» »

Katera kamera?

Katera kamera?

GabrieLeo ::

Zelo rad bi kupil kamero, a ne vem katero.

Rad bi takšno, ki ima možnost FULL HD ali samo HD, zelo dobro snemanje v slabi svetlobi in seveda, da ima zelo kvalitetno baterijo in ohišje.
Pomemben mi je tudi dobro snemanje zvoka.
Za kamero pa bi rad dal največ 400 eur.

Nekateri pravijo, da so odlične kamere znamke CANON, nekateri pa SONY.

Kaj menite vi?

Desty ::

Perfektna FullHD kamera ter 400€ nekako ne gre skupaj. Sicer dobiš dobro kamero za ta denar, ampak neke super slike v slabših svetlobnih pogojih kot pri profesionalnih kamerah ne pričakuj. Sploh pa se za dobro kvaliteto zvoka uporabljajo zunanji mikrofoni in ne notranji, ki pobirajo ves šum od mehanizma kamere ter držanja kamere v roki.

Nekateri preferirajo Canon, nekateri Sony. Oboje so dobre.

Tale je recimo solidna za svoj denar. Nisi pa povedal, bi rad snemal na MiniDV HD kasete, spominske kartice, DVD ali HDD?

GabrieLeo ::

Raje bi na spominske kartice... Sicer pa, ali se pri tej kameri lahko kaj sliši ostrenje slike, šume kamere i.t.d?

In ali mi lahko kaj poveste, če je ta kaj boljša od Sonyjeve, ki ste mi jo pokazali.

http://www.priporocam.si/shop/article/2...

TOP ::

Za tale denar ne pričakuj ne vem kakšne kvalitete,kar se pa tiče znamke pa bi vzel Sony ma 2 leti garancije.

norfeks ::

Jaz sem glih prejšen teden dobil full hd kamero sanyo vpc-sh1 za neverjetnih 90 EUR na ebay... in to novo z garancijo (dražba). V sloveniji pride 350 eur.

Tk da če maš možnost to kupit na ebay.de ...se mi zdi da so cene veliko bolj prijazne... kot pa tu v sloveniji. In dobiš velik več za svoj denar.

Nekateri pravijo sony&canon... eni pa vejo da trenutno v tem razredu prevladuje panasonic z svojimi 3ccd kamerami. Poglej mal posnetke na youtube... ki delajo teste. Zakaj boš pa sploh uporabljal kamero?

GabrieLeo ::

Za kakšne krajše filme... Predvsem pa me zanima ali lahko iz kamer Sony in Canon videe obdelam v Movie makerju?

norfeks ::

Načeloma lahko obdelavaš vse HD formate v live movie makerju... sem probal za mpeg4-MP4... in je lepo šlo...

Izogibi se kamere Canon LEGRIA HF R17 ...senzor: 1/5.5 inch ...elektronski stabilizator... 370 EUR ?!?!... na ebay.de pride sofortkauf 200eur.
...poglej mal posnetka na youtube... v fullhd... zelo slaba kamera za ta denar... čw hočeš canon... potem kupi nekaj v rangu 800+ eur.

Ta Sony HDR-CX130 je pa kar dobra... CMOS: 1/4.0 .. 30x optični zoom. ..optični stabilizator... posnetki na youtube... so tud zelo dobri.

In nevem zakaj vsi tk hvalite Canon... saj še niso naredile kakšne konkretne fullHD kamere v srednje in nižjem cenovnem razredu. Zavajate folk da kopuje canon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup video kamere

Oddelek: Kaj kupiti
61008 (917) matejm1994
»

Katero HD kamero?

Oddelek: Kaj kupiti
324248 (3332) assez
»

digitalna video kamera

Oddelek: Kaj kupiti
354002 (2739) T-h-o-r
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
474840 (3171) Dead_Meat
»

Digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
102414 (2227) Tomson

Več podobnih tem