» »

Windows 7 - kako prekopirati uporabniški profil?

Windows 7 - kako prekopirati uporabniški profil?

macrome ::

Pozdravljeni.

Rad bi prekopiral trenutno delujoči uporabniški profil v win7 v nek nov profil (zaradi vključitve računalnikov v domeno).
S pomočjo Googla sem sicer že ugotovil, da je kopiranje profilov v sedmici privzeto onemogočeno (gumb "copy to" je siv) in pa tudi kako zaobiti ta problem (s pomočjo EF enabler).
Do sem še vse ok. Profil se s pomočjo omenjenega programčka da prekopirati enako, kot v xp-jih (v system properties -> user profiles -> settings). Videti je, kot da zadeva deluje.
Težava pa nastopi, ko se hočem prijaviti v nov profil. Tedaj se uporabnik v trenutku odjavi - nastopi log on log off zanka. Skratka odjavi se takoj, še preden se pojavi namizje.

Kopiranje profilov v xp-jih dela brez težav. Sicer je potrebno nekaj stvari še ročno popravit, a vseeno prihrani ogromno časa.
Podobno bi rad uresničil na računalnikih z win7.

Se je kdo že srečal s tako težavo? Kolikor sem prebral na forumih do sedaj, bi moralo iti po zgornjem postopku, a pri meni nastopi zgoraj opisana težava pri prijavi (bi bila lahko to posledica vključitve računalnikov v domeno?).

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

systemprofile user desktop folder unavailable in vse ostale tegobe

Oddelek: Pomoč in nasveti
8647 (548) SmeskoSnezak
»

Thunderbird migracija lokalnih mailov

Oddelek: Programska oprema
111320 (1054) radmannsdorf
»

workgroup -> domena

Oddelek: Omrežja in internet
374350 (3168) bastadu
»

Brisanje lokalnih profilov na windowsih

Oddelek: Operacijski sistemi
141388 (1257) ujka
»

Mandatory Profiles za vse uporabnike (odjemalci: Win9x; PDC: Samba na Linuxu)?

Oddelek: Operacijski sistemi
101124 (1002) pirx

Več podobnih tem