» »

Zoran Thaler @ Cash-For-Laws

Zoran Thaler @ Cash-For-Laws

noraguta ::

ma sej zoran sm davkov ni hotu plačat al , zakaj gre točno , sej luberajo uni mudeli lohk?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

luli ::

Zoranovi ukrepi v Ljubljani delujejo, v Bruslju pač ne.

GregiB ::

Europoslanci so Thalerjev odstop sprejeli s aplavzom... a še vedno se sprašujem, koliko bi jih v sali ostalo in ploskalo, če bi "eksperiment" izvedli na vse 736 poslancih sočasno...??
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

USS Liberty ::

poweroff je izjavil:

Ja, "novih" obrazov je veliko. Janez Janša, miličnik Gorenak, Grimms, Jerovšek, Irgl, Petan, Zorn,... Na obeh straneh so. Poleg tega si eni (tudi v tej temi) ne morejo zamisliti SDS brez Janše.


te, ki si jih ti naštel, nihče v tej državi ne predstavlja kot nove obraze. Tiste in podobne, ki sem jih pa jaz naštel, pa pred vsakimi volivami mediji predstavljajo kot nekaj novega, čeprav gre za iste leve face, ki se vsakih nekaj let zapakrajo v novo embalažo, ustanovijo neko novo baj pas ali satelitsko stranko in stalno nategnejo poneumljene ljudi v tej državi.

Manjka nam še samo, da te isti levaki, še na desnici ustvarijo "nove" obraze v "novi" "žlahtni" konservativni stranki, kjer se bodo drenjali "mostograditelji" Gregor Virant, Bojan Šrot, Marjan Podobnik, Radovan Žerjav... mogoče nam Kučan celo iz naftalina potegne enega prvih "žlahtnih" desničarjev Iva Bizjaka...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

poweroff ::

luli je izjavil:

Zoranovi ukrepi v Ljubljani delujejo, v Bruslju pač ne.

Ni res. Zarotniško delujejo tudi iz Finske!
sudo poweroff

GregiB ::

USS Liberty je izjavil:

Manjka nam še samo, da te isti levaki, še na desnici ustvarijo "nove" obraze v "novi" "žlahtni" konservativni stranki, kjer se bodo drenjali "mostograditelji" Gregor Virant, Bojan Šrot, Marjan Podobnik, Radovan Žerjav... mogoče nam Kučan celo iz naftalina potegne enega prvih "žlahtnih" desničarjev Iva Bizjaka...

Ama mislim, tole je pa že res beda... Torej je taktika na volitvah dvofazna... najprej zagotoviti, da desnica dobi hudo visoko večino, potem pa še poskrbeti, da ta večina ne bo preveč razpršena... Saj vendar vsi vemo, kdo je edini ta'pravi, ne? Začenjam ugotavljati, da je plan 50+ hudo preskromen...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BALAST ::

Kaj ko bi za eno leto prepovedal OGLAŠEVANJE STRANK IN KANDIDATOV. Ker če imata SDS in SD toliko neporavnanih obveznosti, kot po medijih sporočajo, bi jim lahko računsko sodišče prepovedalo OGLAŠEVANJE.

Thomas ::

Jaz začenjam ugotavljati nekaj drugega. SDS bo dobil absolutno večino, vendar bo prisiljen predpisati tako grenke pilule, da bo revolt.

To bo priložnost za vrnitev SD na oblast.

Itd.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

GregiB ::

Thomas je izjavil:

Jaz začenjam ugotavljati nekaj drugega. SDS bo dobil absolutno večino, vendar bo prisiljen predpisati tako grenke pilule, da bo revolt.


Ama kakšen revolt neki... saj vendar vsi vemo, da je za vse krivo 50 let "podlage" 8-O
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Thomas ::

A bi pozabu mau na ideologijo? Klerofašisti in komunisti sami niso dovolj močni, da bi naredili potrebne reforme. Sodelovati pa nočejo in ne morejo. Zato se bodo izmenjevali na oblasti, daokler KLJUB njihovim precej zgrešenim poskusom, ne bo zalaufalo samo od sebe.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Cveto ::

poweroff je izjavil:

luli je izjavil:

Zoranovi ukrepi v Ljubljani delujejo, v Bruslju pač ne.

Ni res. Zarotniško delujejo tudi iz Finske!


Sprijazni se že: afera Patria je OUT in nikogar več ne zanima, saj so se vsi dokazi razvodeneli.

Na eni strani imamo domnevno podkupovanje ki ga je storila neznana oseba na neznanem kraju ob neznanem času ter za neznan znesek denarja, na drugi strani pa imamo znanega storilca, na znanem mestu ob znanem času in za znan znesek.

Me prav zanima kateri od teh dveh bo obsojen?

poweroff ::

Thomas je izjavil:

Jaz začenjam ugotavljati nekaj drugega. SDS bo dobil absolutno večino, vendar bo prisiljen predpisati tako grenke pilule, da bo revolt.

To bo priložnost za vrnitev SD na oblast.

Itd.

Točno to je največji problem. Bravo Thomas.

Kaj naredit? Po moje se nobena stran ne po ne predala, ne orazumila za sodelovanje. Verjetno se bodo toliko časa prepucavali med seboj, da jih bo na koncu resno jemalo čedalje manj ljudi. In morda se odprejo možnosti za kaj novega.

Samo kolikor poznam Slovenc zna to trajat še kar nekaj časa. Govorimo o desetletjih, da ne bo pomote.
sudo poweroff

Pšenični ::

"Jaz začenjam ugotavljati nekaj drugega. SDS bo dobil absolutno večino, vendar bo prisiljen predpisati tako grenke pilule, da bo revolt.

To bo priložnost za vrnitev SD na oblast."

Treba bo slovencem razložit, da Pahorjeva vlada razpisuje državne obveznice že vsaka 2 meseca po 1,5 milijarde evrov. Ker vedo, da grejo od korita, ga od spodaj navrtavajo. Za to bo potrebno odgovarjat, to je kriminal. Kdo bo to vračal? Majke mi.

poweroff ::

Cveto je izjavil:

poweroff je izjavil:

luli je izjavil:

Zoranovi ukrepi v Ljubljani delujejo, v Bruslju pač ne.

Ni res. Zarotniško delujejo tudi iz Finske!


Sprijazni se že: afera Patria je OUT in nikogar več ne zanima, saj so se vsi dokazi razvodeneli.

Ta zadeva je še na sodišču. Sicer pa se z njo še največ ukvarjajo desničarji. Razumni ljudje smo že dolgo nazaj rekli, da nas stvar do dokončne odločitve sodišča ne zanima.

Cveto je izjavil:

Na eni strani imamo domnevno podkupovanje ki ga je storila neznana oseba na neznanem kraju ob neznanem času ter za neznan znesek denarja, na drugi strani pa imamo znanega storilca, na znanem mestu ob znanem času in za znan znesek.

Me prav zanima kateri od teh dveh bo obsojen?

Saj tle je jasno kako bi moralo biti. A nimaš nič zaupanja v sodstvo?
sudo poweroff

Libertarian ::

Thomas je izjavil:

Jaz začenjam ugotavljati nekaj drugega. SDS bo dobil absolutno večino, vendar bo prisiljen predpisati tako grenke pilule, da bo revolt.

To bo priložnost za vrnitev SD na oblast.

Itd.


Jaz bom zato, verjetno, prvič volil za neokomuniste oz Borata.

Because he's not the man we WANT, he's the man we NEED! >:D
Sic semper tyrannis

jype ::

Thomas> vendar bo prisiljen predpisati tako grenke pilule, da bo revolt.

To je bil že scenarij med konjunkturo v njegovem mandatu.

Potem se je uklonil in zdaj imamo sranje.

Seveda je zajebal še cel kup drugih reči - katolike je spustil v pisanje zakona o RTV in jim dovolil, da se vmešavajo v družinske zadeve, ni izpolnil določb, ki mu jih je naložilo ustavno sodišče, ničesar se ni dogovoril s hrvaškimi kolegi in naprej in nazaj.

Borat je seveda nekatere reči uredil, druge pa zavozil ali pa vsaj zamudil. Zdi se, da sploh ne spremlja situacije v državi (kar mu je verjetno svetoval psihiater in kar medicinsko gledano ni slab nasvet). Po moje niti ne bo treba čakat na predajo štafete, da bo revolt, ker bo že ta vlada prisiljena sprejeti podobne ukrepe kot so tisti, zaradi katerih protestira večina evrope.

Škoda, da ni več Titeja, da bi si pr amerikancih mau gnara sposodu, bi mel kuj velik mn težav.

Thomas ::

Zelo originalno in precej globoko razmišljanje, Libertarian. I am intrigued.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

lambda ::

Težava je, ker vse kaže, da imamo samo 2 opciji, SD in SDS (in njuni periferiji). Aja, je še tretja, ki se noče prav dobro vključit kot periferija na noben pol, saj mora skrbet za svojo rastočo volilno bazo. Se obrnejo po vetru in so zraven, vendar hkrati niso zraven, ker vedno delujejo samo v interes svoje volilne baze, da lahko čez 4 leta rečejo, da so bili itak edini, ki so se borili za njih. Ti so edini, ki jim volilna baza samo aditivno raste. Ostali dve glavni opciji pa večinoma fašeta volilce, ki so proti nasprotni opciji, ne ker so za njih.

jype ::

Pejte v politiko, vas bom volu, če boste napisal dobr program.

donfilipo ::

poweroff je izjavil:


Saj tle je jasno kako bi moralo biti. A nimaš nič zaupanja v sodstvo?


Sem že pred mnogimi leti, pa dotični niso razumeli.

Stvari so v bistvu zelo enostavne. Socializem je 'teološki' sistem kot je bil, obetal vendarle navidezno večjo možnost realne eksistence, tudi v hudih neprilikah in ob tegobah navadnega delavca.

**//Težaški delavci sicer sčasoma večajo formalno izobrazbo, a tegob nikakor ne zmanjšajo, v kolikor se družbi v celoti ne poboljša infrastruktura, do nedavnega v informacijsko know-how, danes nisem niti v to več prepričan//

V sociološkem pomenu obetanje in princip vendarle mnogim OGROMNO pomeni. Ker jih spremlja skozi ves šolski verouk! Kapitalizem s svojimi izbirami greha in kriminala, realno eksistenco v vedno več primerih ogrozi. To pomeni RAZPAD neke splošne družbene etike, ki traja lahko kar nekaj časa, pri nas očitno že 20 let in še ni ravno videti konca!

Sodstvo? En podatek. Pro capita imamo največ sodnikov in tudi največ sodnih zaostankov! Ta podatek govori sam zase. Smo pa prvi:) In ja, pravnik je obetaven poklic po svetu, pri nas pa sploh!!!

Kapitalizem sam po sebi, je sicer 'teološko' nižja stopnja, vendar je naravna. Nekako pravilno zverska, prilagojena človeški naravi:)), ljubiteljev sluge od Darwina:) Nekaj si zapomnite. Ni pa pravega kapitalizma brez pištole!!! Tu mislim čisto resno! Za zaupanje v sodstvo v sistemu, kjer si kot individuum zagotavljate preživetje, kolektiv pa v glavnem samo dviguje zastavo:), je dobra osebna oborožitev nujna. Tam deluje na osnovi prastarih in predpotopnih poflikanih razsvetljensko liberalnih idej, tudi sodstvo. Presenetljivo učinkovito in dobro!

Ostalo so pa evropski socializmi. Posebne barže hibridi med idejami liberalcev, marksistov in social demokracije. Za te, nas nekdo skuša prepričati, da nikakor nismo dovolj intelektualno razviti:)) In na drugi strani par pizd trdi, da niti uspešni ne obstajajo!¨

Jasno najbolj obsojanja vredni so pa požrešni lopovi in prevaranti, ki na zunaj igrajo borce za ta evropski socializem, njegov že kar resno ogrožen obstanek, (saj je pred 20 leti ostal brez skrajne marksistične oblike utrditve:), v bistvu so pa navadne požrešne skrajno korumpirane, moralno razpadle spake socializma, ki pa so ostale pri koritu neoliberalizma, da se jih enega za drugim lovi pri lopovščinah. Dokler ne izumrejo.

Prave levice pa na veliko žalost ni več!!! Za levičarje se razglaša danes ostanek seksualne revolucije, emancipacija homoseksulacev, travašev in feminizma, in ti naj bi ob novodobnih sužnjih,ki dobesedno garajo za 400€, 12 ur na dan, za pogled množicam, ki se potem z 550 počutijo bogate:), pomenilo sodobno levico. Malo morgen zame! Če s takim denarjem nimaš niti sindikalnih izletov na morje, v toplice in v poceni gostilno, kjer se ga nažreš do smrti, je to znak, da prave levice NI:))

No na srečo pa SEM odkril nekaj mladincev, ki imajo pun kurac sprenevedanja in jim tudi novi levičarski pogledi na svet niso čisto tuji. Nekaj malega nevzcvetelega upanja je pa le:)) Na žalost, ali bolje rečeno na srečo, so še plašni kot device in 'teološko' nafutrani' z intelektualnimi zmerneži tipa Chomsky, ali celo impotenco hollywood pripovedi Žižka. Ta ima sicer prav, da bi veljalo zadeve dobro premisliti, ampak se bojim da, v kavbojskih dvobojih, ni ravno veliko časa za razmišljanje:)) Nasprotnik ima načrt za eliminacijo levice, že stoletje dobro premišljen! Kaj sledi POTEM, je pa tako brez pomena razpredati. Ker sem ugotovil, da so prevrtljive pizde in ravno tako radi obetajo jakobovo lojtro in električna nebesa:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

revvs ::

Pojem demokracija in kapitalizem ne gre skupaj. Logično je nemogoče imeti hkrati demokracijo in kapitalizem. Saj so vsi stari cesarji, kralji bili kapitalisti, dandanes gremo nazaj v inkvizicijo. Vsi so tega thalerja imeli za zlatega dečka, vendar nemogoče je biti sluga američanom in četrtem rajhu in hkrati biti na strani dobrega in blagostanja slovenije. Saj je cel smisel EU v tem da se širi trg ZDA in četrtega rajha. Širi se pa seveda tako da se vzpostavi namesto našega. Levih več ni, vsi so desni.

WarpedGone ::

Kapitalizem in fevdalizem ni isto.

Matr je blo fajn špricat v osnovni in srednji, a ne?
Zbogom in hvala za vse ribe

revvs ::

WarpedGone je izjavil:

Kapitalizem in fevdalizem ni isto.

Matr je blo fajn špricat v osnovni in srednji, a ne?


Potem mi pa porazloži Janezek, da bom nadoknadil moje zamujene ure.

tsh2 ::

poweroff je izjavil:


Sprijazni se že: afera Patria je OUT in nikogar več ne zanima, saj so se vsi dokazi razvodeneli./st.citat]
Ta zadeva je še na sodišču. Sicer pa se z njo še največ ukvarjajo desničarji. Razumni ljudje smo že dolgo nazaj rekli, da nas stvar do dokončne odločitve sodišča ne zanima.


zakaj pa govorite o njej povsod kjer je prilika in vaši levi politiki, če vas ne zanima?

poweroff ::

Pa kdo govori o tem - desničarji kar naprej omenjate neke afere, Patrijo, iščete neke dokaze, da je vse zrežirano...
sudo poweroff

Gregor P ::

Ne vem, če si opazil, ampak to je ena redkih tem, ki niti ni "desničarji" vs "levičarji", ampak na splošno zgražanje nad politiki oz. politiko (morda zato ker se vse strani bojijo katerega kandidata bodo angleški novinarji naslednjega razkrili, poleg Španca sedaj, lahko pa da tudi ne);) ...razen če si ti morda kje videl strašanski odziv desnice pri nas?!?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Kako ni, že parkrat sem reku, da Thaler pa že ni nč kriv, ker je naš!

Zdaj ga še predsednik republike odlikuje, potem pa kip pri tromostovju zamenjamo z njegovim, pa za zasluge mu država kupi kakšen otok, da ga raja ne bo motila ko se ob ta drobiž od lobistov spotika, pa bo epizoda zaključena.

Da je odstopil je pa itak vsaj tako častno, kot bi se pred parlamentom zažgal! No, mogoče se še bo, glede na to da ga sama nobel načela in vrednote skup držijo.

Gregor P ::

jype je izjavil:

Kako ni

Tako po občutku:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Če je tvoj učitelj Joda, ti verjamem!

Gregor P ::

Naj bo sila vedno s teboj8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

USS Liberty ::

http://www.rtvslo.si/slovenija/le-slove...

"Le slovenski organi pregona se v Bruslju še niso lotili primera Thaler"

Ni čudno, da potem vse več ljudi hoče pobegniti iz te skorumpirane levaške države...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Double_J ::

Lepo je v naši palčkovini biti mlad...;)
Dve šivanki...

Limit-sky ::

Nekateri se čudijo, zakaj smo na unih lestvicah demokratičnosti in ostalih -sti padli za toliko mest.

jype ::

Jaz se ne čudim - itak pa vsi vemo, da je vsega tega kriv Janša.

Če bi bil vsaj Kučan še živ :|

BlaY0 ::

Ne pa ne!

Limit-sky ::

jype je izjavil:

Jaz se ne čudim - itak pa vsi vemo, da je vsega tega kriv Janša.

Če bi bil vsaj Kučan še živ :|


Po mojem pa ni janša, ker on pa res ni sposoben kaj takšnega sploh pogruntat. Saj veš, nesposobneži, pa to. Pa še malo las ima. Takšni pa vemo, kakšni so, mar ne?

jype ::

Po mojem pa je Janša. Če bi bil kdo drug, bi bil Thaler že zdavnaj za zapahi!

Limit-sky ::

Se strinjam! Saj pravim, da je nesposoben.

In tak kekec, bi naj dobil naslednje volitve? Žalost. Je kakšna alternativa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Limit-sky ()

jype ::

Limit-sky> Je kakšna alternativa?

Javi, če najdeš, jaz tudi še iščem.

Limit-sky ::

jype je izjavil:

Limit-sky> Je kakšna alternativa?

Javi, če najdeš, jaz tudi še iščem.


Mislim, da bo težka. Če so vsvi isti, potem je treba iskati bolj iste. :)

jype ::

Al pa uvozit kakšne drugačne.

Limit-sky ::

Thalerja?

jype ::

Njega raje izvozit.

Za naše fante bi bil idealen... Ahmadinedžad! Če on reče, da problema ni - problem resnično izgine!

Limit-sky ::

A so pri nas problemi?
So že zdavnaj resnično izginili.
:)

jype ::

Limit-sky> A so pri nas problemi?

In to resni - cionistični lobiji nam bodo otroke spremenili v homoseksualce, levaki bodo pokradli vse državno premoženje, desničarji pa družinsko in medijsko zakonodajo prestavili nazaj v srednji vek.

Limit-sky ::

Fak, stari, tole je težek problem. Še naše privatne telefonske klice bi radi kontrolirali brez sodnih nalogov. Cionisti jedni! Pa denar nam kradejo za njihove banke. Desničarji jedni!
Ahmadinedžad FTW!
:)

Okapi ::

Lovke murgelskega palčka sežejo tudi v Bruselj, saj je dosegel, da so Thalerja oprali krivde.>:D
Evropski urad za boj proti goljufijam - OLAF je po devetmesečni preiskavi zaključil primer evropskega poslanca Zorana Thalerja.

V sklepu o primeru so zapisali, da na Thalerjevi strani >>kršitev ni bilo<<.


Le kaj bodo na to porekli naši vrli desnaki. >:D

O.

Mr.B ::

Okapi malo šrišo sliko poglej. Ups sej res ti si murgelski palček.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gregor P ::

OLAF je rekel, da je Thaler čist kot solza:D ... oz. bolj natančno
Opozorili pa so, da Evropski parlament preiskavi ni nudil potrebne podpore. Urad od parlamenta ni dobil potrebnih elektronskih podatkov in ni mogel opraviti pogovorov s pričami. Posledično urad ni mogel opraviti celovite administrativne preiskave in ugotovitve temeljijo na omejenih informacijah
>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Se boš moral malo bolj potrudit>:D
Olaf tudi ugotavlja, da je Thaler pokazal polno sodelovanje v preiskavi, kar pa ne velja za Evropski parlament. Thaler je med drugim izročil preiskovalcem Olafa svojo elektronsko korespondenco in jih pooblastil za dostop do vseh podatkov, ki so jih potrebovali za preiskavo.


O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poslanci, ki kradejo. Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12225041 (19139) otago
»

Hišne preiskave pri Mariborskem županu

Oddelek: Problemi človeštva
385500 (4252) poweroff

Več podobnih tem