» »

Hp EliteBook 8540w - kontrast brez elektrike

Hp EliteBook 8540w - kontrast brez elektrike

maurelius ::

Prosil bi za malo pomoči in sicer imam Elitebooka 8540w in ko iztaknem električni kabel se zaslon pravilno potemni, ampak poleg tega se močno zniža tudi kontrast tako da je vse nekako bledo.

Sem poskušal z različnimi nastavitvami, ampak je vedno isto..

Se morda komu isto dogaja - po mojih izkušnjah je prav, da se zaslon potemni, ampak načeloma bi moral imeti opcijo, da tudi na bateriji ohraniš enako sliko kot če je štrom priklopljen - pač gre baterija hitreje ampak to je moja izbira?

Any ideas?

Thx

johanblond ::

maurelius je izjavil:

Prosil bi za malo pomoči in sicer imam Elitebooka 8540w in ko iztaknem električni kabel se zaslon pravilno potemni, ampak poleg tega se močno zniža tudi kontrast tako da je vse nekako bledo.

Sem poskušal z različnimi nastavitvami, ampak je vedno isto..

Se morda komu isto dogaja - po mojih izkušnjah je prav, da se zaslon potemni, ampak načeloma bi moral imeti opcijo, da tudi na bateriji ohraniš enako sliko kot če je štrom priklopljen - pač gre baterija hitreje ampak to je moja izbira?

Any ideas?

Thx


Načeloma se to ureja v operacijskem sistemu, zato ne bi bilo napak, če bi podal tudi ta podatek.

Win 7 Professional in Elite Book 8530w:
Greš v Control Panel -> Power Options -> Edit Plan Settings (Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\Edit Plan Settings) in nastaviš kako se naj obnaša kadar je priključen na bateriji in kako, ko je priključen na elektriki.

maurelius ::

Yep, operacijski sistem je Win 7 Professional.

To lahko urejam in uspešno nastavim da ostane svetilnost zaslona na najvišji ravni, ampak problem je v kontrastu - slika je svetla ampak nekako "bleda" - čisto enostavno kontrast ni tak kot če je na štromu..

Pyr0Beast ::

oh waw

Zanimiv efekt.

Čeprav bleda slika pokuri manj energije pri LCD-ju. Polno zatemnjena jo največ.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve monitorja - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
61399 (1245) DarkSite
»

LENOVO Thinpad ali HP Elitebook?

Oddelek: Kaj kupiti
497878 (6201) Invictus
»

Problem z zatemnitvijo zaslona

Oddelek: Operacijski sistemi
5926 (842) Alfonzo
»

Kako nastaviti critical battery level na 0 % v win 7

Oddelek: Operacijski sistemi
61888 (1779) šernk
»

Prenosnik in baterija

Oddelek: Strojna oprema
7784 (682) SloSlayer

Več podobnih tem