» »

čip STK 4080 11

čip STK 4080 11

franci ::

A ve kdo, kje bi lahko dobil čip STK 4080 11...za ojačevalec 150W?
LP
Hello, hello, hello, how low?

Zavo ::

Verjetno v HTE-ju. Mislim da na koncu ni 11 pač pa II (rimska 2)!

franci ::

no vsaj edn odgovoru:)
Na koncu je rimska 11!
Mam samo katalog od IC-ja.
A je kje na netu od HTEja?
Hello, hello, hello, how low?

slawc ::

www.avtomatika.com/hte baje
mors pisat na mail da ti ga poslejo ... baje

res so kekci :D , lahk bi dal na net ta cenik. Un program bi pa tud lahk prenovil k je res gniu ;(


Sam priznajmo... v sloveniji dobit elektroniko je res problem, ce pa pa nekako dobis je pa 10x drazja kt ceb jo su v ameriko iskat.

A ma kdo kje info kje dobit ALPS potenciometre (take z motorckom?)
LP, Slawc

Zavo ::

Ja res je glede cenika, jaz jim tudi skoz gnjavim glede tega!
Vendar se dela baje popolnoma nov program (kolega mi dela tam, pa mi je pokazal demo verzijo), ki bo zelo cool!
Samo vprašanje kdaj ga bodo dobili, saj jim ga dela ena računalniška firma, ki ni ravno poznana po hitrosti!

Je pa res, da edino HTE v Sloveniji dosega dobre cene za končne kupce, take kot smo mi!
Saj dostikrat primerjam cene in so cenejši, kot recimo v Italiji, Nemčiji ali Avstriji pri večini artiklov!

Franci, sem poklical zate v HTE in IC pa nimajo tega čipa, baje se ne da dobiti. Čudno!
Daj poglej še enkrat oznako, če si prav prepisal, saj ga niti google ne najde!

franci ::

Ja na strani od HTE ni nč, sem že gledal. Gnil cenik...se strinjam!

Se pa OPRAVIČUJEM...sem pegledal šeenkrat za čip: STK 4048 11


Hello, hello, hello, how low?

slawc ::

Jako strasn program mora bit k ga tok casa pacajo. :D
Vse kar rabmo je windows okno s tabelo (sj dbf je cist okey), poljem search ki ti poice vse kar to polje vsebuje, gumboma dodaj v narocilo, print.
Za njihove potrebe u trgovini majo pa lahk INGRES bazo ce jo cjo.

Jst sm si za lastne potrebe napisal progi v 10 min (sicr ma samo: res kulski search in simpl dodaj v narocilo, je pa miljonkrat bol kt un)

V HTE ga baje imajo:

1440404802 STK 4048 II 5546,22 4621,85

Baje zato, ker imajo v ceniku miljon stvari, v resnici pa pou stvari manka, je naroceno (pride cez pou leta - kao) al pa mors narocit min 100 kosov da se enkrat narocijo. Svasta. No ja, sj je drugje enako al pa se slabse. ;((
LP, Slawc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slawc ()

Zavo ::

Sem klical po trgovinah okoli in edino v HTE-ju ti ga lahko dobavijo, cena je taka kot jo je slawc napisal!

Samo mi je kolega rekel, da je 2 na koncu se pravi II, rimska.

Spet sem ga gnjavil za cenik, pa pravi, da bazo vpisujejo na novo, ker bo v kratkem internet trgovina začela delat in mora biti mnogo bolj pregledna!

Saj sami pravijo, da imajo kurčev cenik...Fantje, ki delajo tam so pa ok!

slawc ::

Internet trgovina, no toj pa vredu. Me res zanima kako bojo postimal.
LP, Slawc

Brane2 ::

HTE- Internet trgovina :D :D :D

Že TRI leta poslušam ta crap. Tisti site jim je kolega naredu kar nekaj let nazaj. Bil je to en naših prvih siteov, če ne kar prvi.
In takrat naj bi celo stvar postavili na naš server ter nainštalirali HTEjevo bazo podatkov, da bi folk lahko brskal po ceniku itd.

Takrat je lastnica rekla, da naj za bazo se "maaaajčkeno počakamo", ker je njen sinko del teama, ki junaško razvija bazo, ki da bo taka, kot je svet še ni videl. Res, samo malo. Samo da gre sine s*at, potem pa takoj prileti k nam z bazo (blo je rečeno naslednji dan, ali najpozneje v roku nekaj dni)
In TRI LETA (če ne še kaj več) potem- do danes te baze svet RES še ni videl :\ ...

Najbolj butasto se mi zdi to, da smo se zmenili za tam neko sindikalno ceno hostinga (1 Gb za 10 kSIT na mesec ?-nekaj takega IIRC, to tud danes ni slaba cena, tri leta nazaj pa je bla naravnost zastonj) in da niti te se niso plačali PO TREH LETIH, KER ČAKAJO NA BAZO. |O

Aja, svoj site so z našega serverja modro skopirali na server na Arnesu, tako da sedaj to plačujejo šole/davkoplačevalci...

In biser vsega ? Par dni nazaj me kličejo s HTE, da tako se vec ne gredo, po treh letih jim ni noben updateal sitea (sveze novice pa to...).
;(( ;(( ;(( ;((


Uuff. Nisem mogu bit več tih. U glavnem, mogoče bodo imeli kdaj kaj poštenega na netu, samo glede na pretekle izkušnje težko verjamem da kmalu... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utripajoče LED

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151852 (1487) Fuzzy
»

Pribor za fino spajkanje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
93427 (3279) zlabo
»

Kabl za TV-OUT

Oddelek: Kaj kupiti
101455 (1343) Zavo
»

cenik hte

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152376 (2066) slawc
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201502 (1081) 12345

Več podobnih tem