tv :)

rini ::

car100 je izjavil:

Zna kdo razložit v čem je fora da folk kupi tv v Bigbangu na obroke in ga na to po bistveno nižji ceni prodaja da pride do gotovine? Sem zasledil že par oglasov na bolhi samo z ekonomskega vidika se to ne splača al pač :D


Mogoče pa zaposleni pospešujejo prodajo ali pa vnočujejo kakšne bone. Kdor pa resnično nima denarja, pa na ta način dobi gotovino. Ali se mu obrestuje 1/3 zneska izgubiti, je pa drugo vprašanje.

Tomson ::

Če je kriza je kriza. Sem že dvakrat naletel na različni osebi v Harvey Normanu, ki sta me povprašali, če bom kaj večjega kupil in če bi z njimi na blagajni uredili kredit, sam pa jim izročim gotovino -10%. Očitno so pač obupani ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

THXMASTER ::

Ta teden grem iskat samsung ks8000...si ga mogoče kdo lasti,da bi podal kako mnenje? :)

OK.d ::

Kdor kupuje samsung tv, ga lahko dobi zdaj za 19% ceneje seveda v DE.
http://www.samsung.com/de/offer/wechsel...

V bistvu velja za vse samsung izdelke.
http://www.samsung.com/de/offer/wechsel...
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

Desty ::

Živjo,

kupujem ne preveč drag 55" TV in sem se zagrel za Philipsa:

Tale


Je to to ali se splača kaj boljšega vzeti?

Tomson ::

Panasonic 55CX670 ...

Philips vs Panasonic
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Desty je izjavil:

Živjo,

kupujem ne preveč drag 55" TV in sem se zagrel za Philipsa:

Tale


Je to to ali se splača kaj boljšega vzeti?


Kar se tiče cena-kvaliteta, se sigurno isplača vzet ta televizor.Tukaj je še nekaj ceneje.
http://www.makspro.si/index.php/philips...

wini ::

Sem včeraj šel pogledat tega philipsa 55PFK6550, ker me je kolega vprašal kaj si mislim. In sorry če je to dober nakup.
Menu počasen, uniformiranost slike katastrofa (DSE, clouding) ... tako da je kolega vzel sony w805c in je precej boljši kar je tudi kolega takoj opazil
Tako da jst osebno še enkrat odsvetujem philipsa

andrej69 ::

wini je izjavil:

Sem včeraj šel pogledat tega philipsa 55PFK6550, ker me je kolega vprašal kaj si mislim. In sorry če je to dober nakup.
Menu počasen, uniformiranost slike katastrofa (DSE, clouding) ... tako da je kolega vzel sony w805c in je precej boljši kar je tudi kolega takoj opazil
Tako da jst osebno še enkrat odsvetujem philipsa


Že zopet se širi antireklama.Še stotič bom dejal.Philips televizorjev v trgovini, napram drugim firmam,ne moreš ocenjevat.Kajti Philips, ima zelo slabe tovarniške nastavitve,napram drugim firmam.Nekatere druge znamke,imajo že tovarniške nastavitve zelo dobre,kot bi bila že narejena kalibracija.Kar se tiče testa tega modela, ima zelo dobro uniformiranost panela, nikakršnega motečega cloudinga itd..Kar se pa tiče menuja,pa je stvar posameznika.Tako,da prosim še enkrat, ne zavajat potrošnike.


http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

wini ::

Zakaj bi priporočal slabši izdelek, če pa za podoben denar dobim boljši izdelek druge firme? Kaj imajo veze fabriške nastavitve z nepravilno osvetlitvijo in cloudingom? Pa s počasnostjo menujev tudi nič.
Očitno jaz vidim več kot povprečen uporabnik in me te stvari motijo, tako da philipsa pač ne priporočam.

p.s.
Pa drugače smo tudi nastavili profil movie, tako da ni ostal tv na default nastavitvah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wini ()

andrej69 ::

wini je izjavil:

Zakaj bi priporočal slabši izdelek, če pa za podoben denar dobim boljši izdelek druge firme? Kaj imajo veze fabriške nastavitve z nepravilno osvetlitvijo in cloudingom? Pa s počasnostjo menujev tudi nič.
Očitno jaz vidim več kot povprečen uporabnik in me te stvari motijo, tako da philipsa pač ne priporočam.

p.s.
Pa drugače smo tudi nastavili profil movie, tako da ni ostal tv na default nastavitvah


Kar ste vi nastavljali, to ne pomaga kaj dosti.Pa še kako ima veze,glede vseh parametrov.Edino kar se tiče menuja,ne vpliva nič.Kar se tiče menuja,je na Philipsu hitrejši kot na Sonyu.Sem na raznih forumih,in uporabniki,kar se tiče Sony menuja,niso nič kaj navdušeni.Lahko pa si tukaj nekaj prebereš.
http://www.trustedreviews.com/philips-5...

wini ::

Dobro dej mi zdej po kmečko razloži kaj bi moral nastavit da je zaslon enakomerno osvetljen pa da nima cloudinga????
Zanimivo na sonyju mu menu dela hitro, na philipsu pa je delal počasi. Ne rabim brat sem iz prve roke poskusil sam.

andrej69 ::

wini je izjavil:

Dobro dej mi zdej po kmečko razloži kaj bi moral nastavit da je zaslon enakomerno osvetljen pa da nima cloudinga????
Zanimivo na sonyju mu menu dela hitro, na philipsu pa je delal počasi. Ne rabim brat sem iz prve roke poskusil sam.


Potem pa bo že tako, kot si dejal.Poglej si tukaj nastavitve.

issak ::

Ok zdaj sem malo bližje nakupu enega TVja, buđet imam tam do 550€, z veseljem tudi manj, se verjetno kej dobi za ta denar?

Predvsem input lag bi rad da je nizek za PC igre
Velikost nekih 48", max 50", 1080p je dovolj, rad bi LAN in vsaj 3 HDMIje
športa ne bom gledal, tako da 800Hz in to mi je vseeno, 3D ne rabim
Smart platforma mi je skoraj vseeno katera je, če laufa kodi na android TV potem je android plus, če ne bom pa eno pito priklopil gor.
Fino bi pa bilo da predvaja video iz mreže

Zaenkrat sem našel
SONY KDL48W705C
Samsung UE48J6200AWXXH
Samsung UE48H6400AWXXH

Je kaj od tega za kej ali je kaj bistveno boljšega za to ceno? Se dobi kaj boljšega za petstotaka?

hvala
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

AndreAS ::

andrej69 ::

issak je izjavil:

Ok zdaj sem malo bližje nakupu enega TVja, buđet imam tam do 550€, z veseljem tudi manj, se verjetno kej dobi za ta denar?

Predvsem input lag bi rad da je nizek za PC igre
Velikost nekih 48", max 50", 1080p je dovolj, rad bi LAN in vsaj 3 HDMIje
športa ne bom gledal, tako da 800Hz in to mi je vseeno, 3D ne rabim
Smart platforma mi je skoraj vseeno katera je, če laufa kodi na android TV potem je android plus, če ne bom pa eno pito priklopil gor.
Fino bi pa bilo da predvaja video iz mreže

Zaenkrat sem našel
SONY KDL48W705C
Samsung UE48J6200AWXXH
Samsung UE48H6400AWXXH

Je kaj od tega za kej ali je kaj bistveno boljšega za to ceno? Se dobi kaj boljšega za petstotaka?

hvala


Jaz bi ti priporočil, Sony televizor.

issak ::

andrej69 je izjavil:

issak je izjavil:



Zaenkrat sem našel
SONY KDL48W705C
Samsung UE48J6200AWXXH
Samsung UE48H6400AWXXH


Jaz bi ti priporočil, Sony televizor.


Prav ta model Sony, ali je še kakšen drug kje?

Zgornji Grundig mi je prevelik (oz. je ženi prevelik), čez buđet, blizu avstrije pa nisem, oz. ne vem kdaj bom spet.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

andrej69 ::

issak je izjavil:

andrej69 je izjavil:

issak je izjavil:



Zaenkrat sem našel
SONY KDL48W705C
Samsung UE48J6200AWXXH
Samsung UE48H6400AWXXH


Jaz bi ti priporočil, Sony televizor.


Prav ta model Sony, ali je še kakšen drug kje?

Zgornji Grundig mi je prevelik (oz. je ženi prevelik), čez buđet, blizu avstrije pa nisem, oz. ne vem kdaj bom spet.


Če ne potrebuješ Androida ,je ta prava izbira.Če pa potrebuješ Android,potem ma model 755c.

mat xxl ::

andrej69 je izjavil:

wini je izjavil:

Sem včeraj šel pogledat tega philipsa 55PFK6550, ker me je kolega vprašal kaj si mislim. In sorry če je to dober nakup.
Menu počasen, uniformiranost slike katastrofa (DSE, clouding) ... tako da je kolega vzel sony w805c in je precej boljši kar je tudi kolega takoj opazil
Tako da jst osebno še enkrat odsvetujem philipsa


Že zopet se širi antireklama.Še stotič bom dejal.Philips televizorjev v trgovini, napram drugim firmam,ne moreš ocenjevat.Kajti Philips, ima zelo slabe tovarniške nastavitve,napram drugim firmam.Nekatere druge znamke,imajo že tovarniške nastavitve zelo dobre,kot bi bila že narejena kalibracija.Kar se tiče testa tega modela, ima zelo dobro uniformiranost panela, nikakršnega motečega cloudinga itd..Kar se pa tiče menuja,pa je stvar posameznika.Tako,da prosim še enkrat, ne zavajat potrošnike.


http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Pa kaj se tako razburjaš, kakšna antireklama, Philips je žal z uporabniško izkušnjo povprečnega lastnika en čisti CRAP. Naj ti povem, da ima moja mati najvišji model 55 ke 2014 letnik, po vseh nadgradnjah, se še vedno vsaj 1 x na mesec OBESI , potrebno kable vleči fizično iz 220 V ...., to da imajo že v osnovi slabe nastavitve iz tovarne pa pač samo potrdi mojo tezo, da gre za CREAP izdelke, če še tako enostavnih stvari ne znajo urediti. Če ne bi imeli zaščitenega Ambrilighta, bi verjetno ob njihovi kvaliteti že propadli.

Blazz ::

wini je izjavil:

Zakaj bi priporočal slabši izdelek, če pa za podoben denar dobim boljši izdelek druge firme? Kaj imajo veze fabriške nastavitve z nepravilno osvetlitvijo in cloudingom? Pa s počasnostjo menujev tudi nič.
Očitno jaz vidim več kot povprečen uporabnik in me te stvari motijo, tako da philipsa pač ne priporočam.

p.s.
Pa drugače smo tudi nastavili profil movie, tako da ni ostal tv na default nastavitvah


če se nisi opazil andrej69 preferira philipsa sem in tja, kot je on sam dejal preprodaja televizorje, očitno predvsem philipse... in se strinjam, fabrške nastavitve nimajo nobene veze z počasnostjo, cloudingom itd. Pač gre za low end tv in če res nisi un k gleda zgolj 1 kanal na SD se take škart robe pač ne kupuje...sploh ne pr teh inčih

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

wini je izjavil:

Zakaj bi priporočal slabši izdelek, če pa za podoben denar dobim boljši izdelek druge firme? Kaj imajo veze fabriške nastavitve z nepravilno osvetlitvijo in cloudingom? Pa s počasnostjo menujev tudi nič.
Očitno jaz vidim več kot povprečen uporabnik in me te stvari motijo, tako da philipsa pač ne priporočam.

p.s.
Pa drugače smo tudi nastavili profil movie, tako da ni ostal tv na default nastavitvah


če se nisi opazil andrej69 preferira philipsa sem in tja, kot je on sam dejal preprodaja televizorje, očitno predvsem philipse... in se strinjam, fabrške nastavitve nimajo nobene veze z počasnostjo, cloudingom itd. Pač gre za low end tv in če res nisi un k gleda zgolj 1 kanal na SD se take škart robe pač ne kupuje...sploh ne pr teh inčih


Samo menu ni odvisen od nastavitev.Ve ostalo je odvisno od nastavitev..Philips z sedanjimi televizorji,ni nič slabši in nič boljši, napram otalim firmam.Letos pa je z cenami,bolj konkurenčen od ostalih.Daj mi prosim potem povej,ker opažam ,da si strokovnjak za televizorje.Kakšni televizorji so Samsung,Sony,Lg,itd..Da slišim,tvojo strokovno mnenje.

DarwiN ::

Cene so tudi pogosto dober pokazatelj.. Obkljukaš 4k in razvrstiš po ceni in ponavadi Philips priplava na površje kot najcenejši, sledi LG... In tako je že od nekdaj.. Samsung, Sony in Panasonic so kvaliteta, Philips in LG pa za Ruse. :) No, seveda ni tako črno/belo. Cena in serija/model dodata svoje. Hudič je v detajlih.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

mat xxl je izjavil:

andrej69 je izjavil:

wini je izjavil:

Sem včeraj šel pogledat tega philipsa 55PFK6550, ker me je kolega vprašal kaj si mislim. In sorry če je to dober nakup.
Menu počasen, uniformiranost slike katastrofa (DSE, clouding) ... tako da je kolega vzel sony w805c in je precej boljši kar je tudi kolega takoj opazil
Tako da jst osebno še enkrat odsvetujem philipsa


Že zopet se širi antireklama.Še stotič bom dejal.Philips televizorjev v trgovini, napram drugim firmam,ne moreš ocenjevat.Kajti Philips, ima zelo slabe tovarniške nastavitve,napram drugim firmam.Nekatere druge znamke,imajo že tovarniške nastavitve zelo dobre,kot bi bila že narejena kalibracija.Kar se tiče testa tega modela, ima zelo dobro uniformiranost panela, nikakršnega motečega cloudinga itd..Kar se pa tiče menuja,pa je stvar posameznika.Tako,da prosim še enkrat, ne zavajat potrošnike.


http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Pa kaj se tako razburjaš, kakšna antireklama, Philips je žal z uporabniško izkušnjo povprečnega lastnika en čisti CRAP. Naj ti povem, da ima moja mati najvišji model 55 ke 2014 letnik, po vseh nadgradnjah, se še vedno vsaj 1 x na mesec OBESI , potrebno kable vleči fizično iz 220 V ...., to da imajo že v osnovi slabe nastavitve iz tovarne pa pač samo potrdi mojo tezo, da gre za CREAP izdelke, če še tako enostavnih stvari ne znajo urediti. Če ne bi imeli zaščitenega Ambrilighta, bi verjetno ob njihovi kvaliteti že propadli.


Se strinjam,da so imeli modeli 2014 in nazaj, težave z Softwerjem,toda te težave so sedaj v večini odpravljene.Kar pa se tiče ostalih komponent, in tehnologij,pa kot sem dejal.

DarwiN je izjavil:

Cene so tudi pogosto dober pokazatelj.. Obkljukaš 4k in razvrstiš po ceni in ponavadi Philips priplava na površje kot najcenejši, sledi LG... In tako je že od nekdaj.. Samsung, Sony in Panasonic so kvaliteta, Philips in LG pa za Ruse. :) No, seveda ni tako črno/belo. Cena in serija/model dodata svoje. Hudič je v detajlih.


A si lahko siguren,da si kupil Sony ali Panasonic televizor,čeprav na njem piše logotip teh znamk..?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Blazz ::

pa še philips 2016 7101 in all its glory:

http://www.flatpanelshd.com/review.php?...

faila takorekoč na vseh 4k datotekah, HDR ne deluje, UHD blurayi štekajo, pa še edge bleeding ima

še citat: . It makes us sad to conclude that this is the worst Philips TV we have reviewed for several years.

andrej69 je izjavil:

mat xxl je izjavil:

andrej69 je izjavil:

wini je izjavil:

Sem včeraj šel pogledat tega philipsa 55PFK6550, ker me je kolega vprašal kaj si mislim. In sorry če je to dober nakup.
Menu počasen, uniformiranost slike katastrofa (DSE, clouding) ... tako da je kolega vzel sony w805c in je precej boljši kar je tudi kolega takoj opazil
Tako da jst osebno še enkrat odsvetujem philipsa


Že zopet se širi antireklama.Še stotič bom dejal.Philips televizorjev v trgovini, napram drugim firmam,ne moreš ocenjevat.Kajti Philips, ima zelo slabe tovarniške nastavitve,napram drugim firmam.Nekatere druge znamke,imajo že tovarniške nastavitve zelo dobre,kot bi bila že narejena kalibracija.Kar se tiče testa tega modela, ima zelo dobro uniformiranost panela, nikakršnega motečega cloudinga itd..Kar se pa tiče menuja,pa je stvar posameznika.Tako,da prosim še enkrat, ne zavajat potrošnike.


http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Pa kaj se tako razburjaš, kakšna antireklama, Philips je žal z uporabniško izkušnjo povprečnega lastnika en čisti CRAP. Naj ti povem, da ima moja mati najvišji model 55 ke 2014 letnik, po vseh nadgradnjah, se še vedno vsaj 1 x na mesec OBESI , potrebno kable vleči fizično iz 220 V ...., to da imajo že v osnovi slabe nastavitve iz tovarne pa pač samo potrdi mojo tezo, da gre za CREAP izdelke, če še tako enostavnih stvari ne znajo urediti. Če ne bi imeli zaščitenega Ambrilighta, bi verjetno ob njihovi kvaliteti že propadli.


Se strinjam,da so imeli modeli 2014 in nazaj, težave z Softwerjem,toda te težave so sedaj v večini odpravljene.Kar pa se tiče ostalih komponent, in tehnologij,pa kot sem dejal.

DarwiN je izjavil:

Cene so tudi pogosto dober pokazatelj.. Obkljukaš 4k in razvrstiš po ceni in ponavadi Philips priplava na površje kot najcenejši, sledi LG... In tako je že od nekdaj.. Samsung, Sony in Panasonic so kvaliteta, Philips in LG pa za Ruse. :) No, seveda ni tako črno/belo. Cena in serija/model dodata svoje. Hudič je v detajlih.


A si lahko siguren,da si kupil Sony ali Panasonic televizor,čeprav na njem piše logotip teh znamk..?


te težave so odpravljene? haha, beri na svojem flatpanelshd review...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

pa še philips 2016 7101 in all its glory:

http://www.flatpanelshd.com/review.php?...

faila takorekoč na vseh 4k datotekah, HDR ne deluje, UHD blurayi štekajo, pa še edge bleeding ima

še citat: . It makes us sad to conclude that this is the worst Philips TV we have reviewed for several years.

andrej69 je izjavil:

mat xxl je izjavil:

andrej69 je izjavil:

wini je izjavil:

Sem včeraj šel pogledat tega philipsa 55PFK6550, ker me je kolega vprašal kaj si mislim. In sorry če je to dober nakup.
Menu počasen, uniformiranost slike katastrofa (DSE, clouding) ... tako da je kolega vzel sony w805c in je precej boljši kar je tudi kolega takoj opazil
Tako da jst osebno še enkrat odsvetujem philipsa


Že zopet se širi antireklama.Še stotič bom dejal.Philips televizorjev v trgovini, napram drugim firmam,ne moreš ocenjevat.Kajti Philips, ima zelo slabe tovarniške nastavitve,napram drugim firmam.Nekatere druge znamke,imajo že tovarniške nastavitve zelo dobre,kot bi bila že narejena kalibracija.Kar se tiče testa tega modela, ima zelo dobro uniformiranost panela, nikakršnega motečega cloudinga itd..Kar se pa tiče menuja,pa je stvar posameznika.Tako,da prosim še enkrat, ne zavajat potrošnike.


http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Pa kaj se tako razburjaš, kakšna antireklama, Philips je žal z uporabniško izkušnjo povprečnega lastnika en čisti CRAP. Naj ti povem, da ima moja mati najvišji model 55 ke 2014 letnik, po vseh nadgradnjah, se še vedno vsaj 1 x na mesec OBESI , potrebno kable vleči fizično iz 220 V ...., to da imajo že v osnovi slabe nastavitve iz tovarne pa pač samo potrdi mojo tezo, da gre za CREAP izdelke, če še tako enostavnih stvari ne znajo urediti. Če ne bi imeli zaščitenega Ambrilighta, bi verjetno ob njihovi kvaliteti že propadli.


Se strinjam,da so imeli modeli 2014 in nazaj, težave z Softwerjem,toda te težave so sedaj v večini odpravljene.Kar pa se tiče ostalih komponent, in tehnologij,pa kot sem dejal.

DarwiN je izjavil:

Cene so tudi pogosto dober pokazatelj.. Obkljukaš 4k in razvrstiš po ceni in ponavadi Philips priplava na površje kot najcenejši, sledi LG... In tako je že od nekdaj.. Samsung, Sony in Panasonic so kvaliteta, Philips in LG pa za Ruse. :) No, seveda ni tako črno/belo. Cena in serija/model dodata svoje. Hudič je v detajlih.


A si lahko siguren,da si kupil Sony ali Panasonic televizor,čeprav na njem piše logotip teh znamk..?


te težave so odpravljene? haha, beri na svojem flatpanelshd review...


Kar se tiče HDR,ne more delovat,če nima HDR hardwera,ima samo HDR procesing.Kar se tiče zatikanja,se ne zatika pri vseh relisih,to ti lahko povem iz prve roke.Zatikanje je predvsem,preko usb modula.Če gledaš preko računalnika,ali pa preko Androida,pa teh težav ni.Pa saj je možnosti več,ni panike..Kateri pa nima težav z robovi,če je edge led..?Če katerega to toliko moti,pa se vzame DirectLed..Toliko o tvojem poznavanju televizorjev..Vse kar znaš narediti, je prilepit kakšen link,vsake toliko časa.8-)Če se boš pa lepo obnašal,pa te lahko kaj naučim o televizorjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

Omenjeni Philips je že v osnovi "no go", če še pri prikazu barv pade, oz. vsiljuje nek standard preko standarda ...

The problem with 7101 is not that the panel natively supports a color space close to DCI-P3 (but not full DCI-P3) but instead that Philips has failed to implement proper color management to ensure that videos that were created for Rec.709 are reproduced in Rec.709. Instead it reproduces all Rec.709 content in DCI-P3, which means that reds get redder, and greens get a lot greener.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Omenjeni Philips je že v osnovi "no go", če še pri prikazu barv pade, oz. vsiljuje nek standard preko standarda ...

The problem with 7101 is not that the panel natively supports a color space close to DCI-P3 (but not full DCI-P3) but instead that Philips has failed to implement proper color management to ensure that videos that were created for Rec.709 are reproduced in Rec.709. Instead it reproduces all Rec.709 content in DCI-P3, which means that reds get redder, and greens get a lot greener.


Z nagdradnjo se bo to vse uredilo.

buttcrack ::

Danes bom kupil TV, ki ga bom lahko šele čez x dni/tednov/mesecev uporabljal, ker pač čakam nadgradnjo :D
WTF? Komu se to prodaja?

andrej69 ::

buttcrack je izjavil:

Danes bom kupil TV, ki ga bom lahko šele čez x dni/tednov/mesecev uporabljal, ker pač čakam nadgradnjo :D
WTF? Komu se to prodaja?


Ti kot povprečen uporabnik,sploh ne boš zaznal,kar se tiče teh stvari..Ne vem zakaj toliko pesimizma.
Seveda,če pa hočeš vrhunski televizor,boš pa odštel kar nekaj več denarja.Pa ni samoumevno,da boš tudi z tem televizorjem zadovoljen.

Blazz ::

andrej69 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Omenjeni Philips je že v osnovi "no go", če še pri prikazu barv pade, oz. vsiljuje nek standard preko standarda ...

The problem with 7101 is not that the panel natively supports a color space close to DCI-P3 (but not full DCI-P3) but instead that Philips has failed to implement proper color management to ensure that videos that were created for Rec.709 are reproduced in Rec.709. Instead it reproduces all Rec.709 content in DCI-P3, which means that reds get redder, and greens get a lot greener.


Z nagdradnjo se bo to vse uredilo.


čaki, malo prej si rekel da so imeli philipsi težave samo 2014 in starejši.... lol... drgač pa dvomim da me boš kaj naučil, sploh glede na to kake tukaj kvasiš...., tudi edge lit TVji brez bleedinga prav lepo obstajajo, jih imam kar nekaj doma...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

andrej69 ::

Blazz je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Omenjeni Philips je že v osnovi "no go", če še pri prikazu barv pade, oz. vsiljuje nek standard preko standarda ...

The problem with 7101 is not that the panel natively supports a color space close to DCI-P3 (but not full DCI-P3) but instead that Philips has failed to implement proper color management to ensure that videos that were created for Rec.709 are reproduced in Rec.709. Instead it reproduces all Rec.709 content in DCI-P3, which means that reds get redder, and greens get a lot greener.


Z nagdradnjo se bo to vse uredilo.


čaki, malo prej si rekel da so imeli philipsi težave samo 2014 in starejši.... lol... drgač pa dvomim da me boš kaj naučil, sploh glede na to kake tukaj kvasiš...., tudi edge lit TVji brez bleedinga prav lepo obstajajo, jih imam kar nekaj doma...


Kar se tiče Philipsa,sem že malo utrujen,da ti moram kar eno te isto ponavljat.Kar se tiče EdgeLed tehnologije.Seveda obstajajo,samo jih je malo.Z letošnjo tehnologijo,jih je nekaj več.Toda DirectLed je le boljši,tukaj ni nikakršnega dvoma.Kar pa jaz tukaj kvasim,so pa stvari,ki imajo nekakšno težo.Če pa imaš denar,pa bom posebej za tebe, naredil predstavitev Philips televizorjev.:DToda se bojim,da se boš preveč navezal na Philips televizorje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

kralnahribu ::

Zdravo
Nameravam kupit Tv za zunanjo uporabo,na prostem.V večini se bo gledal šport,čez dan,kakor tudi zvečer.Rabim android,wifi,ker se bo gledal preko siol twin aplikacije.Gledanje naravnost,bo pa tv na steni 1m višje od glave in 4m daleč.Velikost 32".V skrajni sili je lahko brez android in wifi.
Ne preveč drago
Lp,R
««
133 / 223
»»