» »

Kinect : super igre ?

Kinect : super igre ?

PujsaPepa ::

Če bi lahko izbirali med dvema najboljsima igrama, ki se igrata s Kinect vmesnikom za Xbox ta hip, katero bi kupili ?

Meizu ::

Nobeno.

feedback03 ::

Kot je Meizu rekel: nobeno, saj nimam Xboxa.

Če pa bi ga imel, bi pa vzel boljšo. In kateri bi naj bili najboljši igri za Kinect ta hip?

Meizu ::

Jaz sploh kinecta nebi uporabljal. Zgleda zanimivo prvih pet minut, vendar enourno kriljenje z rokami po sobi ni moj stil.

Mavrik ::

Držite se teme, o tem kaj bi vi radi (ki Kinecta nimate) lahko debatirate drugje.

Drugače je načeloma trenutno najboljša igra Dance Central, samo ma problem da ni Coop. Drugače pa so za v družbo Adventures precej zabavni.
The truth is rarely pure and never simple.

Meizu ::

Se držimo teme, moj bratranec ima tole reč in morm rečt, nism navdušen.

nhjghvfhj ::

Kakšni odgovori no wtf, tud če si s playstationom siamski dvojček ne morš take pisat.
Anyways kinect adventures in kinect sports, meni je fajn kadar nas je več da se malo nasmejimo :)

St235 ::

Dance Central je praktično edina stvar, ki se ji lahko reče igra. Pogojno uporabno pa še kinect adventures, če imaš majhne otroke/dovolj piva. Vse ostalo ni vredno DVDja na katerega je posneto.

ivans_k1 ::

Dance central

PujsaPepa ::

nhjghvfhj je izjavil:

kinect adventures in kinect sports, meni je fajn kadar nas je več da se malo nasmejimo :)


"MotionSports Kinect" je slabša kot "Kinext Sports" ? po ovitku mi zgleda Motion bolj profi :)

A kej za avte vozit nič dobrega ne obstaja ?

Zheegec ::

Sports je super, motionsports pa še nisem probal... Drugače čez par mesecev je napovedanih kar dosti iger...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

St235 ::

avte vozit bo edino forza. Sam glede na videno je približno isti efekt kot če gledaš prenos forumule ena in vrtiš roke po zraku.

dronyx ::

Bom izkoristil kar tole temo. Zanima me namreč, kako se obnese Kinect, če ga želiš uporabljati na različnih TV. Sam bi to čudo doma malo testiral, drugače pa bi zadevo skupaj s konzolo dal za igro nečakinji. Me pa zanima, kje si kinect zapomni nastavitve in ali je to potem potrebno znova kalibrirati, ko priključiš na drug TV zaslon?

St235 ::

Načeloma je vseeno katera televizija je, ker kinect zajema sliko neodvisno od TVja. Bo pa verjetno potrbna nova konfiguracija zaradi drugačnega prostora.

detroit ::

Mene pa zanima vaše mnenje če ste že posedovali wii in kinect.
Zanima me če je družabna vrednost približno ista. Recimo mi špilamo world party (odbito glupe zadeve samo suuuuper zabavne za družbo), so kinekt igre primerljive takemu pristopu?
Skero

Zheegec ::

edino, kar sem igral na wii je sports - sport resort in tukaj je Kinect sports noro boljši...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

St235 ::

Odvisno kolk vas je. Kinect podpira največ dva igralca hkrati. Just dance kot najboljša igra terenutno za kinect pa še tega žal ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kinect

Oddelek: Konzole
255229 (994) acookook
»

XBOX 360 250GB Kinect + 3 igre

Oddelek: Kaj kupiti
61386 (1280) dsfgsdes
»

Microsoft v 10 dneh prodal milijon Kinectov

Oddelek: Novice / Konzole
4110702 (8624) BigWhale
»

Playstation 3 - Move VS. Xbox 360 - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6916195 (14396) Bor H

Več podobnih tem