» »

Naročilo

Naročilo

inbox ::

Na spletno stran moram dat pribl. 15 artiklov in me zanima kako bi za to najlažje naredil naročilnico. Imate kakšen predlog kako bi oblikoval naročnilnico, da bi lahko kupec izbral artikel, ter št. artiklov? To bi se potem poslalo in prodajalec bi dobil izpisane podatke o kupcu, artikle ter način plačila. Seveda bi bilo najlažje naredit za dodajanje posameznega artikla v košarico, ampak glede na to da PHPja ne obvladam mi ne pride v poštev, lahko pa tudi v tej smeri kaj napišete pa bom dal komu nardit.

Hvala.

keworkian ::

Kako naj bi to zgledalo sploh? Ti lahko pomagam če hočeš.

inbox ::

Bili bodo opisi izdelkov. Potem bi imel v meniju recimo naročilo, kjer bi bil obrazec kjer bi kupec izpolnil os. podatke, način plačila in pač artikle (koliko in katere). Na tak način sem si zamislil, glede na to da mi za dodajanje v košarico ne pride v poštev, razen če so že kakšni plugini ali pa če enmu kolegu rečem.

keworkian ::

Naredi XML fajl, bo najbolj preprosto, razen če se bojo artikli povečoval pa si kakšno bazo umisli. Dosti preprosta zadeva :)

inbox ::

Ne razumem najbolj. Mislim pa da se artikli ne bodo povečevali, bodo kar stalni.

keworkian ::

Aja nisem prebral, ne obvladaš PHPja. Bugger pol.

Anže Jarni ::

V HTMLju naredi formo, ki ima notri v tabeli izdelke in posebaj input polje za kvantiteto (tukaj določi default 0).
Torej za nakup izdelka/izdelkov mora kupec povečati njegovo kvantiteto vsaj za 1.

Če želiš formo prejeti preko emaila ji za določi action tvoj email.
<form enctype="text/plain" action="mailto:tvoj@email.si" method="post">
<table border="0">
   <tbody>
      <tr>
        <td>Zobna ščetka</td>
        <td>
          <input type="hidden" name="Izdelek" value="Zobna ščetka" />
          <input type="text" maxlength="2" size="30" value="0" name="Kvantiteta" />
          <input type="hidden" name="================" value="================" />
        </td>
       </tr>
</form>


Pogoj je seveda, da ima kupec email klient.

inbox ::

Hvala bom se probal malo poigrat. Morda kdo ve za kšne free obrazce, ki se jih lahko da predelat?

bluefish ::

Na hotscripts.com je tone tega.

inbox ::

bluefish je izjavil:

Na hotscripts.com je tone tega.

Hvala, uporabna stran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
6818 (738) roki6262
»

skripta za avtomatsko izdelavo fotogalerije?

Oddelek: Izdelava spletišč
111040 (853) dba
»

Coldfusion - anketa

Oddelek: Izdelava spletišč
10866 (658) gwertix
»

100 Web space baner & kako ustvariti temo za PhpBB

Oddelek: Izdelava spletišč
182655 (2484) overlord_tm
»

Nobena "kontaktna forma" ne dela.

Oddelek: Izdelava spletišč
9825 (724) pivmik

Več podobnih tem