» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
4 / 213
»»

Berserker ::

Bajsi bo imel vlogo, seveda kasneje kot nekateri drugi liki. Nekateri očitno ne razumejo da je serija posneta po knjigah. Scenarij je tako že narejen in si bednih fint nikakor nemorejo privoščit.

Keyser Soze ::

Vanich je izjavil:

Mislem; skoz nekej trapajo o zmajih, pa tista luskinasta jajca okol vlačijo - predvidevam da bo zej-zej kšn zmaj not uletu? A je še prezgodej? Bolj na koncu?

Jest sem si to razlagal preko dinozavrov al pa kakšnih večjih kuščarjev, ala varanov. Pač, bolj ali manj fosilizirani ostanki, katere je folk zbiral in razstavljal kot zmaje. :D
Ker pač ne vem kako globoko mislijo zapast v fantazijo. Pustimo se presenetit.

P.S.: Zmaji so zajebana sorta za SFX. Vsaj sam ne pomnim enga filma, kjer bi me prikaz njih baš nekaj fasciniral.

Berserker je izjavil:

Nekateri očitno ne razumejo da je serija posneta po knjigah.

Nekateri knjig niso brali, tako da je serija malo bolj zanimiva in nepredvidljiva. Eni pa pač prej preberejo "priročnik".:P
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Tudi meni se je takoj, ko sem na poroki videl tista 3 zmajeva jajca, ki so sicer zaradi starosti okamenela, pojavilo vprašanje ali bomo v seriji videli Zmaje. Pri Zmajih se namreč nikoli ne ve, tudi okamenelost jajc ni ovira za bitja kakršni so Zmaji.
Ko sem hotel samo malo pokukati v Wikipedijo, glede teh jajc, se je to vprašanje izkazalo za precej zanimivo in me je kar malo zaneslo pri prebiranju. Seveda odgovora tukaj ne smem zapisati, ampak kdor zna brati med vrsticami lahko ugotovi kakšen je odgovor :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

]Fusion[ ::

Jaz tudi upam, da bomo kmalu vidli malo zmajev :) Tote politične igrice že predolgo trajajo, treba jim malo podkurit :>

WE WANT DRAGONS!!

"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

St235 ::

Tele politične igirce trajajo, ker so bistvo celotne zgodbe in nadaljevanke. Kot že 100x napisano to ne bo hack and slash brezmožganska zabava z super efekti zmaji, čarovniki in ne vem še čem.

globoko grlo ::

sam S01e01 se je začel zelo akcijsko in me je s tem tudi pritegnil
če bi že na začetku gledal politične spletke, bi verjeno ne zdržal do e04

Sicer pa upam, da ne bo preveč spletkarjenja in podobnih igric.

za1x me like

Lion29 ::

jaz pa upam, da bo cimbolj komplicirano in cimvec za mislit in spletkarjenja (ne unega limonadnega/ocitnega)....ampak takega..tpi pr House-u...

ker mi grejo na jetra neke plehke serije... oz. jih imam dovolj, potrebujem malo bolj tezavne ;).... ce ne grem lahko gledat smallville, supernatural, etc
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lonsarg ::

Game je definitivno dobra serija/knjiga. Je pa ena najbolj široko usmerjenih kjig in če si iskal samo dramo, samo fantazijo, samo akcijo, boš razočaran. Je skupek in mene to fascinira, drama v fantazijskem okolju, al pa recimo v SCI-Fi okolju BattleStar galactica, meni najljubša serija vseh časov.

Tr0n ::

PARTyZAN ::

Zakon cover :)

Tr0n ::



Berserker ::

SPOILER

Zmaji so ampak kot mladiči. Martin predstavi zmaje kot navadno bitje, tudi obnašanje je primenro mladičem. Sicer pa v letu 2011 takšne animacije nebi smele predstavljat težav.

djordjevic ::

Tron: And they say metal isn't the greatest ... >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

jrtjtejtt ::

za intro bi lahko dal tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

bluefish ::

Sorodstvene vezi med karakterji:

...



Trenutni zemljevid dežele:

...



http://hauteslides.com/2011/05/game-of-...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

]Fusion[ ::

@bluefish
Najlepša hvala :) Točno to sem iskal.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

SuperKobeD ::

Odlična epizoda. Zadeve so se začele konkretno zapletat. The game in on! >:D
[With the lights out]

globoko grlo ::

jp, komej čakam naslednji teden :)

Keyser Soze ::

Jaz pa danes zvečer, ko me čaka nekaj novega. Vi morate pa še cel teden počakat. >:D
OM, F, G!

jrtjtejtt ::

SuperKobeD je izjavil:

Odlična epizoda. Zadeve so se začele konkretno zapletat. The game in on! >:D


jp, kolesje se je zavrtelo in nč ne ustavi momenta, sam še hitrej bo šlo :)

pa ta Jaime mi je vedno bolj antipatičen, komaj čakam na njegovo "preobrazbo" >:D

Berserker ::

jrtjtejtt je izjavil:

SuperKobeD je izjavil:

Odlična epizoda. Zadeve so se začele konkretno zapletat. The game in on! >:D


jp, kolesje se je zavrtelo in nč ne ustavi momenta, sam še hitrej bo šlo :)

pa ta Jaime mi je vedno bolj antipatičen, komaj čakam na njegovo "preobrazbo" >:D



Še šališ Jamie je pravi car.

Keyser Soze ::

Like... WTF?

En teden bom moral čakat na nov del?!

P.S.: Jaime bi bil car edino s črevami na plotu. Dude is fukcd. Svojo lastno sestro? >:D
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

najprej se enkrat WOW... ta serija je moja naljubsa ever. Ima vse kar dobra serija potrebuje! Dobro zgodbo, dobro igro, dobre efekte, kostumografijo, glasbo, spletke, sex, prijateljstvo, zvestobo, odlicne dialoge, dramo, akcijo, suspenz, nepredvidljivost, razvoj likov z bogato zgodovino, misterioznost, ne crno/bele like...sokantne in kontroverzne vsebine in se in se.... skratka zelo blizu popolnosti...

me zanima koliko bi nikec ocenil to serijo, ce ocenjuje sgu z 9/10 :D

komaj cakam naslednjo epizodo


jrtjtejtt je izjavil:

pa ta Jaime mi je vedno bolj antipatičen, komaj čakam na njegovo "preobrazbo" >:D



FU s takimi spoilerji...a se je tkao tezko vzdrzat ali pa primerno oznacit vsebino? MRŠ
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jrtjtejtt ::

Lion29 je izjavil:

FU s takimi spoilerji...a se je tkao tezko vzdrzat ali pa primerno oznacit vsebino? MRŠ


in kva zdej iz tega veš??? bi mi obrazložil, kaj si potegnil iz tega???

Berserker je izjavil:

jrtjtejtt je izjavil:

SuperKobeD je izjavil:

Odlična epizoda. Zadeve so se začele konkretno zapletat. The game in on! >:D


jp, kolesje se je zavrtelo in nč ne ustavi momenta, sam še hitrej bo šlo :)

pa ta Jaime mi je vedno bolj antipatičen, komaj čakam na njegovo "preobrazbo" >:D



Še šališ Jamie je pravi car.


mogoče mi je bil k sm knjigo bral, zdej pa ne več...nasprotno mi je pa takrat bil robert največji konj, ampak na ekranu pa mi ratuje vedno bolj všeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jrtjtejtt ()

Lion29 ::

jrtjtejtt je izjavil:

Lion29 je izjavil:

FU s takimi spoilerji...a se je tkao tezko vzdrzat ali pa primerno oznacit vsebino? MRŠ


in kva zdej iz tega veš??? bi mi obrazložil, kaj si potegnil iz tega???


iz tega sem potegnil, da se bo v bodoce nekaj drasticno spremenilo pr njemu in bo pokazal drugacen obraz... zadosti, da mi je pokvarilo gust...

sej ni tezko primerno oznacit taksne zadeve, ne? pokazi malo kulture, pls
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Serija sama po sebi je glede na knjižno predlogo taka, da bodo spremembe nenehno prisotne.

Mavrik ::

bluefish je izjavil:

Serija sama po sebi je glede na knjižno predlogo taka, da bodo spremembe nenehno prisotne.


Katere spremembe pa? Ker trenutno nisem opazil nobene hude, nekaj malenkosti so spremenili, to pa je to.
The truth is rarely pure and never simple.

jest10 ::

Lion29 je izjavil:

jrtjtejtt je izjavil:

Lion29 je izjavil:

FU s takimi spoilerji...a se je tkao tezko vzdrzat ali pa primerno oznacit vsebino? MRŠ


in kva zdej iz tega veš??? bi mi obrazložil, kaj si potegnil iz tega???


iz tega sem potegnil, da se bo v bodoce nekaj drasticno spremenilo pr njemu in bo pokazal drugacen obraz... zadosti, da mi je pokvarilo gust...

sej ni tezko primerno oznacit taksne zadeve, ne? pokazi malo kulture, pls


To, da ga bo najverjetnjeje kdo temeljito obdelal/zajebal, je zelo jasno tudi brez spoilerjev.

jrtjtejtt ::

Lion29 je izjavil:

jrtjtejtt je izjavil:

Lion29 je izjavil:

FU s takimi spoilerji...a se je tkao tezko vzdrzat ali pa primerno oznacit vsebino? MRŠ


in kva zdej iz tega veš??? bi mi obrazložil, kaj si potegnil iz tega???


iz tega sem potegnil, da se bo v bodoce nekaj drasticno spremenilo pr njemu in bo pokazal drugacen obraz... zadosti, da mi je pokvarilo gust...

sej ni tezko primerno oznacit taksne zadeve, ne? pokazi malo kulture, pls


OMG, lik v Martinovi knjigi se bo razvijal in spremenil...kaj takega?!?

in ne ti meni o kulturi, svoj prvi post poglej :|

Mavrik ::

Zakaj točno vas je treba vedno znova opozarjati da dvignite raven debate in da nalepite napis preden razkrivate stvari s knjig?
The truth is rarely pure and never simple.

bluefish ::

Mavrik je izjavil:

bluefish je izjavil:

Serija sama po sebi je glede na knjižno predlogo taka, da bodo spremembe nenehno prisotne.


Katere spremembe pa? Ker trenutno nisem opazil nobene hude, nekaj malenkosti so spremenili, to pa je to.
Spremembe v smislu razvoja likov. Seveda po knjižni predlogi.

Berserker ::

Keyser Soze je izjavil:

Like... WTF?

En teden bom moral čakat na nov del?!

P.S.: Jaime bi bil car edino s črevami na plotu. Dude is fukcd. Svojo lastno sestro? >:D


Zgodovinsko gledano so se že egipčanski faraoni poročali z lastnimi sestrami in sorodniki, čez srednji vek ni bilo nič drugače, tako so pač ohranjali čisto kri. Za tisti čas je to bilo nekaj normalnega.

Lion29 ::

aja...hotel sem samo se omeniti prej, sem cist pozabu... da tisti imp lannister (Peter Dinklage) res fantasticen.... full dober sarkasticno - odrezav karakter..nenormalno iskren in prodoren.. inteligenten..in Dinklage ga res fantasticno intepretira!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Keyser Soze ::

Berserker je izjavil:

Zgodovinsko gledano so se že egipčanski faraoni poročali z lastnimi sestrami in sorodniki, čez srednji vek ni bilo nič drugače, tako so pač ohranjali čisto kri. Za tisti čas je to bilo nekaj normalnega.

Ja, vem. In vedel sem tudi da mi bo to kdo vrgel pod nos. Še vedno pa to ne spremeni dejstva, da je tip "obična pederčina". Po karakterju in pojavi. Viserys pa on sta glih za vkup.

P.S.: Tyrion pa itak ni Lannister po duši. Edini normalen IMO.
OM, F, G!

Nikec3 ::

GOT pospešuje kar se gledanosti tiče:

List of Game of Thrones episodes @ Wikipedia

Zasledil pa sem tudi, da je osma epizoda napisana od samega GRRM

Berserker ::

Lep zaključek 6. epizode, ena tečnoba manj.

Lion29 ::

ej....a lahko se 1x povem, da sem cist navdusen? zaljubljen ssem v to serijo!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mr_Globus ::

Eh ne morem uživat v seriji, ker me moti vsaka spremeba ;(( uno definitivno ni bill moon door, vrata so pokonci :P Robert ocitno ni vec kral Dorna, ker je kralj samo prvih ljudi in andalov, pa nalov grejo kar v polnem oklepu in brez konjev :|

enTuzjast ::

Ahhh, at last... 8-) Skoraj 10/10

bluefish ::

No, je bil moj neoznačen spoiler o "kronanju" res deal-breaker?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Keyser Soze ::

Čist. Totaln zajeb. :P

Se mi je kar mal zasmilil revež. Na tak način zapustit ta svet. Vsaj na meč bi se fliknil.
OM, F, G!

globoko grlo ::

gremo hit 7 del gledat :)

čeprav me ima, da bi počakal na konc sezone in potem vse na hnmal gledal, ampak zdej sem že pečen in ne morem več čakat

Lion29 ::

globoko grlo je izjavil:

čeprav me ima, da bi počakal na konc sezone in potem vse na hnmal gledal, ampak zdej sem že pečen in ne morem več čakat


yep... me2 :(...rostiljada
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

globoko grlo ::

pa to ne morš verjet, sem še bl na živcih kot pa po 6tki :)

djordjevic ::

In kje ti dobiš sedmi del, če smem pobarat?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Keyser Soze ::

Si ga zinterpetira iz knjige?
OM, F, G!

bluefish ::

Preko virov, ki se jih v debatah na ST izogibamo.

zee ::

čeprav me ima, da bi počakal na konc sezone in potem vse na hnmal gledal, ampak zdej sem že pečen in ne morem več čakat


Jaz bom naredil natanko to. Tako ali tako imam zdaj prevec dela z branjem tretje knjige A storm of Swords. >:D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

djordjevic ::

bluefish je izjavil:

Preko virov, ki se jih v debatah na ST izogibamo.

Že že, to mi je jasno, ampak tudi tam je večinoma za dobit zgolj 6. del. Je pa res, da se najde webrip. Ah, klinc, bomo že počakali en teden. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.
««
4 / 213
»»