» »

Hitman 5: Absolution

Hitman 5: Absolution

1
2
3

Brane22 ::

A je kje kakšen boljši kompleten walktrough kot je tale od tega tipa WormioBH ?

Hitman: Absolution - Early Walkthrough (Chapter 1 Part 1)

spirit ::

Evo, kot rečeno sem kode poslal, začuda prevelikega zanimanja ni bilo, imam namreč še 9 kod za PS3/Xbox in 1 za PC, tako da če še kdo želi naj pove ostalim pa želim veliko veselega igranja. :D

oo7 ::

Jaz sem naročil igro in jo dobim enkrat ta teden.A bom dobil ta ključ zdraven ali je potrebno to posebaj naročit?Če hočeš to igrat ne rabiš imet gor cele igre?

mijav7 ::

Spirit, jaz bi mel za PC.

medenko ::

že meni je dal, sammo ne prime :(

spirit je izjavil:

Vsi, ki ste pisali da bi boste dobili popoldne ZS-je s kodami za steam, malo se bo potrebno igrati ker je zadeva na Steamu skrita in na vsak način hoče posilit da sniper challange uzamete tako da prednariočite Absolution, a se da tudi brez tega (preverjeno).
Nista različni igri sice SC ja samo ena soba kjer si nabiraš točke s katerimi odkleneš določene zadeve v igri Absolution.


kako????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

spirit ::

Evo kod za PC ni več za konzoli so še na voljo v kolikor bi jo kdo še želel.

:D

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem naročil igro in jo dobim enkrat ta teden.A bom dobil ta ključ zdraven ali je potrebno to posebaj naročit?Če hočeš to igrat ne rabiš imet gor cele igre?

Mislim da je ta Sniper Challenge ze v sami igri vkljucen.Oz vsaj tako je bilo povedano da ob nakupu orginal hitmana je Sniper Challenge ze vkljucen drugace ga imas na travniku mislim da je 1x poleti prisel pa zadeva ni velika

oo7 ::

Aha super;)
Hvala za odgovor[:)

Bolf3nk ::

bolj kot ne.. je igra fail.... drugo tako ni bilo za pričakovat

http://www.pcgamer.com/review/hitman-ab...
http://www.eurogamer.net/articles/2012-...

oo7 ::

Hitman na high nastavitvah:FPS min 33 FPS max 52 FPS Avr 42:) kaj je to dobro ali slabo?

kmetek ::

tale HITMAN SNIPER je pa ultra kratka in samo ena misija?

dr.Akula ::

Ja, to je bilo samo "darilo" za tiste, ki so igro prednaročili.
ni podatka

mjolnir ::

M-POWER, odvisno od posameznika. Men je avr. 40 FPS dovolj, za nekatere je pa komaj minimum avr. 60 FPS. Če se vredu špila, pol je vredu ane :)

spirit ::

Sej ni blo nikol rečen, da je drgač, SC je ena misija ki jo morš čimbolš narest da dobiš čimveč točk in s tem stvari.

Grumf ::

Pre.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

oo7 ::

Igra sploh ni slaba:)
Res je,da imaš polno nekih pomoči,da vidiš stražarje čez zid potem kam bo šel stražar in kam moraš iti ampak vse to lahko enostavno ugasneš;).Zdaj sem bil v China town mesto zgleda super na 1000 ljudi v mestih uglavnem sploh ni slabo.8-)

miraldi ::

oo7 je izjavil:

Hitman na high nastavitvah:FPS min 33 FPS max 52 FPS Avr 42:) kaj je to dobro ali slabo?


42 fps avg je čisto dovolj za tekoče igranje. Katero grafo pa imaš?
A je kdo že obrnu igro, kok urc se igra? Upam, da je dobr špil..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Bolf3nk ::

Igral kakšno uro. bah.

Tole je prav narejeno za n000be. Prelahka igra. Nimaš občutka da igraš Hitmana, razen da gledaš čelavega tipa s kodo na glavi.

Proti Blood money tole zgleda kot slaba parodija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

miraldi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Hitman na high nastavitvah:FPS min 33 FPS max 52 FPS Avr 42:) kaj je to dobro ali slabo?


42 fps avg je čisto dovolj za tekoče igranje. Katero grafo pa imaš?
A je kdo že obrnu igro, kok urc se igra? Upam, da je dobr špil..


Imam gtx 470.Sem vseeno dal vse skupaj na normal nastavitve dela vse super.
Jaz sem zaenkrat naredil 2 misije in sem zaenkrat zadovoljen z igro.

Sandi1987 ::

Kje je shranjen Save Game?

Rotaidal ::

Še en dober naslov, ki je šel v povprečje špilov na trgu. Preigral sem prve 3 misije. Igro so preveč poenostavili. Recimo orožja, katerega prej nisi mogel nosit vse povprek. Če si imel sniperco in šrotarco ali smg, ga nisi mogel "skrit". Ampak ga je nosil v desni roki. V novem pa ga kar skrije nekam. Možno, da je to del težavnosti. Nevem

Potem skrivalnice. Preveč je teh košov hladilnikov omar in nevem kaj še vse. Potem je seveda še vedno ena slaba lasnost. Sovražniki potrebujejo pol ure, da te pospravijo. Pa še to ne. AI je katastrofa. Naprimer v oni misiji, kjer si v kitajski ulici. Grem direktno do tarče in ga počim v čelo. Seveda se na mene vsipa vse kar miga, plus neki specialci. 4x sem sprobal. Niti enkrat me niso pospravili, pa se nisem šal skrivalnic ampak kar rambo stil. Nevem, zakaj ni možno težavnosti že takoj na začetku nastavit na najtežje...

eh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Mavrik ::

What? A ti to igraš na easy težavnosti? Ker tole kar razlagaš je precej smešno - od pospravljanja orožja do preživetja strelov.

Mene kvečjemu moti da stražarji izjemno hitro vidijo čez preobleko in moram prevečkrat ponavljati stopnje ko sem še na stopnji "raziskovanja" pristopa.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Rotaidal ::

Na medium. Večjo imam zaklenjeno.

Tr0n ::

Ce bi rad Hitman experience, si izberi najvisjo tezavnost. :)

mjolnir ::

Ce bi rad Hitman experience, si izberi najvisjo tezavnost. :)

Ne, če bi rad Hitman experience, si ponovno naloži blood money. Kok so ubil to serijo, ne morem verjet. Jokam :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Rotaidal ::

No, na purist težavnost je igra malo bolj zahtevna.:)

oo7 ::

Hitman franchise future split over two teams like Call of Duty, dev says

http://www.eurogamer.net/articles/2012-...

Rotaidal ::

Še vedno pa so cvetke. Mavrik, vsa orožja še vedno skrije. Če imaš talca in obrneš sovražniku hrbet te samo gledajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

oo7 ::

Mene najbolj moti to,da ne moreš več zapirat vrat tudi če jih odpreš ali je to samo pri meni>:D
Igra ni slaba ampak ni pa več to tisti pravi Hitman;(.

Bolf3nk ::

itak da ni... šrot. Se pobiješ pol osebja, se skriješ v malo sobo, brez izhoda. Glej no glej. Tam vidiš omaro, se skriješ lepo noter, pa te ne najdejo :))

vaščan ::

Hehe, tale hitman benchmark ne preveč resno upoštevat, če misliš samo grafično moč upoštevat. Recimo moj i5 2500k 4.4ghz je v benchmarku bottleneck.
Grafe mi švicata nekje 70-80%, sicer imam v benchmarku 35min 48povprečje in max 60fps vse nastavitve ultra 4xMSAA teselacija vključena.
Ko pa normalno poženem prvo misijo, ko ni cpu bottlenecka in mi gpu load zabije na 99%, pa je povprečje nekje 60-70fps tako, da špil je tudi precej cpu zahteven. Kar se gameplaya tiče. Pač hitman za console. Sicer je pa tako. Vsi dost dobri špili crysis FEAR hitman itd so bli res cool ko so bili pc only. Verzije teh špilov za konzole pač v tem primeru nadaljevanja so vse slabša vsaj za moje pojme.

medenko ::

kje kupiti najceneje do 20€?

mjolnir ::

Pač hitman za console. Sicer je pa tako. Vsi dost dobri špili crysis FEAR hitman itd so bli res cool ko so bili pc only.

Hitman serija je že od silent assassina naprej tudi na konzolah, tok da to pač ni problem. Problem je v tem, da so razvijalci vzel hitman koncept in se usral gor. Malce sem se grdo izrazu, sam tok sem jezen, ko vidim, kaj so naredil.

Kaj hudiča je point tega cover-sistema no...Razlika med hitman igrami (razen zadnje) in skrivalščinami, je to, da se pri hitman-u ne skrivaš pred sovražniki, ampak se infiltriraš med njih. Ubiješ, skriješ truplo, ter se razgleduješ po mapi. Nato skuješ načrt in z čimmanj žrtvami opraviš misijo (okoli 3 povp. na mapo v blood money). V absolution, pa te igra nekako sili da ubijaš, ker s tem dobiš instinct, ki ga rabiš, da te ne razkrinkajo, ko si preoblečen. Mape so sicer zmodelirane zelo lepo, vendar je igra zelo linearna. V tej igri ne moreš zapirati vrat za seboj, zaprejo se same od sebe (verjetno za teboj hodi tvoj closing-door suženj). Aja, od kdaj ima agent 47 neke super moči-instinct. Večje bedarije ni mogoče dat v hitman igro. Ocene pa dobiva tako zelo visoke...Žalosten sem, da je tako dobra (meni najboljša) serija, tako močno zavozila.

Sandi1987 ::

Ali nobeden ne ve, kje je shranjen Save Game?

$%&/() ::

miraldi ::

Evo preigral Hitman: Absolution in moram rečt, da mi je bila igra prav všeč. Vredu zgodba, dobra igralnos in mega grafika. Res, da je slabo optimatizirana in je dobro MSSA(fps killer) izklopiti potem pa lavfa z V-syncom na 60fps skoz.
Nevem kaj eni tako stokate čez njo, meni je res super. Je pa treba igrati na večji zahtevnosti ker Easy in Normal nista za nikamor. No ja vsak ma svoj okus.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

mjolnir ::

Eni pač hočemo pravi hitman, tole to ni.

Bolf3nk ::

če igraš igre zadnje 3 leta in ti je grafika pomembna.. pol je ta hitman bomba ja.

medenko ::

Zakaj nekateri tako hitro preigrate igro? Kam se vam mudi? :P

vaščan ::

miraldi Drugače je kar dobro optimizirana samo malček prešvoh grafo imaš, da bi ti gnala vse max + MSAA.

kriko07 ::

men pa sploh ne dela...
Klikknem play pa se sploh ne odpre.
napiše HITMAN5 ne deluje več

miraldi ::

Bolf3nk je izjavil:

če igraš igre zadnje 3 leta in ti je grafika pomembna.. pol je ta hitman bomba ja.


Igre igram že dolgo časa, vendar mi je tudi grafična podoba pomembna ravno toliko, kot igralnost in zgodba.

medenko je izjavil:

Zakaj nekateri tako hitro preigrate igro? Kam se vam mudi? :P


Hja igro je najbolje odigrati čimpreje(če ti čas dopušča), ker če ti je dobro igrati te itak že zgodba potegne not in te to žene naprej :) Sicer nekateri res pretiravajo, ko se za cel dopoldne in popoldne vsedejo in igrajo dokler ni konec vendar jbg pač ekstremi :))
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

miraldi ::

vaščan je izjavil:

miraldi Drugače je kar dobro optimizirana samo malček prešvoh grafo imaš, da bi ti gnala vse max + MSAA.


Najbolje ravno ne. Sem bral malo po drugih forumih kjer nasplošno folk pravi, da ni najbolje optimatizirana. To je itak že postal standard pri novih igrah.
Glede grafične pa res nevem kaj bi ji manjkalo, da bi bila prešvoh. Kaj naj kupim7970? Saj nisem nor, da bi vsake pol leta novo kupoval ali dajal po 500Eur+. Meni je super deloval Hitman na Ultra in so res naredili lepo grafiko. Pa tudi vse ostale GPU požrešne igre mi delajo bp. Imam pa še 20%(varnega) overclocka na voljo, ko bo premalo ;)

kriko07 je izjavil:

men pa sploh ne dela...
Klikknem play pa se sploh ne odpre.
napiše HITMAN5 ne deluje več


Imaš original? Drugače pa na Windows 8, kar lepo zajebava.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

kriko07 ::

Nimam original,imam pa widnows 7

Tr0n ::

Kar cool spilcek.

Se mi dopade, da imas opcijo igrat po zelji, se pravi kombinacijo stealtha in akcije ali pa cisti stealth oz. akcija. Dolocene stvari so malce cudne, recimo melee combat, ki je sestavljen iz samih quick time-ov in obnasanje NPCjev v dolocenih situacijah.

Clubraider ::

Jaz pa bi imel eno vprašanje glede Benchmarka.

Zanimivo mi je, ko vklopim benchmark mi kaže 35 fps, a istočasno vklopljen afterburner, pa mi kaže okrog 90-100 fps.Recimo, med samo igro, pa igram tekoče brez kakršnega koli zatikanja in mi tudi kaže okrog 90- celo 130.
Aja, nastavitve imam vse na ULTRA in 2xMSSA(ali tako nekako).
Imam pa Radeon 6870CF.

Ima kdo isto težavo?
Kaj naj sploh fps v Benchmark upoštevam ali ne?

Hvala
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

miraldi ::

Clubraider je izjavil:

Jaz pa bi imel eno vprašanje glede Benchmarka.

Zanimivo mi je, ko vklopim benchmark mi kaže 35 fps, a istočasno vklopljen afterburner, pa mi kaže okrog 90-100 fps.Recimo, med samo igro, pa igram tekoče brez kakršnega koli zatikanja in mi tudi kaže okrog 90- celo 130.
Aja, nastavitve imam vse na ULTRA in 2xMSSA(ali tako nekako).
Imam pa Radeon 6870CF.

Ima kdo isto težavo?
Kaj naj sploh fps v Benchmark upoštevam ali ne?

Hvala


TA benchmark mislim , da premalo kaže in ga ne jemlji preveč resno. Naprimer meni je tud zračunalo Avg:54 Max 92, pa sem imel stalno čez 65fps in tudi čez 100(brez v-synca).
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

M-XXXX ::

Heh, druga misija (v Chinatownu): pridem do tipa, ga ustrelim v glavo, stečem do kontejnerja se skrijem notri, čez ene pol minute pa odkorakam do izhoda. Minuta, pa je bila misija mimo:)

Tr0n ::

Jaz sem pocakal da je prisel do odprte "kanalizacije", kjer sem ga noter porino. To je blo to. :)

medenko ::

še bolje zastrupiš mu hrano hehehe.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475236 (2272) Jernej88_
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536390 (14409) msms
»

AMD-jeva najzmogljivejša kartica po novem Radeon HD 7990

Oddelek: Novice / Grafične kartice
399421 (7451) mtosev
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
617159 (5605) miraldi
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388763 (7301) Skyman

Več podobnih tem