» »

Apple Macbook in AutoCAD-Se izplača?

Apple Macbook in AutoCAD-Se izplača?

Zalachenko ::

Pozdravljeni,

ukvarjam se z risanjem v AutoCAD in Solidworks okolju in trenutno imam ASUS K53SV ampak je postal popolnoma premalo za tisto kar potrebujem. Sedaj pa me zanima mnenje tistih, ki resno uporabljate predvsem AutoCAD in mi poveste, ali se splača investirat nekoliko več in kupit macbooka ali kupic navaden PC.

Lp

GTX970 ::

ukvarjam se z risanjem v AutoCAD in Solidworks okolju

Potem veš da je SW 3d modelirnik, Acad pa je krnekaj za današnje čase, je uporaben če rišeš 2d načrte, njegov 3d del ni nikoli prav zaživel.Namreč autodesk za take namene ponuja inventorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Zalachenko ::

ja vem ja...saj zato uporabljam oba

zanima me samo mnenje alis e izplača

DOOM_er ::

solidworks kot vem ne deluje na OS X, če pa misliš poganjati windows, potem običajen prenosnik višjega ranga.
Robots will steal your job. But that's OK

Zalachenko ::

to ni problem saj je možnost namestit tut windows kot sekundarni sistem na macbooka

Invictus ::

Windowsi baje najhitreje delujejo na Macbooku :). Je nekdo postal link.

Vse se splača če boš invesicijo obrnil v pol leta ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zalachenko ::

Gre se za to, da grem naslednje leto študirat strojništvo, ampak je pa res da že dve leti intenzivno rišem za podjetje in sem se tako že dodobra priučil. Ampak glede na to, da bom sedaj rabil na faksu tudi računalnik, bi rabil računalnik z dobro baterijo, kar macbook ima ampak je pa problem da bomo uporabljali program solidworks, ki pa ne podpira OS X sistema in bi moral namestiti zraven tudi windows in zato me tudi zanima kako bi se to obneslo. Do sedaj pa sem uporabljal večinoma AutoCAD.

AnotherMe ::

Če boš redno uporabljal windows potem se ti pomojem Mac ne izplača... Enako spodobno (ali boljšo) mašino boš dobil za polovico cene Maca... (recimo ASUS x550)
Je pa res, da potem nimaš OSX in nimaš takega wow efekta;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konstrukterski programi

Oddelek: Programska oprema
197006 (4592) Machete
»

Računalnik namenjen CAD programom

Oddelek: Pomoč in nasveti
222819 (2019) m0LN4r
»

racunalnik za autocad

Oddelek: Kaj kupiti
234878 (3749) dmk
»

Autocad ali Pro/Engineer, kaj izbrati za začetnika?

Oddelek: Programska oprema
164724 (4408) Loki
»

program za arhitekturno risanje na touch screenu, obstaja to ?

Oddelek: Programska oprema
83771 (3659) ovdje kokoš

Več podobnih tem