» »

Nova verzija Yahoo Maila z novostmi

Nova verzija Yahoo Maila z novostmi

CNet - Yahoo je pobrisal značko beta s svoje storitve brezplačne elektronske pošte Yahoo Mail, s čimer je pospremil izdajo nove verzije Yahoo Mail za 284 milijonov svojih uporabnikov.

V novi verziji najdemo tesno integracijo s Facebookom, tako da se bo sedaj na dogajanje na tem socialnem omrežju mogoče odzivati neposredne iz spletnega vmesnika za elektronsko pošto, ne da bi obiskali Facebookove strani, pošiljanje tekstovnih in hipnih (IM) sporočil direktno iz Yahoo Maila, YouSendIt za pošiljanje datotek in Evite, in še nekaj drugih aplikacij. Yahoo ponuja tudi 50 tem in možnost prilagoditve videza in obljublja tudi izboljšano iskanje ter hitrejše nalaganje.

Yahoo želi sodeči isto kot vsi ponudniki. Želi si, da bi uporabniki na strani sami prebili čim dlje časa. V ta namen si prizadevajo združiti vse oblike komunikacije (e-pošta, socialna omrežja, IM, mobilni telefoni) pod eno streho na svoji strani.

29 komentarjev

Volk| ::

Ja, jaz uporabljam že nekaj časa to različico, pa mi ni jasno zakaj so odstranili beta oznako, saj dela počasi, ruši se vsake toliko časa. V glavnem groza.
Pa kdo potrebuje nek facebook v mailu?! Brezveze.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

morbo ::

Yahoo who?

WyattEarp ::

naj dajo kot prvo podporo za slvoenski jezik, da bo tam slovensko lahko meniji pa to, pol bomo pa mogoče uporabljal... kr neki...
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

illion ::

tista prejšna beta je bla res dost slaba, sam tale tanova je pa huda:
http://us.mg.mail.yahoo.com/neo/launch

uporablam ene 3 tedne in dela bp..

St235 ::

pri vsem tem še vedno ni niti enega razloga zakaj bi imel yahoo namesto gmaila.

opeter ::

Jaz uporabljam Yahooja že več skoraj deset let.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

antonija ::

Jaz uporabljam Yahooja že več skoraj deset let.
Youwhat?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

axee ::

Bi z veseljem uporabljal Yahoo račun, UI mi je na nek način ušeč, ampak nas je Google preveč razvadil, da bi lahko shajali z Yahoo-jevimi omejitvami.

YaN-cH ::

Na Operi ne dela, bah

nocutius ::

@Lakotnik29
Ne boš verjel, v popolnoma enaki situaciji smo tisti na yahoo, zakaj bi menjali za google, če smo tukaj zadovoljni že 10 let in več.
Ko/če pa pride čas, da bo yahoo mail neuporaben bom pa tudi jaz rekel adijo. In imam tudi google mail, amapak ne vidim razloga ga postavit za primarnega.

Čeprav mi ta integracija z facbook ni prav všeč, zaenkrat nisem opazil še nič slabega, se mi je pa tudi meni ravno ene parkrat sesu mail, kar se prej nikoli ni dogajalo. Čeprav zadeva sumljivo sovpada z namestitvijo firefox 4, tako da ne vem kdo je tukaj sedaj krivec.

Highlag ::

Kot spam email služi dobro. :D
Never trust a computer you can't throw out a window

stuff ::

Highlag je izjavil:

Kot spam email služi dobro. :D


Zato služijo vsi free maili :)

amigo_no1 ::

YaN-cH je izjavil:

Na Operi ne dela, bah

In to na zadnji Operi.
IE, Chrome ali FF only.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Afo ::

axee je izjavil:

Bi z veseljem uporabljal Yahoo račun, UI mi je na nek način ušeč, ampak nas je Google preveč razvadil, da bi lahko shajali z Yahoo-jevimi omejitvami.

Točno tako je tudi pri meni.

nocutius je izjavil:

@Lakotnik29
Ne boš verjel, v popolnoma enaki situaciji smo tisti na yahoo, zakaj bi menjali za google, če smo tukaj zadovoljni že 10 let in več.
Ko/če pa pride čas, da bo yahoo mail neuporaben bom pa tudi jaz rekel adijo. In imam tudi google mail, amapak ne vidim razloga ga postavit za primarnega.

Tudi jaz imam yahoojev mail že kakih 10 let, pa gmailovega tudi že nekaj let, pa sem vsaj sprobal oba in TAKO vem da je: gmail >>>> yahoo

Highlag je izjavil:

Kot spam email služi dobro. :D

Točno tako. Za ustvarjanje vseh neumnih računov ;)
Bolje biti mlad in neumen, kot samo neumen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Afo ()

zeleni ::

nocutius je izjavil:

@Lakotnik29
Ne boš verjel, v popolnoma enaki situaciji smo tisti na yahoo, zakaj bi menjali za google, če smo tukaj zadovoljni že 10 let in več.

....



Se strinjam. Kako so nekateri tako ozkogledi, da mislijo, da je gmail pa kar najboljsi za vse. Jaz sem ga imel in mi pac ni bil vsec. Ostal sem na hotmailu, gmail pa je verjetno ze zbrisan. Prav tako ne vem zakaj bi menjal yahoo, ce bi ga imel. Kolega ki ga ima, ga veckrat hvali.

Navajenost na gui, 10 let in vec dobrega sodelovanja, tezave ki jih ima gmail (nedosegljivost in podobno) so razlogi, da ljudje ostanejo tam, kjer so. Komur pase gmail naj bo pa tam. Ima pac drugacne zelje in navade.

gslo ::

tezave, ki jih ima gmail? lol. prav rad bi vidu kakšne statse, če bi en potegnu črto za hotmail, yawho? in gmail. od uptimea do ostalih problemov, al pa kakšnih vdorov in podobno..

ok za hotmail mogoče še pogojno verjamem, da je soliden servis, ne mi pa yawho? pa gmail-a mešat. imel vse tri in še kak mail.com & gmx.net sem sprobal, v glavnem poden. mail.com accje mam za spam, gmail acc je sekundaren, google apps acc z lastno domeno pa primaren. lahko to ponudi yawho? :-D

opeter ::

antonija je izjavil:

Jaz uporabljam Yahooja že več skoraj deset let.
Youwhat?


Joj, se opravičujem ... prehitro sem tipkal. Hotel sem samo napisati, da uporabljam Yahoojevo e-poštno storitev že skoraj deset let.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Redorange ::

Spet ista vojna kot med win in linuxom, nikon in canon, audi in bmw.............................:))
Enim sede eno drugim drugo, kaj bi blo če bi bil samo gmail na em svetu

Riff ::

men je yahoo tud zakon ker ga nucam že 11 let in tud tale novejša verzija je dobra :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

smash ::

a yahoo ima docse tako kot google?

Afo ::

Redorange je izjavil:

Spet ista vojna kot med win in linuxom, nikon in canon, audi in bmw.............................:))
Enim sede eno drugim drugo, kaj bi blo če bi bil samo gmail na em svetu

OK ko glih vztrajaš:
microsoft, canon, pa definitivno audi! :))
Bolje biti mlad in neumen, kot samo neumen!

carota ::

IM so hipna sporočila? Lepo slovensko. Bodimo pa dosledni in prevajajmo še ostale besede:
"verzije" - "različice" (2x),
"integracija" - "povezava",
"tekstovnih" - "besedilnih",
"direktno" - "neposredno".

Predlagam še spremembo ime domene iz "slo-tech.com" v "slo-tehn.si". Saj smo vendarle slovenci, ali ne?

pivmik ::

Na prvi pogled zgleda ta nov Yahoo mail kr vredu.
Par dobrih in manj dobrih stvari:
- Thread view / nested view manjka!!! (to je zame bistveni fail!)
- reklame so velike, ogabne, grafične oz. celo flash! Fuj.
- Inbox (stevilo) = stevilo je vseh mailov in ne neprebranih
- varčnost s prostorom na zaslonu je slaba: Od skrajnega vrha strani do relevantne vsebine je preveč višine. Cca. 1/4 okna je tako neizkoriščenega.
- "What's new" zavihek je odveč!
- vpisovanje naslovnikov oz kasnejše brisanje je nerodno, ko stisneš backspace zbriše celoten naslov naslovnika in ne le zadnja črka.
- ideja zavihkov znotraj Ymaila je kul (pustiš odprte maile v ozadju v zavihku). Sicer izvedba bi lahko bila boljša - je zelo potratna kar se tiče prostora na zaslonu
- quickreply je kul :-)
- Ymail je solidno hiter
- Applications nisem testiral ampak znajo bit tudi kul (npr online urejanje slik)
- integracija s facebookom mi je kul - to da lahko klepetaš s folkom ki je na FBju. Je uporabno, ni treba odpirat Facebooka posebej. Žal je velika večina ljudi ful na Facebooku - so dosegljivi. Jebeš Skype, IRCe in MSNje.
Mailchat FTW (najsibo FB ali GTalk/GChat)

Dobro, da konkurenca deluje
Gmail, čakam na tvojo naslednjo potezo!
LP, Gregor GRE^

smash ::

pivmik je izjavil:

Žal je velika večina ljudi ful na Facebooku - so dosegljivi. Jebeš Skype, IRCe in MSNje.



a se hecaš? ne poznam nobenega ki bi visel na facebooku in čakal na chat, vsaj od mojih znancev

roli ::

Jaz bi z veseljem šel iz hotmaila na gmail ampak nažalost ne morem. Preveč strani na katerih sem registriran in jih je malce težko vse polovit. Saj hotmail je sicer čisto ok ampak rad bi pa videl da omogočijo uporabo e-poštnih odjemalcev (tole me najolj moti) in porihtajo preklete spam filtre. Zadnje čase dobivam toliko spama direkt v inbox. Nekaj ga sicer sfiltrira ampak kar precej se ga pa znajde tudi v inboxu. Vse ostalo je za moje pojme ok.
http://www.r00li.com

Lion29 ::

carota je izjavil:

IM so hipna sporočila? Lepo slovensko. Bodimo pa dosledni in prevajajmo še ostale besede:
"verzije" - "različice" (2x),
"integracija" - "povezava",
"tekstovnih" - "besedilnih",
"direktno" - "neposredno".

Predlagam še spremembo ime domene iz "slo-tech.com" v "slo-tehn.si". Saj smo vendarle slovenci, ali ne?


ce bi lahko, bi ta post uokviril in ga dal kam v izlozbo, da si ga vsi preberejo!


kar se tice pa yahooja/gmaila in hotmaila pa ne bom vec govoril, je bilo ze veliko povedanega...

gmail je za webmail to, kar je google za websearch.... enough said
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

St235 ::

se strinjam vsakemu svoje, samo še vedno nisem slišal argumenta zakaj je ymain boljši. Sem jih slišal nekaj zakaj je slabši (falsh reklame FFS) in par neumesnih v stilu "tezave ki jih ima gmail (nedosegljivost in podobno)"

Sa msem imel pred leti hotmail, pa email, pa tudi yahoo (zaradi yahoogroups). Na koncu sem prešaltal na gmailin tukaj sotal, ker mi je preprosto nudil več od konkurence. Emaila se pač ne menja brez tehtnega razloga. Threded view, google calendar, google docs so pač bombončki, ki mene vsakič posebej prepričajo ,da če bi zbiral, bi še enkrat izbral gmail.

Kar se pa prehoda na nov email tiče. Vsako omemben vreden ponudnik email storitev bi moral omogočat email forwarding. aja, na hotmailu si rekel da si...

ABX ::

Če ne drugo ima yahoo svojo uporabo ko se moraš registrirat na forumih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

roli ::

Kar se pa prehoda na nov email tiče. Vsako omemben vreden ponudnik email storitev bi moral omogočat email forwarding. aja, na hotmailu si rekel da si...

Saj ga omogoča. Samo po 270 dneh neaktivnosti ti odstranijo račun. Nažalost sem uporabnik hotmaila že od daaaavno - tako da imam še @msn.com naslov. In kot sem rekel samo naj popravijo prekleti spam filter pa dodajo možnost uporabe poštnega odjemalca in to je to.
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Googlovo opozarjanje na nešifrirano e-pošto povečalo delež šifrirane

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
115125 (3626) Furbo
»

Yahoo nadaljuje odpravljanje gesel

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2710668 (4883) Kenpachi
»

Maili iz SiOLa ne preidejo na Yahoo mail

Oddelek: Omrežja in internet
52229 (2024) BlueRunner
»

Gmail in Yahoo!Mail z novostmi

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
325918 (5918) der_Alte
»

Incredimail

Oddelek: Omrežja in internet
174005 (3678) jype

Več podobnih tem