» »

HD 5770 memory downclock

HD 5770 memory downclock

feedback03 ::

Torej grafično (jedro) bi rad navil kolikor lahko, brez zviševanja voltaže.
To poskušam doseči z downclockom pomnilnika, ampak mi ne uspeva...

V CCC itak ne gre pod stock 1.2 GHz, če pa poskušam z MSI Afterburnerjem pa se mi vedno vrne na stock frekvenco, torej 1.2 GHz.

Kakšen nasvet mogoče?

Pyr0Beast ::

Rivatuner ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

frudi ::

V MSI Afterburner moraš vklopiti 'unofficial overclocking mode'. V MSIAfterburner.cfg (nahaja se tam, kamor si inštaliral program), dodaj/spremeni naslednje vrstice:
[ATIADLHAL]
UnofficialOverclockingEULA	= I confirm that I am aware of unofficial overclocking limitations and fully understand that MSI will not provide me any support on it
UnofficialOverclockingMode	= 1
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

mr1two ::

Kakšne prednosti pa dobiš s tem, ko upočasniš en del, da je drugi malenkost hitrejši?

feedback03 ::

@frudi, hvala za pomoč, zdaj dela :)

@fructal_jabolcnik, pridobim nekaj Mhashov pri BitCoin "rudarjenju"

frudi ::

Lol, sem si mislil, da gre za Bitcoine :).

<edit>
Sem najprej pozabil - če želiš znižati frekvenco nižje, kot ti jo Afterburner sprva pusti, najprej znižaj na minimum, zapri Afterburner in ga na novo zaženi. Zdaj boš lahko frekvenco še bolj znižal. Pazi le, da nimaš omogočeno 'Apply overclocking at startup'.
Optimum za rudarjenje bo nekje med 160 in 400. Če je to tvoja primarna kartica, ni dobro iti pod 300, ker v tem primeru uporaba računalnika, predvsem predvajanje videa, flasha, ipd., preveč zbije Mhash/s.
</edit>

Bom si zgleda moral tudi na slo-techu dati v podpis naslov za donacije :P
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

mr1two ::

Če ni preveč offtopic: Kakšna je donosnost z recimo tvojo grafično kartico v enem mesecu? Se dejansko splača rudarit ali gre za zneske tipo 20 evrov na mesec? Malček sem gledal okrog, ne vem pa še vsega :)

jype ::

Z 200MH/s je trenutno približno 4 dolarje na dan.

Kurzweil ::

Malce sem pogledal na wikipedio, kar se tega tiče in iskreno povedano mi ni povsem jasno zakaj se gre, mi lahko kdo po kmečko in razumljivo to razloži... hvala

JC Denton ::

Kurzweil je izjavil:

Malce sem pogledal na wikipedio, kar se tega tiče in iskreno povedano mi ni povsem jasno zakaj se gre, mi lahko kdo po kmečko in razumljivo to razloži... hvala


pojdi na: http://bitminer.info/

sicer sem pa tut jaz dans prvič zato slišal. Sem šele iz luknje prišel. A je to taj kaj podobnega kot folding @home al' kak se že reče?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sapphire trixx problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
12862 (717) Mitch
»

Navijanje SLI 970

Oddelek: Navijanje
334539 (3475) mateii
»

Navijanje 7850 dual-x oc (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
538231 (7391) Blue3D
»

Radeon 6950 2GB

Oddelek: Navijanje
7792 (700) AapocalypseE
»

ati 5830

Oddelek: Navijanje
261738 (1357) MecH

Več podobnih tem