» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
100 / 223
»»

fpbs ::

To je bilo za pričakovati. Aktivna 3D je nepraktična, težka očala, izpadi sinhronizacije, menjava baterij, glavoboli, moteče temna slika, da lahko gledaš samo v zatemnjenem prostoru..... Vse to pri pasivni 3D odpade.

Anney ::

Sam imam pasivno in je super, pač izbrani filmi, animacije. Sicer pa 3D bo šel naprej.

OK.d ::

Vsake toliko zapase, da si doma pogledas 3D film, vecji problem je ker je vsebin bolj malo:P
http://pro.boxoffice.com/statistics/3d-...
LPOK.d

andrej69 ::

OK.d je izjavil:

Vsake toliko zapase, da si doma pogledas 3D film, vecji problem je ker je vsebin bolj malo:P
http://pro.boxoffice.com/statistics/3d-...


Sedaj jih je še kar nekaj,bo pa jih čedalje manj.Recimo Samsung televizorji 2016,ne bodo več podpirali 3d tehnologije.

fpbs ::

Anney je izjavil:

Sam imam pasivno in je super, pač izbrani filmi, animacije. Sicer pa 3D bo šel naprej.

Pasivna 3D ima še veliko možnosti za vnaprej, posebno v kombinaciji s 4K.
Naravni zakon. Tisti, ki je slabši zamre. Še danes se spomnim, ko sem šel prvič gledat Samsungovo 3D v trgovino. Najprej je bilo kup priprav, iskanja očal, šele tretja so delala, vspostavljanja sinhronizacije, zatemnitev prostora, kao zaradi ugodnega ambienta. Že po nekaj sekundah gledanja mi je bilo jasno, da je to neuporabno. Slika je bila tako temna, kot včasih, še na katodnih TVejih, ko je bil ekran defekten, in smo strankam svetovali, naj zatemni prostor, ali pa da na TVeju zamenjamo ekran.

Anney ::

Razlika v kontrastu je že v sami obdelavi filma, recimo ploščki bluray v 2D (navadni) so bolj naravnih barv, ploščki 3D pa so načeloma vedno svetlejši (gamma), zaradi zatemnitve slike samih očal. Mogoče je to kdo opazil.

Curious ::

Odločam se za nov 55" TV, trenutno imam "izbrana" LG 55LF630V in Philips 55PUH6400. Že dalj časa nisem kupoval TV-ja in sploh ne vem kaj vse je potrebno paziti (3D z očali se ne potrebuje). Sta ti dve izbiri OK, je kaj boljšega v tem rangu, lahko tudi kakšnih 100€ več če je treba.

Han ::

fpbs je izjavil:

Aktivna 3D je nepraktična, težka očala, izpadi sinhronizacije, menjava baterij, glavoboli, moteče temna slika, da lahko gledaš samo v zatemnjenem prostoru...
To je bilo na začetku, danes pa nič od tega ne drži več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

andrej69 ::

Curious je izjavil:

Odločam se za nov 55" TV, trenutno imam "izbrana" LG 55LF630V in Philips 55PUH6400. Že dalj časa nisem kupoval TV-ja in sploh ne vem kaj vse je potrebno paziti (3D z očali se ne potrebuje). Sta ti dve izbiri OK, je kaj boljšega v tem rangu, lahko tudi kakšnih 100€ več če je treba.


Philips je 4k ,Lg pa fulhd.Ne vem kaj bolj potrebuješ.

car100 ::

Sem imel pasivni 3D ampak ni to to, učinki so vidni samo je kot da bi imel barvni filter (potemni), npr. kot da bi tv gledal s sončnimi očali. Ne rečem na oled 4K bi bili ok do neke mere samo ni uporabno. Kdor ima v planu 3D naj se raje usmeri na večjo diagonalo 65"+ bo imel dosti več od tega. Drugač pa Samsung je do sedaj pri navadnih Led 4k tvjih v prednosti proti Lgju če gledamo za isti denar (Lg ima slabše kontraste, manj pravilne barve). Je pa odvisno tudi od modela, večinoma se splača pogledat kakšen test in se takoj vidi a je določen model ok. Prihodnost je v velikih diagonalah, nizki porabi in čim bolj naravnih barvah, trenutni 3D kot ga sedaj poznamo je daleč od tega in bolj strel v prazno. Kdor pa ima denar pa samo OLED čim večje diagonale to je to samo so pa cene še prenapihnjene in so veliki zame preveliki padci vrednosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()

fpbs ::

Domnevam, da si imel neki vstopni model, naprimer LB650, ki omogoča sprejem 3D, somo je zelo omejen, tako s prikazom, kot z nastavitvami. Dober 3D ti omogočajo Tveji višjega cenovnega razreda.

Anney ::

Ne vem kakšen 3D si gledal ti, ampak meni je na pasivi čudovito, kot sem že rekel so 3D filmi (bluray, ne SBS) namensko svetlejši, lih zaradi rahle potemnitve očal. Zadnji film, ki sem ga gledal v 3D je The Martian in so globine in scene v 3D naravnost fantastične.

 2D BD

2D BD


 3D BD

3D BD


KLIK za primerjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Curious ::

andrej69 je izjavil:

Curious je izjavil:

Odločam se za nov 55" TV, trenutno imam "izbrana" LG 55LF630V in Philips 55PUH6400. Že dalj časa nisem kupoval TV-ja in sploh ne vem kaj vse je potrebno paziti (3D z očali se ne potrebuje). Sta ti dve izbiri OK, je kaj boljšega v tem rangu, lahko tudi kakšnih 100€ več če je treba.


Philips je 4k ,Lg pa fulhd.Ne vem kaj bolj potrebuješ.


Hvala, raje 4k. Je kaj podobnega, boljšega od 55PUH6400 za podobno ceno?

andrej69 ::

Curious je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Curious je izjavil:

Odločam se za nov 55" TV, trenutno imam "izbrana" LG 55LF630V in Philips 55PUH6400. Že dalj časa nisem kupoval TV-ja in sploh ne vem kaj vse je potrebno paziti (3D z očali se ne potrebuje). Sta ti dve izbiri OK, je kaj boljšega v tem rangu, lahko tudi kakšnih 100€ več če je treba.


Philips je 4k ,Lg pa fulhd.Ne vem kaj bolj potrebuješ.


Hvala, raje 4k. Je kaj podobnega, boljšega od 55PUH6400 za podobno ceno?


Za takšen denar,ne boš dobil boljšega.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

car100 ::

Jaz osebno sem imel 55LB650 sem pa gledal tudi pri prijatelju, ki je imel tv za 2kEUR. Sej ne rečem učinki in vse je ok mene moti bolj učinek potemnitve. Jaz nimam sploh užitka gledat z očali raj imam tv višje diagonale kot 3D. Po možnosti polni 1080p materjal oz še višje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()

Anney ::

Če imaš pravi source, je potemnitev zanemarljiva (vidiš zgoraj na slikah). 3D je namensko svetlejši in je z nataknjenimi očali podobna slika kot 2D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

car100 ::

Je zanemarljiva, je pa tudi opazna, splača se pogledat teh 10 filmov ki so posneti v 3D ostalo pa sploh ni snemano v tej tehnologiji. Tko da to za vsak dan ni je bolj lahko namesto kina :D Kako je možno gledat 3D če že imaš očala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()

fpbs ::

Če imaš dioptrijo, in nosiš korekcijska očala, potem preko teh očal natakneš 3D očala. Za pasivno 3D so izredno lahka, in ni nobenih težav, z aktivnimi je pa to malo težje izvedljivo.

misek ::

Ker ne poznam trgovin mi zna kdo povedati v kateri trgovini naj kupim?
http://www.esvet.com/
http://www.moj-tv.com/
http://www.makspro.si/

Imam pa namen Samsung UE40JU7000 ali pa Samsung UE40JU7090 (ne vem še kakšna je razlika med njima).

car100 ::

UE40JU7090 vs Samsung UE40JU7000 je pomoje enako samo za drugi trg delano. http://www.makspro.si/ ima za TVje najugodnejše ponudbe v SLO, z reklamacijo ni težav v kolikor so težave oni vse zrihtajo in dobiš nadomesten tv. Sedaj ta model TVja imajo vsi podobne cene, je pa nekje večja razlika v prid maksproju. Se pa da še spogajat za nižjo ceno brez težav kjerkol ;).

misek ::

Aha, torej bom izbral makspro.
Ja, očitno sta delana za drugi trg. Ampak razlika v ceni je kar precej. Lahko predpostavljam da je dražji bolj kvalitetno izdelan?
Recimo pri Amazon-u piše
Samsung UE40JU7090 (EU-Modell UE40JU7000) UHD/4K

tattoo ::

Katerega bi izbriali, predvsem me zanima kakovost slike:

Philips LED TV sprejemnik 4K 55PUH6400/88 - 730€

KDL-50W756C Televizor Full HD - 750€

andrej69 ::

tattoo je izjavil:

Katerega bi izbriali, predvsem me zanima kakovost slike:

Philips LED TV sprejemnik 4K 55PUH6400/88 - 730€

KDL-50W756C Televizor Full HD - 750€


Philips je 4k,Sony pa fulhd.Tako,da ne moreš primerjat.

car100 ::

tattoo je izjavil:

Katerega bi izbriali, predvsem me zanima kakovost slike:

Philips LED TV sprejemnik 4K 55PUH6400/88 - 730€

KDL-50W756C Televizor Full HD - 750€


Za Philips bi samo opozoril, da ne podpira H265, ki bo v prihodnosti potreben za gledanje 4K preko usbja. Sedaj če bo na HDMI preko kompa je vseeno. Ima samo dvojedrni procesor kar zna biti za smart funkcije malo in bo mogoče ne-tekoče delovalo, sploh Philips in njihova programska oprema je ponavadi na pol narejena. Tako da jaz ga bi odsvetoval ker je napol narejen izdelek in boš samo živce zgubu ob njem (za zelo nezahtevnega uporabnika je pogojno uporaben za normalno uporabo se ga pa raje ogni).

Sony full hd za ta denar se po mojem mnenju tudi ne splača kupovat.

Trenutno je najbolj best buy je Samsung UE50JU6872 in je dosti boljši izdelek za 100€+ več dobiš mnogo boljši zaslon (mnogo boljša slika), boljšo programsko podporo, ki je lahko uporabna, kodeki so vsi podprti, 4 jedrni procesor, pazi samo na defektne penale
tako da je res bolje kupiti nekje ker boš brez težav vrnil izdelek v kolikor po testiranju ne bo ok

car100 ::

misek je izjavil:

Aha, torej bom izbral makspro.
Ja, očitno sta delana za drugi trg. Ampak razlika v ceni je kar precej. Lahko predpostavljam da je dražji bolj kvalitetno izdelan?
Recimo pri Amazon-u piše
Samsung UE40JU7090 (EU-Modell UE40JU7000) UHD/4K


Težko je rečt ali je bolje izdelan nebi smel bit se pa ponavadi če je slab izdelek pokaže napaka v garancijskem roku 2 let in je načeloma vseeno za kateri trg je delano. Za nemški trg so verjetno minimalno boljši izdelki samo to po mojem mnenju ne opravičuje cene, imam Panasonic plazmo po pol leta uporabe je prišla okvara sem dal zamenjat in sedaj že več kot 5 let deluje brezhibno (za Poljski trg je bila delana). Je pa tehnologija itak loterija in na toliko tisoč se pojavi napaka, sedaj pa kolikor imaš sreče.

andrej69 ::

car100 je izjavil:

tattoo je izjavil:

Katerega bi izbriali, predvsem me zanima kakovost slike:

Philips LED TV sprejemnik 4K 55PUH6400/88 - 730€

KDL-50W756C Televizor Full HD - 750€


Za Philips bi samo opozoril, da ne podpira H265, ki bo v prihodnosti potreben za gledanje 4K preko usbja. Sedaj če bo na HDMI preko kompa je vseeno. Ima samo dvojedrni procesor kar zna biti za smart funkcije malo in bo mogoče ne-tekoče delovalo, sploh Philips in njihova programska oprema je ponavadi na pol narejena. Tako da jaz ga bi odsvetoval ker je napol narejen izdelek in boš samo živce zgubu ob njem (za zelo nezahtevnega uporabnika je pogojno uporaben za normalno uporabo se ga pa raje ogni).

Sony full hd za ta denar se po mojem mnenju tudi ne splača kupovat.

Trenutno je najbolj best buy je Samsung UE50JU6872 in je dosti boljši izdelek za 100€+ več dobiš mnogo boljši zaslon (mnogo boljša slika), boljšo programsko podporo, ki je lahko uporabna, kodeki so vsi podprti, 4 jedrni procesor, pazi samo na defektne penale
tako da je res bolje kupiti nekje ker boš brez težav vrnil izdelek v kolikor po testiranju ne bo ok


Bolje ,da vzame Philips ali Sony.Ga bo vsaj lahko nekaj časa gledal,kar za Samsunga ne morem trdit.
Še vedno se veliko kvarijo.Poglej tudi kakšen drug forum,boš videl kakšno mnenje imajo uporabniki.

car100 ::

Ja samo je tudi daleč več Samsungov prodanih imam par izdelkov od Samsunga pa nisem imel težev z okvarami, je pa možno da je bla kakšna serija z več okvarami. Garancije za nobeno firmo nimaš, tud Sony sicer prenosnik sem dal na prafaktorje pa z kvaliteto nisem lih zlo zadovoljen.

misek ::

car100 je izjavil:

misek je izjavil:

Ja, očitno sta delana za drugi trg. Ampak razlika v ceni je kar precej. Lahko predpostavljam da je dražji bolj kvalitetno izdelan?
Težko je rečt ali je bolje izdelan nebi smel bit

Odgovor trgovine:
40ju7090 je namenjen in grajen za nemško tržišče za katerega uporabljajo boljše materiale. 40ju7000 pa je namenjen vzhodno evropskemu tržišču.

car100 ::

Se mi je zdelo da je u tem fora, tko da naj vsak se sam odloči ampak jz mislim da se ne splača bistveno več dajat da izdelke ki so za nemški trg, če dve leti dela brezhibno in je stestiran da je penal ok je to to, imaš potem še opcijo dodatne garancije samo je spet vprašanje če se splača.

Dimnik ::

Dimnik je izjavil:

Rabim pomoč,a se splača kupit eno leto star lg 60lb650v za 650EUR ali nov lg 55lf630v za 670EUR,ali rajši samsung ue58j5250 za 709EUR....


Danes plačal oz. kupil lg 55lf630v,dobil naj bi ga v sredo, upam da bo vse ok. Andrej69 hvala za priporočilo.

dolfi ::

Pozdravljeni,

A mi lahko pomagate, če ta model TV-ja podpira DLNA.

Tako, da bi lahko gledal filme iz routerja kjer imam priklopljen disk.

http://www.philips.si/c-p/42PFK6549_12/...

Hvala.

Anney ::

Da, KLIK.

car100 ::

Za filme s podnapisi ne vem če delajo šumniki in vsi kodeki. 42PFK6549_12

Anney ::

Delajo, samo pravo kodiranje je treba nastavit. ;) Odvisno kakšen je podnapis.

KuhaR ::

misek je izjavil:

Imam pa namen Samsung UE40JU7000 ali pa Samsung UE40JU7090 (ne vem še kakšna je razlika med njima).


Jaz sem pri moj-TV kupil JU7090. Je za nemško tržišče namenjena JU7000 serija, ima par programskih nastavitev več kot za druga tržišča. Hotel sem kupiti JU7002, vendar je niso imeli in so mi za isti denar ponuduili JU7090.
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

misek ::

KuhaR, in kakšno je mnenje o njemu?

Blazz ::

KuhaR je izjavil:

misek je izjavil:

Imam pa namen Samsung UE40JU7000 ali pa Samsung UE40JU7090 (ne vem še kakšna je razlika med njima).


Jaz sem pri moj-TV kupil JU7090. Je za nemško tržišče namenjena JU7000 serija, ima par programskih nastavitev več kot za druga tržišča. Hotel sem kupiti JU7002, vendar je niso imeli in so mi za isti denar ponuduili JU7090.


dvomim da ima več programskih nastavitev. Morda so pri tvoji samo unhidden. Vse to se da vklopit v service meniju.

KuhaR ::

Slabe strani: kot gledanja, če gledaš iz strani so barve sprane. Na moji 5 let stari plazmi je bilo veliko bolje. Ni 3D očal, pri ceni 1300-1500€ bi lahko par priložili zraven.
Dobre strani: One connect, škatla z USB in HDMI priključki je zakon. 3D je gledljiv (55" TV gledan z cca 2.5m). Preklapljanje med programi je svetovna leta pred Phillipsom, katerega imam doma. Youtube 4k filmi so odlični. PS4 ima odlično sliko. 120Hz zaslon z input lagom 21ms. Ni sevanja toplote, ko si šel mimo plazme si kar začutil toploto iz TVja. Daljinec z pointerjem je tudi kul za preklapljanje po ekranu.

Priporočam kalibracijo z strani HDtelevizija.
Pri več programskih nastavitvah sem mislil dodatke za nemški trg v smislu več izbire pri ponudnikih nemške KATV, nemške aplikacije,.... Kakor je že Blazz napisal se pa da to vklopiti tudi pri drugih TVjih JU7000 serije, če kdo želi.
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

Tomson ::

Samsung JU7000/7002/7090 so identični modeli, prilagojeni določenemu tržišču. Konkretno model 7090, ki je npr. namenjen nemškemu trgu ima, če me spomin ne vara, dodana dva tunerja, ki sta uporabna na nemškem trgu. Iz tege mogoče res izhaja kakšna programska nastavitev več, v primeru uporabe dodatnih tunerjev v Nemčiji. Model 7002 je namenjen med drugim tudi slovenskemu trgu in ima posledično tudi temu primerno ceno! ;) Model 7000 mislim da je med drugim namenjen angleškemu trgu, kar predstavlja za serijo 7000 največji trg in je tudi cenovno najugodnejši ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Blazz ::

KuhaR je izjavil:

Slabe strani: kot gledanja, če gledaš iz strani so barve sprane. Na moji 5 let stari plazmi je bilo veliko bolje. Ni 3D očal, pri ceni 1300-1500€ bi lahko par priložili zraven.
Dobre strani: One connect, škatla z USB in HDMI priključki je zakon. 3D je gledljiv (55" TV gledan z cca 2.5m). Preklapljanje med programi je svetovna leta pred Phillipsom, katerega imam doma. Youtube 4k filmi so odlični. PS4 ima odlično sliko. 120Hz zaslon z input lagom 21ms. Ni sevanja toplote, ko si šel mimo plazme si kar začutil toploto iz TVja. Daljinec z pointerjem je tudi kul za preklapljanje po ekranu.

Priporočam kalibracijo z strani HDtelevizija.
Pri več programskih nastavitvah sem mislil dodatke za nemški trg v smislu več izbire pri ponudnikih nemške KATV, nemške aplikacije,.... Kakor je že Blazz napisal se pa da to vklopiti tudi pri drugih TVjih JU7000 serije, če kdo želi.


Vsakega samsunga lahko prepričaš, da ti nastavi smart tv na katerokoli državo želiš :)

http://www.eyeondemand.com/2015/08/26/h...

here you go za 2015 serijo.

butters81 ::

Zdravo, ogledujem si nov TV malo na budget območju. Iščem pa 40" fullHD (verjetno hd ready itak ni več), in pa da bi bil čim bolj varčen, se pravi A+.
Iščem za približno 300€, ja vem malo, ampak bi seveda rad najbolje za ta denar. Videl sem da je v leclercu bil LG43LF5400 znižan iz 350€ na 280€, razlika na kartico seveda, vendar tudi to ne bi bil problem, ampak ne vem če je še. Potem sem gledal tale sony v big bang za 340€ in pa tale Philips za enako denarja. Imate kaj idej v tem rangu, kako se vam zdita predlagana sony in philips? Zasledil sem da ima Medion (hofer) ugodne cene, vendar ne rabim 65" za 1000€ kot je bil sedaj :)tako da če ima kdo info, da bo kakšen manjši, 40", tv v kratkem se priporočam.

Hvala in lep pozdrav

sabincy123 ::

Pozdravljeni
Zanima me ta televizor http://www.edigital.si/led-tv-sprejemni...
Zdej pa ne vem ali ima že vgrajene programe ali ne,prvič kupujem zato nevem.

Najlepša hvala za odgovore.

Dami ::

Sony's latest 4K HDR TVs are now up for preorder
Well, zgleda bom kr 55" 85C vzel. Dvomim da je nov vredn jurja več.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

promixer ::

Pozdravljeni,

zanima me kaj je sedaj best buy glede velikosti/cena? 3D mi ni nuja, 4K še manj, itd....

Hvala
| Phanteks Enthoo Pro | GTX 970 G1 Gaming | i5 4690 | ASRock H97 Pro4 |

jure3000 ::

Dami je izjavil:

Sony's latest 4K HDR TVs are now up for preorder
Well, zgleda bom kr 55" 85C vzel. Dvomim da je nov vredn jurja več.

Kere cene. Sem cakal na 850D in ce bi bil kolko tolko ugoden bi ga vrjetno vzel. Cena vsaj 500$ previsoko.

Invictus ::

Dami je izjavil:

Sony's latest 4K HDR TVs are now up for preorder
Well, zgleda bom kr 55" 85C vzel. Dvomim da je nov vredn jurja več.

To je preorder.

Potem. ko škatla pride na trg, cene padejo 20-30 %.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tomson ::

jure3000 je izjavil:

Dami je izjavil:

Sony's latest 4K HDR TVs are now up for preorder
Well, zgleda bom kr 55" 85C vzel. Dvomim da je nov vredn jurja več.

Kere cene. Sem cakal na 850D in ce bi bil kolko tolko ugoden bi ga vrjetno vzel. Cena vsaj 500$ previsoko.


Se strinjam. "Preorder" ima vedno, pri vseh proizvajalcih, navite cene. Ko bo model na policah oz kakšen teden ceneje, bo cena modela 850D skoraj sigurno na povsem enakem nivoju kot 850C ...

Pač politika podjetij, da z neučakanci poizkusijo iztržiti čim več. Lep primer je npr. tudi težko pričakovan Oled LGjev nov model G6, ki je štartal s preorder ceno 6.999$. Po nekaj tednih, ko so prvi neučakanci naročili TV, je zaradi "ohladitve" naročil pre kratkim (v določenih trgovinah) cena že padla na 6.300$. Pa še vedno govorimo o preorder! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jure3000 ::

Potem lahko čez kak mesec pričakujem bolj normalno ceno tvja? in se starega modela vseeno ne splača kupit?

Tomson ::

Če se ti mudi in rabiš TV danes ne boš prav nič zgrešil z 850C, ker kolikor je znano, z 850D ne bo kakšne revolucije. Še največ se bo verjetno poznalo pri sami odzivnosti sistema, ki je trenutno bolj tako tako. Kar pa se tiče kvalitete slike verjetno ne bo dosti razlike. Poznalo se bo na ceni, bližje ko bo 850D, cenejši bo 850C in pa čiščenje zalog, kjer se bo mogoče našel še kakšen cenovno ugodnejši kos, ko bo 850D že na policah.

S tehniko je tako, vsak trenutek je za vogalom, novejši, zmogljivejši, naprednejši model in lahko z nakupom čakaš vnedogled. Če lahko počakaš do poletja, (junij/julij) ko bi naj novi modeli prišli na tržišče se boš lahko odločil ali je 850D vreden svojega denarja ali ne, sicer pa je nakup TVja danes isto smiseln kot čez pole leta, ko bodo vsi že napovedovali modele 2017! ;)

PS: Je pa 55X8509C v tujini bistveno ugodnejši, ga dobiš že za 1.200EUR. V razmislek pa tudi model od Samsunga, JU7000, ki je glede na teste še nekoliko boljši od Sonya X850, čeprav sam v neposredni primerjavi tega nisem opazil...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dami ::

Bom potem počakal na 850D. Druga k sony odpade zarad lack of android :) Vem da lahk za 50€ priklopim kak box zravn, sam če sonyev deluje vredu, mam rajš vse v enem. Kar se pa novosti tiče pa se zadeve zgleda umirjajo al je to sam pri sonyu? Namreč nižji modeli so zunaj že dlje časa in novih ni na vidiku. Sem upal da bo 850 serija na voljo tudi v 43" tvjih pa ne bo zgleda nič.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.
««
100 / 223
»»