» »

Minecraft izide 11. novembra

1
2
»

Mipe ::

Eni padejo not, drugi ne. Sam sem kupil minecraft za časa alpha, res poceni. Od takrat nisem kaj dosti špilal.

RejZoR ::

Grafično sploh ni tko slaba. Sploh v 1.4 verziji, ko je Notch dodal smooth lighting. Še vedno so texture kockaste ampak če jih gledaš od daleč ne povzročajo dosti aliasinga tako da se vidi, da je stvar zanalašč narejena tako. Ker vsi drugi softwarski pogoni so zrnati in vse migeta. Tle pa ne (razen pač kolikor je nazobčenih robov).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MKrmec ::

če hočeš bojše texture si daš čez texture pack in si zmagu. Enim je pa cist ok original texture.

mihec87 ::

Folk ki je obseden z uber duper grafiko pač tale igrca nebo potegnala ker enostavno tudi ni njen namen da bi človeka šokirala z grafiko pač pa bolj z vsebino ter možnostmi je pač tako ta igrca te v ničesar ne sili tako kot tudi vodi ne in nima časovno dolgega gameplaya kot npr cod pravzaprav kot že rečeno to narekuje igralčeva domišljija ter prosti čas..

revvs ::

Minecraft je precej originalna igra, precej sproščujoča igra, vendar na prvi pogled mogoče ni tisto kar se pričakuje v sodobnih igrah. Moraš sprobat da lahko poveš svojo mnenje. Za nekatere je to odlična igra, obstajajo pa tudi taki ki sovražijo ta game.

mihec87 ::

Pri tej igrci pač če nimaš domišljije enostavno skoraj ni kaj početi..meni je zanimiv koncept saj pri večini iger imaš že vnaprej pripravljen potek tukaj pa je vse odvisno od igralca v katero smer gre igra..

Jeronimo ::

revvs je izjavil:

Minecraft je precej originalna igra, precej sproščujoča igra, vendar na prvi pogled mogoče ni tisto kar se pričakuje v sodobnih igrah. Moraš sprobat da lahko poveš svojo mnenje. Za nekatere je to odlična igra, obstajajo pa tudi taki ki sovražijo ta game.

hahaha ... toliko se že dolgo nisem nasmejal ... :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

MrStein ::

RejZoR je izjavil:

Grafično sploh ni tko slaba. Sploh v 1.4 verziji, ko je Notch dodal smooth lighting. Še vedno so texture kockaste ampak če jih gledaš od daleč ne povzročajo dosti aliasinga tako da se vidi, da je stvar zanalašč narejena tako. Ker vsi drugi softwarski pogoni so zrnati in vse migeta. Tle pa ne (razen pač kolikor je nazobčenih robov).

Kaj, a ima SW pogon?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

]Fusion[ ::

Ne nima SW pogona :/
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

IvoJan ::

revvs je izjavil:

Minecraft je precej originalna igra, precej sproščujoča igra, vendar na prvi pogled mogoče ni tisto kar se pričakuje v sodobnih igrah. Moraš sprobat da lahko poveš svojo mnenje. Za nekatere je to odlična igra, obstajajo pa tudi taki ki sovražijo ta game.

To je troll :) jezen je pa samo zato ker ne more lubenic sadit :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Iatromantis ::

I looooooooove MC, Creepers are so lovely to hug!!


Je pa čudno, da je šele Notch naredil takšen gejm.. namreč, da je mogoče razbiti vsak blok in ga poljubno sestaviti nazaj...


Long live Notch!

antonija ::

Minecraft probal, kupil, igral dva popoldneva, imel bolj pametne stvari za pocet (recimo gledat akkao se barva susi al pa stet travne listke pred bajto).

Sicer mi je sprva bil sanbox princip strasno vsec, ampak hitro prides do postavljenih omejitev kaj se iz cesa da narest. Meh, 10 USD ki bi jih lahko bolje zapravil...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

PJani ::

vglavnem številke govorijo ane :P
C/C++

antonija ::

Sej baje so jezni tici™ tud hit igra ampak iskreno povedano je en bolj lgupih spilov kar sem jih igral. Star sem ze... :8)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

revvs ::

IvoJan je izjavil:

To je troll :) jezen je pa samo zato ker ne more lubenic sadit :)

To je zmontirano, v bistvu je troll od Microsoftove igrice Halo govoril in potem je nekdo posnemal njegov glas na ta Minecraft posnetek.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uradno: Mojang Microsoftu za poltretjo milijardo

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4618075 (14490) BigWhale
»

Microsoft se zanima za proizvajalca Minecrafta

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
339466 (6171) 111111111111
»

Minecraft izide 11. novembra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6418427 (15712) revvs

Več podobnih tem