» »

LAN - mail

LAN - mail

XCT ::

V firmi imamo server na katerem teče Novel 3.xx. Vsi drugi rač v firmi imajo nameščene Winse. Eden od teh pa ima preko modema 56K povezavo v svet. Trenutno z računalniki dostopamo samo do diska srverja.

Zanima pa me, kateri bi bil najboljši program tipa e-mail, ki bi znal preko mreže pošiljati pošto med posameznimi računalniki in ki bi znal sam preko računalnika z modemom poslati in prejeti externo pošto in jo kasneje tudi razdeliti?
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Lith ::

Na zalost ga tut jaz se nisem nasel, in verjetn ga tut ni (mas sicer neke Mail serverje u Novell ver. 5, sam ne pa da bi pol se notr masinam razposilu maile)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

PaJo ::

Ja kaj tekega se da lepo naredit z linuxom, pa verjetno z kaksnimi win nt-ji tudi samo te bo drzaje prislo. Res pa nevem zakaj se uprablat Novell, ker je itak ze dolgo out;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

pramarko ::

Ne vem kter programcek bi bil za vse to (vse v enem), lohk bi pa uporabljali vec programckov... ceprav je odvisno kako imate zrihtano sharanje interneta. Za interno komuniciranje si lohk instalirate posebno verzijo ICQja za LAN omrezja. Na en racunalnik (z windowsi - ni treba da je kakrsenkoli server) si instalireate ICQ server, na ostale pa ICQ client - omogoca vse komunikacije kot jih omogoca navaden ICQ. Za email se mi pa zdi, da lohk kar uporabljate Outlook Express - vsak s svojim accountom.

Gill ::

Kje pa se dobi ta posebna verzija ICQ -ja za LAN omrežja? Gledam na strani ICQ, pa je nikjer ni videti!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815980 (9803) slitkx
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558734 (7468) ahac
»

Še več prostora za vašo pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
587307 (5633) CaqKa
»

MESSENGER 4.7??

Oddelek: Programska oprema
171297 (1136) chebeltza
»

Programcki za MREZO

Oddelek: Programska oprema
101243 (1008) Tjulenj

Več podobnih tem