» »

Exchange 2007

Exchange 2007

bitlab ::

Imam težave z omenjenim programom. Zadeva teče na SBS 2008. Težava je v tem, da se je naenkrat pri klientih, ki so na exchange povezani z Outlook-om pričelo med delom pojavljati okno "Connect to remote.mojadomena.si..." in od uporabnika zahteva username in password (še prad kakšnim mesecem je bilo vse OK). Okno se tudi, če uporabnik vpiše svoje podatke, znova in znova pojavlja. Če se odjaviš iz sistema (domene) in ponovno prijaviš, pri zagonu Outlook deluje normalno (povezan z Exchange) in tudi upravljanje z maili in ostalo deluje b.p. Potem pa ponovno po nekaj minutah ista težava.

Kakšna ideja?


Hvala za pomoč
BiTLAB, informacijska tehnologija, d.o.o.

Malajlo ::

Veljavnost certifikata?
Pojdi na https://remote.mojadomena.si in preveri veljavnost. Če je potekel, ga boš moral obnoviti.

bitlab ::

Malajlo je izjavil:

Veljavnost certifikata?
Pojdi na https://remote.mojadomena.si in preveri veljavnost. Če je potekel, ga boš moral obnoviti.


Je veljaven do 23.12.2012
BiTLAB, informacijska tehnologija, d.o.o.

gorenjc ::

Eden od možnih vzrokov.

dëych ::

Malajlo ::

Kam ti kaže remote.domena.si? Ven ali na lokalno adreso?
Imaš na Outlookih omogočen OutlookAnywhere?

Sicer je pa problem v izključevanju načina avtentikacije...
Pobrskam, sem kakšen mesec nazaj doktoriral...
[edit] Ja, TS GW in OutlookAnywhere sta se en drugega izključevala. Si kaj spreminjal vmes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

videc ::

Tole bi jaz prej rekel, da bi lahko bila težava s klientom (Outlook). Poglej, na kak način se Outlook avtenticira oziroma če imaš verzijo Outlook 2003 bo prej težava, ker privzeto ni varna avtentikacija (če me spomin ne vara; je že en čas, odkar sem to delal).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
487425 (6130) tony1
»

Prenosnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
143289 (2848) Pyr0Beast
»

mysql se ugaša

Oddelek: Izdelava spletišč
51065 (1017) CCfly
»

PODATKOVNE BAZE

Oddelek: Programska oprema
61631 (1521) ADF
»

Avtomatsko kopiranje CD-jev!

Oddelek: Programiranje
111294 (1084) darkolord

Več podobnih tem