» »

izsledki raziskave o stopalih

izsledki raziskave o stopalih

jeti ::

TOREJ, dolgo (ne)pričakovani rezultati so tu::D

Skupaj se je javilo 42 ljudi in neki luli (Luilll:)), ki stopal kao sploh nima in ga zato nisem štel. Skupaj smo nabrali za 1852 dolžinskih enot, kar znese skoraj 44,1 v povprečju.
Pri tistih, ki ste rekli nekaj v stilu "42 ali 43", sem vzel nekaj vmes, torej 42,5 v navedenm primeru.
Največkrat se je pojavila številka 46 (6-krat) in še 3x v stilu (45-46 oz. 46-47).
Kar 21,4% anketirancev ima tako nogo.

No, po pričakovanjih sem pri maksimalni dolžini dominiral jaz (jeti), ki imam nogo 51,5; moje pravo nasprotje je Paramedic, ki ima minimini nogico 37.:)

Če našo skupno dolžino pretvorimo v cm (1cm=cca.1,5 številke -> ni čisto točno, ampak jebesh) in pomnožimo z 2 (vsak ima 2 stopali), dobimo rezultat 2469,3 cm, kar je 24,7m. Toliko niti najboljši metalci krogle ne dosežejo! Če bi iz naših obuval naredili neko dolgo vrsto, ne bi nihče vrgel krogle dlje od nje, si lahko to mislite?:D

Križanje odgovorov je pokazalo tudi, da so svojim stopalom najbolj zvesti volilci Združene liste, največja odstopanja pa so med volilci DeSUS-a. (a kakšno križanje to? Ma ne vem, ampak v cajtengih vedno odgovore še nekaj križajo levo pa desno...pa sem jih še jest:P)

Je pa res, da velika stopala bolj smrdijo, zato jih je treba dlje umivati, da so okolju enako prijazna, kot kakšna manjša stopala.

Še eno križanje odgovorov pa je pokazalo, da so ljudje z večjimi stopali hkrati tudi bolj "obdarjeni";), so lepši, pametnejši, uspešnejši in sploh naj naj...pa če to verjamete al pa ne.:D:D

Komentarji na izsledke raziskave zaželjeni!:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

NiggerBob ::

ROTFL!:D
..in če se še malo poigramo s statistiko, lahko izpeljemo zaključek, da privrženci Slo-Techa živijo na veliki nogi...ROTFL!:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Sergio ::

jeti: ma ti si nor... :D:D:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

g0Run7 ::

...lepo je ziveti na veliki nogi...8-)

Sergio ::

GoMar... heh... to mi je zdej prslo na pamet... A ves kaj Gomar pomen v albanščini? Osel, hehe... No offense :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

g0Run7 ::

...heh...shit nisem vedu...pa si me...8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420901 (2750) gruntfürmich
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112968 (11727) destiny
»

Je tek zdrav? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8725252 (22698) ThinkPad
»

Hoja po vodi

Oddelek: Loža
363932 (3244) bosmla

Velikost stopal

Oddelek: Loža
462764 (2377) jeti

Več podobnih tem