» »

Nobena "kontaktna forma" ne dela.

Nobena "kontaktna forma" ne dela.

c0dehunter ::

Poskusil sem že z več kontaktnimi formami iz hotmail.com, jih priredil, tako kot je treba (da, sem zamenjal svoj e-mail z yor@email.com ;) ) ampak nobena mi ne pošle na mail, čeprav sem počaku tri dni... Kaj bi lahk blo narobe? A pozna kdo kako Contact formo, ki zagotovo dela?
  • spremenil: Tody ()

c0dehunter ::

Ups, čis sm zamešu. porabal sem že veliko kontaktnih form iz hotscripts.com

Tody ::

hum ? to v php ? al html ?
Html je pač easy in bi mogl delat...
Za php pa saj veš... server, konfiguracija....
Dej nalimi kodo z uporabo st.koda in /st.koda za zaključek... pa moreš tage dat v [oglate oklepaje]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Ales ::

Večina kontaktnih form tam dela čisto v redu. problem je pri tebi... :)

V glavnem - navadna html forma deluje na prav vsakem web strežniku in zanjo ne rabiš nobene dodatne programske opreme. Za večino skript na hotscripts pa moraš imeti možnost uporabe perl, php ali kaj podobnega.

Kaj več ti težko kdo pove, razen če ne napišeš, katero bi najraje spravil k delovanju in kaj imaš na serverju omogočeno (kateri OS, imaš php, asp, perl,... itd.).

c0dehunter ::

Evo, koda:

sm jo kr na strežnik v txt obliki dal, ker je nism in nism mogu tu not spravit. Tukaj!

Mam php podporo.

rokpok ::

Ojojoj koliko kode so uspeli napisat za mail(....):D

Drugače pa php.ini več pa ti bo povedal slo-tech iskalnik ;)
Rad bi bil pingvin.

c0dehunter ::

Js sm poisku z slo-tech iskalnikom, ampak se nič ven ne spoznam :D Verjetno bi najprej potreboval razlago, kaj to je php.ini, za kaj se uporablja?

rokpok ::

;( php.ini je konfiguracijska datoteka PHP-ja. V njej lahko spreminjaš razne opcije za delovanje in funkcioniranje PHP-ja. Tako se v php.ini tudi nahajajo podatki, ki jih ti moraš spremeniti, za pravilno delovanje tvoje "kontaktne forme".

Odpri php.ini (primer: c:\windows\php.ini) -> Išči besedo" mail" -> slo-tech iskalnik (100% da se je o tem že veliko pisalo)
Rad bi bil pingvin.

c0dehunter ::

Predvidevam, da je ta datoteka na serverju. Ampak to NI moj server, zato iz tega sklepam, da administrator men ne bi neki pustil šarit po taki datoteki.

pivmik ::

Najprej izvedi v php datoteki samo ukaz mail() z ustreznimi atributi(naslovnik, sprorocilo, subject....). Tako da stestiraš če pošiljanje mailov na strežniku deluje.

Za podrobnosti mail() si preberi v PHP Manualu - je zelo preprosto.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Funkcija mail() v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
173067 (2691) 4kik4
»

Kontakt php

Oddelek: Izdelava spletišč
6979 (840) gnomee
»

PHP5 ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
332205 (1720) fizikalac
»

Problem z formo in POST

Oddelek: Izdelava spletišč
91505 (853) Brilko
»

Nastavitve php.ini-ja!

Oddelek: Izdelava spletišč
61336 (1250) Jackass

Več podobnih tem