» »

Hitman 5: Absolution

Hitman 5: Absolution

1 2
3
»

Tr0n ::

Tudi opcija. :)

Pariah ::

Še boljše je ko mu zastrupiš drogo...
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

medenko ::

je pa blazno moteče shranjevanje, tam v DEXTER INDUSTRIES je adijo pamet...po nesreči sem aktiviral minsko bombo in sebe ubil, potem spet od začetka to ne moreš verjeti te glupi checkpointi.

Clubraider ::

Jaz sem edino v prvem levelu opazil ta checkpoint, pa še to zato, ker me je ona opozorila za kaj je to. :)

V drugem levelu, pa sem brez tega šel skozi, pa v enem trenutku sem imel življenje res na nitiki, hehe.

Bom bolj pozoren...se mi zdi da so bolj slabo vidni...
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Tr0n ::

Tak checkpoint sistem je zgresen ja. Ne vem, kaj bi bilo narobe s klasicni quick save-i.

dr.Akula ::

Nič ni narobe s quicksavi, igra kot je Hitman jih celo krvavo rabi. Na ta način si potem "upaš" početi stvari (eksprimentirati na veliko), ki si jih zdaj ne upaš, ker veš da če failaš, boš šel nazaj za 10 minut, to ponavljati večkrat pa ni več zabavno.
In smo spet pri tem konzolah in lenih developerjih, ki se jim ne ljubi nekaj dodati na PC verzijo.
ni podatka

Looooooka ::

sam res pismo.
vsakic ko unmu kretenu probam pico zastrupit morm pol nazaj :P

Clubraider ::

Pozdravljeni.

Imam problem, da mi noče zaklenit FPS na 60.
V nastavitvah imam vklopljen VSync, pa vseeno ni na 60 fps.

Kakršen nasvet bo zelo dobrodošel.

Hvala
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

kmetek ::

nastavitve grafične.

dr.Akula ::

Clubraider je izjavil:

Pozdravljeni.

Imam problem, da mi noče zaklenit FPS na 60.
V nastavitvah imam vklopljen VSync, pa vseeno ni na 60 fps.

Kakršen nasvet bo zelo dobrodošel.

Hvala

Kako to misliš; ti fps-ji ne dosegajo 60 ali grejo čez tudi z vklopljenim vsync-om? Vem, da je prva polovica vprašanja neumna, ampak tudi take sem že srečal...
ni podatka

Clubraider ::

dr.Akula@ konstantno so na 120 fps.

Moti me zato, ker slika migeta...in bi rad na 60 zaklenil, da bi lahko res karse da najbolje igral.

kmetek@ kake nastavitve grafične imaš to v mislih?
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

dr.Akula ::

Tole si preber.
Kolk ti pa v meniju zazna Refresh rate?

Kmetek je najbrž mislil, da bi v ATI-jevem control panelu probal overridat nastavitve igre in tam vklopil vsync.
ni podatka

DuleKrtola ::

Evo, sm ga obrnu. Dva dni zabave, proti koncu sem špilal bolj na rambo varjanto kot hitman. :) Edino par hecnih malenkosti sem opazil. Kot v prejšnjih delih se dogaja, da se 47 kar naenkrat preobleče pri nadaljevanju misije. Pa malo so pokvarili realizem. Zdaj lahko heavy machine gun, snajpo in pištole spraviš pod kuharski predpasnik. Včasih je blo tko, da niti snajpe nisi mogel skrite nosit okoli brez kufra ...
So pa razni dialogi ful hecni, me malo spominja na kakšne scene iz GTA :) V glavnem, heaps fun :)

oo7 ::

Jaz sem ga tudi zdaj obrnil.Ko sem ga začel igrat se mi ni zdel preveč dober sploh prvih par misij.Potem pa iz misije v misijo vedno boljši.Tako,da igra mi je navsezadnje bila zelo dobra.Zdaj sem jo preigral bolj silent assasin zdaj bom pa udaril še en rambo stil.Potem pa še enkrat na najtežji stopnji.:)
Jah Hitman bo spet na mojem računalniku ostal vsaj še par let;).Hitman blood money sem preigral vsaj 5x celo in neštetokrat posamezne sobe tako bo tudi z tanovim Hitmanom.Ena redkih iger,ki se je ne naveličam in ne brišem,ko jo preigram.Jaz ji dam oceno 8,5/10 .

Rotaidal ::

DuleKrtola je izjavil:

Evo, sm ga obrnu. Dva dni zabave, proti koncu sem špilal bolj na rambo varjanto kot hitman. :) Edino par hecnih malenkosti sem opazil. Kot v prejšnjih delih se dogaja, da se 47 kar naenkrat preobleče pri nadaljevanju misije. Pa malo so pokvarili realizem. Zdaj lahko heavy machine gun, snajpo in pištole spraviš pod kuharski predpasnik. Včasih je blo tko, da niti snajpe nisi mogel skrite nosit okoli brez kufra ...
So pa razni dialogi ful hecni, me malo spominja na kakšne scene iz GTA :) V glavnem, heaps fun :)


Ma to sem že jaz omenjal, da orožja kar čudežno vse pospravi v žep. Crap

Žal ni niti blizu prejšne igre blood money. Tudi z orožji si imel prej boljše opcije. Imel si svojo orožarno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

GrimReaper ::

Kaj je s temi igrami zadnje čase, si lahko vesel če jo sploh zažene, kliknem na ikono in nič, čeprav je 2 tedna nazaj normalno delala.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jaz sem imel isti problem. Delal mi je skos normalno, ko pa sem updejtal windovse mi pa ni delal več. Potem sem ga pa nanovo inštaliral in zdaj spet dela normalno. Windovsov pa spet ne bom updejtal pol leta pa je problem rešen:))

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

oo7 ::

opeter ::

Kaj pomeni 8k?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gddr85 ::

7680 x 4320

eatinggrin ::

Škoda da resolucija ne izbriše besede "Hitman" z imena. Tole ni bil Hitman, franšiza se je končala z Blood Money.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3033479914 (363) Nesta
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536704 (14723) msms
»

AMD-jeva najzmogljivejša kartica po novem Radeon HD 7990

Oddelek: Novice / Grafične kartice
399492 (7522) mtosev
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
617219 (5665) miraldi
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388792 (7330) Skyman

Več podobnih tem