» »

Poceni tišlar?

Poceni tišlar?

mirch ::

Ve kdo za kakšnega poceni mizarja. Namreč potrebujem novo mizo, ampak je malo čudne oblike in ker je takšne oblike tudi tisti del prostora, bi bil prostor tako tudi najbolje izkoriščen :)

Povpraševal sem že v Slovenija Les-u v Hočah pri Mariboru, cena bi bila cca. 250-300€ - to imam v mislih samo delovno ploskev (brez nog). Debelina lesa so mi predlagali 19 mm :) Gre za kar veliko ali srednje-veliko mizo.

Nasveti glede mizarja, kdo je cenejši? :)

black ice ::

mirch je izjavil:

Povpraševal sem že v Slovenija Les-u v Hočah pri Mariboru, cena bi bila cca. 250-300€ - to imam v mislih samo delovno ploskev (brez nog).

Offtopic: Woot? Za ta denar raje naredi(m) sam, magari je delovna ploskev 12-kotnik.
Drugače sem iz Prekmurja in ti mizarjev v Mariboru ne morem priporočati. Vsekakor ti pa svetujem, da se izogibaš podjetij kot si omenil Slovenija Les zgoraj, ti te nategnejo na suho. Poišči lokalnega fušarja in ni vrag, da ne naredi isto, če ne bolj kvalitetno in za manj denarja.

jazbec ::

black ice je izjavil:

Poišči lokalnega fušarja in ni vrag, da ne naredi isto, če ne bolj kvalitetno in za manj denarja.


se strinjam
js sm od mizarja v okolišu (js sm sz kopra-on sz izole) dobu mizo za 100 evrov manj kot bi nardila kak trgovina
pa narejena za prav in opazno kvalitetnejša

Fizikalko ::

Zelo ok in ugoden mizar v LJ (mi je naredil že par stvari, tudi zahtevnejših in to zelo zelo dobro - če kdo rabi, mu lahko pošljem fotke):

gregor_bizjak@hotmail.com

Še telefon: 040 530723

http://www.bizi.si/GREGOR-BIZJAK-S-P_LJ...

Edina jeba bi lahko bila čakalna vrsta....

mirch ::

Hvala za pomoč! :)

IgorGrozni ::

Tudi jaz priporočam Gregorja !
Predvidevam, da bodo njegovi izdelki čez nekaj let zelo cenjeni in ustrezno vredni.
Bil bi pa pazljiv z ˝tišlerjem˝.;) Tišler, uni.dipl., mislim, da bi bilo ustrezno.

Lp. Igor

Fizikalko ::

Evo, tip je tako noro dober za svojo ceno, da sem se odločil kar celo bajto opremit po meri (gradim montažno hišo).

Spodaj v dnevni vse v masivnem orehu, kuhinja bo v slogu brestovega pulta in matiranih svetlo sivih front, postelja masivni brest, pisarna češnjev Eggerjev iveral, ostalo pa še kombiniramo...

Tip dobi že material nenormalno ugodno (sploh masivo - sem se precej pozanimal in je dejansko daleč najugodneje, kolikor vem, je v navezi z enim gozadrjem), hkrati pa je pravi umetnik, nama z ženo je tričetrt stvari sam predlagal glede na razporeditev v prostorih in je zadel res v nulo. Pa sem kar zahtevna stranka ponavadi.

Skratka, toplo priporočam... še so pošteni in nenategantski ljudje v tem fohu, očitno.

IgorGrozni je izjavil:

Tudi jaz priporočam Gregorja !
Predvidevam, da bodo njegovi izdelki čez nekaj let zelo cenjeni in ustrezno vredni.
Bil bi pa pazljiv z ˝tišlerjem˝.;) Tišler, uni.dipl., mislim, da bi bilo ustrezno.

Lp. Igor


Kolikor vem, je on diplomiran filozof, pa mu je pri doktoratu vse "dokurčilo" in se je posvetil zgolj svojemu fetišu na les :)

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Pri lesu šola šteje skoraj nič...
Treba je imeti občutek,smisel ter izkušnje ko imaš vse troje z ustreznim orodjem ni omejitve(do sem se nagaraš)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Les po meri- kje?

Oddelek: Loža
217692 (1011) TheBlueOne
»

Mizar, rabim zidno omaro (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512024 (3416) Rok Woot
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227220 (24709) root987
»

štajerska podjetja, ki se ukvarjajo z mehatroniko

Oddelek: Loža
51002 (648) s1m0n

Več podobnih tem