» »

težava z Firefox 4 pri SSL

težava z Firefox 4 pri SSL

Misek2 ::

Cao,
a mi lahko kdo prosim pomaga, ko sem naložil novo Firefox nisem mogel več uporabljat spletnega bančništva in vse ostale storitve z digitalnim certifikatom. Javlja mi napako;
- Varna povezava ni uspela
- Pri povezovanju z XXXXXX.XXX.si je prišlo do napake.
- Naj tej vtičnici SSL ponovno pogajanje ni dovoljeno.
- (Koda napake: ssl_error_renegotiation_not_allowed)
- Strani, ki si jo želite ogledati, ni mogoče prikazati, ker ni mogoče preveriti pristnosti sprejetih podatkov.
- O napaki lahko obvestite lastnike spletne strani, ali uporabite ukaz v meniju Pomoč in pošljite poročilo o napaki na strani.

Ker se to pojavlja samo na tej različici prosim za pomoč!

s1m0n ::

RejZoR ::

Mislim, da mi to meče za Live SkyDrive, ko se hočem prijavit. Pol pa še nekrat odpreš direktni link gre pa brez težav not.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Misek2 ::

s1m0n je izjavil:

Pri meni to deluje!

http://dotomaz.tumblr.com/post/78644374...


Ja to sem jaz videl samo kako to narediš??? Mi lahko prosim razložiš malo preprosteje.

amigo_no1 ::

To enable SSL renegotiation you need to point your browser to about:config. After confirming that you know what you are doing, you need to search for:

security.ssl.allow_unrestricted_renego_everywhere__temporarily_available_pref

and set it to true. After this you should be able to access the site.

Misek2 ::

Še v sloveščini os S1m0na;

v naslovno vrstico (tam, ko pišeš spletni naslov npr. www.najdi.si) napiši "about:config" brez narekovajev.
Klikni gumb "Vseeno nadaljuj", da se strinjaš s pogoji.
Nato v "Iskanje" napiši "security.ssl.allow_unrestricted_renego_everywhere__temporarily_available" spet brez narekovajev!

Ter dvakrat klikni na to kar ti najde da se vrednost (čisto desno) iz false spremeni na True. Zapreš ta zavihek in ponovno probaš tisti stran ki ti dela probleme!

p.s. Dobro bi bilo še obvestit lastnika strani, da to težavo odpravijo. Trenutno imajo skoraj vse strani s tem probleme, banke, simobil,.... No na moji banki so že najavili, da bojo to težavo odpravili, je pa to manjša banka in je odzivnost verjetno hitrejša...
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570477 (59642) opeter
»

Hitrejši Youtube

Oddelek: Omrežja in internet
102800 (2157) Bakunin
»

Firefox 4 bo izšel prihodnji mesec

Oddelek: Novice / Brskalniki
308026 (5565) filip007
»

Odkrita resna ranljivost v SSL in TLS protokolih

Oddelek: Novice / Varnost
104750 (3719) BlueRunner
»

Kako pohitriti FireFox

Oddelek: Pomoč in nasveti
104405 (4116) Bakunin

Več podobnih tem