» »

grafična ati 6870

grafična ati 6870

Adrijan0 ::

Zanima me, kje po najbol ugodni ceni dobiti to grafično. Pri agtju je bila 184eura, danes pa so jo začuda zvišali na 215eur. Klical sem jih pa včeraj in so mi rekli da pridejo v petek. Ker so jo pa tako nateguntsko zvišali, bi jo raje kupil kje drugje. Mogoče kdo ve za kako trgovino v LJ kjer imajo nižjo ceno?

TOP ::

Pri agtju je že znan tale sistem.Ko jo nimajo napišejo zelo nizko ceno,ko dobijo pa je dražje.Če že gledaš 6870 za 215e bi jaz raje vzel 6950 1gb je dosti bolša za 229e.To sem gledal pri Dinokompu.

batista ::

No sej jo naročiš ko je nizka cena, ko jo dobijo ti jo pošljejo po stari ceni. Edino problem je ker dobavljajo zelooo dolgo.
drugače pa 178eur
http://pcking.si/trgovina?page=shop.pro...

logit ::

Ja naročiš ko je dobra cena. V funtechu imajo x ceno (ker ne moreš naročiti če ni na zalogi), ko pa dobijo zalogo je pa kar naenkrat višja cena.

Nikjer niso popolni.

Adrijan0 ::

A pa mogoče ve kdo za kako trgovino prav iz LJ? Ker bi kartico najraje kar sam osebno prevzel. Vse ostalo bi moral preko pošte naročat.

BigSmoke ::

enaA in mimovrste samo so po 220EUR-230EUR, najbolj se ti splača naročt

Riff ::

evo poglej na bolhi mogoče je katera trgovina ugodna : http://www.bolha.com/iskanje.php?ckat=8...

Adrijan0 ::

Hehe. Najbol ugoden je dinokomp. Bom še premislil.

batista ::

ja pa a nisem dal link gor za 178eur? dinokomp jo ma po 188, pa še powercolor je.

18Jerry18 ::

Mlacom ima Powercolor za 187eu--> http://www.mlacom.si/artikel/51009/Powe...

Adrijan0 ::

batista, videl sem tvoj link, ampak ta trgovina ni v LJ. Bom poklical v mlacom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

TOP ::

Ma kako ni v LJ Mlacom,pa daj mal poglej.

Adrijan0 ::

Mlacom je v LJ, kar mi je batista dal ni v LJ. Poglej si stvari malo v kontekstu. V mlacom grem to zadevo iskat in je problem rešen. Drugače pa hvala za tale link od mlacoma.

IvoJan ::

Mlacom ti odsvetujem.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Adrijan0 ::

Mlacom sem klical. Nimajo na zalogi. Kaj sploh imajo stvari v ceniku, če ne vejo ali jih bodo dobili al ne? Mislim, katastrofa. Zgleda bom mogu glih v AGT it, ker mi drugega ne ostane. (če bodo oni sploh dobili grafe)

Adrijan0 ::

Mlacom nima nobene grafične sploh na zalogi. Pri AGT-ju so mi v ponedeljek rekli, da bodo grafične dobili, danes tudi pri njih niso imeli nič na zalogi. Isto funtech. A ta podjetja očitno nič ne prodajo, da nimajo zalog? Grafično sem naročil po internetu, ker mi drugega ni ostalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562137921 (77461) kuglvinkl
»

Katero grafično kartico: 7870 vs 650 ti

Oddelek: Kaj kupiti
262891 (2477) Xserces
»

Srednjerazredni gamerski PC za okoli 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8514055 (12692) Tomi
»

Računalnik za igrice do 600 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
143130 (2743) Setsuno

Več podobnih tem