» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
99 / 223
»»

car100 ::

Ja to je defekten penal, vrn pod stvarno napako pa je ;)

andrej69 ::

Alessio983 je izjavil:

pozdrav,

evo meni so se pojavile te lise na samsung 6872 55 col. Sevis pravi da je to normalno, a meni se ne zdi. Lahko popravijo oz. zamenjajo ekran a ne garantirajo da bo bolje ...
http://postimg.org/image/6k8xgv0q1/

Ene to moti enne ne, meni to dela samo na belem odtenku in se vidi pri kakšnem smučanju, črna je pa čisto črna

Na to sem že opozarjal,pred časom.Samsung ima velike težave, z T-con ploščami,in ostali stvarmi.
Zelo slabi televizorji ,kar se tiče kvalitete komponent.Toda ker je pač Samsung,ga ljudje kupujejo.
Potem pa se jočejo,ko se televizorji kvarijo.

car100 ::

andrej69 je izjavil:

Alessio983 je izjavil:

pozdrav,

evo meni so se pojavile te lise na samsung 6872 55 col. Sevis pravi da je to normalno, a meni se ne zdi. Lahko popravijo oz. zamenjajo ekran a ne garantirajo da bo bolje ...
http://postimg.org/image/6k8xgv0q1/

Ene to moti enne ne, meni to dela samo na belem odtenku in se vidi pri kakšnem smučanju, črna je pa čisto črna

Na to sem že opozarjal,pred časom.Samsung ima velike težave, z T-con ploščami,in ostali stvarmi.
Zelo slabi televizorji ,kar se tiče kvalitete komponent.Toda ker je pač Samsung,ga ljudje kupujejo.
Potem pa se jočejo,ko se televizorji kvarijo.


To napako imajo tudi Lg-ji pa verjetno še katera znamka. Tud za Sony vem, da ni lih biser kvalitete.

rini ::

a je to tudi zaznati pri opevanem h6400?

Tomson ::

Alessio983 je izjavil:

pozdrav,

evo meni so se pojavile te lise na samsung 6872 55 col. Sevis pravi da je to normalno, a meni se ne zdi. Lahko popravijo oz. zamenjajo ekran a ne garantirajo da bo bolje ...
http://postimg.org/image/6k8xgv0q1/

Ene to moti enne ne, meni to dela samo na belem odtenku in se vidi pri kakšnem smučanju, črna je pa čisto črna


Uniformity! ;)

Preberi več ... Primerjaj panele ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

PS: Trenutno eden najboljših TVjev (ni brez napak, ampak izstopa tam kjer res šteje) za recimo še zmerno ceno - LG 55EG910V OLED za 1.684€ (čez mejo). Če pa se ne mudi, bo cena do poletja verjetno še padla, ko pridejo na police 2016 modeli...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Alessio983 ::

Potemtakem so tak vsi lcdji enaki in nima smisla komplicirati. Z popravilom tako nebom rešil zadeve. Lahko kupiš katerokoli znamko ...

Ta tv je 900 € . Drugi so vsaj 1x dražji da imajo vsaj malo boljši beli odtenek

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Tukaj sploh ni kaj za popravljat. Je pa res, da je pri kvaliteti panela precej loterije, ker je "quality control" pri vseh proizvajalcih in modelih (razen signature serij) precej nizek, kar pomeni da lahko dobiš malo slabši oz. malo boljši primerek, v skladu z lastnostmi določenega modela...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

V tujini (predvsem ZDA in UK) je pogosta praksa nakupa TVja pri npr. prodajalcu, ki brez komplikacij nadomesti TV z drugim, dokler kupec ni zadovoljen. Pri njih ni nič nenavadnega, da kupec zamenja določen TV tudi trikrat, štirikrat (v predpisanem časovnem obdobju, npr. mesec, dva), da bi našel čim boljši panel. Zanimiva je tudi praksa, da določene trgovine dajejo jamstvo za ceno (nekje 1-3 mesecev) in če cena modela v tem obdobju pade, trgovina kupcu vrne razliko v ceni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej1990 ::

Pozdravljeni,

ali mi lahko nekdo razloži razliko med frekvenco osveževanja in indeksom kakovosti slike,
ter ali je 1000pqi (samsung) enako kot 1000Hz (philips)!

LP

m0LN4r ::

Filmi so 24-29 slik na sekundo. 10.000Hz to pa ja mora bit bolse kot sofwarskih 60Hz ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tomson ::

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

puginho ::

Tomson je izjavil:

Tukaj sploh ni kaj za popravljat. Je pa res, da je pri kvaliteti panela precej loterije, ker je "quality control" pri vseh proizvajalcih in modelih (razen signature serij) precej nizek, kar pomeni da lahko dobiš malo slabši oz. malo boljši primerek, v skladu z lastnostmi določenega modela...


Kaj ni za popravljat, to ni normalen panel za Samsung, normalno je to pri Lg-ju. Naj nese tv nazaj.

andrej1990 ::

Pozdravljeni,

odločam se za nakup led tv sprejemnika. Izbiram med tremi in sicer:

-LG TV - 49UF8517 UHD 4K
-SAMSUNG LED TV UE50JU6872
-PHILIPS 49PUK7150

Kaj priporočate?

LP

fpbs ::

Tomson je izjavil:

Tukaj sploh ni kaj za popravljat. Je pa res, da je pri kvaliteti panela precej loterije, ker je "quality control" pri vseh proizvajalcih in modelih (razen signature serij) precej nizek, kar pomeni da lahko dobiš malo slabši oz. malo boljši primerek, v skladu z lastnostmi določenega modela...

Točno tako, sploh če kupuješ vstopne madele 6xxx, to je čisto normalno pri vseh proizvajalcih, še posebno pri Samsungu.

Alessio983 ::

Sej drugače so mi odobrili popravilo oz. zamenjavo panela, samo da nebo potem še huje ...

OK.d ::

rini je izjavil:

a je to tudi zaznati pri opevanem h6400?

Evo samo zate

No zdaj pa še ti slikaj svojega;)
LPOK.d

Tomson ::

Alessio983 je izjavil:

Sej drugače so mi odobrili popravilo oz. zamenjavo panela, samo da nebo potem še huje ...


Sigurno lahko najdeš nekoliko boljši panel. Je pa v praksi ponavadi tako, da če ti bodo zamenjali TV z drugim, ki bo imel isti "production date" (to ponavadi lahko preveriš glede na serijsko številko) se znajo pokazati povsem enake nepravilnosti. Če imaš možnost zamenjave, prosi za model ki je kakšen mesec npr. novejše izdelave, lahko tudi starejše ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Alessio983 ::

OK.d je izjavil:

rini je izjavil:

a je to tudi zaznati pri opevanem h6400?

Evo samo zate

No zdaj pa še ti slikaj svojega;)


Po tej sliki je moj še boljši če primerjam. Js sem slikal pod kotom kjer se najbolje vidi direktno gledanje se niti ne zazna toliko

Alessio983 ::

Verjetno bom poslal tv nazaj ssmo se morem s dogovoriti tako kot si rekel da namestijo kakšen novejši panel ... Oz ga naročijo

puginho ::

fpbs je izjavil:

Tomson je izjavil:

Tukaj sploh ni kaj za popravljat. Je pa res, da je pri kvaliteti panela precej loterije, ker je "quality control" pri vseh proizvajalcih in modelih (razen signature serij) precej nizek, kar pomeni da lahko dobiš malo slabši oz. malo boljši primerek, v skladu z lastnostmi določenega modela...

Točno tako, sploh če kupuješ vstopne madele 6xxx, to je čisto normalno pri vseh proizvajalcih, še posebno pri Samsungu.


Prvo kot prvo to ni vstopni model ampak že konkretni srednji razred pri Samsungu. Pod drugo to ni normalno pri vseh ampak samo pri cheap firmah. Samsungova serija 6 je zelo kvalitetna in to ni normalni grey uniformity.

fpbs ::

Alessio983 je izjavil:


evo meni so se pojavile te lise na samsung 6872 55 col. Sevis pravi da je to normalno, a meni se ne zdi. Lahko popravijo oz. zamenjajo ekran a ne garantirajo da bo bolje ...

Kaj ni Samsung JU6872 Quantum dot LCD, višek LCD tehnologije, ki naj bi se kao po kvaliteti slike precej približal LGejevim OLEDom?

rini ::

OK.d je izjavil:

rini je izjavil:

a je to tudi zaznati pri opevanem h6400?

Evo samo zate

No zdaj pa še ti slikaj svojega;)


o hvala lepa za sliko, jaz se pa nimam še s čem pohvalit :)

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Alessio983 je izjavil:


evo meni so se pojavile te lise na samsung 6872 55 col. Sevis pravi da je to normalno, a meni se ne zdi. Lahko popravijo oz. zamenjajo ekran a ne garantirajo da bo bolje ...

Kaj ni Samsung JU6872 Quantum dot LCD, višek LCD tehnologije, ki naj bi se kao po kvaliteti slike precej približal LGejevim OLEDom?


Gleda Samsunga,pa si me sedaj res nasmejal.:D

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Gleda Samsunga,pa si me sedaj res nasmejal.:D

Ne vem v kakšnem smislu?

car100 ::

http://www.makspro.si/index.php/avdio-v...
http://www.makspro.si/index.php/avdio-v...

Ker od teh dveh bi bil bl best buy? Lgja poznam kr dobr, pr samsungu me pa zanima če ga kdo ima kakšna je slika, je 50HZ OK?

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Gleda Samsunga,pa si me sedaj res nasmejal.:D

Ne vem v kakšnem smislu?


Glede kvalitete slike.Samsung je še daleč,od oled tehnologije.Predvsem nižji,in srednji rang televizorjev.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Gleda Samsunga,pa si me sedaj res nasmejal.:D

Ne vem v kakšnem smislu?

Glede kvalitete slike.Samsung je še daleč,od oled tehnologije.Predvsem nižji,in srednji rang televizorjev.

Se popolnoma strinjam s teboj. To drži tudi za višji rang Samsungov in ostale konkurence. Zato sem tudi uporabil besedo "kao". Kar po mojem poznavanju te besede pomeni, da nekaj ni tako, kot se govori, ali kot nekateri mislijo.
Drugače pa Quantum dot tehnologija je odgovor konkurence LGeju, ki ji ni uspelo ponuditi OLED tehnologije, in kot kaže ji še nekaj časa nebo.
LG pa že štiri leta nudi OLED tehnologijo in to vsako leto s precejšnjimi izboljšavami.

Tomson ::

Če smo realni so top modeli konkurence do določene mere precej konkurenčni, kar se tiče kvalitete slike. Npr. Sony 940c ali Samsung JS9000 ali Panasonic CX800.

Je pa res da ima tako LCD kot OLED tehnologija svoje specifike in tako na eni strani pozitivne kot negativne lastnosti.

OLED slovi po brezmejni črnini in kontrastu, kar se kaže v praksi na fenomenalni sliki, zaradi izjemnega kontrasta je slika živa in jasna, svojevrstno doživetje, vidni kot so neverjetni, nima toliko težav z "motion blur" in ima boljši screen,color "uniformity". Po drugi strani pa ima tehnologija velike težave s prikazom skoraj črne "near black" slike, prikaz enotne zelo svetle barve, ki se na OLEDu nekoliko zatemni, prikažejo se barvne lise na straneh, ki so specifika oled zaslonov, teoretično, čeprav v veliko manšji meri se lahko pojavi "burn in" efekt, kot pri plazmah itd. Suma sumarum je res nekaj težav, ampak glede na to, da kvalitetno sliko v največji meri definira kontrast, se pravi največja zmožnost prikaza najtemnejše in najsvetlejše barve in dejstvo da oled uporablja osvetlitev vsake posamezne "točke" je slika v praksi res izjemna, gledano iz določenih stališč superiorna vsem LED zaslonom.

LCD po drugi strani nima težav z "near black" prikazom, niti z enotno zelo svetlo sliko, paneli imajo višjo svetilnost, z quantum dots lovijo oled na području prikaza barv in natančnosti. Lovijo! ;) Sony in Samsung sta močnejša pri "upscalingu" kar se kaže pri na oko boljši sliki manjločljivostnega materiala, npr. SD TV signal ... Na vseh drugih področjih je OLED boljši. Največji minus LCD tehnologije je seveda osvetlitev, kar se kaže pri uhajanju svetlobe pri zelo temnem ambijentu in prikazu zelo temne slike in posledično nezmožnost prikaza prave črne barve. Tukaj je še cena, ki je vedno govorila v prid LCDjem, v zadnjem času ne igra več takšne vloge, saj OLED zasloni več niso bistveno dražji od top LCD zaslonov. Suma sumarum, top LCD zasloni se na več področjih po overa all kvaliteti slike precej "približajo" OLED zaslonom, HDR je trenutno področje kjer so zaradi svetilnosti precej močni, res pa imajo zaradi specifike panelov tudi določene pomakljivsoti, kot tudi sama OLED tehnologija.

Dejstvo je, da so 2015 OLED modeli precej cenovno dostopni in za npr. 1.700€, kolikor stane model EG910 ne najdemo primerljivega LCD zaslona po kvaliteti slike, če lahko odmislimo nekaj pomanljivosti, ki jih prinaša oled tehnologija.

In dejstvo je, da je najnovejši Panasonic OLED ta trenutek najboljši TV na trgu. Z najboljšo ceno seveda! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Amdforce ::

Lepo napisano. Dodal bi se, da nekje maja ali junija pridejo novi oled modeli, tako da takrat se bojo lanski sigurno dodatno pocenili.... Poleg tega bojo na voljo flat ekrani za tiste ki jim curved ne odgovarja.

Tomson ::

Od nove, 2016 serije bodo od flat modelov na voljo le model B6 in E6, ki pa bosta cenovno precej zasoljena. Adorama ima model 55B6 preorder trenutno za 4.000$ in 55E6 za 5.000$. Cene bodo do konca leta sigurno padle, optimistično gledano, ampak čisto verjetno, za nekje 1.000$, kar bo še vedno pri nas okoli 3.000EUR za model B6, ki pa je žal brez 3D, in 3D na 4K OLEDih je mimogrede fenomenalen, tako da, škoda...

Trenutno se dobi flat model EF9500 za 2.800EUR, kar je precej dobra cena za 4K OLED, ampak še vedno nedostopna za navadnega smrtnika. Trenutno je edina res ugodna varinta FHD curved model EG910 za 1.700EUR, kar je glede na vse skupaj precej dober deal. 4k je itak v vseh pogledih overrated in v večini primerih popolnoma neizkoriščen (razen 3D na 4k OLED). LG je sicer napovedal da bo obržal model EG910, tudi EF950 še v letu 2016, ampak si je zaradi proizvodnih kapacitet očitno premislil in naj bi z marcem ukinil proizvodnjo 2015 modelov ter se osredotočil na 2016 modele. S tem bo izgubil kar velik tržni delež (zaradi modela EG910), ki se v tujini izvrstno prodaja, govori pa mogoče to v prid nižanja cen 2016 modelov, ki bi se po optimističnem scenariju začeli pri 3.000$ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Amdforce ::

Uffff. Sem pricakoval b6 55 da bo cena okoli 2500 eur. Ce bojo tako visoke cene bom vzel 910 oz 940 verzijo....

andrej69 ::

puginho ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Gleda Samsunga,pa si me sedaj res nasmejal.:D

Ne vem v kakšnem smislu?

Glede kvalitete slike.Samsung je še daleč,od oled tehnologije.Predvsem nižji,in srednji rang televizorjev.

Se popolnoma strinjam s teboj. To drži tudi za višji rang Samsungov in ostale konkurence. Zato sem tudi uporabil besedo "kao". Kar po mojem poznavanju te besede pomeni, da nekaj ni tako, kot se govori, ali kot nekateri mislijo.
Drugače pa Quantum dot tehnologija je odgovor konkurence LGeju, ki ji ni uspelo ponuditi OLED tehnologije, in kot kaže ji še nekaj časa nebo.
LG pa že štiri leta nudi OLED tehnologijo in to vsako leto s precejšnjimi izboljšavami.


Ja najbrž Samsung in Sony ne ponujata Oled, ker jima ni uspelo osvojit tehnologije, yeah right :))

Tomson ::

LG bo v letošnjem letu prodajal OLED panele tudi drugim proizvajalcem, tako da bomo poleg Panasonica, ki že ima na trgu vrhunski in izjemno drag oled model videli letos še sigurno Sony in verjetno Samsung oled modele..
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

LG bo v letošnjem letu prodajal OLED panele tudi drugim proizvajalcem, tako da bomo poleg Panasonica, ki že ima na trgu vrhunski in izjemno drag oled model videli letos še sigurno Sony in verjetno Samsung oled modele..


Samsung bo začel z proizvodnjo, oled televizorjev v letu 2018.Sony pa tudi zaenkrat,ne bo proizvajal oled televizorjev.

fpbs ::

Tomson je izjavil:

LG bo v letošnjem letu prodajal OLED panele tudi drugim proizvajalcem, tako da bomo poleg Panasonica, ki že ima na trgu vrhunski in izjemno drag oled model videli letos še sigurno Sony in verjetno Samsung oled modele..

LG je svoje OLED pananele nudil že prejšnja leta. Močno dvomim, da bomo videli Samsungove modele, ker jim je izpod časti,in tudi drugih razlogov, da bi nabavljal LGejeve panele.
Leta 2018 bo LG začel s proizvodnjo v novi zgradbi dolgi 382m, široki 256m in višine preko 100m. Za takrat se tudi napoveduje precejšnje znižanje cen OLEDov.

Thunder wave ::

Kot je bilo že nekaj časa nazaj tudi tukaj omenjeno, gre Sony v boj z OLED ravno z novimi izboljšanimi LCDji, ki bi se naj zelo zelo približali Oled, glede svetlosti pa ga tudi krepko presegali. Članek tu.

andrej69 ::

Thunder wave je izjavil:

Kot je bilo že nekaj časa nazaj tudi tukaj omenjeno, gre Sony v boj z OLED ravno z novimi izboljšanimi LCDji, ki bi se naj zelo zelo približali Oled, glede svetlosti pa ga tudi krepko presegali. Članek tu.


To so naredili nekakšen prototip.Za sedaj,pa ta tehnologija še ne bo na voljo.
http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...

http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

Jan 11, 2016
Sony canceled their OLED TV JV with Panasonic back in 2013, and since then the company is still developing OLED technologies, and is reportedly in talks with LG to supply OLED panels - but currently the company is focused on LCD TVs. Sony says that they "haven't reached the full potential of LCDs.


Očitno se zaenkrat res niso odločili za uporabo LGjevih panelov, čeprav so menda bili že kar v resnih pogovorih ...

PS: PS: V Angliji 55EG910 že za 1.590€. Super! Še malo nižje, pa bližje nam pa smo tam! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dimnik ::

Rabim pomoč,a se splača kupit eno leto star lg 60lb650v za 650EUR ali nov lg 55lf630v za 670EUR,ali rajši samsung ue58j5250 za 709EUR....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

boogle ::

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

...je tole zakej, rabim 40 in mi zgleda ok, razen če sem kaj spregledal. Ne najdem podatka o frekvenci panela.


Hvala za mnenja, lp!

4K na 40 verjetno ne rabim a se mi zdi da podobni FHD imajo podobno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boogle ()

andrej69 ::

boogle je izjavil:

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

...je tole zakej, rabim 40 in mi zgleda ok, razen če sem kaj spregledal. Ne najdem podatka o frekvenci panela.


Hvala za mnenja, lp!

4K na 40 verjetno ne rabim a se mi zdi da podobni FHD imajo podobno ceno.


Ta model, uporablja 50hz panel.

Dimnik je izjavil:

Rabim pomoč,a se splača kupit eno leto star lg 60lb650v za 650EUR ali nov lg 55lf630v za 670EUR,ali rajši samsung ue58j5250 za 709EUR....


Jaz bi ti priporočil,Lg model lf630.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

boogle ::

andrej69 je izjavil:

boogle je izjavil:

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

...je tole zakej, rabim 40 in mi zgleda ok, razen če sem kaj spregledal. Ne najdem podatka o frekvenci panela.
Hvala za mnenja, lp!
4K na 40 verjetno ne rabim a se mi zdi da podobni FHD imajo podobno ceno.


Ta model, uporablja 50hz panel.


Kje si pa našel ta podatek, jaz sem našel:

"Dynamické MCI (Motion Clarity Index): 1200 MCI (100Hz)"
http://www.lg.com/cz/televizory/lg-40UF...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boogle ()

Tomson ::

boogle je izjavil:

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

...je tole zakej, rabim 40 in mi zgleda ok, razen če sem kaj spregledal. Ne najdem podatka o frekvenci panela.


Hvala za mnenja, lp!

4K na 40 verjetno ne rabim a se mi zdi da podobni FHD imajo podobno ceno.



Če v prvi vrsti gledaš na kvalitetno sliko za čim manj denarja, bi sam resno razmislil o Sony 40W705C za 420€. Je eden najboljših FHD TVjev, cena ugodna, za razliko od omenjenega LGja uporablja VA panel, kar pa se res pozna pri vidnih kotih. (če so ti le ti pomembni, potem bo IPS panel boljša izbira). Tale Sony ima res naravno sliko, odličen upscaling, skratka super zadeva za svoj denar. In pri 40" je res nesmiselno razmišljat o 4k...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

CULTO ::

Odločam se za nakup tv-ja. ogledanega imam sonya, kar pravite?

https://www.harveynorman.si/oddelki/aud...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CULTO ()

Invictus ::

"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dimnik ::

Dimnik je izjavil:

Rabim pomoč,a se splača kupit eno leto star lg 60lb650v za 650EUR ali nov lg 55lf630v za 670EUR,ali rajši samsung ue58j5250 za 709EUR....


Še kdo? se moram hitro odločit, sicer sta bolj v igri lg 55 ali samsung 58....

Anney ::

Ta pa je dobra. :)) )

Prav paše občasno. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()
««
99 / 223
»»