» »

CD-RW Mediji

CD-RW Mediji

TiMe25 ::

Sem uporabnik pogosti CD-RW medijev, vendar zadnje čase opažam težave.CD posnamem brez problemov vendar so potem pri branju ..... Res je da obicajno uporabim za brisanje quick mode, me pa zanima ali kdo ve kaj več o življenski dobi teh medijev .... namreč nekateri moji mediji so stari že več kot 3 leta.

Bom videl kaj se bo zgodilo sedaj - uporabljam full mode za brisanje ...

TiMe it's always on my side !
  • spremenil: TiMe25 ()

Lith ::

Ma so te CD-RW prefukani do kraja tut pr men, pa so komaj tam 6 mesecev al pa 1 let. Pol pa se kdaj naredim FULL erase, pa nič velike razlike ---> trash bin. Drugač pa majo neke 1000x zajamčeno prepisovanje brez izgube itd... 50x pr men. J..i ga če pa nimaš pri nas u kokoški enga orenk medija (razen Mitsui CD.R)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Tzar ::

TRAXDATA --> nateg ;((
Gor piše da jih lahko snemaš še na 6x hitrost, jih kupm 4 (v AVT) pridem in ugotovim,da jih največ na 2x snemam.
Od tega sta se mi po letu dni na dveh, skoraj na identičnem mestu naredili praski (amapk samo na dveh od 10-ih ostalih RW).
Tko da moraš met zegn, če kupuješ cenejše medije.8-)
Življenje je lepo!

OrlyTM ::

Jest mam ricohe in rulajo ... kolk časa pa zdržijo pa ne vem, ker ne snemam tolk zlo velik

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

matevzm ::

Tudi meni malce random umirajo. Pravzaprav mi jih je vecina iz istega batcha umrla v poodbnih casovnih obdobjih, neglede na stevilo zapisovanj.
Pa zdi se mi, da jih moj DVD 115, ki se kar greje inje hiter, unicuje. Ne vem zakaj. Od kolega, ki je imel Yamaho 6416, ki je bila na tem, da umre, sem prebral precej RWjev. Ene 4 so umrli v DVDju - zacelo je lepo brati, potem pa napake in potem se RWja ni dalo vec resiti. V moji Yamahi pa se niti en ni umrl na ta nacin. Tako da jih je ocitno potrebno paziti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodan Disk - kako unicit podatke da ne bodo vidni

Oddelek: Pomoč in nasveti
363849 (2667) poweroff
»

Disketni pogon-ga še sploh kdo uporablja??

Oddelek: Strojna oprema
412289 (1829) vladika
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220970 (12486) svejk
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379921 (6245) jastreb
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605797 (4790) ender

Več podobnih tem