» »

LED LCD monitor&TV Samsung vs. LG

LED LCD monitor&TV Samsung vs. LG

andrejp ::

LED LCD 24" Samsung FX2490HD ali LED LCD 27" LG M2780DF?
Zanima me mnenje o obeh monitorjih. Predvsem s stališča kvalitete prikazane slike preko DVB-T/C tunerja. in uporabnosti istočasne uporabe TV in računalnika (preklop oz. slika v sliki)

tomko030 ::

Absolutno Samsung. To je moje mnenje. Na samsungu je boljša slika (zame). Imajo pa vsake oči svojega malarja.

SkyEye90 ::

LG 'naj bi imel' Samsungove LCD panele. Imam en cenejši LG LCD, pa ti priporočam Samsunga, tudi za moje pojme imajo kljub vsem boljšo sliko in boljše zaslone kot LG.

jazbec ::

js imam lg in stari ima samsung in je na lg-ju dosti lepša slika
moje mnenje je lg

slovenc5 ::

glas za lg
imajo boljšo/lepšo sliko

andrejp ::

Kar se tiče klasičnih LCD bi se dalo razpravljati, ampak LED monitor z vgrajenim TV sprejemnikom pa kot gledam sta samo ta dva dovolj velika na izbiro, zato me zanima mogoče tudi kakšna konkretna izkušnja?
+ za Samsung je slika v sliki, ki je LG nima.
+ za LG velikost 27" in cena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrejp ()

jazbec ::

kaj pa rabiš sliko v sliki
tukaj enostavno lg ponudi več

Dromar ::

Samsung nima skupnih panelov z LGjem. Skupaj sta Sony in Samsung ter Philips in LG...Torej imajo kvečjemu Philipsi iste panele kot LGji.

In moje mnenje gre prav tako za LG, ker ti v končni fazi diagonala zmeraj največ pomeni in lahko vse tiste slike v sliki in ne vem kire bedne bedarije še sam stran bikneš

andrejp ::

LG ponudi več v kakšnem smislu? boljša slika? več funkcij, nastavitev... ? Meni največ namreč v tem primeru pomeni kvaliteta DVB tunerja vgrajenega v monitorju. Slika v sliki pa zato ker bi potreboval pač istočasno gledat sliko iz dveh virov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrejp ()

TOP ::

SkyEye90 je izjavil:

LG 'naj bi imel' Samsungove LCD panele. Imam en cenejši LG LCD, pa ti priporočam Samsunga, tudi za moje pojme imajo kljub vsem boljšo sliko in boljše zaslone kot LG.

To si kar tako ustrelu mal mimo.LG uporablja Philipsove panele.
Med temi dvemi modeli bi vzel LG

SkyEye90 ::

Potem se opravičujem :) sem bil pa siguren da LG nima svojih panelov. Je res LG poceni in ponuja največ, a temu primerna se meni osebno zdi tudi kvaliteta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG-jev novinec se imenuje G Pro 2

Oddelek: Novice / Android
277314 (5788) wade
»

Televizija do 700€

Oddelek: Kaj kupiti
3812202 (10501) bedak
»

Nakup novega televizorja( Led LCD)

Oddelek: Kaj kupiti
358373 (7510) fpbs

Več podobnih tem