» »

Iščem Mini USB kabel, ki ima samo 2 žici

Iščem Mini USB kabel, ki ima samo 2 žici

psytoma ::

Bolj natančno rabim mini usb priključek (male), vendar morata biti v kablu samo 2 žički (rdeča, črna) Doma sem prerezal že 2 mini usb kabla, vendar so v vseh 4 male žičke, jaz pa nujno rabim kabel, ki ima samo 2.
 Mini usb priključek

Mini usb priključek


 Rabim takšnega z dvema žicama

Rabim takšnega z dvema žicama


 Večina računalniških kablov je takšnih.

Večina računalniških kablov je takšnih.



Mi lahko kdo pomaga? Ta priključek rabim na motorju za Garmin, Prejšnji mini usb priključek je nekje izgubil stik, zato sem ga odrezal.
  • spremenil: psytoma ()

Yolle ::

Zelenega in belega "blinderej"
Yolle

psytoma ::

Ker imam 2 žici prosti, bi bila tole mogoče boljša rešitev za montažo na motor?

http://cgi.ebay.co.uk/12v-Motorcycle-Ci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psytoma ()

McLuzo ::

ja kolk pa je polnilna napetost na garminu? Ga hočeš kar z 12V polnit al kaj? :D

psytoma ::

Saj v to cigaretno vtičnico bi dal potem usb slot in potem bi v tisti slot pač primeren kabel dal. Tako bi šlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psytoma ()

mr1two ::

Ti pravega USB kabla z dvema žicama ne boš dobil, ker ne obstaja. Zakaj? Zelo informativna stran. Če si pogledaš, je čisto vsak usb kabel sestavljen z vsaj 4 žic(USB3 standard zahteva več, ker je povezava full duplex): 2 signalni in 2 napajalni.
In za polnjenje je popolnoma vseeno ali ima še dve odvečni žici. Ti samo uporabi črno(GND) in rdečo(+5V), tisti dve če te res motita pa odcvikaj na primerno dolžino.
In za na motor sem jaz rešil tako: namontiral sem ta cigaret socket na balanco, pol pa ko je treba, samo počiš not adapter od garmina in je. Ni treba nič predelavat.

St235 ::

Problem zna bit edino konkretno v garminu. Tukaj tistidve žički še kako motita. Namreč, če ga priklopiš na štirižilni kabel se bo garmin preklopil v PC mode in lahko pozabiš na navigacijo. Tako ,da moraš pazit da kupiš kabel, ki je kompatibilen z Garminom. Sem imel identičen problem v avtu, ko sem garmina hotel polnit z kablom, ki g auproabljam za telefon. Garmin se je vsakič preklopil na PC mode. Z originalnim kablom je seveda lepo delalo.

psytoma ::

Sem danes zvezal tako in dela, na začetku se sicer nekaj nalaga, tako kot da bi ga priklopil na računalnik(pc mode), potem pa gre v normalni način čez kakšne pol minute in ostane tam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako proklopim avtoradio, da ne izgubi spomina?

Oddelek: Na cesti
348604 (4907) rini
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37483739 (41754) mailer
»

usb disk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101129 (1046) pino
»

Menjava in priklop avtoradija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
145515 (4237) c0dehunter
»

Končno enotni polnilci mobilnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7212008 (8850) SmeskoSnezak

Več podobnih tem