» »

Kinect

Kinect

Tero ::

Sem ponosem lastnik kinecta in zadevo malo preizkušam. Zadeva je zelo zabavna, čeprav priznam da nevem kako se bo to kaj dolgoročno obneslo.
Zaenkrat imam samo tudi priložen kinect adventures. Kater kinect špil je še ql?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

destroyer2k ::

Tero

Kolikor vem dance central je še nekako vredi.

Drugače iz mojih izkušenj pa kinect je polom. Ker kar sem videl pri promociji od MS je v resnici 1% učinkovit kot pa v reklamah. Pač največji fail da ne morem cev dashbord listat z kinect.

#000000 ::

Mene tud tole zanima, je res tak klump da ne kupovat ? Ker pol bi rajš vzel playstation in njihov kaj je že vawe

destroyer2k ::

#000000

Zaenkrat je kinect slaba investicija, ker igre ni kaj dobrih da bi upravičila tistih 150EUR. Jaz bol priporočam da počakaš z kinect na bolšo podporo iger ali pa pocenitev.

#000000 ::

Dej posnam kak filmček pa nekam uploadaj, da se dejasnko vidi kaka je odzivnost, jest bi ga vzel samo zato da bi kak fuzbal brcu ipd. tko za mal razmigat se pa da ni treba nikamor it lahk v gatah špilaš :)

Zheegec ::

Meni se Kinect zdi fenomenalen... Glede na namen je bistveno boljši od PS3 Move in Wiija (samo Wii je itak starejši in cenejši, tako da ni ravno poštena primerjava).
Drugače je itak nujna stvar Kinect Sports...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

RuN ::

Se pridružujem Alienovem mnenju.

Zadeva je zanimiva in špasna, ko moraš dejansko pri sami igri tudi malo migat - lahko tudi v gatah ;)

Prej imel WII in zadev res ne moreš primerjati.

Pri Kinectu se dejansko moraš s celim telesom posvetit igri, in ne samo z roko (ali nogo - wii fit plošča).
Pri Kinect Adventures se moraš tako izmikat v levo ali desno, naprej ali nazaj.

Po nekaj igrah Adventures in Kinect Sports lahko tudi zraven "full zašvicaš, pa to..." ;)

Je pa res, da sama odzivnost ni takojšnja ampak je malo laga, ampak ni to tako pretirano, kot eni napihujejo. Po nakaj igrah se že lepo navadiš, da pač malenkost prej nardiš premik.

Plus tega, to so šele začetki. Z dobrim SW in novimi igrami, bo to že lepo pošlihtano.

Če želiš veliko zabave ti priporočam kinect :)

St235 ::

Tako move, predvsem pa Kinect sta podhranjena na področju špilov. Za kinect sploh ni naslova, ki bi presegal otroško poskakovanje po dnevni sobi. Move pa ima zaenkrat samo The Fight, ki je noro vzdušna, samo ena igra ne opraviči investicije 100EUR. Lag na kinectu ni problematičen dokler govorimo o igricah za sprostitev, če pa bodo hoteli izdati karkoli konkretnega je nujno da to poštimajo.

msarc1 ::

destroyer2k je izjavil:

Tero

Kolikor vem dance central je še nekako vredi.

Drugače iz mojih izkušenj pa kinect je polom. Ker kar sem videl pri promociji od MS je v resnici 1% učinkovit kot pa v reklamah. Pač največji fail da ne morem cev dashbord listat z kinect.



Ja da ne mors lista po dashbordu si se pošteno zmotil.. vse se da... igre mas kinetic sport potem Motion Sports,... kar se tiče odzivnosti je fenomenalna, tko da priporočam nakup.. Imam ga že dobre mesec in me ni razočaral.

Lp

destroyer2k ::

msarc1

Kinect dashboard=/= dashboard

Ne moreš govoriti, da lahko listaš po dashboardu, ker samo kinect dashboard podpira to.

IvoJan ::

msarc1 je izjavil:

destroyer2k je izjavil:

Tero

Kolikor vem dance central je še nekako vredi.

Drugače iz mojih izkušenj pa kinect je polom. Ker kar sem videl pri promociji od MS je v resnici 1% učinkovit kot pa v reklamah. Pač največji fail da ne morem cev dashbord listat z kinect.



Ja da ne mors lista po dashbordu si se pošteno zmotil.. vse se da... igre mas kinetic sport potem Motion Sports,... kar se tiče odzivnosti je fenomenalna, tko da priporočam nakup.. Imam ga že dobre mesec in me ni razočaral.

Lp


odzivnost je v kurcu. lih vceraj sem igral v comshopu v cityparku :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zheegec ::

Včeraj igral od 18h do 24h in je še vedno fenomenalno. Odzivnost je super, po 1 tekmi pingponga se navadiš na lag in lahko igraš dalje. Pri nekaterih igrah se pa lah praktično ne opazi. Navdušen sem na max :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

JayKay ::

koliko ljudi pa lahko hkrati spremlja? 2?

Zheegec ::

2 Naenkrat, če je dosti prostora seveda :)

Problem je, da tukaj vsi pričakujejo, da boš lahko s Kinectom igral Counter-strike in Starcraft2, samo tega ne moreš igrati niti na Xbox360... Za skupinsko zabavo je pa zadeva fenomenalna, lag je pa dosti manjši, kot vsi tukaj govorijo. Pri par igrah se ga moraš navaditi, pri par pa je praktično neopazen...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

cruz123 ::

moje mnenje
včeraj kupil v mullerju xbox360 slim4gb + kinect
igral 2ure kinect adventures in bil pozitivno presenečen
lag je vredu velik je gibanja glede na to da nism že od poletja nč migal
je pa res da je ta igra bolj za mlajše tok da bo treba kak hud špil kupit(počakat)
pa prostora je res treba imet velik, tak da tisti k ga nimate raje ne kupit ker boste razočarani

Pesimist ::

Kolko Kinect verzij te obstaja?
http://playgame.biz/index.php?cPath=101...

Kinect za Xbox prvo verzijo in slim? Ali je res razlika?

Mavrik ::

Pesimist je izjavil:

Kolko Kinect verzij te obstaja?
http://playgame.biz/index.php?cPath=101...

Kinect za Xbox prvo verzijo in slim? Ali je res razlika?


Fora je v tem, da če nimaš Slima, potem rabiš adapter za dodatno napajanje (na Slimu se Kinect napaja direktno s konzole s posebnega priključka) - če Kinect kupiš ločeno od konzole, potem dobiš ta adapter zraven.

Fora pa je da PlayGame sigurno dela tako, da kupuje Slim bundle, jih razdere, ter ločeno (po višji ceni) proda modificiran Slim ter Kinect. Tam zraven pa jasno tega adapterja potem ni ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

aha ok. Meni se tak zdi bedarija ta Kinect ampak nej ma. Jaz sem xboxa upokojil ze leto dni nazaj, nisem niti enrkat vklopo vec in tudi nisem imel namena sploh vec. Zaj pa je foter vido Kinect Bowlanje oz Wiii bowlanje pa sem mu reko ce si nabavi kinect mu dam Xbox. Nisem pa pomislo da tisti haxi nedelajo vec na teh novih spilah. Noja tisto sem porihtal zdaj, samo to kamero se rabim te hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Kje je tista smily face karta za kalibracijo Kinecta? Jaz je nikjer nenajdem v skatli od kinecta. Kaj si jo moram sam sprintat al kaj?

Ah nevermind. Sem prebral da je v skatli od kinect advatures. To mi pirati ne odpiramo niti. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

V cem je fora da menine trejca celega skeleta ampak samo piko v glavi in rokah ne pa kot tu. No to mi je zjutraj uspelo tak da predvidevam da je zarad svetlobe.


meni pa tak dela. To je izven igre btw.

baje je z igro povezano.

BTW prvi videjo je totalno fejk ker ga je sinhroniziro. Ima drugace dosti vec laga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

RuN ::

Pri prvem videu maš Body tracking...pri drugem pa Hand tracking.

2CrazyFish ::

Kakšne imate kaj izkušnje z dvema igralcema?

Meni jih na 8 feet (2.5m) sicer prepozna, ampak po par sekundah igranja enega ali drugega izgubi. Tako da je praktično neuporabno.

A so kakšni nasveti kako izboljšat zaznavanje? Svetloba, barva obleke...
Senzor imam že sedaj na 1.7m višine.

Thanx!
LP

urosh ::

meni dela na 2 plejerja bp... Razdalja pa mora biti prava - ne preveč, ne premalo. Kot ti na začetku pokaže... Moj senzor je na ene 1,5m, razdalja pa okrog 2-3 m (od oka).

DuleKrtola ::

Imam kinect kupljen v kompletu z xboxom in bi rad priklopil na pc. Zanima me kje v sloveniji se da kupit napajalnik. Je ebay edina pot?

Keyser Soze ::

bolha
OM, F, G!

acookook ::

Ko sem pred dvema mesecema delal nek projekt z V2 za Windows mi je stvar bila kul, sem pa kamerco moral na žalost vrniti. K nakupu me odvrača nekaj stvari:

  1. Najde sem samo rabljena roba, nobene garancije

  2. Folk prodaja zadevo drago kot, da je to neka revolucionarna zadeva, čeprav je zadeva bila lansirana 2013 skupaj z prvim X1 - sem celo imel zadevo, ni pa bilo iger kar je bil osnovni namen naprave

  3. Je zunaj V3, ki je sicer bolj industrijsko usmerjena


Kaj je trenutno najboljša opcija, neke alternative sem sicer videl, ne vem pa kje jih preizkusiti, če sem že imel težave, da sem dobil v posojo KV2. Cilj pa je nek DIY motion capturing in zajemanje fotografij za 3D skene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX 360 250GB Kinect + 3 igre

Oddelek: Kaj kupiti
61385 (1279) dsfgsdes
»

Kinect : super igre ?

Oddelek: Konzole
162552 (2132) St235
»

Microsoft v 10 dneh prodal milijon Kinectov

Oddelek: Novice / Konzole
4110701 (8623) BigWhale
»

Playstation 3 - Move VS. Xbox 360 - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6916195 (14396) Bor H
»

Znana cena Kinecta (Natala)

Oddelek: Novice / Igre
2110305 (9191) BigWhale

Več podobnih tem