» »

Android sinhronizacija

Android sinhronizacija

borisk ::

Dober dan!

Zanime me koliko prenosa porabite na mesec, za sinhronizacij vašega android telefona? Odločam se za nov telefon in naročniški paket pa me zanima... Če prav razumem je to odvisno predvsem od verzije androida, naprava sama pa naj nebi imela vpliva na količino.

BladE_ ::

Sama sinhronizacija ne pobere veliko, cca 50Mb na mesec bi moralo zadostovati.
Akcija - Reakcija

Mare3 ::

Vse te nepotrebne stvari ki se samodejno sinhronizirajo (vreme, facebook, twitter itd.) izklopiš ali pa jih enostavno izbrišeš pa ti ne porablja nič interneta ga imaš več za kaj bolj pametnega za porabit.

bf4ed ::

Jaz imam sinhronizacijo za mail, koledar in imenik.
Podatkovno povezavo po potrebi vklopim. In mesečno ne porabim več kot 50-60MB.

Pri novi verziji 2.3.3 ne rabiš več dodatnega programa za izklop povezave kot so APN switch in drugi.
Ker pri stari verziji 2.2 in manj, če si izklopil v sistemu podatkovno povezavo nisi dobil MMS.
In zato si rabil te dodatne programe.

Zdaj pri novi verziji 2.3.3, lahko enostavno prekineš podatkovno povezavo. MMS dobiš prazen in opozorilo da je MMS prispel, vklopiš povezavo in v sporočilu MMS imaš gumbek download, pritisneš in dobiš MMS. Izklopiš podatkovno povezavo.
Ni bojazni da nebi MMS dobil. Novi 2.3.3 je super.

In to je to. Vklapljaš po potrebi in ne porabiš dosti MB, jaz če bi imel nonstop vklopljeno bi za sinhronizacijo porabil 180-200MB na mesec. Sem enkrat dokupil MB da sem izprobal. Zdaj pa raje po potrebi vklapljam in je super tak.

off topic
Zdaj naj samo še dnevnik klicev popravijo. Svadi me to da če me ena oseba večrat pokliče je vsak klic posebej, namesto da bi grupiral po imenu. In imel čase klica posebej ko bi na ime stisnil. Tako kot imajo navadni samsung telefoni, tisto mi je super. Pri androidu so pa to zajebali in me ful svadi.

borisk ::

bf4ed je izjavil:



off topic
Zdaj naj samo še dnevnik klicev popravijo. Svadi me to da če me ena oseba večrat pokliče je vsak klic posebej, namesto da bi grupiral po imenu. In imel čase klica posebej ko bi na ime stisnil. Tako kot imajo navadni samsung telefoni, tisto mi je super. Pri androidu so pa to zajebali in me ful svadi.


no, moj trenitni M600i to zmore, pravzarav lahko nastaviš ali en ali drug način :S

bf4ed ::

ah jebiga. moj samsung galaxy s nima tega.
Čeprav prejšnje samsunge ko sem imel so imeli ravno to in super je blo. Toliko bolj sem bil presenečen da pa na njihovem androidu tega ni :(

St235 ::

jaz za sinhronizacijo porabim okol 70 MB, skupna poraba pa tam okol 200-250 MB odvisno od meseca.

cukl ::

Okrog 20MB za sinhronizacijo 2h mailov, vreme, skype, občasno surfanje.... 600MB pa je šlo ta mesec prek wifija(doma in na faxu). Moje mnenje je da je 100MB/mesec vrh glave.

bf4ed ::

cuki sigurno si zaposlen pri mobitelu...100MB zadosti? ka si nor?

Najmanj 500MB bi bilo idealno. 100MB je premalo.

cukl ::

Za sinhronizacijo je 100MB vrh glave. Če pa še zraven uporabljaš youtube, torrent, market ipd pa se strinjam da je premalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325837 (72347) 21kiss
»

samsung galaxy ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
355626 (3469) free_k_shot
»

Android 4.0.3 na Nexus S

Oddelek: Mobilne tehnologije
385207 (3603) arjan_t
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148342 (7995) bajsibajsi

Več podobnih tem