» »

Kateri Windows Phone 7 telefon

Kateri Windows Phone 7 telefon

Iluvatar ::

Pozdravljeni.
Odločil sem se preizkusiti Windows Phone 7.
Trenutno uporabljam Android 2.1 Moram reči, da sem še kar zadovoljen, vendar bi resnično rad sprobal kaj drugačnega.
Windows Phone 7 me trenutno najbolj privlači, odločam pa se med modeloma
Samsung Omnia 7 in HTC HD 7.
Omnia ima AMOLED display, kar štejem kot plus, drugače pa se mi po izgledu HTC HD 7 bolj dopade.
Izgled niti ni bistvenega pomena. Najbolj pomembna je odzivnost.
Zelo veliko uporabljam koledar v navezi z Outlookom, Gmail in dosti brskam po netu s telefonom. Zadnje čase sem kar precej uporabljal navigacijo, vendar z Wayfinder-jem na Androidu nikakor nisem bil zadovoljen.
Zanimajo me vaše izkušnje z Windows Phone 7, kaj svetujete?

jazbec ::

probal sem oba-res, da ne dosti ampak tako na hitro in me je omnia bolj prepričala

element ::

Še en glas za Omnio 7.

keitai ::

Omnia 7. (čeprav ima manjši ekran :/)

MareCar ::

Imam Omnia 7 približno 2 tedna in res me je preprićala....
Se bol splača ker ni sama plastika kakor HTC
Ekran je super, res vidi se kakovost. Odzivnost pa vec kot super, nikoli do sedaj nisem imel nobenega problema...

Tilen ::

Omnia 7 je super telefon, OS pa nasploh kul. Priporočam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Iluvatar ::

Kako pa je kaj z navigacijo, kateri program za navigacijo uporabljate?

JayKay ::

maš Outdoor navigation (plačljiva), drugače pa built-in v Bing maps

Gregor P ::

In pa kmalu bodo verjetno začeli uporabljati tudi Nokiino odlično brezplačno navigacijsko rešitev, glede na to, da je bil to del dogovora;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

823483 ::

Omnia 7 je awesome, edini problem je samo 8GB spomina -.-

Iluvatar ::

Hvala vsem za odgovore. Na Youtube sem pogledal nekaj review-ov za Omnio 7, mislim, da se bom kar za ta model odločil.
Kako pa je z nalaganjem aplikacij na telefon, to gre samo preko marketa, ali lahko tudi preko kabla kaj naložiš?

JayKay ::

namestiš bodisi preko marketa na tel ali pa preko maketa v zune aplikaciji s katero upravljaš telefon preko usb kabla

BladE_ ::

Tilen je izjavil:

Omnia 7 je super telefon, OS pa nasploh kul. Priporočam.


Mogoče super telefon po spocifikacijah, OS je izredno hiter ampak tako zelo dolgočasen, nezanimiv, na koncu ti bo žal, da se nisi odločil za kaj drugega(Android). NE priporočam!
Akcija - Reakcija

darkolord ::

ampak tako zelo dolgočasen, nezanimiv
Hm, v bistvu je to delno tudi namen. Ni namenjen da naključno štrcaš gor, ampak da opraviš tisto, kar imaš za opravit in nazaj v real-life. Tkole:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Iluvatar ::

Evo sem nabavil Omnio 7. Sem zelo prijetno presenečen nad odzivnostjo. Svoje kontakte iz outlooka sem preprosto uvozil v Windows Live račun, ki ga imam nastavljenega na telefonu zato so se hitro pojavili tudi tam. Ni bilo treba nič komplicirat s kabli, je vse "po luftu" priletelo v telefon. Dopade se mi ko lahko npr. linkam profile iz facebooka na kontakt iz Windows Live. Zaslon pa zelo lepo deluje. Ker sem .net programer bi tudi kako zadevco sprogramiral (malo za šalo) vendar se še nisem ubadal s tem kako spravit svojo aplikacijo mimo marketa gor.
Glede aparata nimam pripomb, tiste touch tipke (back, search) so malo nerodne edino, kar hitro se zgodi da jih pomotoma pritisneš. Razočaran sem edino, da ne moreš kupovat na marketu s kreditno viso iz Abanke. Nikak ne gre dodat kreditne, pa sem probal vse živo. Slišal sem, da je možno nabaviti mastercard iz Moneybrookers, tega naj bi šlo dodati... Imam kdo izkušnje oz workaround za kupovanje plačljivih aplikacij na merketu?
Kako pa spravim svoj programček (trenutno Hello World) na Omnio 7? Je potrebno telefon odkleniti? Če kako?

SuperKobeD ::

za kupovanje aplikacij pri nas si lahko pomagaš s tem http://portal.mstech.si/Forum/Pogovor.a... Osebno še nisem sprobal tega postopka, ampak naj bi deloval.
Za nalaganje aplikacij pa si moraš telefon odklenit. Podrobna navodila najdeš tukaj http://forum.xda-developers.com/showthr...
[With the lights out]

mk766321 ::

Že nekaj časa ni noben nič napisal...pa že tolko časa....kaj ste vsi na androidu?

Machete ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347271522 (176283) clix
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421428 (18783) Tilen
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213068 (11345) Juwe
»

Windows Phone 7 težki porabnik mobilne podatkovne povezave

Oddelek: Novice / Windows Mobile
147028 (5165) JaVonTech

Več podobnih tem