Prijavi se z GoogleID

» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 262 263 264 »

amacar ::

Ponavadi gre dol, lahko gre pa tudi gor.

PrihajaNodi ::

:))

perci ::

včasih gre tudi sideways

Zdej je mrtvilo ze nekaj casa. Perci kako si? Otroci pa rastejo hitro a!? Kako cas bezi.

Zgodovina sprememb…

Perci je v redu, hvala, otroc tudi. Very offtopic.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: perci ()

miko22 ::

gor je šel, ne dol! Nič ne veste :)

gruntfürmich ::

kow je izjavil:

Kaksni ste to kriptasi, da nihce ne omeni 10 letnice genesis bloka...

ajoooooooooooj, se posipam s pepelom...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sovmil ::

Qcube ::

Fake news. Je že nekaj dni zunaj in se vsi smejijo tej novici.

gansta ::

Zdravo,

nekomu moram plačati z Bitcoini. Kje si uredim omenjeno (kupil bi bitcoine iz mastercard na bitcoine ter nato plačilo njemu ?

K0l1br1 ::

Bitstamp.

[Michael] ::

jype je izjavil:

jmakov> A kdo uporablja to zadevo kot alternativo investicijskemu zlatu oz drugim investicijam

Le kot majhen eksperiment.

jype je izjavil:

Jaz imam na powercolor 6950 trenutno 330MH/s in sem do včerajšnjega dviga težavnosti pridelal približno 1 BTC na tri dni - zdaj ga pa na štiri ali pet dni. Ne dere se, se pa greje.

Berem temo od začetka.
jype, čestitam za investicijo tisočletja!
Ko sem pomislil kako dobro bi finančno stal danes, če bi podobno malo eksperimentiral tudi sam me je kar stisnilo, ker nisem :|

Dandanes je še donosno, če bi rudaril s PC-jem doma in koliko časa traja, da pridelaš 1 BTC?
"I am not this hair,
I am not this skin,
I am the soul that lives within." ~ RUMI

Dandanes je še donosno, če bi rudaril s PC-jem doma in koliko časa traja, da pridelaš 1 BTC?

Ni donosno.

Doma praktično ni več mogoče narudariti btc.

Lahko rudaris vendar bo efekt enak kot če denar za elektriko skuris v kaminu.

[Michael] ::

Hvala, sem si mislil, ker vidim, da se na bolhi prodaja, kar nekaj "mining rig-ov".
"I am not this hair,
I am not this skin,
I am the soul that lives within." ~ RUMI

Pos je prihodnost. Tezos in hop v delegacijo.

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2= O smrti in življenju po njej

Ker sem rabil nujno sem registriral "Bitstamp". SO pa oderuški, že od tega ko kupiš dobiš dosti manj kot je na tržišču, pa potem ko nakažeš npr. 50€, je provizija skoraj 4€ (0.0005btc), bolano...

kamiKaZaA ::

gansta je izjavil:

Ker sem rabil nujno sem registriral "Bitstamp". SO pa oderuški, že od tega ko kupiš dobiš dosti manj kot je na tržišču, pa potem ko nakažeš npr. 50EUR, je provizija skoraj 4EUR (0.0005btc), bolano...

Provizija je le 0,5% BTC vrednosti, vendar dokler ne doseže vrednosti 0.0005 BTC je konstantna 0.0005 BTC. V praksi to pomeni, da za nakazilo od 10EUR do 1000EUR, plačaš vedno 0.0005 BTC, kar na današnjo ceno znese 4EUR. Nad 1000EUR pa je 0,5% BTC vrednosti. Torej pri nakazilu 2500EUR znaša provizija 10EUR, pri 5000EUR je 20EUR,... kar je izjemno nizka napram Western Union in ostalim. Ko pa bo vrednost BTC 16.000EUR, pa bo provizija x2 (v eurih) glede na današnjo provizijo.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: kamiKaZaA ()

PoznamArmina ::

BTC ima danes slab dan :(

gansta je izjavil:

Ker sem rabil nujno sem registriral "Bitstamp". SO pa oderuški, že od tega ko kupiš dobiš dosti manj kot je na tržišču, pa potem ko nakažeš npr. 50€, je provizija skoraj 4€ (0.0005btc), bolano...

Kje si ti našel 4 eur provizije za nakazilo, mi je uganka. Nakazilo je zastonj oz. Plačaš banki.

Verjetno misli nakup.

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2= O smrti in življenju po njej

perci je izjavil:

gansta je izjavil:

Kje si ti našel 4 eur provizije za nakazilo, mi je uganka. Nakazilo je zastonj oz. Plačaš banki.

Ja provizija 0.0005 btc pri cca 50€.

Trubar ::

tu da mooon... :)):)):))
Jst sm jst!

??
strani: 1 ... 262 263 264 »