» »

Prodaja Windows 7 ne jenja

Prodaja Windows 7 ne jenja

Microsoft sicer ni podrobneje razčlenil statistike, koliko odstotkov licenc odpade na prednaložene verzije in koliko na škatlaste verzije iz trgovine.

vir: Ars Technica
Ars Technica - Odlična prodaja Windows 7 se nadaljuje, so povedali v Redmondu. V 18 mesecih, kolikor je nov operacijski sistem naprodaj, so prodali že 350 milijonov kopij. Preračunano to pomeni, da v povprečju prodajo kopijo vsakih 7,4 sekunde, pri čemer tempo v zadnjih mesecih sploh ne upada.

Spomnimo, da je bil sprejem Viste pravo nasprotje evforije ob Sedmici. Čeprav so v prvih dveh letih sicer uspeli prodati 330 milijonov kopij, so jo uporabniki često grajali, medtem ko je podjetja sploh niso vzela za svojo. To se je poznalo tudi na tržnem deležu, saj se Vista nikoli ni niti približala Windows XP.

Sedmica po drugi strani uspešno pridobiva nove uporabnike in v ZDA je že prehitela Windows XP. Drugod po svetu je sicer še vedno precej zadaj, a se zaostanek zmanjšuje in Windows 7 bo verjetno prvi operacijski sistem, ki bo odvzel primat Windows XP. Trenutne projekcije kažejo, da se ima to zgoditi prihodnje leto poleti - torej ravno okrog napovedanega izida Windows 8. Za zdaj pa stvari ostajajo po starem: vodi Windows XP s 40-57 odstotki (odvisno od vira podatkov), sledita pa Windows 7 (24-34 odstotkov) in Vista (8-17 odstotkov).

106 komentarjev

«
1
2 3

Mitch ::

Sej Windows 7 JE Vista! :D

Zmajc ::

Microsoft sicer ni podrobneje razčlenil statistike, koliko odstotkov licenc odpade na prednaložene verzije in koliko na škatlaste verzije iz trgovine.

In koliko na piratske verzije. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

klinker ::

Mitch, pa si kdaj uporabljal Visto...vsaj pol leta, leto? Nema veze z sedmico, saj slednja dela neprimerno bolse od Viste.

BALAST ::

Samo oglašujejo da je to nekaj drugega, v resnici pa je Win7 = Vista s ServicePack8 (Win7 sp1).
Imam Visto na prenosniku pa dela brez problema, razen za igre je malenkost počasnejša (merjen 3D mark 06).

SasoS ::

Jasno da se prodaja...kaj pa se bo? Mašine prodane z XPji so večinoma zastarele. Kupi se novo kišto, Win7 DSP Professional toliko da je OS licenčen, gor se pa naloži XP. Razen če bi kupoval box verzije, potem ni druge variante kot da z vsako kišto kupiš tudi novo kopijo OSa...in ker XP ne prodajajo več, 7Pro pa omogoča downgrade, pol ni druge izbire...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SasoS ()

bluefish ::

Oprosti, vendar moraš biti čuden, če na novo mašino namestiš XP.

Matev ::

Kupi se novo kišto, Win7 DSP Professional toliko da je OS licenčen, gor se pa naloži XP.


in zakaj naj bi bil xp boljši od sedmice?

axee ::

SasoS je izjavil:

Jasno da se prodaja...kaj pa se bo? Mašine prodane z XPji so večinoma zastarele. Kupi se novo kišto, Win7 DSP Professional toliko da je OS licenčen, gor se pa naloži XP. Razen če bi kupoval box verzije, potem ni druge variante kot da z vsako kišto kupiš tudi novo kopijo OSa...in ker XP ne prodajajo več, 7Pro pa omogoča downgrade, pol ni druge izbire...


Ja, ker imamo res vsi željo imeti XP-je :D Če se ti zdi, da je v svetu tehnologije tako, da ko se nečesa navadiš boš uporabljal 10 let: pozabi! Pač GUI se razvije, funkcije tudi, in ni je stvari, ki se nebi dalo v sedmici narediti enostavneje in hitreje kot v XP, da o evoluciji taskbara ne govorimo.

SasoS ::

Oglasi se ko boš imel čas 10 tajnic v vsaki firmi, ki ne najdejo niti Worda če ta ni na namizju, učiti o prednostih novega taskbara. Svoj čas jim lepo zaračunaj in ko te bo direktor klical na zagovor računa mu razloži koliko bo njegova firma odslej delala bolj učinkovito, hitreje in enostavneje kot prej na XPjih ni šlo.

I'm sorry ampak v sedmici ni ama popolnoma nič, kar bi v nekem office okolju izboljšalo karkoli, še najmanj produktivnost. Kvečjemu deluje 3x počasneje kot XP na poljubni konfiguraciji.

Spalatum ::

klinker je izjavil:

Mitch, pa si kdaj uporabljal Visto...vsaj pol leta, leto? Nema veze z sedmico, saj slednja dela neprimerno bolse od Viste.




Sam sem uporabljal Visto več kot eno leto. 7ca temelji na Vista buildu in če imaš Visto z najnovejšimi popravki, bi moral imeti podobno uporabniško izkušnjo.

Matev ::

Oglasi se ko boš imel čas 10 tajnic v vsaki firmi, ki ne najdejo niti Worda če ta ni na namizju


jaz ima win7 in tudi ikono worda na namizju

mtosev ::

klinker je izjavil:

Mitch, pa si kdaj uporabljal Visto...vsaj pol leta, leto? Nema veze z sedmico, saj slednja dela neprimerno bolse od Viste.

Čudno da je Ballmer reko da je 7ka minor upgrade viste.In da je jedro 7ke in viste enako
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Matev ::

Kvečjemu deluje 3x počasneje kot XP na poljubni konfiguraciji.


meni deluje v win7 vse normalno hitro

prej na xp-jih je pa štekalo

je pa res tudi da imam sedaj vsaj nekajkrat hitrejši računalnik kot sem ga imel prej na xp-jih

matejdro ::

klinker je izjavil:

Mitch, pa si kdaj uporabljal Visto...vsaj pol leta, leto? Nema veze z sedmico, saj slednja dela neprimerno bolse od Viste.


Vista je na začetku bila res za en drek, ampak so jo potem pokrpali. Vista SP2 teče že skoraj tako hitro kot sedmica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

jype ::

Mene pa skrbi - večina večjih proizvajalcev osebnih računalnikov mora bodisi priložiti Windows 7 vsem računalnikom, ali pa morajo plačati polno ceno licenc in Windows 7 torej ne morejo priložiti nobenemu računalniku.

Zdi se mi, da to po nepotrebnem močno zmanjša izbiro na trgu.

techfreak :) ::

Glede na to, da Mac OS ne smeš namestiti na PCje, OEMi tako nimajo izbire.

jype ::

techfreak :)> Glede na to, da Mac OS ne smeš namestiti na PCje, OEMi tako nimajo izbire.

Če ga kupiš, ga smeš. Vsaj znotraj EU licenca, ki ti prepoveduje namestitev na poljuben računalnik, ne velja.

McClane ::

Oh, te večne opazke z ubogimi tajnicami, ki ne najdejo nič, če se zamenja verzija programa so pa res počasi že prežvečene do amena. Ali bi vi imeli tako tajnico, ki ne ZNA delati z računalnikom?? Ja, če ji že to predstavlja problem, kako pa dela kaj drugega? Le kako si Microsoft ali pa kdorkoli drug drzne kaj spremeniti, brez da bi pomislil na hordo ubogih tajnic, ki bodo popolnoma zgubljene.. Očitno je tak problem samo pri nas.

In sedmica je čisto spodoben OS, daleč pred XPji.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

techfreak :) ::

@jype: Vendar se še vseeno nobeden OEM ne bo spravil tega delati ... jih je preveč strah tožb s strani Appla. Torej se lahko odločijo za namestitev Windowsa ali pa za prodajo računalnika brez OSa.

CallMeAl ::

Zame je največja pridobitev sedmice Superfetch. To je imela sicer že Vista, ampak je v sedmici še izboljšan. Za nekoga, ki večino časa uporablja par relativno nezahtevnih programov (internet browser, file browser, Office) je zato sedmica bolj udobna od XPjev - tudi, če gre za malo starejši računalnik z 1GB RAMa (uradni minimalni pogoj za sedmico).

opeter ::

Niso prežvečene. Žal.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Matev ::

je pa res da v novem wordu jaz sam ne znam nič
je tisti ribbon in je zakomplicirano do amena

ko moram naresti kaj zahtevnejšega v wordu se kar bojim

klinker ::

Spalatum je izjavil:

klinker je izjavil:

Mitch, pa si kdaj uporabljal Visto...vsaj pol leta, leto? Nema veze z sedmico, saj slednja dela neprimerno bolse od Viste.




Sam sem uporabljal Visto več kot eno leto. 7ca temelji na Vista buildu in če imaš Visto z najnovejšimi popravki, bi moral imeti podobno uporabniško izkušnjo.


Jst vem da sta sedmica in vista v jedru prakticno enaka, ampak zal vsaj na mojem prenosniku dela 7ka 64bit Pro precej bolse od Viste Business 64bit SP2, katero sem dobil ob nakupu laptopa. Tudi vse je precej lazje za nastavit itd, problema res imel se prav nobenega, celo kake bolj eksoticne pro zvocne delajo z vsemi funkcijami, kar je pri Visti katastrofa...pa se vizuelno je 7ka vsaj meni eden najlepsih sistemov. Kar se mene tice je Microsoft z 7ko zadel v polno in naredil prav super sistem. Kar ga tepe je pa pac samo to da je vecina smetisca po spletu spisana prav za windows, ampak z instaliranim Chrome-om, MSE in malo zdrave pameti med browsanjem lahko recem da je prvi sistem kateri mi ze od prve uradne verzije dela brez potrebe po formatu, pred tem sem pa se RC imel, s katerim tudi ni blo enega problema.

jype je izjavil:

techfreak :)> Glede na to, da Mac OS ne smeš namestiti na PCje, OEMi tako nimajo izbire.

Če ga kupiš, ga smeš. Vsaj znotraj EU licenca, ki ti prepoveduje namestitev na poljuben računalnik, ne velja.


To resno?! :D Sem vedno mislu da se to smatra kot neka vrsta piratstva :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Rotty ::

bluefish je izjavil:

Oprosti, vendar moraš biti čuden, če na novo mašino namestiš XP.


Za doma ja, v službi imamo pa v vseh razpisih downgrade obvezen...pač določene aplikacije ne laufajo na Visti ali 7...šele drugo leto računamo na prehod na 7. Pred tem je potrebno še pa še stvari poštimat.

s1m0n ::

Jaz še osebno nisem naletel na program, ki ne bi deloval na Win7. Le na HW, ki ni deloval!

Spc ::

s1m0n je izjavil:

Jaz še osebno nisem naletel na program, ki ne bi deloval na Win7. Le na HW, ki ni deloval!

Ponavadi 16bitni progyji ne delajo.
Recimo PhotoFinish 3.0 :)
 

mtosev ::

Kdo pa rabi 16bitne programe????
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::

axee je izjavil:

SasoS je izjavil:

Jasno da se prodaja...kaj pa se bo? Mašine prodane z XPji so večinoma zastarele. Kupi se novo kišto, Win7 DSP Professional toliko da je OS licenčen, gor se pa naloži XP. Razen če bi kupoval box verzije, potem ni druge variante kot da z vsako kišto kupiš tudi novo kopijo OSa...in ker XP ne prodajajo več, 7Pro pa omogoča downgrade, pol ni druge izbire...


Ja, ker imamo res vsi željo imeti XP-je :D Če se ti zdi, da je v svetu tehnologije tako, da ko se nečesa navadiš boš uporabljal 10 let: pozabi! Pač GUI se razvije, funkcije tudi, in ni je stvari, ki se nebi dalo v sedmici narediti enostavneje in hitreje kot v XP, da o evoluciji taskbara ne govorimo.


Tole so pa samo natolcevanja, ki si jih pobral nekje drugje in še toliko nisi, da bi zrasla na tvojem zeljniku.

Se vidi, da še nisi bil na eni firmi, kjer se vse boji prehoda na kaj novega, ker potem ikona ne bo več na istem mestu. Šminka nekaterim ne pomeni nič, popolnoma nič.

Konkretne informacije, prosim ;)

Pa ne govorim, da je sedmica slaba, sam jo imam doma na enem računalu (licenčni XPji na prenosniku ostajajo) in v službi.

O tistih, ki pa govorijo, da je sedmica Vista + še kaj .... za take je pa škoda besed, ker kaj resnega v življenju (na računalniku) sigurno niso delali.

EDIT:

SasoS je izjavil:

Oglasi se ko boš imel čas 10 tajnic v vsaki firmi, ki ne najdejo niti Worda če ta ni na namizju, učiti o prednostih novega taskbara. Svoj čas jim lepo zaračunaj in ko te bo direktor klical na zagovor računa mu razloži koliko bo njegova firma odslej delala bolj učinkovito, hitreje in enostavneje kot prej na XPjih ni šlo.

I'm sorry ampak v sedmici ni ama popolnoma nič, kar bi v nekem office okolju izboljšalo karkoli, še najmanj produktivnost. Kvečjemu deluje 3x počasneje kot XP na poljubni konfiguraciji.


Mal robustno napisano, ampak se povsem strinjam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

bluefish ::

mtosev je izjavil:

Kdo pa rabi 16bitne programe????
Bi te presenetilo.

Spc ::

mtosev je izjavil:

Kdo pa rabi 16bitne programe????

Noben.
Samo razlagam kaj ziher ne dela.
Je pa hecno ker nekatera podjetja še vedno uporabljajo DOS programe.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

mtosev ::

Spc je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kdo pa rabi 16bitne programe????

Noben.
Samo razlagam kaj ziher ne dela.

Probaj 16bitni program zagnat na 64bitnem XPju pa tudi ne bo delal:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

FireSnake ::

klinker je izjavil:


Jst vem da sta sedmica in vista v jedru prakticno enaka,


Tukaj lahko nehamo brat.

Kako veš, si pomagal programirat?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

opeter ::

klinker = govoreči orakel.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Han ::

Hmm, a je taka suša, da je treba kopirat mesec in več dni stare novice, že objavljene tudi na ST?

Veron ::

BALAST je izjavil:

Samo oglašujejo da je to nekaj drugega, v resnici pa je Win7 = Vista s ServicePack8 (Win7 sp1).

v resnici je Win7 = win95 s ServicePack150 :))

W3by ::

Jaz furam na 32bit 7-ki ROPS3 software (za programiranje robotov) iz leta 1993 in dela. Originalno pa je bil namenjen za Windows 3.11. Toliko o kompatibilnosti.

PNG ::

Alo firesnake serbus, strojni inženir tu, moje življenje so simulacije fluidov, mehanika loma, fotorealistični rendering, konstruiranje in pripravljanje tehnične dokumentacije. Jaz osebno ne morem delati na XPjih in če na podjetju nimajo sedmice (na srečo so še VSA podjetja do sedaj že imela sedmico naloženov zadnjem letu dni) jaz delam s svojim laptopom - ker mi je XP zanič in popolnoma nepraktičen v primerjavi s sedmico.

Kaj sem sedaj jaz? Daj, naštej...budalo, idiot, kreten, še kakšen izraz, tako da pokažeš kako si ti edini ki ve kako in kaj se dela resno z računalnikom?

matejdro ::

mtosev je izjavil:

Kdo pa rabi 16bitne programe????


Enkrat sem eno staro igro probal, pa ni delovala. Ampak sem lepo rešil z XP v VirtualBox. 16-bitni programi ne potrebujejo nevem kako hitrega računalnika, tako, da jih lahko brez problema furaš v virtual mašini.

Matev ::

Samo oglašujejo da je to nekaj drugega, v resnici pa je Win7 = Vista s ServicePack8 (Win7 sp1).


win7 so v resnici prvi winsi z veliko nadgradnjami

uros_m ::

Če delaš v firmi kjer iz principa tiščijo na XP-je je morda na mestu premislek o smiselnosti vztrajanja na tem delovnem mestu. Jaz se pri redni zaposlitvi brez sedmice sploh ne pogajam. Če ni orodje dobro potem me to samo omejuje in povzoča dolgoročne stroške delodajalcu.

jype ::

Kaj pa narediš v primeru da za Windows 7 ni na voljo ustreznega programja?

Recimo določene sicer zelo dobre mašine za digitalni tisk še vedno nimajo vmesnikov za Windows 7 (in jih morda ne bodo nikoli imele), kar seveda pomeni, da jih je treba uporabljati z Windows XP.

techfreak :) ::

Virtualizacija?

dux ::

Meni bi se zdelo sumljivo, če bi prodaja win7 padla.

Prednameščeni so na 90+% novih računalnikov, kar samodejno pomeni dobro prodajo.

Če slučajno kdo želi imeti win XP, potem kupiš win7 z downgrade na winxp in se to šteje kot prodana kopija win 7 in ne win XP. Bistveno bolj zanimiva bi bila primerjava številk za Visto in Win7, ki ne bi vključevala downgradeov.
Upanje je v nasih odlocitvah

jype ::

techfreak :)> Virtualizacija?

Ja, žal pa to ne reši tega, da je treba vzdrževati dva precej različna sistema.

lopov ::

Za tak primer uporabiš "XP mode". Če je firma resna bo kupila W7 Pro ki to podpira, sam XP Mode je brezplačen.

Na W7 Pro imam par programov, katere tako poganjam. Ko je aplikacija naložena virtualca niti ne zaganjaš, aplikacijo poženeš iz običajnega Start menija in tako rekoč ne opaziš, kaj je virtualno.

MrStein ::

bluefish je izjavil:

Oprosti, vendar moraš biti čuden, če na novo mašino namestiš XP.

Raja marsikomu pametnemu reče "čudak" ;)

Matev je izjavil:

Kupi se novo kišto, Win7 DSP Professional toliko da je OS licenčen, gor se pa naloži XP.


in zakaj naj bi bil xp boljši od sedmice?

Ni. Verjetno je tista milijarda uporabnikov XP idiotov. Must be.

Matev je izjavil:

Kvečjemu deluje 3x počasneje kot XP na poljubni konfiguraciji.


meni deluje v win7 vse normalno hitro

prej na xp-jih je pa štekalo

je pa res tudi da imam sedaj vsaj nekajkrat hitrejši računalnik kot sem ga imel prej na xp-jih

Ampak zaslugo za večjo hitrost boš pripisal Windows 7. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Matev ::

Ampak zaslugo za večjo hitrost boš pripisal Windows 7.

ne... zgolj ne vidim potrebe po xp-jih če je sedmica na novi mašini zadosti hitra

Verjetno je tista milijarda uporabnikov XP idiotov. Must be.

tudi jaz bi imel xp-je, če ne bi zamenjal račuanlnika, xp niso nič napčnega, zgolj ne vidim potrebe da bi novo mašino z win7 downgrejdov na xp-je

FireSnake ::

PNG je izjavil:

Alo firesnake serbus, strojni inženir tu, moje življenje so simulacije fluidov, mehanika loma, fotorealistični rendering, konstruiranje in pripravljanje tehnične dokumentacije. Jaz osebno ne morem delati na XPjih in če na podjetju nimajo sedmice (na srečo so še VSA podjetja do sedaj že imela sedmico naloženov zadnjem letu dni) jaz delam s svojim laptopom - ker mi je XP zanič in popolnoma nepraktičen v primerjavi s sedmico.

Kaj sem sedaj jaz? Daj, naštej...budalo, idiot, kreten, še kakšen izraz, tako da pokažeš kako si ti edini ki ve kako in kaj se dela resno z računalnikom?


Uuuu, pazi, fotorealistični rendering (to se pa sliši, a? :D ) ... a sem lahko tvoj prijatelj? :D

In to, med drugim, je tvoje življenje? Get a life bi rekli američani :D

OK, zdaj pa zares: nič od naštetega se NE počne s Polkni, zato trditi, da so XPji zate nepraktični je milo rečeno .... smešno:D Edino opravičilo bi bilo, da programi, ki jih porebuješ na XPjih ne tečejo: kar pa tudi težko verjamem ;)

Podaj konkretne primere, zakaj so XPji nepraktični pri tvojem delu, pa ti bomo nemara celo verjeli ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PNG ::

FireSnake je izjavil:

PNG je izjavil:

Alo firesnake serbus, strojni inženir tu, moje življenje so simulacije fluidov, mehanika loma, fotorealistični rendering, konstruiranje in pripravljanje tehnične dokumentacije. Jaz osebno ne morem delati na XPjih in če na podjetju nimajo sedmice (na srečo so še VSA podjetja do sedaj že imela sedmico naloženov zadnjem letu dni) jaz delam s svojim laptopom - ker mi je XP zanič in popolnoma nepraktičen v primerjavi s sedmico.

Kaj sem sedaj jaz? Daj, naštej...budalo, idiot, kreten, še kakšen izraz, tako da pokažeš kako si ti edini ki ve kako in kaj se dela resno z računalnikom?


Uuuu, pazi, fotorealistični rendering (to se pa sliši, a? :D ) ... a sem lahko tvoj prijatelj? :D

In to, med drugim, je tvoje življenje? Get a life bi rekli američani :D

OK, zdaj pa zares: nič od naštetega se NE počne s Polkni, zato trditi, da so XPji zate nepraktični je milo rečeno .... smešno:D Edino opravičilo bi bilo, da programi, ki jih porebuješ na XPjih ne tečejo: kar pa tudi težko verjamem ;)

Podaj konkretne primere, zakaj so XPji nepraktični pri tvojem delu, pa ti bomo nemara celo verjeli ;)


Kot si rekel, MED DRUGIM je to moje življenje. Vse od naštetega se počne v okolju Windows. Vsaj v avtomobilistični industriji, kjer imam izkušnje. OK, priznam ti da simulacije fluidov tečejo na superračunalnikih (boš ponovno gnjavil kako je to velika beseda, kot majhen otrok? ali ti je tokrat jasno, da je to dejansko izraz, ki se uporablja?), na katerih so _neke_ distribucije linuxa, ampak to je to.

Zakaj bi jaz tebi karkoli razlagal, jaz sem samo želel še slišati kako zelo, zelo neumen sem, ker uporabljam Windows 7 od tebe. Imam svoje razloge, bom jih našteval tistim, ki nekaj pomenijo, ti s svojo vzvišenostjo in aroganco pa žal ne spadaš sem.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja Windows 8 nekoliko slabša od Sedmice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7318018 (14542) smash
»

Sedmica končno prehitela XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7911333 (8588) ank
»

Windows star 25 let! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7924609 (21789) pegasus
»

Windows 7 prehitel Visto

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
267183 (6031) BoLhCa
»

Microsoft povečal dobiček

Oddelek: Novice / Rezultati
185124 (4137) Icematxyz

Več podobnih tem