» »

Hitman 5: Absolution

Hitman 5: Absolution

«
1
2 3

MAFIA ::

HITMAN ena najbolsih iger , sploh Hitman 4 Blood Money . Naslednje leto 2012 prihaja Hitman 5 in mislim da bo to vrhunska igra..
  • spremenil: MAFIA ()

MAFIA ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Bolf3nk ::

glede na video, tole ni več hitman, ampak rambo stil. ;((

dela druga firma, spet bodo zajebal še en dober naslov

sajko33 ::

Dela ista firma in sicer IO Interactive. Vprašanje je pa koliko imajo oni besede pri tem kakšen špil morajo lansirat.
Zgleda pa res bolj podobno Rambotu kot pa Hitmanu, ampak pustimo se presenetit.

RejZoR ::

Tole ni niti gameplay video zato je kakršnokoli govorjenje o tem kolk je še Hitman in koliko rambo čist brezpredmetno. Tud v npr dvojki, Silent Assassin si lahko igral v stilu tihega ubijalca ali pa v stilu rambota. Oboje je šlo čez, samo da je tihi način pač dal neko svoje zadovoljstvo. Če je trailer pokazal bolj akcisjki del to še ne pomeni, da tihega odstranjevanja ne bo več. Sploh pa, koga bi zanimalo skoraj 2 minuti prikazovanja kako stražarji kar padajo brez razloga? Največ je razlog v tem...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sajko33 ::

Na gamespotu sem mimogrede ravnokar zasledil tole, kjer so videli demo novega Hitmana.

http://e3.gamespot.com/story/6317536/e3...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sajko33 ()

LeXani ::

pomoje ni za skrbet..kolikor so rekli se bodo držali "tradicionalne formule"
Čas prve prijave 04.11.2005

Tomozuki ::

Finta Hitmana je podobna kot pri Splinter Cellu. Ampak zadnjega so zasrali. Splinterja, ne Hitmana. Upam, da ne bo zdaj isto.

Bevcan ::

Mislm! Kok mrtvih sam zato da je vidu žensko ki se tušira.
Govoril sem.

Bor H ::

Tomazuki: zadnji splinter je odličen, drugačen od prejšnjih ampak definitivno ni slab

Skyman ::


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

MAFIA ::

Sigurn bo hud spil komaj cakam.

Bolf3nk ::

Še en špil ki je postal crap. in za frocovje ki ni sposobno več kot pa brezglavo klikanje po lmb.

1. Linearnost. Kje je tisti 100 načinov, kjer si lahko prišel do cilja? Tole zgleda bolj Deus Ex: Human Revolution kot pa hitman.

"One of the things that was difficult with the old games was that there was a lot of freedom, but you really had to dig it out, it wasn't really presented to you at all. So you could start a level and there was ten doors open to you and was like, 'well, where the hell am I supposed to go? I don't know, I'll just have to try the first door, oh I got killed, now I'll try the second one.'

"That kind of freedom is not very interesting because it's not really a choice, but you just try it and then you see if you fail and then you try something else. Now, you're very mindful to present choices to the player that might be more binary in a way because there are physical choices, but in the level."


Mislim WTF WTF WTF?!! kaj jim ni jasno.

and no more david bateson...


naj se jebejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

MAFIA ::

Pusti se presenetit. Blood money je bil vrhunski , mogoce bo tudi ta.

Kaj linearen bo Hitman?? Nevrjamem da ga bodo tako zasrali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

Bolf3nk ::

kaj se boš presenetil? Po videnem gamaplayu že vidim da je crap. Od kdaj ima hitman super vid? Lol.

si spregledal ta del?

One of the things that was difficult with the old games was that there was a lot of freedom, but you really had to dig it out, it wasn't really presented to you at all.

Pretežko jim je bilo. Damn, ne se hecat no. Naj gredo raje krave past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

MAFIA ::

Ja to misijo sem ze gledal samo a bodo vse take??
Ja ce bodo unicli hitmana potem jim ni vec pomoci.
Tako kot so unicli Splinter cell do Double agent je bil hud tazadni conviction mi pa ni bil usec .
Ravno tako kot bodo unicli Max Payne 3 - ze razlog je da so zamenjali lokacijo z zasnezenega New Yorka v soncno Brazilijo ni vec Noir stila .
Sem pa upal da vsaj Hitmana nebodo zasrali ampak se vedno upam da ga nebodo.>:D

Bor H ::

Splinter Cell je bil drugačen ampak še zmer precej hud, Max Payne 3 sm pa bral en preview pa je baje kr soliden, bomo vidl. Upam da bo še zmer kul, če ne pa pač ne bomo kupl ane.

Brane2 ::

Tale Hitman mi vsaj glede na prve vtise ni všeč. Iz tipa so naredili boga, kar osnovni Hitman nikoli ni bil.

Tudi obraz je bil prej boljši, vsaj meni.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Rotaidal ::

David Bateson will not be voicing Agent 47. There is currently an online petition to bring back David Bateson as the voice of 47.
Agent 47's handler, Diana Burnwood, has a "close relationship" with 47 in Absolution.
Vivienne McKee, who has always voiced 47?s handler, Diana, has been replaced by Marsha Thomason.
The main antagonist is revealed to be Blake Dexter, a new character to the series. The character will be voiced by Keith Carradine.
The game is only going to be set in the United States, with one portion taking place in Chicago.
The game will be released around 2012.
Players will be able to set up elaborate traps.
A new mode, called "Instinct", works much like the detective mode in Batman: Arkham Asylum.
Map screen is replaced by the aforementioned "Instinct" mode.
Players will no longer be able to manually save the game.
Players will be able to utilize a "tag and kill" mechanism during Instinct mode that is similar to the one in Red Dead Redemption.
The game will feature some scripted action sequences and smaller sandbox levels that are divided by checkpoints.
The original soundtrack for the game is composed by Peter Kyed and Peter Peter, replacing the game's previous composer, Jesper Kyd.
The new title will feature an online or possibly multiplayer option unlike previous titles


Hitman: Absolution @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

MAFIA ::

Orng spremembe . Zakaj sploh delajo drugi to igro??? Pa pise da bi skriptirana to pomeni da nebos prosto tekel po mapi in resevel kakor se ti bo zdelo ??

Upam da nebodo unicli eno najbolsih iger ce jo bodo , bom jst najel Hitmana da pospravi celo ekipo >:D
Ker Hitman Blood money je bila vrhunska in ce jo bodo hotli presect se bodo mogli orng pomatrat.

Serija Hitman mi je pa zato usec ker jo lahko igras veckrat in se je ne navelicas .

Zdj bodo se glas spremenli upam da nebo ksn otrocji glas se vedno upam da nebo igra polom.

15 minutni gameplay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

MAFIA ::

15 MINUT GAMEPLAY

[ HASHodYouTube]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

c00L3r ::

Hitman serija je odlična. Mislim, da je to edina serija iger, kjer sem preigral vse.

Tudi to bom vsaj preskusil, če ne že preigral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

opeter ::

Zakaj ima takšen infra-rdeči pogled? Izgleda, da so tudi to igro čisto zbanalizirali do amena. :(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MAFIA ::

Sem pogledal gameplay pa ni videt slabo , prej bi rekel dobro malo povlece na splinter cell . Mogoce je to samo prva misija da moras zbezati potem pa zacnes zopet pobijati po starem sistemu.

opeter je izjavil:

Zakaj ima takšen infra-rdeči pogled? Izgleda, da so tudi to igro čisto zbanalizirali do amena. :(


Nevem mogoce se bo dalo ugasniti , mogoce je to samo ena vrsta pomoci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

oo7 ::

Hitman: Absolution - The Art of the Kill

Skyman ::

dobro zgleda tole jz sm za silent pot ne pa za rambo :D tako kot je omenjeno v videu da lahko imas vec poti da premagas nasprotnika

Brane2 ::

Nič posebnega.

vsaj glede na tole je stari dobri Hitman izgubil karakter in dobil kojekakve eye-candyje.

Na živce mi gre to pretiravanje v vsako novo nadaljevanje.

Rad bi zgodbo, ki je toliko realistična, da mi ne bi že oči govorile "no way, Bro" še preden bi slika prišla po živcu do možganov.

Zakaj enostavno niso delali na realizmu tako efektov kot zgodb in scen ( minimum skriptinga itd) ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

oo7 ::

HITMAN: ABSOLUTION Saints Trailer


Hitman: Absolution 'E3 2012 Demo Walkthrough

PINki ::

Meni zgleda obetavno. Čeprav zna postati dolgočasna zaradi "šunjanja"

ClericX ::



Še en mesec .....>:D

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Brane22 ::

Vsaj to, kar so doslej pokazali, mi ni všeč. Spremenili so mu glas, obraz, značaj.

To ni več isti tip. preveč je glupih klišejev, takih in drugačnih kraj iz Jamesa Bonda in od drugod itd.

Prejšnji deli so imeli svoj vonj, tole je pa krneki.

opeter ::

Pa kaj je s temi studiji v zadnjem času? Zafurali so Splinter Cell, zdaj pa še to ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

m0f0x ::

ahac je izjavil:

Hitman: Absolution "Is A Mess", Gets Torn Apart In PC Gamer Review


Pa je šlo veselje. Zdaj še upam samo, da bo vsaj Far Cry 3 dobro narejen.

bluefish ::

opeter je izjavil:

Pa kaj je s temi studiji v zadnjem času? Zafurali so Splinter Cell, zdaj pa še to ...
Vidijo prodajne cifre za CoD ter podobne zmazke in v želji po hitrem zaslužku ter čim širši publiki uničujejo nekoč odlične franšize.
Enaka situacija je z Ghost Recon, SimCity,...

oo7 ::

Ajoj jaz pa že naročil;((
Blood Money je bil vrhunski Hitman in,ko sem slišal za absolution sem itak takoj naročil.Ah za probat bo mogoče pa bo.

Brane22 ::

Pa tolk enostavno je blo.

Zgodbo so že imeli. Glaven igralce tudi. Tudi kar nekaj prizorišč.

Vse, kar bi morali narediti, je bilo iti s časom. Novejši engine, specializacija za specifične elemente ( fizika telesa, AI itd), novi zapleti na isto temo in nova prizorišča in to bi bilo to.

oo7 ::

Evo tukaj so že prve ocene,ki pa niso slabe mogoče je pa še upanje:D

http://www.vg247.com/2012/11/18/hitman-...

Brane22 ::

Kokr vidim, so upoštevali glas javnosti in vzeli Davida Batesona nazaj ( Mr 47 voice )

spirit ::

Ima kdo željo pa sniper challengu? imam namreč nekaj odvečnih kod, za PS3 Xbox in PC :D

dr.Akula ::

A mi daš prosim za PC :) (sklepam, da je za Steam).
ni podatka

medenko ::

meni tudi prosim.

Amdforce ::

Uf, jaz bi se tudi priporočil za eno PC verzijo. Najlepša hvala!!!!
lp

dr.Akula ::

Par review-ov na kupu:
IGN
Gamespot
Gametrailers
Machinima

Še prvi vtisi od TB-ja (v bistvu še najbolj poglobljen opis):
ni podatka

Brane22 ::

Wallktroughi so že na YT.

meni stvar zgleda _zelo_ v redu...

Bor H ::

Očitno zadeva ni tolk slaba, sploh če greš v igro z "odprto" glavo. Tudi zadnji Splinter Cell ni slab, samo treba se je zavedat da je drugačen špil in ga je treba kot takega jemat.

Brane22 ::

Tole je vsaj zame ( tako od daleč) špil, katerega junak je še najresneje ogrozil filmske tekmece.

Jason Bourne ( stari) bi še bil ampak to se je izpelo, James Bond pa nima za burek proti Mr. 47.

mag3 ::

Spirit če imaš še kakšno kodo za sniper challenge bi se priporočal :D
Drugače pa lahko dobim Hitman Absolution steam key-e za 29€ če kdo rabi :)

oo7 ::

Hitman Absolution in Hitman sniper challenge a to bodo 2 različne igre?

spirit ::

Vsi, ki ste pisali da bi boste dobili popoldne ZS-je s kodami za steam, malo se bo potrebno igrati ker je zadeva na Steamu skrita in na vsak način hoče posilit da sniper challange uzamete tako da prednariočite Absolution, a se da tudi brez tega (preverjeno).
Nista različni igri sice SC ja samo ena soba kjer si nabiraš točke s katerimi odkleneš določene zadeve v igri Absolution.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3037481000 (8) TrashMaker
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536895 (14914) msms
»

AMD-jeva najzmogljivejša kartica po novem Radeon HD 7990

Oddelek: Novice / Grafične kartice
399517 (7547) mtosev
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
617241 (5687) miraldi
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388810 (7348) Skyman

Več podobnih tem