» »

Kje lahko kupim nokio e75

Kje lahko kupim nokio e75

GabrieLeo ::

Zelo mi je všeč nokia e75 in zanima me ali jo lahko še kje kupim? (razen bolhe)

PNG ::

Zdravo!

Imel sem Nokio E75 skoraj dve leti. To je sedaj že star model in novega telefona več ne boš našel ali zelo težko (iz kakšne stare zaloge).

Nekaj nasvetov: model je že zastarel. Sicer izgleda super, ampak manjka funkcij. Pomanjkljivosti in prednosti Symbiana ne bom razlagal, ker je to tvoja osebna odločitev. Drugače pa se rad prah nabira pod ekranom, zgornja ploščica odpada stran (to se je zgodilo meni IN mojemu kolegu na ISTEM mestu, tako da je po mojem serijska napaka), tipke čez čas več ne primejo. Obraba od uporabe se vizualno pozna na polni QWERTY tipkovnici in original etui, ki je priložen, zelo hitro razpade (cca. 2-3 mesece). Etuije drugače dobiš za 5EUR na ebayu iz kitajske, tako da me osebno to ni pretirano motilo. Stranske, gumirane, prevleke za usb in micro sd kartico je zelo, zelo težko odpirati.

Kljub temu sem bil zadovoljen z njo, mi je služila skoraj dve leti, kar je BISTVENO več kot vsi moji prejšnji telefoni (menjaval sem jih na 3 mesece, ponavadi).

Mimogrede, sem ZELO precizen glede svojih gadgetov in sem resnično lepo pazil na mojo E75.

Aja, pa še to - nazadnje sem videl, da se je nova prodajala v oni prodajalni gsmov v europarku, ki je locirana takoj pod Mobitelovim centrom.

LP

rzidar1 ::

z eno besedo... super telefon!

vredna svojega denarja.
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

thor24 ::

Se mi zdi da je ta trgovina tudi na Bolhi, ampak vseeno gre tu za nov telefon!

http://www.mobitrgovina.com/trg/index.p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thor24 ()

FishFreak ::

se mi zdi da je nekdo meu na mojblink ali partis oglas za ta telefon..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poslovni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
477994 (5496) cuxoh
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028565 (22728) leiito
»

Mango bo debitiral na Nokiah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6417487 (15434) BlueRunner
»

nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
426433 (5470) dgrude
»

Kateri telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
151964 (1624) Scorpia

Več podobnih tem