» »

slab signal

slab signal

eboycina ::

Živim na območju, kjer imam zelo slab signal. nekje najidealnejše kar sem našel je -81dBm 16ASU. Kar nekaj sosedov ima mobitelov instant internet, vendar se vsi pritožujejo nad tem da je počasen. Včeraj sem se tudi na lastne oči prepričal. Sicer oni trdijo da imajo "polni" signal ampak je problem v tem, da je ta signal EDGE, se pravi do nekje 0,2Mbit donwloada in 0,06Mbit uploada sem jim nameril. Zanima me ali bi lahko s kakim mobilnim repetitorjem zadevo izboljšal?
in ali je dovolj enostaven kot npr. kaj takega: http://www.eurodiskont.si/shop/gsm-repe... ali potrebujem ojačevalec za UMTS signal kot npr. tale: http://www.eurodiskont.si/shop/gsm-repe...

nelogična se mi zdi nabava UMTS ojačevalnika, ker UMTS signala tukaj še nisem uspel dobiti. Ima kdo kake izkušnje... Ali ga bom s tem ojačevalcem dobil?

Tilen ::

Sva že dva z enakim problemom. Kako si pa zunaj izmeril signal? Vsekakor te prosim, da sporočiš kako si zadevo uredil in kakšno izboljšanje beležiš z omenjenim repetitorjem. Sam bi potreboval sicer ojačanje le GSM signala. Zunaj je signal BP, not pa katastrofa. Ena črtica ali pa še to ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

eboycina ::

Signal sem meril s telefonom. Android pokaže vrednost signala. Sedaj sem po mailu zatežil Mobitelu pa so mi rekli da bodo preverili kaj lahko storijo. Me zanima če bo sploh kaj. Zanima me pa če ima kdo s temi ojačevalci kake izkušnje, da ga ne kupujem brezveze.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gsm ojačevalec

Oddelek: Kaj kupiti
188498 (3286) mrTwelveTrees
»

GSM repetitor

Oddelek: Mobilne tehnologije
225762 (4049) AC_DC
»

Ojačevalec za 6 Ohm zvočnike

Oddelek: Zvok in slika
91297 (1076) radmannsdorf
»

Long range WLAN z 2 hopi

Oddelek: Omrežja in internet
314033 (3385) wini
»

ojačevalnik in zvočniki---> pomoč

Oddelek: Zvok in slika
184425 (2688) Primoz16

Več podobnih tem