» »

Izšel Ubuntu 11.04

1
...
3 4
5
»

Icematxyz ::

To je potem to in veselo uporabo Ubuntu ti želim. ;)

btree ::

Hvala za pomoč.

Icematxyz ::

Sims je izjavil:

Aha, hvala za odgovor. Se tak ne mudi, gre se za prenosnika, ki pač ni najbolj zmogljiv ... Compiz sem milil odstraniti pač zato, ker ga nebi pri 2D potreboval. V kolikor bo bodoče to tako poštimano kot si napisal, je to super.

Lp.

Sims


Koraki v to smer:

Better navigation on the dash and full a11y support. dconf support for settings (and shared settings for launchers between unity 3D and 2D), enabling gnome3 integration.


Unity Progress Report - Alt-Tab style

gtu ::

z novim linuxom imam precejšnje težave. prejšnja verzija 10.04 mi je delala super, sedaj na novem pa mi ne uspe nastavit wireless mrežne. piše da gonilniki so, ne morem je pa na noben način vklopiti. kaj bi lahko bilo narobe?

Icematxyz ::

Boš moral povedati za katero brezžično kartico gre (ukaz lspci ali lsusb). Če se pod dodatni gonilnik nahaja kakšen gonilnik za brezžično kartico, boš najverjetneje moral preko drugega omrežnega vmesnika omogočiti Ubuntu dostop do interneta, da bo gonilnik namestil!

gtu ::

Icematxyz je izjavil:

Boš moral povedati za katero brezžično kartico gre (ukaz lspci ali lsusb). Če se pod dodatni gonilnik nahaja kakšen gonilnik za brezžično kartico, boš najverjetneje moral preko drugega omrežnega vmesnika omogočiti Ubuntu dostop do interneta, da bo gonilnik namestil!

sej lih to me heca. imam bcm 4311 kartico. na internet sm prkluču prek kabla, potegnu dol vse posodobitve, ki so se inštalirale, resetiral sm komp, kot tam zahteva. čeprav pod dodatni gonilnik za mrežno kaže da je, in da je aktiven (zelena kuglca), pa vendar nič, gumb za vklop je neodziven, nevem kaj bi blo. kot rečeno, pri 10.04 mi je wireless delal tut ko sem sistem poganjal še z usbja.

Icematxyz ::

Dve možnosti imaš s to brezžično kartico, ampak ker ti ne deluje v Natty Narwhal "out-of-the-box" poskusi sledeče:

sudo apt-get remove bcmwl-kernel-source
sudo apt-get install b43-fwcutter firmware-b43-installer


Preden vpišeš ta dva ukaza v terminal imej omogočen dostop do interneta preko drugega omrežnega vmesnika.

Po obeh vpisanih ukazih v terminal še pod Dodatni gonilnik omogoči b43 gonilnik in znova zaženi računalnik!
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux in FlashPlayer

Oddelek: Operacijski sistemi
101006 (782) Icematxyz
»

Ubuntu 10.10 - 10 Out Of 10 (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1093159037 (116630) Icematxyz
»

Izšel Ubuntu 10.10 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
22164914 (54998) Icematxyz
»

Prvi predogled Ubuntu 11.10 na voljo

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
175189 (3781) MrStein
»

Ubuntu opušča GNOME Shell zavoljo Unityja

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
278211 (7028) Icematxyz

Več podobnih tem