» »

Odpiranje folderja ob zagonu

Odpiranje folderja ob zagonu

madmitch ::

Ob zagonu XP se mi vedno odpre en in isti Folder, kako in kje to izklopim.

Saj vem, da sem to sam zaj****, a vendar, ne znam popravit. :(
Nobody is perfect, my name is Nob Ody
  • spremenil: madmitch ()

McHusch ::

Kateri folder se ti odpira?

Jest sem ugotovil, da če Creativovih driverjov ne inštaliraš v default mapo, ki ti jo ponudi ob namestitvi, ti ob vsakem zagonu odpira njihovo mapo. Ne se smejat, resno. ;)

smilyxx ::

meni so se pa kar fili odpirali, pa sm sam šu v dos pa napisu format c: :))
Lp
Save water.
drink beer.

nojus ::

a pa je pomagalo?:D
sovražim Gargamela.

Lucio ::

Meni je odpiralo DESKTOP mapo, napako pa sem odpravil z GHOST-om.

ToniT ::

Poglej, kaj imaš napisano v C:\Documents and Settings\TVOJEIME\Start Menu\Programs\Startup,
ali pa v registru: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run ali .....\run once

Kaboom ::

meni ob vsakem zagonu W2k odpira G:\Documents and Settings\Administrator in to vsem userjem, samo da ostalim napiše da nimajo dovoljenja.

nimam pa tega v registru, pogledal sem pa še vsem userjem startup direktorije, tudi pri All Users.WINNT sem pogledal. in se nikjer ne zaganja to...

Lucio - kaj vse dela ghost program in kje v njem si to popravil ali ti misliš onega ghosta ko ti naredi kopijo cele particijie ?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

poga ::

he, glih vceraj sem imel podoben problem. Skoz se mi je "My Documents" folder odpiral, ceprav ga ni bilo v Startup folderju... Jaz sem zadevo resil s programckom Xteq X-Setup, s katerim lahko pogledas tocno kateri programi oz. katere stvari se ti zazenejo ob startanju racunalnika (in seveda zadevo ki jo ne rabis tudi izbrises)...

lp,
PoGa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[c++] zagon programa ob zagonu sistema

Oddelek: Programiranje
61355 (1181) c00L3r
»

Disk se polni iz neznanega razloga

Oddelek: Pomoč in nasveti
292811 (2120) jackorsen88
»

[ Windows XP ] Samodejni zagon programov

Oddelek: Operacijski sistemi
142913 (2692) ZLOky
»

NTFS dostop

Oddelek: Operacijski sistemi
462341 (1844) ToniT
»

WinXP in razlicni userji

Oddelek: Programska oprema
9965 (838) andrej

Več podobnih tem