» »

Samsung Galaxy Ace S5830 VS HTC Wildfire S

Samsung Galaxy Ace S5830 VS HTC Wildfire S

avgustin0 ::

Kaj se bolj splača kupit ??? Samsung Galaxy Ace S5830 (160 €) VS HTC Wildfire (140€)???

Kaj bi vi vzeli na vašem mestu ?? Hvala za pomoč...

Janac ::

defnitivno galaxy ace, boljša resoulcija(ločljivost), izgled, hitrejši procesor itd.

avgustin0 ::

Uf sm zajebu ... Sry.... Htc Wildefire S .....

JerryP ::

Hej, odvisno kaj ti bolj pomeni na telfonu. Oba sta približno enako zmogljiva s tem da ima ace hitrejši procesor ampak manj rama, največja razlika pa je v velikosti zaslona 3.5 napram 3.2 pri htcju. Htc je zato manjši in bolj priročen, sta pa oba obvladljiva za upravljanje z eno roko.

Najboljši nasvet je da greš do trgovine in oba sprobaš:-)

stricky ::

Poglej tudi kakšen posnetek na youtube, saj imata različna izgleda, htcjev Sense in Samsungov TouchWiz. Je pa res da ima Wildfire 2.3 napram Aceovem 2.2.

pleomax ::

Mene pa zanima ali ima ace kamero za umts? Sedaj imam telefon z 1 giga procesorjem ampak s tistim je nak jnarobe in bom videl kaj bodo na servisu naredili,pa še android ni tale moj :( JAz dam prednost močnejšemu procesorju kot pa RAM-om. TAko,da se bolj angibam k ace-u. Bom pa malo pogledal na youtube kako je kaj htc sense. Ace bo dobil kmalu v Sloveniji nadgradnjo na android 2.3 gingerbread,tako da to me potem ne moti toliko. KAko se vam kaj drugače zdi ta telefon? POganja dobro aplikacije android ali ima težave pri tem,ker procesor pač ni ravno najmočnejši? Sem mislil,da bo ven prišel galaxy s2 mini,pa zgkeda da ne bo nič s tega. Ve kdo mogoče,če še pride kateri telefon družine galaxy ven?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel za cca. 200EUR na Orto Smart ali Mingl 17

Oddelek: Kaj kupiti
232836 (2384) Wofk
»

Samsung Galaxy Ace ali HTC Wildfire S?

Oddelek: Mobilne tehnologije
101708 (1454) HarryRed
»

HTC Salsa, HTC Wildfire S

Oddelek: Mobilne tehnologije
162892 (2204) Kristina0
»

HTC Wildfire

Oddelek: Kaj kupiti
212564 (2146) ;-)
»

Samsung Galaxy Ace vs HTC Desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
124853 (4301) sash69

Več podobnih tem