» »

Telefon Huawei U8800 IDEOS X5

Telefon Huawei U8800 IDEOS X5

dafi ::

Pozdravljeni jaz pa bi rabil slovenski jezik za ta telefon Huawei U8800 IDEOS X5,prosim za pomoč in nasvet kje dobit.

Lep pozdrav

dafi

Bias ::

ga ni.

tado6 ::

NOVA cena telefona HUAWEi IDEOS X5 od jutri dalje :

V paketu BREZMEJNI 1000 je 1€ namesto 29€.

V paketu KLASIK 20 je 1€ namesto 29€.

Vir: forum070.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tado6 ()

tado6 ::

Ekola PC Suite, ki se imenuje Hi Suite (preverjeno deluje):

Download: http://www.huaweidevice.com/tcpsdownloa...

Andrej9 ::

Lep pozdrav
Mene pa zanima ali bo telefon sam zaznal nadgradnjo na android 2.3 in ga inštaliral ali moram to sam fizično naredit.

Hvala za odgovor.

Nextor ::

Ročno! Je postopek zelo enostaven na ideosu v nasprotju z ostalimi android aparati...

acjom ::

A je sedaj mogoče že možno priti do slovenskega menija ali ga sploh ne bo?

OmegaBlue ::

V 2.3 madona no, 2.2 nima slovenščine.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

lukamori ::

v nadgradnji bo slovenščina....sicer pa ne priporočam tega telefona.... meni šteka.... polni se ne pravilno, itd.....
kakorkoli že, ne kopujte tega kitajskega škrta.... če ima kdo kake druge izkušnje naj pove....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lukamori ()

sirotka ::

lukamori je izjavil:

v nadgradnji bo slovenščina....sicer pa ne priporočam tega telefona.... meni šteka.... polni se ne pravilno, itd.....
kakorkoli že, ne kopujte tega kitajskega škrta.... če ima kdo kake druge izkušnje naj pove....

Same pozitivne, tamali dela bp od prvega dne naprej...Hitrejši od bivšega sgs-a...

TOP ::

lukamori je izjavil:

v nadgradnji bo slovenščina....sicer pa ne priporočam tega telefona.... meni šteka.... polni se ne pravilno, itd.....
kakorkoli že, ne kopujte tega kitajskega škrta.... če ima kdo kake druge izkušnje naj pove....

Imam tale GSM že 3 mesece in dela fenomenalno vse kot mora in tale kitajska jajčka se lahko kosajo z veliko dražjimi priznanimi modeli Samsung Galaksy S in podobno.

tado6 ::

acjom je izjavil:

A je sedaj mogoče že možno priti do slovenskega menija ali ga sploh ne bo?

Na voljo je že 2.3 in slovenski meni.

sirotka ::

uradno?

MisterR ::

Jap

Yossarian ::

tado6 je izjavil:

acjom je izjavil:

A je sedaj mogoče že možno priti do slovenskega menija ali ga sploh ne bo?

Na voljo je že 2.3 in slovenski meni.


Prosim za link.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

toxius ::

Yossarian je izjavil:

tado6 je izjavil:

acjom je izjavil:

A je sedaj mogoče že možno priti do slovenskega menija ali ga sploh ne bo?

Na voljo je že 2.3 in slovenski meni.


Prosim za link.

+1

jeggybl ::

;-) ::

lukamori je izjavil:

v nadgradnji bo slovenščina....sicer pa ne priporočam tega telefona.... meni šteka.... polni se ne pravilno, itd.....
kakorkoli že, ne kopujte tega kitajskega škrta.... če ima kdo kake druge izkušnje naj pove....

Vsak android teleofn je tak da ga je treba malo "pobožat" da deluje vse pravilno. Doma imam Ideosa x5 z oxygen rom in deluje že pol leta super brez vsakršne težave. Edino kaj me moti je kamera, ki rabi dobro sekundo da napravi fotografijo in pogosto če se predmet slikanja premika posledičnno zapaca fotografijo.

Drugače pa zakon telefon, komot se primerja z "večijimi".

OmegaBlue ::

Samo pazite z 2.3 upgrejdom je še "beta" ;) Stvar tudi zamenja bootloader tako da je povratek na 2.2 malo težavnejši.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

X-Men ::

Kakšen pa je postopek za 2.2? Zanima me tudi čemu je namenjena datoteka v koraku 3?

A se da namestit MIUI Rom na Android 2.3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: X-Men ()

sirotka ::

slo se da dat na 2.3, samo jaz bi še počakal na uradno verzijo.

X-Men ::

A še komu ne dela povezava z računalnik na verziji 2.3?

OmegaBlue ::

X-Men je izjavil:

Kakšen pa je postopek za 2.2? Zanima me tudi čemu je namenjena datoteka v koraku 3?

A se da namestit MIUI Rom na Android 2.3?


MIUI je že dolgo 2.3 sam po sebi. Naredi kar upgrade z 2.2
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

-valvoline- ::

Nabavu sem 8gb microsd dal noter in mi zdaj ne zazna notrajnega spomina,ne morem oba uporabljat hkrati. xD. Nisem najšo nobene opcije da bi tole zrihtal. Odklenjen wifi dela odlično,wpa zaklenjen ne gre čeprav geslo štima in telefon zazna in se poveže.Zanimljivo.Enako pri stock romu,una zadnja 2.2 uradna,zdele mam miui pa spet zaklenjen wifi ne dela xD.Al se da dobit neka nabildana različica miui tk da ma zraven še kej uporabnih programčkov da ne bo treba posebej inštalirat npr moboplayer,igo,skype itn. Aja fotoaparat dela precej slabše na miui rom kot pa stock. Baje ko pride uradni 2.3 froyo (zdele je beta) kamera bo delala 5x boljš in dejansko snemala z 720p HD na 30fps.
Fingers crossed. Če ma kdo kakšno rešitev za nedelovanje zaklenjenega WIFIja naj pove kako zadevo zrihtat.Programček al karkoli.

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Wifi je meni delal normalno na stock in vseh ostalih, tudi miui. Notranji prostor je pa nedosegljiv če imaš SD karticno notri, lahko si pa spremeniš particije da imaš tisti prostor za app data.

Driverje za kamero upam da hitro zabašejo v miui, bo treba počakat da pride 2.3 dokončno ven.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Je komu ratal narediti tvout? Nekje sem prebral da je programček ki lahko spremeni audio out pinček za slušalke v tvout?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei Ideos X5 2.3 - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
212635 (2070) 6151
»

Slovenski prevod za MIUI

Oddelek: Mobilne tehnologije
162360 (1788) Zvezdica27
»

Huawei Ideos X5 - Android 2.3

Oddelek: Pomoč in nasveti
133130 (2631) ;-)
»

Nakup telefona!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333120 (2830) Tine:)
»

Android 2.3 prispel za HTC Desire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6016730 (14341) sgdjkdlsugi4

Več podobnih tem