» »

feminizacija zahodnega moškega

feminizacija zahodnega moškega

Crimson_Shadow ::

Hmm, če kupim ženski model pohodniških čeveljev sem že "feminiziran"?

...

Žal sploh nimam izbire, ker je moja noga v rangu 38/39, moške cifre so pa od 40 naprej.

:'(
We create worlds

opeter ::

Mogoče pa si hermafrodit.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jype ::

Keyser Soze> Al ga je pa že tko fajn vzgojila.

Zdej je pa jezna, ker si najprej podvomil vanjo.

Crimson_Shadow> Hmm, če kupim ženski model pohodniških čeveljev sem že "feminiziran"?

Kar se mene tiče si kvečjemu racionalen, če si kupil take ki so ti prav. Kaj piše na njih in kakšne barve so, je ob bistveno pomembnejših lastnostih vsekakor popolnoma vseeno.

Keyser Soze> Roza na tapravem decu ni več roza. Je "nova črna".

Je m'en fous.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vajenc ::

Vajenc je izjavil:

Jype> Ne smem met roza nogavic, ker to žali čustva tepcev, ki živijo od predsodkov?

Roza nogavice na moških = attention whore :p


 Nasproti Name

Nasproti Name



... hahaha ...

See what i mean?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Vajenc> See what i mean?

Nope. Lahko razložiš?

Vajenc ::

jype je izjavil:

Vajenc> See what i mean?

Nope. Lahko razložiš?


Eno je sram in se brani na vse pretege, da ga ne bi pogledala, dve omi pa zavidljivo ocenjujeta balone. 1-0 za attention whore!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Še vedno ne vem kako to mene tangira.

Vajenc ::

jype je izjavil:

Še vedno ne vem kako to mene tangira.

Nič hudega, če ne veš. Vseeno se lahko smeješ ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

jype ::

Bi se, če bi blo kej smešnega.

/!\ whore /!\

nevone ::

A tisto je moški? Po čem to sklepaš?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vajenc ::

jype je izjavil:

Bi se, če bi blo kej smešnega.

/!\ whore /!\

No sej lahko se tudi zamisliš in hkrati osolziš oči. Po želji. Meni je možak smešen in verjamem, da je tak tudi hotel izpasti.

Kaj pa pomeni "/!\whore/!\"?

nevone je izjavil:

A tisto je moški? Po čem to sklepaš?

o+ nevone


 še ena povečana

še ena povečana

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

nevone ::

Meni je možak smešen in verjamem, da je tak tudi hotel izpasti.


Mislim, da se motiš. Ni hotel izpasti smešno. Če privzamemo, da je res moški, je hotel predvsem pokazat, da se počuti kot ženska.

Pač obstajajo ljudje, ki imajo težave z spolno indentifikacijo.

Ni nobene potrebe tu po posmehovanju.

Seveda lahko pa je tudi provokator. Ampak dvomim. In primer je daleč od topika te teme.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Keyser Soze ::

nevone je izjavil:

Mislim, da se motiš. Ni hotel izpasti smešno. Če privzamemo, da je res moški, je hotel predvsem pokazat, da se počuti kot ženska.

Pač obstajajo ljudje, ki imajo težave z spolno indentifikacijo.

Ni nobene potrebe tu po posmehovanju.

Seveda lahko pa je tudi provokator. Ampak dvomim. In primer je daleč od topika te teme.

o+ nevone

Ja maš prav. Drugič ko bo pa en s stoječim tičem na prostem letal okoli tvojih otrok pred vrtcem pa le pogumno izusti, da se pač počuti utesnjenega v obleki. Ni nobene potrebe po zasmehovanju ali zgražanju.

P.S.: V bistvu je gospod ali gospa daleč od normalnega oz. družbeno sprejemljivega. Pač, jebi ga. Ene standarde imamo, kje se bomo pa nehal v nedogled "liberalizirat" mi pa tud ni jasno.
OM, F, G!

energetik ::

nevone je izjavil:

Mislim, da se motiš. Ni hotel izpasti smešno. Če privzamemo, da je res moški, je hotel predvsem pokazat, da se počuti kot ženska.

Pač obstajajo ljudje, ki imajo težave z spolno indentifikacijo.
V tem primeru bi se lahko komot oblekel kot ženska na desni. Tako kot se je pa tukaj oblekel, je pa predvsem provokacija.

nevone ::

Tako kot se je pa tukaj oblekel, je pa predvsem provokacija.


It is in the eye of the beholder.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vajenc ::

nevone je izjavil:

Meni je moĹžak smeĹĄen in verjamem, da je tak tudi hotel izpasti.


Mislim, da se motiĹĄ. Ni hotel izpasti smeĹĄno. Äe privzamemo, da je res moĹĄki, je hotel predvsem pokazat, da se poÄuti kot Ĺženska.

PaÄ obstajajo ljudje, ki imajo teĹžave z spolno indentifikacijo.

Ni nobene potrebe tu po posmehovanju.

Seveda lahko pa je tudi provokator. Ampak dvomim. In primer je daleÄ od topika te teme.

o+ nevone

Dvomim, da bi se tako vpladljivo našemil samo, da bi pokazal svojo ženskost. Brez lasulje s plešo, v najbolj vpadljivih štumfih, močno prevelikih joških in otroškim obročem za v lase. Lahko, da je možakar bolan, ampak meni je vseeno smešen. Pa brez zamere, če vam je res tako grozno lahko preskočite slikco. Vendar dvomim, da boste zmogli, ker tista roza res seka v oči.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

nevone ::

Lahko, da je možakar bolan, ampak meni je vseeno smešen.


Bolan? Meni ne izgleda bolan.

Lahko pa, da ima problem z identifikacijo spola.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

energetik ::

Lahko pa da gre za kakšno stavo.

Neke meje "normalnosti" vseeno obstajajo, čeprav nenapisane. In če jih kdo prestopi, je zelo verjetno kaj bolan ali pa provocira.

nevone ::

Ah ja ...

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Vajenc> Kaj pa pomeni "/!\whore/!\"?

Zdaj pa je smešno :)

Keyser Soze> P.S.: V bistvu je gospod ali gospa daleč od normalnega oz. družbeno sprejemljivega.

Če je to v Ljubljani, potem ni.

Če je v rovtah, pa kakor ste si tam zrihtali.

Shegevara ::

Oh kako manjka komentator tomi.passion iz 24ur tukaj. Bi vam dal vedeti, O bi, bi.

jype ::

Keyser Soze> Drugič ko bo pa en s stoječim tičem na prostem letal okoli tvojih otrok pred vrtcem pa le pogumno izusti, da se pač počuti utesnjenega v obleki.

Zakaj je pa to, da se nekdo našemi v žensko, kakorkoli podobno temu, da okoli vrtca hodi nag?

Po drugi strani tudi ne razumem točno, čemu bi moral kdo spolne organe skrivat pred komerkoli - a nimajo tega vsi normalni ljudje?

Keyser Soze ::

@jype
Tebi marsikaj ni jasno opažam. Sem vseeno malo več pričakoval od tebe, ne samo enega svetohlinskega pravičništva čez vse zdrave mere. Ampak bodi pač temu tako, sem pogruntal, da se z norci ne splača bost. Preveč cajta vzame.:|
OM, F, G!

hamax ::

Kako sploh shajas sam s sabo?

Komu skodi malo nenavadno oblecen mozak, da bi to moralo biti nesprejemljivo?

jype ::

Keyser Soze> Sem vseeno malo več pričakoval od tebe, ne samo enega svetohlinskega pravičništva čez vse zdrave mere.

Kaj je pa svetohlinskega v racionalnosti?

Kaj je dejansko narobe, če je nekdo nag?

Snohman ::

Keyser Soze je izjavil:

@jype
Tebi marsikaj ni jasno opažam. Sem vseeno malo več pričakoval od tebe, ne samo enega svetohlinskega pravičništva čez vse zdrave mere. Ampak bodi pač temu tako, sem pogruntal, da se z norci ne splača bost. Preveč cajta vzame.:|



Zaradi tega vedno manj zahajam na Slo-tech. Pa nikoli nisem zaradi računalništva, pač pa predvsem zaradi političnih debat, ki so bile kar kvalitetne, vsekakor pa boljše kot kjerkoli drugje.

Odkar je prišlo do čudežnega povratka jypeta in tega da je bolj papeški od papeža, me vedno bolj mineva. Pa seveda vedno ima absolutno prav in debata sploh ni mogoča...

Vajenc ::

nevone je izjavil:

Lahko, da je možakar bolan, ampak meni je vseeno smešen.


Bolan? Meni ne izgleda bolan.

Lahko pa, da ima problem z identifikacijo spola.

o+ nevone

Vem, da se tebi zdi tako. Meni se pač zdi, da je človek ali težek zajebant ali pa pshično bolan. V vseh treh primerih je želel veliiiko pozornosti (/!\whore/!\).

Zaradi mene gremo lahko back on topic.

Hamax> Komu skodi malo nenavadno oblecen mozak, da bi to moralo biti nesprejemljivo?

Nesprejemljivo je, da se tebi zdi to nekaj povsem običajnega. Njegova pojava verjetno ne škodi nikomur, je pa nenavadna, meni osebno smešna, oprava oz. pojava, podobno kot, če bi kdo nag skakal po Lj ali pa maškare na nepustni dan.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

nevone ::

Nesprejemljivo je, da se tebi zdi to nekaj povsem običajnega.


Saj se mu ne zdi običajno. Je rekel, da je oblečen nenavadno.

Zdi se mu neškodljivo, samo po sebi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Vajenc ::

nevone je izjavil:

Nesprejemljivo je, da se tebi zdi to nekaj povsem običajnega.


Saj se mu ne zdi običajno. Je rekel, da je oblečen nenavadno.

Zdi se mu neškodljivo, samo po sebi.

o+ nevone

Hamax je velik fant in ne potrebuje zagovornika.

Jype in Hamax sta se odzvala, kot, da dnevno vidita podobne tipe, sredi belega dne. Še na mavričnih paradah bi se mu smejali. Samo vi trije bi v zamišljeni pozi ugotavljali nek globji pomen tega ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

nevone ::

Hamax je velik fant in ne potrebuje zagovornika.


Nisem zagovarjala Hamaxa - to je bil stranski učinek. Odgovorila sem zato, ker se z njim strinjam.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

hamax ::

Hamax je velik fant in ne potrebuje zagovornika.

Zagovornika ne, ce pa ti namerno ali nenamerno nekaj napacno razumes, te pa menda lahko kdo popravi?

Jype in Hamax sta se odzvala, kot, da dnevno vidita podobne tipe, sredi belega dne.

Iz katerega komentarja si pa to zakljucil?
Mozak je oblecen nenavadno. To je vse. Zakaj je tako oblecen pa pojma nimam in me kratkomalo briga. Ce mu sede, zakaj pa ne.

Meni se pač zdi, da je človek ali težek zajebant ali pa pshično bolan

Meni se pa zdi, da se tebi zelo veliko zdi.

Vajenc ::

Meni se pa zdi, da se tebi zelo veliko zdi.

Kontra.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

hamax ::

[Citation needed]

Vajenc ::

hamax je izjavil:

[Citation needed]

Vse kar si spesnil na zadnji strani se tebi samo zdi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

gruntfürmich ::

Vajenc je izjavil:

 Nasproti Name

Nasproti Name



lol zanimivo. dokler je neškodljivo in samo smešno, ni razlogov za preplah.:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

Kako pa lahko obleka postane škodljiva (razen ko recimo onemogoča varnost v prometu ali kaj takega)?

Snohman> Pa seveda vedno ima absolutno prav in debata sploh ni mogoča...

Če me kdo z argumenti prepriča, da nimam prav, bom to z veseljem sprejel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vajenc ::

Kako pa lahko obleka postane škodljiva (razen ko recimo onemogoča varnost v prometu ali kaj takega)?

En primer si sam navedel. Lahko mu balon poči, pa nekoga s slabim srcem to ubije. Ali pa kako konzervativno staro mamko doleti enaka usoda samo od ogorčenja. Ali pa se majhnemu otroku zamerijo ženske in punčke nočejo več nositi raifa v glavi.

Če me kdo z argumenti prepriča, da nimam prav, bom to z veseljem sprejel.

C. Norris je enkrat probal, pa obupal ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

jype ::

Vajenc> C. Norris je enkrat probal, pa obupal ;p

Roundhouse kick ni argument, zato.

Vajenc> Ali pa se majhnemu otroku zamerijo ženske in punčke nočejo več nositi raifa v glavi.

Kako se pa majhnemu otroku lahko zamerijo ženske, če je nekdo nekonvencionalno oblečen?

Zakaj punčke ne bi želele rajfa nosit, če ga nosi star plešast dedec? Saj stari plešasti desci ves čas nosijo kavbojke, pa jih tudi ženske kljub temu nosijo.

Vajenc ::

Jype, ne bom ti razlagal zakaj se je v naši kulturi, roza raif s čipko, razvil v otroški modni dodatek. Lahko pa ti povem, da ženske ponavadi nočejo več obleči svoje obleke, ko enkrat vidijo enako obleko na kakšni osebi, ki je ne marajo. Dopuščam možnost, da bi deklici bil tisti stric simpatičen. Not! ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

Kako pa lahko obleka postane škodljiva?

seveda se tu ne gre za obleko, pač pa za odklonsko vedenje. če se ta neha pri oblačenju ni panike in vsi smo veseli ter nasmejani, če pa se odkloni ne nehajo tu, je pa lahko to pizdarija. ker ne veš, do kot gredo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

hamax ::

če pa se odkloni ne nehajo tu, je pa lahko to pizdarija. ker ne veš, do kot gredo...

Do kam pa morajo iti, da postanejo skodljivi?

jype ::

gruntfürmich> če pa se odkloni ne nehajo tu, je pa lahko to pizdarija. ker ne veš, do kot gredo...

Hočeš rečt da se kriminalci najprej odklonsko _oblačijo_, šele potem pa ropajo banke in kradejo avtomobile?

Če bi to držalo, bi imela policija precej lahko delo... Pa žal ne drži.

Vajenc> Lahko pa ti povem, da ženske ponavadi nočejo več obleči svoje obleke, ko enkrat vidijo enako obleko na kakšni osebi, ki je ne marajo.

Čudne ženske. Bi rekel deviantne, ker normalne ženske tega ne počnejo.

Meizu ::

Če bi se recimo odpravili v kakšen Amsterdam, potem bi bil takle prizor kar nekaj navadnega. Pa shajajo čisto lepo skozi. Pri nas pa smo žal eni zaguljeni, striktni, en proti drugemu naščuvani slovenceljni. Vse pohodit kar nam ne ugaja, vse uničit, pa čeprav slovenc slovenca. Neverjetno, kaj se dogaja.

Vajenc ::

hamax je izjavil:

če pa se odkloni ne nehajo tu, je pa lahko to pizdarija. ker ne veš, do kot gredo...

Do kam pa morajo iti, da postanejo skodljivi?

Te zanimajo kakšni perverzni detajli ali si resnično ne znaš predstavljati?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

hamax ::

Te zanimajo kakšni perverzni detajli ali si resnično ne znaš predstavljati?

Ocitno nimamo vsi enake definicije besede skodljiv in ker ne znam brati misli, raje vprasam.
Se mi pa ne zdi nic cudno, da ti ta koncept ni jasen.

Vajenc ::

Čudne ženske. Bi rekel deviantne, ker normalne ženske tega ne počnejo.

Tvoj odgovor ne bi mogel biti bolj predvidljiv.

Meizu> Če bi se recimo odpravili v kakšen Amsterdam, potem bi bil takle prizor kar nekaj navadnega. Pa shajajo čisto lepo skozi. Pri nas pa smo žal eni zaguljeni, striktni, en proti drugemu naščuvani slovenceljni. Vse pohodit kar nam ne ugaja, vse uničit, pa čeprav slovenc slovenca. Neverjetno, kaj se dogaja.

Praktično nič od tega kar si napisal ni res. Tudi v Amsterdamu težko najdeš tak primerek. Tudi v Amsterdamu ali pa predvsem tam imajo veliko problemov z nestrpnostjo. Slovenceljni v tej temi nismo nič naščuvani proti smešnemu Slovenceljnu pred Namo. Še manj, da ga želimo pohodit ali uničit. Neverjetno je kako si eni to razlagate.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Vajenc> Tudi v Amsterdamu ali pa predvsem tam imajo veliko problemov z nestrpnostjo.

In čemu jih je treba z bedastim spakovanjem poglabljati? Če se ti zdi nekaj posebnega pomahaš v pozdrav in greš naprej. Če si predrzen še požvižgaš. Če imaš pri sebi otroke jim glasno črkuješ besedo T-R-A-N-S-V-E-S-T-I-T, da bodo vedeli, kako se to imenuje.

Big deal.

Vajenc ::

hamax je izjavil:

Te zanimajo kakšni perverzni detajli ali si resnično ne znaš predstavljati?

Ocitno nimamo vsi enake definicije besede skodljiv in ker ne znam brati misli, raje vprasam.
Se mi pa ne zdi nic cudno, da ti ta koncept ni jasen.

Meni je jasno kaj pomeni škodljiv. Ti bom pomagal, da postane tudi tebi.
Beseda škodljiv je pridevnik, ki v našem primeru odklonskega vedenja pomeni, da bi takšno vedenje lahko nekomu škodovalo = delalo škodo.

škóda 1 -e ž (ọ́) 1. kar nastane kot posledica zmanjšanja količine, kakovosti, vrednosti kake dobrine


jype je izjavil:

Vajenc> Tudi v Amsterdamu ali pa predvsem tam imajo veliko problemov z nestrpnostjo.

In čemu jih je treba z bedastim spakovanjem poglabljati? Če se ti zdi nekaj posebnega pomahaš v pozdrav in greš naprej. Če si predrzen še požvižgaš. Če imaš pri sebi otroke jim glasno črkuješ besedo T-R-A-N-S-V-E-S-T-I-T, da bodo vedeli, kako se to imenuje.

Big deal.

Tukaj bi se celo strinjal, jaz se nisem spakoval. To ste delali ti, Nevone in Hamax. Jaz bi sicer poleg opisanega težko zadrževal smeh.

Edit: tale stric sicer ni najboljši primerek transvestita, da ne bo imel otrok napačnih perdstav.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

jype ::

Vajenc> Jaz bi sicer poleg opisanega težko zadrževal smeh.

Verjamem, ja. Meni se ne zdi nič posebnega. V razvitejših delih evrope je to vsakdanji pojav, pa če se še tko prepričuješ, da ni.

Vajenc> Meni je jasno kaj pomeni škodljiv. Ti bom pomagal, da postane tudi tebi.

Mislim, da bi hamax rad slišal, kako in komu škoduje človek, ki se oblači nekonvencionalno.

Vajenc ::

Sem bil večkrat v menda, da bolj seksualno svobodnih državah, pa česa tako "neproporcionalnega" še nisem videl. Morda le na kakšnem festivalu mask uzreš kaj takšnega. Ti, ki takšna srečanja redno doživljaš pa stisni kakšno fotko kdaj, da se še ostali malo pozabavamo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64071639 (62628) vostok_1

Več podobnih tem