» »

counter strike 1.6 hops

counter strike 1.6 hops

dino111 ::

Lep pozdrav!

Šele pred nekaj meseci sem začel igrat Counter strike 1.6 in sem opazil kar nekaj stvari ki jih drugi igralci počnejo, med drugim tudi med tekom delajo hopse (poskakujejo). Imam tudi video, da bi me lažje razumeli za kaj se gre (1:06 do 1:11)



kako gamerji delajo te poskoke oz. kako jih jaz lahko naredim?

Hvala..

tattoo ::

Russenduck. Pogooglaj malo, lahko pa tudi uporabiš skripto.

Pa še Bunny Hop je en taka zadeva, ko ti včasih lahko prav pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tattoo ()

dino111 ::

Googlu sm neki na to temo, ampak nikakor ne najdem..sicer cs igram že par let, ampak sem imel dolg premor od cs (4-5 let), tko da ko sem zacel igrat nanovo sm stvari enostavno pozabil...za bunnyhop vem, tutorilov je velik na netu, ampak od teh majhnik poskokov na netu ni ne duha ne sluha :/..

tattoo ::

Si prepričan, da si iskal na temo russenduck? No kakorkoli ...
http://kellerkinder.org/forum/index.php...
http://kellerkinder.org/counterstrike/s...


Zdaj se na žalost ne spomnim kako se temu reče v angleščini, ker potem bi ti lahko ponudil več zadetkov. Saj če ne pa vprašaj na kakšnem serverju kako se po angleško reče "russenduck", saj tisti kateri to uporabljajo že znajo. Vendar ne pričakuj, da ti bo to veliko pomagalo pri igranju :)

P.S. Za skripte nisem čist prepričan, če so dovoljene ... opozarjam zato, da ne bi ostal brez steam accounta.

MonkeyHead ::

Double duck je to.

Bananovec ::

Skripte ala spremembe v configu so dovoljene (tiste ki pač so, ostalih tako ali tako ne moreš spremeniti).
Je pa tudi odvnisno kake vrsta kiddoja je naseljena v tebi. Če si natur Zemaljac, potem se to naučiš in ne rabiš skript (tako kot pri ostalih 9000+ zadevah) ali pa uporabljaš spljoh ne.
Če si pa novorojeni Alien, pa kar izvoli in posezi po skriptah (velja izogib vsem datotekam, ki niso .txt ali .cfg), tako ali tako te bo minilo. Morda samo za sprobo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

dino111 ::

no, na koncu sm sam pogruntu, k na netu tega nikakor nism mogu najt...pol so tu se silent run, itd..zlo uporabne zadevce, sam na nekaterih srw niso dovoljene, :(...sicer pa nevem zakaj se tok malo govori na netu o teh poskokih itd, medtem ko tiste Bhopsie omenjajo skor povsod, ceprav sem sam mjenja da je to brezuporabno, prepovedano, pa se mau tezje za naredit..hvala vsem za odgovore!

Lp

LikeABoss ::

Čeprav vidim da si že našel rešitev je to scroll oz. silent run :) ...
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Igre
3071502416 (1982) Nesta
»

Sleeping Dogs

Oddelek: Igre
373498 (652) Izi
»

Sekiro: Shadows Die Twice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24417610 (8574) Argica
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
3810093 (7235) oo7
»

(klavir) Razlaga ?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
707310 (4725) svenica

Več podobnih tem