» »

Kako naj izdelam svoj forum?

Kako naj izdelam svoj forum?

SloPatriot ::

Ne ubiskujem računalniške šole, a želim ustvariti svoj forum. Zanima me kakko se mi najbolj splača in ali izvedljivo tako kot sem si jaz zamislil. Prvo je najverjetneje potrebno kupiti domeno in stran z dovolj prostora? Koliko prostora bi potreboval, da bi bil veeelkik obsežen forum in na ''domači strani dnevni članki. Forum bi imel dolge objave, z veliko slikami.

Ali je možno, da mi kdo vse skupaj naredi, jaz pa se le logiram in sem edini administrator strani, pa delam kar pač hočem, objavljam članke, dodam druge adminte itd. Ali je možno, da to naredim jaz, brez nekega računalniškega znanja? Obstaja program, kjer vse skupaj narišeš in nato uploadaš gor? Pojma nimam kako se dela. Hvala za informacije. :)

http://gostovanje.vizual.si/index.php?o...

Je to preveč? Zanima me, ali je neomejeno uporabnikov? In ali se da narediti tak forum, da lahko brišem ''odvečne'' uporabnike.

Domena je lahko .si, .org ali kaj drugo, samo da je poceni.

SloPatriot ::

Ni nujno da je tako velika kot sem napisal ampak dovolj za razna besedila. :) Bilo bi pa naprimer: obzorja.si

RockyS ::

KoMar- ::

Ali je možno, da mi kdo vse skupaj naredi

Jasno. Plačaš in nekdo naredi...

SloPatriot ::

Pa ja, ampak kako bi Vi to izvedli, da bi bilo najceneje in najboljše? :)

vorantz ::

Najdi kako idiot proof stran, ki ti naredi forum s par kliki (npr mojforum.si)
Ko to naštudiraš in hočeš več pridi nazaj

SloPatriot ::

Mojforum.si obvladam! :D

vorantz ::

No najcenejše za začetek je:
- neko zastonj gostovanje (pobrskaj tle po forumu je par tem z nasveti keri so v redu)
- če prav hočeš domeno se da tudi dobit zadovoljive zastonj (v bistvu poddomene ampak je domenski del kratek in ni tako moteče npr sitelutions)
- pol pa pobereš en forum (npr phpbb) malo prebereš navodila

Dandanes je to tako lahko skombinirat tudi, če nisi računalniški genij.

HardFu ::

http://codeable.io

zacetnik11 ::

Sam si kr model ja, se mi zdi da kr v vrsti čakamo, da ti lahko kaj sprogramiramo :))
Drgače pa z malo potrpljenja in branja, si boš lahko hitro ustvaril svoj forum.

inbox ::

So ti fantje vse povedali. Sicer pa dvomim da obvladaš mojforum.si , glede na to da si skor (za nekatere) spraševal neumnosti. Najceneje ti je da imaš free gostovanje, dol potegneš en phpbb forum in delaš. Uporabo GOOGLE, ker je o temu toliko napisano, da glava boli. In če boš samo spraševa in nič naredil, potem ne boš vedu nikoli zadeve uredit. Tako da veselo na delo s phpbb free verzijami al pa mojforum.si. To ti bo za začetek, pol pa samo nadgrajuješ pa sam kaj več narediš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako premestiti teme, prispevke, uporabnike iz mojforum.si na forum phpBB?

Oddelek: Izdelava spletišč
91157 (777) neoserv
»

Izdelava odprtega foruma podobno kot je tukaj

Oddelek: Izdelava spletišč
242516 (1967) KoMar-
»

Kako do baze

Oddelek: Izdelava spletišč
171332 (1054) madmitch
»

Možnost lastne domene(mojforum.si)! Kako?

Oddelek: Izdelava spletišč
161449 (1109) jackorsen88
»

Forum (ni reklama)

Oddelek: Izdelava spletišč
262583 (2172) 64738

Več podobnih tem